Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

hometutor

Home Tutor


(12 ogłoszeń)
 • Opinie: 4 opinie
 • TelefonSkype
 • Obszary działania:
  • Łódź (skype)
  • Szczecin (skype)
  • Katowice (skype)
  • Wrocław (skype)
  • Gdańsk (skype)
  • Poznań (skype)
  • Kraków (skype)
  • Warszawa (skype)
 • Home Tutor
  ul. Żwirki i Wigury 9
  32-650 Kęty
  Nip: 5492285642

 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: wczoraj

Udzielę korepetycji z języka rosyjskiego

50 zł55 minut
Opinie: 4Ocena: 5.0/5

Profesjonalne lekcje rosyjskiego online przez skype na wszystkich poziomach od A1 do C2. Wszystkie notatki są sporządzane przez nauczyciela w czasie rzeczywistym z możliwością natychmiastowego wydruku i pobrania w różnych formatach pdf. doc. open office. Wszystkie słówka, zdania, lub obrazki są widoczne dla obu stron z możliwością edycji w czasie lekcji. Zajęcia u nas, to nie tylko zajęcia przez komunikator skype.

Rodzaje lekcji:

- Konwersacje

- Lekcje gramatyczne

- Egzaminy: gimnazjalny, maturalny, z praktycznej znajomości języka rosyjskiego, a także certyfikaty językowe.

- Lekcje od podstaw dla dzieci oraz dorosłych, Są to lekcje dla osób, które rozpoczynają naukę j. rosyjskiego, lub chcą sobie odświeżyć znajomość języka od podstaw, zarówno w bardzo wolnym tempie dla zapracowanych, jak i intensywne.

- Inne
Uczniowie często proszą o lekcje dopasowane do ich zawodu, wyjazdu na stypendium, bądź do pracy. Napisz co Ciebie interesuje i jakie masz wymagania, abyś nauczył się jak najwięcej!

Wszystkie lekcje przygotowywane są indywidualnie pod ucznia i jego poziom.

Jeżeli chcesz sprawdzić jak wyglądają zajęcia, umów się na darmową lekcję próbną (15 min – sama lekcja, wszystkie sprawy techniczne lub pytania odnośnie zajęć omawiane są przed lub po czasie zajęć)

Wystawiamy faktury
Ze względu na brak stałego harmonogramu zajęć, prosimy o kontakt e-mail, przez serwis, bądź tekstowo na telefon – oddzwonimy lub odpiszemy, aby ustalić szczegóły między zajęciami.

Sprawdź nas na www hometutor pl
Zapraszamy tez na nasz kanal na youtube na który można przejść z naszej strony internetowej.

Certyfikaty:
Filologia rosyjska

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Ola24 lipca 2017Ocena: 5/5

  Uczyłam się z Home Tutor niemieckiego i hiszpańskiego przez cały okres liceum, łącznie miałam przyjemność współpracować z czterema lektorkami, wszystkie zawsze były przygotowane i punktualne. Lekcje w miłej atmosferze, dużo różnorodnych materiałów i elastyczne godziny zajęć (jeśli coś nie pasowało godzinowo nigdy nie było problemu ze znalezieniem zastępstwa). Poza lekcjami online nie miałam żadnego kontaktu z tymi językami, a jednak udało mi się przygotować do matury rozszerzonej w krótkim czasie i zdać testy na aż 95%. Nauczycielki zawsze były gotowe odpowiedzieć na moje pytania i tłumaczyły każde zagadnienie do skutku. Przez 3 lata tylko raz wystąpiły problemy techniczne, a zajęcia nadrobiłyśmy przy najbliższej okazji. Gorąco polecam, a jeśli ktoś nie jest przekonany do lekcji przez Skype, niech koniecznie spróbuje i na pewno zmieni zdanie, to bardzo wygodny sposób nauki :) Pozdrawiam i dziękuję za pomoc :) Ola

 • Jolanta21 października 2016Ocena: 5/5

  Witam, zajecia z Pania Katarzyna Wojtyla sa bardzo dobre. Pani Kasia przygotowuje sie swietnie na zajecia, ma roznorodne ciekawe materialy, przyjemne podejcie do ucznia. Z pewnoscia polecam

 • Julio César11 marca 2013Ocena: 5/5

  Do you really want to learn polish? Miesąc temu zaproponowałem Pani Barbara żeby mi pomagała ćwiczyć mówienie o bardzo konkretnego tematu bardzo potrzebny w moim zawodzie.Chociaż znam polski na pozomie B1, brakowało mi pewności siebie w tym temacie. Po tym miesiącu mogę powiedzieć, że osiągałem swój cel, i tylko dlatego, że Pani Barbara zrozumiała od początku tego czego potrzebowałem. Pani Barbara jest skuteczna, cierpliwa ale przede wszystkim jest zorientowana na osiągać zakładane cele. Czy naprawdę chcesz nauczyć się polskiego? Polecam na 100%!

 • iris9 marca 2013Ocena: 5/5

  Miss Barbara for me is a very good teacher she teach clearly that make me understand. She have a long patient for learning you in pronounciation and explaination of our every lesson. Ona jest bardzo fajna nauczycielka i przyjazna.. Dziękuje bardzo Pani.. more powers!!!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.