Katarzyna Sharapova

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Lublin

O mnie

Jestem absolwientką Federalnego Uniwersytetu Syberyjskiego (Rosja, Krasnojarsk) - filologia rosyjska ze specjalizacją polską i nauczycielską, stypendystką Uniwerystetu Oksfordzkiego oraz Studium Europy wschodniej. Ukończyłam dwuletni studium pantomimy przy teatrze pantomimy, szkołę muzyczną I i II stopnia ze specjalizacją fortepian. Ukończyłam Podyplomówkę na UMCS. Od 2014 roku jestem dyrektorem artystycznym Teatru Imperialnego. Mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych i trzy lata doświadczenia w prowadzeniu zajęć przez skype.W 2020 roku ukonczyłam studia III stopnia, uzyskałam stopień doktora nauk humanitarnych na UMCS.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
08.2019 - 08.2019
Syberyjski Uniwersytet Federalny
Magister
filologia rosyjska
08.2019 - aktualnie
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Doktor
filologia polska
Kursy i szkolenia
06.2008
Międzynarodowy sertyfikat z języka polskiego
Doświadczenie
07.2010 - 08.2011
Żurnal Wyższych Organow Gosudarstwiennoj Wlasti Krasnojarskogo Kraja
Przez rok pracowałam w redakcji jako redaktor czasopisma (Krasnojarsk, Rosja)
02.2016 - aktualnie
e-lingwista
Od 2016 roku pracuję jako lektor języka rosyjskiego przez Skype.
08.2018 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny
Odgrywam scenariuszy na zajęciach, jestem pacjentem standaryzowanym na zajęciach praktycznych w Centrum Symulacji w Lublinie.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.