Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Bydgoszcz (Bocianowo)
Turek (Brudzew)

Kacper Ordon

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Kacper Ordon

O mnie

Student kierunku lekarskiego z zamiłowaniem do nauczania, chemii i języka francuskiego.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2019 - aktualnie
Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
Lekarski
Kursy i szkolenia
.
Kurs UAM dla osób będących w II etapie Olimpiady Chemicznej - chemia fizyczna i chemia roztworów
.
Kurs UAM przygotowujący do Olimpiady Chemicznej - chemia organiczna
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

95% z chemii dzisiaj odebrałam.. Nic więcej mówić nie musze. BARDZO POLECAM!

Kacper Ordon

Inaczej być nie mogło! Dziękuję :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2021

Bardzo wyrozumiala praca, dobre podejście do ucznia, wszytko schludnie i dobrze wykonane
Bardzo polecam :)

Kacper Ordon

Dziękuję :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2021

Kacper to zdecydowanie najlepszy korepetytor z jakim miałam okazję współpracować. Mimo młodego wieku dysponuje on bardzo obszerną wiedzą z zakresu chemii, którą potrafi przekazać w przystępny i pomysłowy sposób, Jest on osobą wymagającą, jednak tylko tak jesteśmy w stanie osiągnąć wysokie wyniki z matury. Pomimo dużej ilości pracy na każde zajęcia przychodziłam z uśmiechem na twarzy, wszystko dzięki bardzo przyjaznej atmosferze. Jeśli marzysz o medycynie to koniecznie odezwij się do Kacpra!

Kacper Ordon

Dziękuję bardzo!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2021

Kacper jest młodym, ale bardzo solidnym korepetytorem z chemii.Jest bardzo zaangażowany do przedmiotu podchodzi z niezwykłą pasją. Jest odpowiedzialny, empatyczny, otwarty i kontaktowy.Tłumaczy w sposób łatwy do zrozumienia.Napisane przez niego własne podręczniki są bardzo pomocne, ponieważ ujmują wszystko to co najważniejsze. Kacper śledzi na bieżąco materiał maturalny i przygotowuje próbne matury dla swoich uczniów. Wyniki i postępy swoich uczniów wpisuje w tabele. Plusem jest również elastyczny grafik korepetycji i dopasowanie ilości poświęconego czasu do potrzeb ucznia. Polecam korepetycje u tego korepetytora.

Kacper Ordon

Dziękuję bardzo :)

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2021

Bardzo mogę polecić zajęcia z Kacprem. Jest on zawsze bardzo dobrze przygotowany do zajęć, umie odpowiedzieć na nurtujące mnie pytania, a co najważniejsze w korepetycje wkłada dużo serca. Bardzo widoczna jest pasja do przedmiotu, którego uczy. Kacper poza korepetycjami dużo czasu poświęca na przygotowanie materiałów do nauki, których przerobienie pozwala mi na lepsze przyswojenie treści maturalnych. Dodatkowo Kacper organizuje próbne matury, na których mamy okazję zmierzyć się z czasem i ze stresem. Mogę zdecydowanie powiedzieć, że trafiłem na odpowiedniego człowieka, który rzetelnie poprowadzi mnie przez naukę chemii.

Kacper Ordon

Dziękuję!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2021

Polecam z całego serca, żadne zagadnienie nie jest już straszne, wszystko w super atmosferze ale jednocześnie bardzo dokładnie zaplanowane i konsekwentne, dzięki Kacprowi naprawdę polubiłam chemię (brzmi dziwnie ale jak widać cuda istnieją).

Kacper Ordon

Dziękuję bardzo! ☺️

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2021

Jestem bardzo zadowolona, poprawiam maturę, ale w końcu wiem, że trafiłam dobrze ! Jestem bardzo wdzięczna :)
Ola.

Kacper Ordon

Cała przyjemność po mojej stronie ;)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2020

Jestem bardzo zadowolona. Super współpraca, plan działania, przygotowywane pode mnie zestawy zadań wraz z komentarzami po ich sprawdzeniu, co jakiś czas repetytoria podsumowujące dotychczasowo przerobione partie materiału. Przedewszystkim miałam nad sobą motywację do działania i myślę ze to zaowocuje. SUPER!

Kacper Ordon

Dziękuję !

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2020

Z czystym sumieniem bardzo polecam.. Pan Kacper stara się wszystko wytłumaczyć, często pokazać ,,na żywo'' w przystępny i logiczny sposób. Poprzednia korepetytorka dawała mi jedną kserówkę po zajęciach, maksymalnie dwie, tu z każdych zajęć wychodzę z 3/4 arkuszami do zrobienia, kserówkami/zadaniami, które poruszają także zagadnienia często pomijane. Co tydzień dostaję sprawdzone arkusze z wydrukowaną tabelą podsumowującą każdy z nich i z uwagami nad czym muszę popracować, co poćwiczyć i oczywiście dodatkowe zadania z danego zagadnienia.. Zaskoczyło mnie wyjątkowo indywidualne podejście do ucznia, nie jest to korepetytor, który z każdym robi to samo.. Mam ustalone kalendarium arkuszy maturalnych, opisy błędów, co robić, by je wyeliminować. Polecam !!!!

Kacper Ordon

Dziękuję bardzo :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.