Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

e-korepetycje.net

Grzegorz


(2 ogłoszenia)
 • Opinie: 7 opinii
 • Telefon(Pokaż)Skype
 • Obszary działania:
  • Korepetytor prowadzi zajęcia online
 • Ostatnia aktywność: 4 dni temu

Udzielę korepetycji z matematyki

45 zł60 minut
Opinie: 7Ocena: 5.0/5

Tylko online (z wykorzystaniem elektronicznej tablicy) korepetycje z matematyki i fizyki dla uczniów: szkoły podstawowej ,gimnazjum ,liceum i studentów pierwszego roku studiów technicznych . Dziękuję za wybór mojego ogłoszenia. Jestem przekonany, że wybór ten będzie dla ciebie korzystny . Korepetycji z matematyki i fizyki udzielam od 30 lat, zawsze starając się elastycznie dopasować do każdego poziomu. Matematyka i fizyka to trudne przedmioty, jestem pewien że wspólnie znajdziemy sposób na ich opanowanie. Korepetycje opieram na pełnym partnerstwie. Intensywność i sposób prowadzenia zajęć pozostawiam do uzgodnienia. W mojej 30 letniej praktyce nie miałem zdarzenia aby mój uczeń nie osiągnął założonego celu .Przygotowuje do matur rozszerzonych i podstawowych z matematyki i fizyki a gimnazjalistów do egzaminu gimnazjalnego . W lekcjach przez internet wykorzystuję program Skeyp i elektroniczną tablice.To co piszę uczeń widzi w tym samym momencie na swoim ekranie komputera. Słyszymy się idealnie przy pomocy komunikatora. Dzięki temu siedząc wygodnie w domu możemy skupić się na matematyce.Wystarczy posiadanie przez ucznia program Skeyp lub Hangout ,mikrofon , słuchawki i opcjonalnie kamerę. Dla nowych uczniów pierwsza lekcja (45minut) jest bezpłatna. Osoby które uczą się na moich zajęciach mają możliwość skorzystania z bezpłatnych godzin nauki gry w szachy .Grając rozwijasz umiejętności logicznego myślenia które są zawsze pomocne w nauce przedmiotów ścisłych. (Posiadam szachową kategorie1+ )

Doświadczenie:
30 lat nauczam matematyki i fizyki

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Robert23 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Dziękuję Panu Grzegorzowi za pomoc. Dzięki jego pracy z dobrym wynikiem zdałem egzaminy na pierwszym roku politechniki w Gliwicach z analizy matycznej i fizyki, mimo że maturę zdawałem 20 lat temu.

 • Waldir17 marca 2017Ocena: 5/5

  Korzystałem tu z korepetycji w czasie moich przygotowań do matury i jestem mega zadowolony, bo w szkole nie nadążałem.

 • Kamil20 września 2014Ocena: 5/5

  Bardzo polecam Pana Grzegorza, pracuję już rok czasu i wiele rzeczy zrozumiałem. Tłumaczy wszystko jasno - aż do skutku.Zajęcia odbywają się w miłej i luźnej atmosferze!!!!

 • Krysia17 września 2013Ocena: 5/5

  W pierwszej klasie liceum nauczycielka powiedziała mamie że się nie nadaje do liceum i przestała mnie brać do tablicy bo uważała to za stratę czasu.Zgłosiłam sie do pana Grzegorza i dziś jestem studentką pierwszego roku ekonomiii.Polecam zajęcia z panem Grzegorzem słabym i dobrym uczniom.

 • HalonG1317 września 2013Ocena: 5/5

  Bardzo polecam Pana Grzegorza, pracuję już rok czasu i wiele rzeczy zrozumiałem. Jeśli się czegoś nie rozumie to siedzi się aż jasno i wyraźnie dotrze.

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.