Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Bydgoszcz (Bocianowo)
Turek (Brudzew)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia60 / 60 min

Kacper Ordon

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

Witam!
Jestem studentem  kierunku lekarskiego na CM UMK w Bydgoszczy, a także pasjonatem chemii oraz nauczania. Chemią zainteresowałem się już w szkole podstawowej, a będąc w gimnazjum przerobiłem cały materiał licealny.
Brałem udział w 64. i 65. Olimpiadzie Chemicznej  i wielu konkursach, a także w kursach przygotowujących do  Olimpiady na UAM w Poznaniu z zakresu chemii roztworów, chemii fizycznej oraz chemii organicznej.

Korepetycji udzielam od 2 klasy liceum.Uważam, że kluczem do sukcesu u osiągnięcia satysfakcjonującego wyniku z matury konieczne jest przerobienie różnych typów zadań, wyćwiczenie pewnych schematów oraz zrozumienie chemii w inny - „nieszkolny” sposób. Napisałem swój podręcznik, który według moich dotychczasowych uczniów jest bardzo pomocny w nauce. Wszystko to wiąże się z tym, że osoby współpracujące ze mną dostają dość sporą ilość pakietów zadań/arkuszy do robienia. Czy trzeba je robić? Jeżeli chcemy osiągnąć wymarzony efekt - tak, trzeba. Każdy z moich podpowiecznych wie, że z tym nie żartuję :)
Na niektorych zajęciach również będę sprawdzał wyrywkowo wiedzę z poprzednich lekcji w postaci krótkich wejściówek, trwających około 5 minut, nie jest to czas wliczony w zajęcia, wtedy przedłużam. W celu zaliczenia wejściówki należy uzyskać 75% odpowiedzi, brak jej zaliczenia wiąże się z otrzymaniem dodatkowych zadań z danego materiału. 
Należy pamiętać, że korepetytor nie ma złotej łyżki do nakładania wiedzy, daje wędkę, ale rybę musisz złowić sam/a.  Możliwe zajęcia online z tabletem graficznym przez skype. W przypadku zajeć online udostępniam moje podręczniki i zadania w formie pdf.

Podsumowując, co otrzymujesz decydujac się na współpracę ze mna?

  • Podręcznik do chemii nieorganicznej i organicznej napisany  przeze mnie ,
  • Pakiety zadań do kazdego tematu - pakiety przygotowane przeze mnie, każdy z nich spięty w osobną książeczkę, zawierający zadania o każdym poziomie trudności.
  • Mój czas - jestem dostępny dla Ciebie nie tylko w godzinach zajęć, zawsze możesz napisać do mnie z każdym pytaniem/problemem.
  • ‘‘Internetowa Karta Ucznia’‘ - stronę internetową, na której masz zebrane wszystkie wyniki swoich dotychczasowych zadań, arkuszy z uwzględnieniem punktacji każdego zadania, zatem wiadomo, do czego powinniśmy wrócić.
  • Komentarze do arkuszy maturalnych, wskazujace na Twoje największe błędy.
  • Notatki ‘‘ostatni dzwonek maturalny’‘ - zebranie wszystkich często zapominanych wiadomości, równań reakcji, kolorów, wyjaśnień, katalizatorów, która będzie bardzo przydatna na ostatnie dni przed maturą - a naprawdę wiem, o czym się zapomina.
  • Naukę myślenia sposobami, które umożliwią Ci napisanie rozwiązanie zadań rachunkowych, a jak wiemy stanowią one często wyzwanie.
  • Drukowanie wszystkich arkuszy maturalnych, oczywiście tych, które warto zrobić, tymi z błędami podziękujemy :)
  • Motywacje, którą podobno potrafię obdarować :)

Z racji tego, że mam wielu chętnych na zajęcia, dokonuję jednej selekcji - musisz chcieć, chęci to podstawa, więc jeżeli matura z chemii to Twój cel, droga do spełnienia marzenia i jesteś gotów do ciężkiej, ale owocnej pracy - zapraszam.

Przyjmuję zapisy na rok szkolny 2021/2022. Niestety w związku z brakiem miejsc nie przyjmuję już nowych osób na rok szkolny 2020/2021, jedynie od maja, gdy odejdą już maturzyści. 

Uwaga! Nie rozwiązuję sprawdzianów online,  kolokwiów, ani innych zaliczeń zdalnych, jedynie mogę do nich przygotować. 

Spotkanie 1h - 60 zł
Spotkanie 1,5h - 80 zł

Bydgoszcz - zajęcia stacjonarne
Turek i cała Polska - zajęcia online

Zapraszam do współpracy :)
Telefon: 665-939-509

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2019 - aktualnie
Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
Lekarski
Kursy i szkolenia
.
Kurs UAM dla osób będących w II etapie Olimpiady Chemicznej - chemia fizyczna i chemia roztworów
.
Kurs UAM przygotowujący do Olimpiady Chemicznej - chemia organiczna
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

95% z chemii dzisiaj odebrałam.. Nic więcej mówić nie musze. BARDZO POLECAM!

