Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

promocja bannerowa

Mateusz


(4 ogłoszenia)
 • Opinie: 20 opinii
 • Telefon
 • Obszary działania:
  • Katowice
  • Chorzów
  • Bytom
  • Tarnowskie Góry
  • Zabrze
  • Gliwice
  • Piekary Śląskie
  • Ruda Śląska
 • Ostatnia aktywność: 4 dni temu

Udzielę korepetycji z matematyki

 • Przedmiot: matematyka
 • Miejsce lekcji: U nauczyciela, U ucznia
 • Zakres lekcji: Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia
 • Preferowane dni lekcji: nie uzupełniono
50 zł60 minut
Opinie: 20Ocena: 4.5/5

Masz kłopot w szkole, na uczelni czy w pracy? Nurtują Cię pytania dotyczące różnych dziedzin matematyki? Zadzwoń :)
Udzielam systematycznych korepetycji i doraźnej pomocy:
1 Uczniom ostatniej klasy szkoły średniej, którzy przygotowują się do matury podstawowej oraz rozszerzonej.
2.Uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej:
- nadrabianie zaległości, przygotowanie do kartkówek i sprawdzianów;
- tematy ponadprogramowe, rozszerzenie zakresu informacji o zagadnienia które pojawią się na dalszych etapach nauczania.
3. Kandytatom na wyższe uczelnie i studentom:
- najważniejsze działy analizy matematycznej, kompleksowe omówienie granic, pochodnych i całek funkcji;
- zastosowanie analizy matematycznej w ekonomii i finansach;
- zagadnienia prawdopodobieństwa i statystyki matematycznej;
- inne działy matematyki – do uzgodnienia.
4. W przygotowaniu do różnych konkursów matematycznych.

Doświadczenie:
Jestem 32-letnim matematykiem i finansistą z wykształcenia i zamiłowania. Ukończyłem kierunek Matematyka Finansowa na Politechnice Śląskiej w Gliwicach oraz Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Od tego momentu świat matematyki i szeroko pojętych finansów stał się ważną częścią mojego życia, także zawodowego. Działalnością pedagogiczną z małymi przerwami zajmuje się już ponad 10 lat, ciągle doskonaląc swoje umiejętności. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, dobierając odpowiednio tematykę i materiały. Tłumaczę w sposób jasny i zrozumiały, nawet dla tzw. humanistów. Posiadam wiele materiałów edukacyjnych. Zajęcia odbywają się w przyjaznej, bezstresowej atmosferze.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Kinia12 października 2016Ocena: 5/5

  Pełen pozytyw ! Zanim trafiłam na Mateusza, musiałam przemęczyć się z dwoma innymi korepetytorami, którzy siedzieli przez godzinę i udawali, że coś skrobią. Żaden z nich nie potrafił rozwiązać zadań przygotowyjących do sprawdzianu z klasy 2 liceum. Mateusz okazał się pierwszym, który nie dość, że rozwiązał zadania, to jeszcze dokładnie wytłumaczył mi jak rozwiązać podobne. Polecam serdecznie !

 • Magda3 października 2016Ocena: 5/5

  Profesjonalne i skuteczne zajęcia. Po lekcjach z Panem Mateuszem nie miałam większych problemów ze zdaniem egzaminów ze statystyki. Korepetytora cechuja duża cierpliwość i umiejętność wyjaśnienia w prosty sposób nawet najbardziej zawiłych zagadnień.

 • Grzesiek3 października 2016Ocena: 5/5

  Solidny korepetytor, zawsze ma jakiś plan na zajęcia, nigdy nie robimy zadań na oślep. W jedna godzinę potrafi przerobić materiał który w tydzień realizowałem w szkole na pięciu lekcjach. Dzięki tym zajęciom w końcu sobie radze z matematyką.

 • Agnieszka13 lipca 2016Ocena: 2/5

  Niestety muszę napisać że ma Pan złe podejście do dzieci ,powiedział Pan na pierwszym spotkaniu u syna że na dzień dzisiejszy syn nie zda matury bo ma takie braki ,więc chciałam poinformować że bez pana pomocy syn zdał maturę ,zrezygnowaliśmy po pierwszej wizycie bo tylko syn się po pana opinii zdołował,na przyszłość proszę tak nie informować z góry przyszłych klientów bo tak się nie robi.Nie braliśmy więcej korepetycji u nikogo syn poradził sobie z koleżanką z klasy .Bytom- Szombierki.

  Odpowiedź korepetytora

  Na wstępie chciałbym pogratulować synowi zdania matury.
  Przechodząc do samej opinii. Zadzwoniła Pani do mnie w sprawie korepetycji dla syna na początku kwietnia. Podczas tej rozmowy poinformowała mnie Pani, że syn ma duże braki w wiedzy, także z okresu gimnazjum. Po pierwszym godzinnym spotkaniu potwierdziły się Pani obawy. Jako, że oczekiwała Pani szczerej informacji zwrotnej, rzetelnie odpowiedziałem, że na dany moment wiedza syna jest niewystarczająca aby mógł on zdać egzamin maturalny (zgodnie z tym co zostało opublikowane w opinii). Jednocześnie dodałem, że intensywne korepetycje i praca własna zwiększą szansę na zdanie matury. Przystali Państwo na takie rozwiązanie, sami uznając, że nie ma innego wyjścia. Obawiam się, że nie miałem innej możliwości przekazania tej informacji. Dzień przed kolejnymi zajęciami otrzymałem sms-a z rezygnacją z zajęć bez podania przyczyny.
  Cieszę się bardzo, że to koleżanka stoi za sukcesem syna, może to ona była właściwą osobą do pomocy. Jeszcze raz gratuluję i życzę dalszych sukcesów w przyszłości.
  Pozdrawiam

 • Ania8 lipca 2016Ocena: 5/5

  Bardzo polecam korepetycje u Mateusza! Po nie zdaniu matury w tamtym roku jak i poprawki, w tym roku przygotował mnie znakomicie! Zadania na maturze kojarzyłam z zajęć. Cierpliwy, sympatyczny, wszystko tłumaczy najprościej jak potrafi. Zajęcia odbywały się w bardzo miłej atmosferze. Jeszcze raz Ci dziękuję Mateusz i polecam wszystkim, którym matematyka nie idzie. Pozdrawiam! ;)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.