Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Mateusz


(4 ogłoszenia)
 • Opinie: 29 opinii
 • Telefon(Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Katowice
  • Chorzów
  • Bytom
  • Tarnowskie Góry
  • Zabrze
  • Gliwice
  • Piekary Śląskie
  • Ruda Śląska
 • Ostatnia aktywność: wczoraj

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Nina20 września 2017Ocena: 5/5

  W listopadzie poprzedniego roku temu dowiedzialam sie od znajomego o tym korepetytorze. Chodziłam do niego ponad pół roku i maturę rozszerzoną zdałam na 94%. Teraz dostałam się na informatykę (kiedyś nie wierzyłam w ogole że sie dostanę). Jestem bardzo wdzięczna za ogromną pomoc którą otrzymałam od Mateusza. Pozdrawiam wszystkich serdecznie :).

 • Ludwik16 września 2017Ocena: 5/5

  Polecam wszystkim współpracę z Panem Mateuszem. Podczas dwumiesięcznej współpracy zrobiłem wiele postępów, nie wierzyłem, że znajdzie się ktoś taki kto w końcu pozwoli mi zrozumieć matmę. Atmosfera na zajęciach była wspaniała, na pewno będę tęsknić za cotygodniowymi zajęciami. Polecam każdemu, uwierzcie, że z Panem Mateuszem da się pokochać matematykę. Dziękuję za poświęcony czas, morze cierpliwości i za zdaną maturę poprawkową :).

 • Justyna14 lipca 2017Ocena: 5/5

  Nikt do tej pory nie wytłumaczył mi matmy jaśniej niż Mateusz. Z pozoru trudne zadania po omówieniu stają się proste i logiczne. Ogromna wiedza w połączeniu z darem jej prostego przekazu sprawiają, że korepetycje są przyjemnością, a nie konieczną udręką. Polecam!

 • Emilia5 lipca 2017Ocena: 5/5

  Super zajęcia w przyjemnej atmosferze, rzetelny nauczyciel, który podchodzi bardzo profesjonalnie do tematu. Znawca wszystkich zadań maturalnych, pewniaków, kruczków. Zawsze pomocny i uśmiechnięty. Zdobyłam 80% z matury podstawowej pomimo słabej trójki na koniec w szkole. Serdecznie polecam.

 • Adam3 lipca 2017Ocena: 5/5

  Pan Mateusz bardzo dobrze przygotowuje do matury. Dominika, moja córka zdała rozszerzoną matematykę na 78%, a pomyśleć, że w ogóle zastanawiała się czy do niej przystępować. Od października chce studiować na ŚUM. Dziękujemy Panu raz jeszcze i życzymy pomyślności:)

 • Klara5 maja 2017Ocena: 5/5

  Mateusz przygotowywał mnie do kolokwiów z matematyki, a moją siostrę do matury. Zajęcia prowadził genialnie, pokazując rozwiązania na bardzo życiowych prostych przykładach. Dziwię się, dlaczego jeszcze nie otwarł swojego kanału na youtubie. Miałby ogromną popularność. Polecam :)!!!!!

 • Arek3 lutego 2017Ocena: 5/5

  5 z egzaminu ze statystyki potwierdza tylko to jak dobry jest Mateusz, wcześniej nie wiedziałem nawet jak ruszyć zadania, serdecznie polecam :)

 • Ola1 lutego 2017Ocena: 5/5

  Ogromnie polecam! Mateusz jest w stanie dokonać niemożliwego :) nawet humanistka zruzumiała statystykę. Szybko, konkretnie i na temat. Polecam raz jeszcze, bo jest to bardzo miły człowiek.

 • Patrycja23 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Bije na głowę wszystkich innych korepetytorów :) mimo braku czasu zawsze pomoże nawet w BARDZO trudej sytuacji, super podejście i przede wszystkim porządne i trwałe nauczanie! Godzina nauki jest wykorzystana w pełni, bez spóźnień i bardzo solidnie. Dzięki Panu zdałam i kolokwium i egzamin ze statystyki na równe 5! DZIĘKUJĘ I POLECAM KAŻDEMU!

 • Kinia12 października 2016Ocena: 5/5

  Pełen pozytyw ! Zanim trafiłam na Mateusza, musiałam przemęczyć się z dwoma innymi korepetytorami, którzy siedzieli przez godzinę i udawali, że coś skrobią. Żaden z nich nie potrafił rozwiązać zadań przygotowyjących do sprawdzianu z klasy 2 liceum. Mateusz okazał się pierwszym, który nie dość, że rozwiązał zadania, to jeszcze dokładnie wytłumaczył mi jak rozwiązać podobne. Polecam serdecznie !

 • Magda3 października 2016Ocena: 5/5

  Profesjonalne i skuteczne zajęcia. Po lekcjach z Panem Mateuszem nie miałam większych problemów ze zdaniem egzaminów ze statystyki. Korepetytora cechuja duża cierpliwość i umiejętność wyjaśnienia w prosty sposób nawet najbardziej zawiłych zagadnień.