Kacper Ordon

Inaczej być nie mogło! Dziękuję :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2021

Bardzo wyrozumiala praca, dobre podejście do ucznia, wszytko schludnie i dobrze wykonane
Bardzo polecam :)

Kacper Ordon

Dziękuję :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2021

Kacper to zdecydowanie najlepszy korepetytor z jakim miałam okazję współpracować. Mimo młodego wieku dysponuje on bardzo obszerną wiedzą z zakresu chemii, którą potrafi przekazać w przystępny i pomysłowy sposób, Jest on osobą wymagającą, jednak tylko tak jesteśmy w stanie osiągnąć wysokie wyniki z matury. Pomimo dużej ilości pracy na każde zajęcia przychodziłam z uśmiechem na twarzy, wszystko dzięki bardzo przyjaznej atmosferze. Jeśli marzysz o medycynie to koniecznie odezwij się do Kacpra!

Kacper Ordon

Dziękuję bardzo!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2021

Kacper jest młodym, ale bardzo solidnym korepetytorem z chemii.Jest bardzo zaangażowany do przedmiotu podchodzi z niezwykłą pasją. Jest odpowiedzialny, empatyczny, otwarty i kontaktowy.Tłumaczy w sposób łatwy do zrozumienia.Napisane przez niego własne podręczniki są bardzo pomocne, ponieważ ujmują wszystko to co najważniejsze. Kacper śledzi na bieżąco materiał maturalny i przygotowuje próbne matury dla swoich uczniów. Wyniki i postępy swoich uczniów wpisuje w tabele. Plusem jest również elastyczny grafik korepetycji i dopasowanie ilości poświęconego czasu do potrzeb ucznia. Polecam korepetycje u tego korepetytora.

Kacper Ordon

Dziękuję bardzo :)

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2021

Bardzo mogę polecić zajęcia z Kacprem. Jest on zawsze bardzo dobrze przygotowany do zajęć, umie odpowiedzieć na nurtujące mnie pytania, a co najważniejsze w korepetycje wkłada dużo serca. Bardzo widoczna jest pasja do przedmiotu, którego uczy. Kacper poza korepetycjami dużo czasu poświęca na przygotowanie materiałów do nauki, których przerobienie pozwala mi na lepsze przyswojenie treści maturalnych. Dodatkowo Kacper organizuje próbne matury, na których mamy okazję zmierzyć się z czasem i ze stresem. Mogę zdecydowanie powiedzieć, że trafiłem na odpowiedniego człowieka, który rzetelnie poprowadzi mnie przez naukę chemii.

Kacper Ordon

Dziękuję!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2021

Polecam z całego serca, żadne zagadnienie nie jest już straszne, wszystko w super atmosferze ale jednocześnie bardzo dokładnie zaplanowane i konsekwentne, dzięki Kacprowi naprawdę polubiłam chemię (brzmi dziwnie ale jak widać cuda istnieją).

Kacper Ordon

Dziękuję bardzo! ☺️

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2021

Jestem bardzo zadowolona, poprawiam maturę, ale w końcu wiem, że trafiłam dobrze ! Jestem bardzo wdzięczna :)
Ola.

Kacper Ordon

Cała przyjemność po mojej stronie ;)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2020

Jestem bardzo zadowolona. Super współpraca, plan działania, przygotowywane pode mnie zestawy zadań wraz z komentarzami po ich sprawdzeniu, co jakiś czas repetytoria podsumowujące dotychczasowo przerobione partie materiału. Przedewszystkim miałam nad sobą motywację do działania i myślę ze to zaowocuje. SUPER!

Kacper Ordon

Dziękuję !

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2020

Z czystym sumieniem bardzo polecam.. Pan Kacper stara się wszystko wytłumaczyć, często pokazać ,,na żywo'' w przystępny i logiczny sposób. Poprzednia korepetytorka dawała mi jedną kserówkę po zajęciach, maksymalnie dwie, tu z każdych zajęć wychodzę z 3/4 arkuszami do zrobienia, kserówkami/zadaniami, które poruszają także zagadnienia często pomijane. Co tydzień dostaję sprawdzone arkusze z wydrukowaną tabelą podsumowującą każdy z nich i z uwagami nad czym muszę popracować, co poćwiczyć i oczywiście dodatkowe zadania z danego zagadnienia.. Zaskoczyło mnie wyjątkowo indywidualne podejście do ucznia, nie jest to korepetytor, który z każdym robi to samo.. Mam ustalone kalendarium arkuszy maturalnych, opisy błędów, co robić, by je wyeliminować. Polecam !!!!

Kacper Ordon

Dziękuję bardzo :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.