Ostatnia aktywność:
5 dni temu
Online
Dąbrowa Górnicza
Sosnowiec
Będzin
Czeladź
Sławków
Mysłowice
Jaworzno
Siemianowice Śląskie

Monika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/529 opinii
Dla użytkownika Monika

O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, gdzie ukończyłam trzy fakultety oraz Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, gdzie ukończyłam dwa fakultety. Jestem nauczycielem, terapeutą oraz logopedą, który obecnie pracuje w szkole podstawowej. Wcześniej między innymi pracowałam w przedszkolu, odbyłam praktyki, staże oraz wolontariaty w szkołach podstawowych, przedszkolach, Aresztach Śledczych, Komendach Policji. Jestem autorką wielu artykułów książkowych, które w większości przypadków zostały wygłoszone na konferencjach uczelnianych, ogólnopolskich i międzynarodowych, projektów edukacyjnych, wychowawczych oraz profilaktycznych dla dzieci. Zdobyłam wiele nagród naukowych (m.in. Studenckiego Nobla, Lidera Roku). W prezentacji swojej osoby przedstawiłam kilkanaście najważniejszych kursów i szkoleń, w których uczestniczyłam czynnie bądź biernie.Moje zainteresowania to między innymi język niemiecki, logopedia, specyficzne trudności w uczeniu się, praca z dzieckiem zdolnym i uzdolnionym, nauka poprzez zabawę, wykorzystanie technik Celestyna Freineta, współczesna rodzina, zagadnienia resocjalizacyjne i profilaktyczne.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
12.2009
kurs Wychowawcy placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży
10.2010
Pedagogika zabawy
04.2011
Metody problemowe w edukacji osób niepełnosprawnych umysłowo
05.2011
Podstawy z zakresu fizjoterapii
11.2011
Dotknij mnie, poznaj, pokochaj
03.2012
Świat Zmysłów - twórcze zabawy kształtujące wrażliwość zmysłową u dzieci
03.2012
Gry i zabawy przeciwko agresji z elementami arteterapii
05.2012
Twórcze sypanie maku
02.2013
Prawne i psychologiczne aspekty pomocy ofiarom przestępstw
12.2014
Język obcy w edukacji przedszkolnej
02.2015
Rytuały i gesty w pracy z dziećmi
03.2015
Efektywnie i efektownie – jak nauczać podstawowych umiejętności?
04.2016
Pozwólmy dzieciom mówić! Jak poprowadzić ciekawe zajęcia z tekstem poetyckim?
04.2016
Jak wychowawca może uczyć się dziecka według Janusza Korczaka? Filozofia Dziecka według Starego Doktora
04.2016
Czytanie i pisanie w przedszkolu
04.2016
Nakręć i puść! Jak sprawić, żeby tekst stał się kluczem do fascynujących zajęć?
05.2016
Edukacja matematyczna w przedszkolu
05.2016
Skrzynia skarbów. Zajęcia poza salą
10.2016
Organizacja efektywnego kształcenia uczniów niepełnosprawnych w przedszkolach i szkołach ogólnodostępnych
10.2016
Profilaktyka zagrożeń związanych z Internetem i nowymi technologiami, w tym agresji elektronicznej
10.2016
Organizacja pomocy psychologiczno-pedagogicznej w przedszkolu/szkole
04.2017
Wsparcie całościowego rozwoju dziecka. Cel, zadanie i wyzwanie współczesnej edukacji
04.2017
Teatrzyk kamishibai i edukacja globalna
04.2017
Wsparcie całościowego rozwoju dziecka. Cel, zadanie i wyzwanie współczesnej edukacji
05.2017
Aktywność dziecka jako podstawa jego rozwoju
03.2019
Praca z uczniem o specjalnych potrzebach
04.2019
Matematyka w terenie
05.2019
Rozwijanie kompetencji społecznych, moralnych i emocjonalnych uczniów klas I – III z wykorzystaniem literatury i stymulacji emocjonalnej
04.2020
Zabawy sensoryczne wspierające rozwój – od niemowlaka do przedszkolaka
04.2020
Chodziki, skoczki i wisiadła
04.2020
O czerwonych lampkach alarmowych w rozwoju sensomotorycznym dziecka
05.2020
Rola motywacji w nauczaniu zdalnym
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 29
avatar
Gabrysia i Maksiu
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2020