 • Grzesiek3 października 2016Ocena: 5/5

  Solidny korepetytor, zawsze ma jakiś plan na zajęcia, nigdy nie robimy zadań na oślep. W jedna godzinę potrafi przerobić materiał który w tydzień realizowałem w szkole na pięciu lekcjach. Dzięki tym zajęciom w końcu sobie radze z matematyką.

 • Agnieszka13 lipca 2016Ocena: 2/5

  Niestety muszę napisać że ma Pan złe podejście do dzieci ,powiedział Pan na pierwszym spotkaniu u syna że na dzień dzisiejszy syn nie zda matury bo ma takie braki ,więc chciałam poinformować że bez pana pomocy syn zdał maturę ,zrezygnowaliśmy po pierwszej wizycie bo tylko syn się po pana opinii zdołował,na przyszłość proszę tak nie informować z góry przyszłych klientów bo tak się nie robi.Nie braliśmy więcej korepetycji u nikogo syn poradził sobie z koleżanką z klasy .Bytom- Szombierki.

  Odpowiedź korepetytora

  Na wstępie chciałbym pogratulować synowi zdania matury.
  Przechodząc do samej opinii. Zadzwoniła Pani do mnie w sprawie korepetycji dla syna na początku kwietnia. Podczas tej rozmowy poinformowała mnie Pani, że syn ma duże braki w wiedzy, także z okresu gimnazjum. Po pierwszym godzinnym spotkaniu potwierdziły się Pani obawy. Jako, że oczekiwała Pani szczerej informacji zwrotnej, rzetelnie odpowiedziałem, że na dany moment wiedza syna jest niewystarczająca aby mógł on zdać egzamin maturalny (zgodnie z tym co zostało opublikowane w opinii). Jednocześnie dodałem, że intensywne korepetycje i praca własna zwiększą szansę na zdanie matury. Przystali Państwo na takie rozwiązanie, sami uznając, że nie ma innego wyjścia. Obawiam się, że nie miałem innej możliwości przekazania tej informacji. Dzień przed kolejnymi zajęciami otrzymałem sms-a z rezygnacją z zajęć bez podania przyczyny.
  Cieszę się bardzo, że to koleżanka stoi za sukcesem syna, może to ona była właściwą osobą do pomocy. Jeszcze raz gratuluję i życzę dalszych sukcesów w przyszłości.
  Pozdrawiam

 • Ania8 lipca 2016Ocena: 5/5

  Bardzo polecam korepetycje u Mateusza! Po nie zdaniu matury w tamtym roku jak i poprawki, w tym roku przygotował mnie znakomicie! Zadania na maturze kojarzyłam z zajęć. Cierpliwy, sympatyczny, wszystko tłumaczy najprościej jak potrafi. Zajęcia odbywały się w bardzo miłej atmosferze. Jeszcze raz Ci dziękuję Mateusz i polecam wszystkim, którym matematyka nie idzie. Pozdrawiam! ;)

 • K.7 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Polecam korepetycje u Mateusza, bardzo cierpliwy i sympatyczny, a najważniejsze, że naprawdę potrafi wszystko bardzo dobrze wytłumaczyć, dzięki temu metody ilościowe zdane na 4.5, co bez pomocy Mateusza byłoby niemożliwe :-)

 • Zosia4 listopada 2015Ocena: 5/5

  Mateusz pomógł mi nauczyć się do sprawdzianu z trygonometrii. Materiał wytłumaczył mi na prostych przykładach, a później przeszliśmy do poziomu rozszerzonego. Postanowiłam, że będzie mnie prowadził do samej matury. Chce dostać się na prawo. Polecam tego korepetytora :)

 • Kornelia7 lipca 2015Ocena: 5/5

  Mateusz przygotowywał mnie do matury podstawowej i rozszerzonej. Zadanie wykonał znakomicie: maturę podstawową zdałam na 92%, a rozszerzoną na 70%. Nie spodziewałam się, aż tak dobrego wyniku. Bardzo Ci za to dziękuje - polecę Cię moim koleżankom i kolegom, którzy nie zdali!

 • Bartek2 lipca 2015Ocena: 5/5

  Mateusz jest bardzo dobrym i kompetentnym nauczycielem. W prostych słowach tłumaczy zagadnienia i opracowuje je na naprawdę przydatnych przykładach. Nie zdałem próbnej matury, jednak na normalnej osiągnąłem wynik 80% bez większych problemów. Ogromna w tym jego zasługa, bo nawet w trakcie trwania egzaminu skojarzyłem wiele rzeczy z korepetycji. Z czystym sumieniem polecam wszystkim, a sam na studiach pewnie jeszcze skorzystam z jego pomocy.

 • Bartek i Dagmara22 maja 2015Ocena: 5/5

  Mateusz pomógł mi przygotować się do kolokwium z metod ilościowych w zarządzaniu. W ciągu 4 godzin wytłumaczył mi materiał, który na zajęciach przerabialiśmy przez cały semestr. Wszystko tłumaczył mi prostymi słowami, dzięki czemu tak szybko załapałem. Wcześniej pomógł mojej siostrze w przygotowaniu do matury rozszerzonej. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni:)

 • Dominika26 września 2014Ocena: 5/5

  Chciałabym bardzo podziękować Mateuszowi za solidne podejście do prowadzonych zajęć, dzięki którym zostałam dobrze przygotowana do poprawki maturalnej. Naprawdę polecam korepetycje dla zainteresowanych i mających problem z matmą.

