Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Grzegorz


(2 ogłoszenia)

Udzielam korepetycji

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Robert23 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Dziękuję Panu Grzegorzowi za pomoc. Dzięki jego pracy z dobrym wynikiem zdałem egzaminy na pierwszym roku politechniki w Gliwicach z analizy matycznej i fizyki, mimo że maturę zdawałem 20 lat temu.

 • Waldir17 marca 2017Ocena: 5/5

  Korzystałem tu z korepetycji w czasie moich przygotowań do matury i jestem mega zadowolony, bo w szkole nie nadążałem.

 • Kamil20 września 2014Ocena: 5/5

  Bardzo polecam Pana Grzegorza, pracuję już rok czasu i wiele rzeczy zrozumiałem. Tłumaczy wszystko jasno - aż do skutku.Zajęcia odbywają się w miłej i luźnej atmosferze!!!!

 • Krysia17 września 2013Ocena: 5/5

  W pierwszej klasie liceum nauczycielka powiedziała mamie że się nie nadaje do liceum i przestała mnie brać do tablicy bo uważała to za stratę czasu.Zgłosiłam sie do pana Grzegorza i dziś jestem studentką pierwszego roku ekonomiii.Polecam zajęcia z panem Grzegorzem słabym i dobrym uczniom.

 • HalonG1317 września 2013Ocena: 5/5

  Bardzo polecam Pana Grzegorza, pracuję już rok czasu i wiele rzeczy zrozumiałem. Jeśli się czegoś nie rozumie to siedzi się aż jasno i wyraźnie dotrze.

 • Bonus17 września 2013Ocena: 5/5

  Polecam jak najbardziej.Korepetycje u Pana Grzegorza bardzo pomogły potrafi każdemu pomóc :) Pozdrawiam i polecam !

 • Agata17 września 2013Ocena: 5/5

  Polecam korepetycje u pana Grzegorza !! Tlumaczy wszystko jasno - az do skutku. Zajęcia odbywaja sie w milej i luznej atmosferze. Do matury przygotuje kazdego , nawet tych "odpornych" na wiedze z matematyki czy fizyki ;)

  Polecam bardzo serdecznie !! :)

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.