Ocena bardzo dobry to za mało! Chętnie Pani damy celujący! A i to jest niewystarczające! Pani Monika prowadzi moją córkę i syna od klasy trzeciej szkoły podstawowej, obecnie uczy moje pociechy polskiego i niemieckiego w klasie 5 i nie wyobrażam sobie, aby ktoś inny mógłby to robić. Zarówno wyniki dzieci jak i chęć uczestnictwa w zajęciach z Panią Moniką, mówią same za siebie. Polecamy każdemu, a my cieszymy się, że należymy do szczęśliwców, których Pani ma pod swoimi skrzydłami.

avatar
Anka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2020

Sytuacja z epidemią zmusiła nas do zajęć online. Zarówno lekcje tradycyjne i online są na najwyższym poziomie. Nawet nie wiedzieliśmy, że można tak prowadzić zajęcia przez komputer. Pani Monika tworzy naszej piątoklasistce gry online z niemieckiego i polskiego i to przede wszystkim jest strzał w dziesiątkę. Polecamy.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2019

Moja córka chodzi na zajęcia do Pani Moniki już od jakiegoś czasu i jest zachwycona. Zajęcia są ciekawe i córka dużo się nauczyła. Pani Monika to prawdziwy pedagog z powołania. Jest świetna pod względem merytorycznym i metodycznym. Ma rewelacyjne podejście do dzieci. Gorąco polecamy zajęcia u Pani Moniki. Warto uczyć się u Pani Moniki :-)!!!!

avatar
Magda. O
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2019

Z pomocy Pani Moniki moja Córka korzysta od września b.r.. Miałam przyjemność uczestniczyć w pierwszych zajęciach Córki i byłam nimi zachwycona. Pani Monika to nie tylko wspaniały Pedagog ale ciepła i niezwykle miła osoba. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do ucznia i zaangażowania w pracę z dzieckiem, oraz współpracę z Rodzicem. Cieszę się, że moja Córka może korzystać z lekcji u Pani. Dziękuję za okazane serce i cierpliwość. Takich Nauczycieli już nie ma!!! Wszystkim gorąco polecam!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2019

Pani Monika jest ciepłą i miłą osobą, a do tego fenomenalną nauczycielką! Z jej pomocą nawet najcięższe zagadnienia stają się łatwe i przejrzyste. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze, ale jednocześnie wynosi się z nich bardzo dużo, Pani Monika z cierpliwością tłumaczy każde zadanie i stara się wytłumaczyć rożnymi sposobami tak, aby uczeń zrozumiał w pełni zagadnienia. Dawno nie spotkalam tak dobrego nauczyciela jak Pani Monika. Goraco polecam !!!! :)))

avatar
Kuba W. i Tomek B.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2019

Pani Monika to nauczyciel jedyny w swoim rodzaju. Charakteryzuje się nieocenioną cierpliwością, wyrozumiałością i niezwykłą miłością do dzieci. Te umiejętności i bogata wiedza powodują, że jest specjalistką o szerokich horyzontach. Na zajęcia ogólnorozwojowe uczęszcza mój syn z kolegą. Ich postępy i entuzjazm tylko nas, jako rodziców, utwierdzają w przekonaniu, że trafiliśmy do najlepszego fachowca. Współpraca układa się pomyślnie. Osobom niezdecydowanym polecamy, a Pani z całego serca dziękujemy.

avatar
Teresa i Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2019

Korzystaliśmy z pomocy kilku osób z tego portalu, jednak dopiero Pani Monika nam w pełni pomogła. Metody w pełni dostosowane do syna, na szczególne wyróżnienie zasługuje nauka logicznego myślenia. Pozytywne opinie wystawione na profilu są w 100% trafne. Polecamy i czekamy na Panią - do zobaczenia we wrześniu.

avatar
Mama Ani, Lenki i Oli
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2019

Moja Ania chodzi na zajęcia grupowe z czytania ze swoimi dwoma koleżankami. Wszystkie poczyniły większe postępy w ciągu trzech miesięcy, niż przez rok w przedszkolu. Zajęcia w grupie są dodatkowym plusem - dziewczynki świetnie się bawią, a przy tym uczą. Pani Monika pomogła nam również w ogólnych przygotowaniach do klasy pierwszej. Od września będziemy się spotykać, jako uczennice klasy pierwszej :) bardzo dziękujemy za Pani serce do dzieci i zaangażowanie w wykonywaną pracę! Za każdą sugestię i podpowiedź! Śmiało mogę napisać, że jest Pani aniołem dla naszych córek! Dziękujemy!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2018