 • Magda11 września 2014Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona! Wystarczyło 1,5h nauki i metody ilościowe okazały się bardzo proste! Polecam wszystkim, naprawdę warto! Bardzo dziękuję bo gdyby nie Ty to bym nie zdała a już na pewno nie z wynikiem 4.5 :) Polecam!!!

 • Wiolka15 lipca 2014Ocena: 5/5

  Mateusza poleciła mi starsza koleżanka, której pomógł w statystyce. Nie zawiodła się i zdała przedmiot. Ja też jestem bardzo zadowolona. W dwa miesiące przygotował mnie do matury, zaczynając od zera. Dziękuje Ci Mati:)

 • Emil8 lipca 2014Ocena: 5/5

  Chciałem serdecznie podziękować Mateuszowi za pomoc w zdaniu matury. Zgłosiłem się do niego w połowie marca z maturą próbną napisaną na poziomie 24%. Ogromny wysiłek i zaangażowanie Mateusza spowodowało, że maturę majową zdałem na poziomie 70%. Sam w to nie mogę uwierzyć, dziękuje za poświęcony czas na przygotowania. Rewelacja, pozdrawiam :)

 • Kamil24 października 2013Ocena: 5/5

  Korepetycje na najwyższym poziomie. W 2 godziny nauczyłem się 3/4 zakresu ze statystyki, dzięki czemu statystykę zaliczyłem w ostatnim z możliwych terminów. Wyjaśnianie zadań szybkie i zrozumiałe, bez zbędnego dopytywania się. Profesjonalista i złota rączka w swojej dziedzinie, profesjonalne przygotowanie do koretepytacji (czyt. własny laptop i rozwiązane zadania po wczesniejszym wysłaniu ich na mejla). Oby więcej takich ludzi było co tak szybko potrafią dzielić się wiedzą, szkoda, że wczesniej nie skorzystałem z korepetycji :)

 • Daria4 października 2013Ocena: 5/5

  Miałam ostatni termin egzaminu z prawdopodobieństwa i statystyki. Pan Mateusz uratował mi skórę, w dwie godziny wytłumaczył mi jak posługiwać się zmiennymi losowymi skokowymi, a jak ciągłymi. Omówił też w prosty sposób p-wo warunkowe, brzegowe i nielubianą przeze mnie dystrybuantę. Dzięki i polecam!

 • Agatka19 września 2013Ocena: 5/5

  Miałam poprawkę matury w sierpniu i nie liczyłam, że uda się ją zdać. Postanowiłam jednak zaryzykować i pod koniec lipca otrzymałam od znajomego numer do tego Korepetytora. Spotykaliśmy się przez 2 tygodnie "dzień w dzień" gdzie Pan Mateusz przeprowadzał mnie przez poszczególne działy matematyczne, które występują na maturze. Dopasował się do mnie idealnie, tłumacząc mi poszczególne rzeczy bardzo prosto i obrazowo. Podpowiedział w jaki sposób mam podejść do zadań, żeby w jak najkrótszym czasie i przy małym nakładzie sił je rozwiązać. I zdarzył się cud, zdałam :). A wszystko to dzięki mojemu korepetytorowi, którego będę polacała dalej, a może sama jeszcze skorzystam z jego usług. Dzięki wielkie :)

 • Ania16 września 2013Ocena: 1/5

  Przykro mi to pisać jednak brak kompetencji widać na odległość. Lekcja pierwsza i druga bardzo nieudana. Więcej nie będzie.

  Odpowiedź korepetytora

  Opinia szczególnie negatywna powinna być w jakikolwiek sensowny sposób uzasadniona. W tym przypadku przydałaby się informacja z czego udzielałem korepetycji i jakich niby kompetencji mi zabrakło. Ania (nie wiem czy to jest prawdziwe imię czy wymyślone) żadnych konkretów nie przedstawiła dlatego, że nie mieliśmy "przyjemności" ze sobą współpracować. A to oznacza, że opinia pod moim ogłoszeniem pojawiła się przez pomyłkę (inne powody wykluczam) i jest bezwartościowa.

 • Sebastan12 września 2013Ocena: 5/5

  Wspaniała korepetytor. Nie miałem bladego pojęcia, jak rozwiązywać i interpretować zadania statystyczne, a dzięki niemu wszystko stało się jasne i klarowne. Jest to osoba serdeczna, mająca wiele cierpliwości i poczucia humoru. Nie ma mowy o żadnym poganianiu, czy złości na kogoś, za to, że nie rozumie przykładu. Szczerze polecam.

 • Olka3 maja 2013Ocena: 5/5

  Polecam z czystym sumieniem. Bardzo dobra i rzetelna pomoc. Cierpliwy, solidny korepetytor.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.