Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

41% rabatu na ponad 20 000 tytułów

Tomasz Saweczko


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z matematyki

100 zł60 minut
Opinie: 46Ocena: 5.0/5

NIE PRZYJMUJĘ OBECNIE NOWYCH UCZNIÓW – serdecznie polecam mojego znajomego korepetytora pana Kamila Pietruszewskiego – tel. 692233423 (cena 90zł za godzinę zegarową, lokalizacja: centrum).

Dzień dobry! Zapraszam na korepetycje w miłej atmosferze. :)

Kilka słów o mnie i na temat mojej oferty korepetycji:

 1. Studiowałem matematykę na UJ i UW.
 2. Mam ponad 9 lat doświadczenia w udzielaniu korepetycji.
 3. Korepetycji udzielam tylko u siebie (okolice Fortu Wola).
 4. Przygotowuję do matury podstawowej i rozszerzonej.
 5. Udzielam również korepetycji studentom (miałem uczniów praktycznie z każdej warszawskiej uczelni).
 6. Istnieje możliwość przeprowadzenia korepetycji w dwuosobowej grupie.

Kontakt:
NIE PRZYJMUJĘ OBECNIE NOWYCH UCZNIÓW – serdecznie polecam mojego znajomego korepetytora pana Kamila Pietruszewskiego – tel. 692233423 (cena podoba, lokalizacja: centrum).

Doświadczenie i kwalifikacje
Udzielam korepetycji od ponad 9 lat. Przygotowałem setki licealistów do matury podstawowej i rozszerzonej. Uczyłem również studentów z niemal wszystkich warszawskich uczelni. Matematykę studiowałem na Uniwersytecie Jagiellońskim i Uniwersytecie Warszawskim. W trakcie studiów dwukrotnie byłem stypendystą MNiSW za wybitne osiągnięcia naukowe. Również jako student, w ramach unijnego programu, przez dwa lata prowadziłem zajęcia dla studentów pierwszego roku matematyki na Uniwersytecie Warszawskim.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Adrian27 lipca 2016Ocena: 5/5

  Tomek to najlepszy nauczyciel matematyki jakiego miałem. Wszystko wytłumaczone jasno i klarownie. Dzięki niemu w 1,5h przyswoiłem materiał, którego nie mogłem przyswoić przez pół roku na studiach. Serdecznie polecam!

 • Marcin30 marca 2016Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam!!!
  Tomek świetnie tłumaczy materiał, pomaga zrozumieć i cechuje się cierpliwością. Bardzo rzetelny człowiek, znakomicie przygotowany do udzielania korepetycji.

 • Piotrek14 lipca 2013Ocena: 5/5

  Super korepetytor i nauczyciel ;)Goraco polecam, cierpliwy, wszystko dokladnie tłumaczy czasami wlasnymi innowacyjnymi sposobami! Jeszcze raz polecam!

 • Robert4 kwietnia 2013Ocena: 5/5

  No dał radę, za każdym razem zastanawiam się jak On to robi, ze ja zaczynam rozumieć, wiele osób starało wytłumaczyć mi jakieś zadania i nic . a On daje radę, i zawsze wraca do momentu w którym się zgubiłem : )

 • Karol9 lutego 2013Ocena: 5/5

  Bardzo polecam wszystkim studentom PW. Razem przerobiliśmy materiał z całego semestru (zarówno z analizy matematycznej jak i z algebry) i dobrze przygotowałem się do egzaminu. Tomasz Saweczko - najlepsze korki z matmy w Warszawie :)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.