Pani Monika jest przecudowną osobą ,wykonujacą swoją pracę z wielką pasją. Pierwszy raz spotkałam nauczyciela z tak profesjonalnym podejściem. Moja córka z wielką ochotą chodzi na lekcje do Pani Moniki, która w odpowiedni sposób potrafi zachęcić dziecko do wspólnej nauki poprzez zabawę. Bardzo serdecznie dziękuję Pani Monice za wkład jaki wkłada w edukację mojej córki bo robi to z wielkim oddaniem.
Pani Moniko jest Pani nauczycielem na medal!!!!!!!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2018

Każde kolejne zajęcia to nie nauka a wręcz przygoda dla dziecka. To niesamowite widzieć jak córcia z pasją i ciekawością poznaje nowe tematy. Po zajęciach przybiega i opowiada i nawet rodziców wciąga czasami w ten świat. Nauka nie jest nudna ani trudna gdy się ma takiego przewodnika jak Pani Monika. Nie tylko córka się uczy ale i my uczymy się jak inaczej można spojrzeć na naukę bo może być ogromną przyjemnością i zabawą a my możemy lepiej zrozumieć nasze dziecko.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2018

Tego nie da się opisać, to trzeba przeżyć. Córka nie chce wychodzić z zajęć, a na samą zapowiedź, że dzisiaj jedzie na zajęcia z Panią Moniką bardzo się cieszy. Różne gry i zabawy sprawiają, że córka baaaardzo chętnie się uczy myśląc, że się tylko bawi. Gorąco polecam. Nie znam lepszego pedagoga i logopedę.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2018

Z Panią Moniką syn ma zajęcia od kilku ...lat :) Syn baaardzo zadowolony, my również :) Pełen profesjonalizm, mnóstwo cierpliwości i zaangażowania!!! Syn jest dzieckiem impulsywnym, nadruchliwym i czasem zdarza mu się mieć "focha" - Pani Monika potrafi tego "potworka" zamienić w potulną bestyjkę, która słucha Jej poleceń i wykonuje zadania :) Wkłada w zajęcia serce a jednocześnie potrafi być stanowcza :) My również z całego serca polecamy zajęcia z Panią Moniką - od września nadal będziemy kontynuować naukę języka niemieckiego :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2018

Pani Monika zamienia naukę w zabawę, a to skutkuje rewelacyjnymi wynikami. Podejście do ucznia i metody nauki zasługują na wyróżnienie. Syn nie może doczekać się zajęć i uczy się z radością. Po 2 miesiącach zrobił większe postępy niż przez 2 lata nauki czytania.
Mogę szczerze polecić zajęcia z Panią Moniką.

avatar
Sławomir
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2018

Ilość gwiazdek mówi sama za siebie. Rozległa wiedza i świetny sposób jej przekazywania. Córka jest zachwycona a początkowo była sceptycznie nastawiona do dodatkowych zajęć po lekcjach. Zabawy z nauczania początkowego i logopedii dają efekty.

avatar
Gośka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2018

Gdyby była ocena wzorowa czy celująca to bez namysłu taką ocenę bym wystawiła. Nauczyciel szczególnie się wyróżniający. Syn chodził kilka lat na niemiecki (zaczął jako dziecko) i zdał maturę bardzo dobrze. Młodszy syn zaczął uczęszczać na naukę czytania i pisania, bo według Pani w szkole miał problemy logopedyczne. Po kilku spotkaniach z Panią Moniką okazało się, że nie ma takiego problemu. Po miesiącu syn czytał! A po dwóch pisał bezbłędnie. Żałuję, że nasze drogi z Panią Moniką się rozeszły, jest niezastąpiona.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2017

Suuuuuuper Korepetytora!!!!!! Jesteśmy bardzo zadowoleni. Tysiąc pomysłów na naukę w formie zabawy. W czystym sumieniem POLECAM!!!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2017

Jestem po kilku lekcjach z języka niemieckiego u Pani Moniki. Mogę w pełni świadomie napisać , że jest świetnym nauczycielem!!!. Tok nauczania dobieranie i prowadzenie lekcji, wiedzy Pani Moniki są na bardzo wysokim poziomie. Z chęcią chodzę na zajęcia i uważam ,że mogę w pełni polecić TAK NIESAMOWITEGO NAUCZYCIELA!!!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2017

Najlepszy nauczyciel! Logopedię z językiem polskim na w małym palcu! Ale przede wszystkim ma rewelacyjne podejście do ucznia! Cieszę się, że spotkałam z synem Panią Monikę.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2017

Niesamowity nauczyciel! Tysiąc pomysłów na przerobienie jednego tematu! Zaczęłyśmy z córką współpracę z Panią Moniką od nauczania początkowego i logopedii, a obecnie jesteśmy tylko przy języku niemieckim! Polecam!

avatar
daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2017

Bardzo dobry pedagog, logopeda i korepetytor! Polecam!!!!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2017

Bardzo dobry korepetytor
Polecam

avatar
Agnieszka GP
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2017

Zdecydowanie polecam. Uczy moja córkę przez zabawę. To najlepsza metoda dla małego dziecka i najlepszy pedagog !!!

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2017

Świetny pedagog! Trafiliśmy do Pani Moniki z problemem zagrożenia dysleksją. Już po pierwszym spotkaniu Pani Monika zwróciła uwagę na problem ze słuchem fonemowym. Terapia pedagogiczna i logopedyczna przynosi efekty. Polecamy! Moja córka uwielbia zabawy z Panią Moniką z kośćmi do gry!

avatar
Marko
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2017

Bardzo polecam. Świetne korepetycje. Przez 8 lat nauki bardzo dużo się nauczyłem. Zawsze jest przygotowana do zajęć i potrafi nauczyć oraz zmotywować do nauki.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2017

Polecam Monikę! Szkoliłem język niemiecki przed wyjazdem do pracy za granicę. Wcześniej chodziłem do szkół językowych, jednak to szkoły powinny uczyć się od Moniki. Pozdrawiam. Polecam każdemu.

avatar
Magda i Natasza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2017

Trafiliśmy do pani Moniki dzięki koleżance. Mamy za sobą dopiero 4 lekcje, ale już w tym momencie mogę z ręką na sercu polecić panią Monikę. Jest świetną korepetytorką, jak i człowiekiem z ogromną pasją. Jestem przekonana, że mój czas i pieniądze nie idą na marne. Praca z nią na pewno zaowocuje.
Córka miała ogromną niechęć do nauki, ale dzięki pani Monice to się zmieniło. Jestem pod wielkim wrażeniem jej postępu. Potrafi motywować i daję „kopniaka” do pracy. Wszystko bardzo dokładnie, rzeczowo i starannie tłumaczy. Lekcje mijają bardzo szybko i przyjemnie. Ma mnóstwo cierpliwości i potrafi nawiązać kontakt z uczniem. Bardzo szybko znajdziesz dobry kontakt z panią Moniką, bo jest człowiekiem niesamowitym i wyrozumiałym, od którego pryska energia.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2016

Genialnie! Córka chodzi na zajęcia logopedyczne jak i zajęcia wspomagające naukę matematyki. Efekty są super! Polecam! Praca w miłej i przyjaznej dla dziecka atmosferze.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2015

Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu Panią Monikę jako osobę kompetentną, skrupulatną, ambitną, i w pełni profesjonalną. Z należytą dokładnością podchodzi indywidualnie do każdego podopiecznego. Jeśli chcą Państwo szybko i skutecznie poprawić swój język niemiecki to gorąco polecam Panią Monikę!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2015

Mój starszy syn chodzi od czterech lat na język niemiecki do Pani Moniki. Początkowo miał spore problemy w szkole z opanowaniem tego języka, w szkole był to najmniej lubiany przedmiot. Odkąd zaczął lekcje u Pani Moniki zaczął przynosić z tego przedmiotu pozytywne oceny - 4 i 5. W tym roku zdawał egzamin gimnazjalny z tego języka, dostał się do szkoły średniej z rozszerzonym niemieckim i zaczyna poważnie myśleć o germanistyce. Polubił ten język i metody stosowane przez Panią Monikę. Od zeszłego roku postanowiłam powieżyć Pani Monice też młodszą córkę, która rozpoczęła naukę w szkole podstawowej. Zajęcia są prowadzone super! Córka nie chcę wychodzić od Pani Moniki - eksperymenty, medale, gry, pacynki, zabawy ze śpiewem i tańcem przynoszą niesamowite efekty! Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.