Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Indywidualne lekcje angielskiego online przez Skype (lub Zoom, Meet, Whatsapp), telefon na wszystkich poziomach od A1 do C2 dla dorosłych i dzieci. Wszystkie notatki są sporządzane przez nauczyciela w czasie rzeczywistym.

Rodzaje lekcji:

- Konwersacje

- Lekcje gramatyczne (z tematyką ogólną, biznesową, w medyczną)

- Egzaminy: gimnazjalny, maturalny, z praktycznej znajomości języka angielskiego, a także certyfikaty językowe: PET, FCE, CAE, CPE, IELTS, BEC, TOEFL. Należymy do Cambridge Preparation Centre, zapewniając informacje z pierwszej ręki.

- Lekcje dla dzieci. Jest to specjalna oferta zajęć prowadzonych wyłącznie przez osoby nauczające dzieci, stąd znają ich potrzeby i mają podejście adekwatne do wieku ucznia. Te zajęcia obfitują także w gry i zabawy językowe tak, aby nie tylko jak najwięcej się nauczyć, ale aby nauka była przyjemnością i u dzieci rozwijało się skojarzenie, że nauka języka angielskiego jest przyjemnością, a nie obowiązkiem.

- Lekcję od podstaw dla dorosłych, Są to lekcje języka ogólnego dla osób, które rozpoczynają naukę j. angielskiego lub chcą sobie odświeżyć znajomość języka od podstaw, zarówno w bardzo wolnym tempie dla zapracowanych, jak i intensywne.

- Zawodowe
Uczniowie często proszą o lekcje dopasowane do ich zawodu, wyjazdu na stypendium, bądź do pracy. Napisz co Ciebie interesuje i jakie masz wymagania, abyś nauczył się jak najwięcej! Realizujemy przykładowo:
- angielski w księgowości,
- angielski w logistyce,
- angielski dla human resources
- angielski dla pracowników sektora medycznego (różne specjalizacje, realizowaliśmy zajęcia dla pielęgniarek, onkologów, radiologów, psychologów, urologów, dentystów i pediatrów),
- angielski dla prawników i wiele innych specjalizacji.

Wszystkie lekcje przygotowywane są indywidualnie pod ucznia i jego poziom.

Jeżeli chcesz sprawdzić jak wyglądają zajęcia, umów się na darmową lekcję próbną (15 min – sama lekcja, wszystkie sprawy techniczne lub pytania odnośnie zajęć omawiane są przed lub po czasie zajęć) oraz zobacz na naszym kanale youtube jakie mamy pomysły i narzędzia.

Wystawiamy faktury
Ze względu na brak stałego harmonogramu zajęć, prosimy o kontakt e-mail, przez serwis, bądź tekstowo na telefon - oddzwonimy lub odpiszemy, aby ustalić szczegóły między zajęciami.

 

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela08:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2017

Uczyłam się z Home Tutor niemieckiego i hiszpańskiego przez cały okres liceum, łącznie miałam przyjemność współpracować z czterema lektorkami, wszystkie zawsze były przygotowane i punktualne. Lekcje w miłej atmosferze, dużo różnorodnych materiałów i elastyczne godziny zajęć (jeśli coś nie pasowało godzinowo nigdy nie było problemu ze znalezieniem zastępstwa). Poza lekcjami online nie miałam żadnego kontaktu z tymi językami, a jednak udało mi się przygotować do matury rozszerzonej w krótkim czasie i zdać testy na aż 95%. Nauczycielki zawsze były gotowe odpowiedzieć na moje pytania i tłumaczyły każde zagadnienie do skutku. Przez 3 lata tylko raz wystąpiły problemy techniczne, a zajęcia nadrobiłyśmy przy najbliższej okazji. Gorąco polecam, a jeśli ktoś nie jest przekonany do lekcji przez Skype, niech koniecznie spróbuje i na pewno zmieni zdanie, to bardzo wygodny sposób nauki :) Pozdrawiam i dziękuję za pomoc :) Ola

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2016

Witam, zajecia z Pania Katarzyna Wojtyla sa bardzo dobre. Pani Kasia przygotowuje sie swietnie na zajecia, ma roznorodne ciekawe materialy, przyjemne podejcie do ucznia. Z pewnoscia polecam

avatar
Julio César
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2013

Do you really want to learn polish? Miesąc temu zaproponowałem Pani Barbara żeby mi pomagała ćwiczyć mówienie o bardzo konkretnego tematu bardzo potrzebny w moim zawodzie.Chociaż znam polski na pozomie B1, brakowało mi pewności siebie w tym temacie. Po tym miesiącu mogę powiedzieć, że osiągałem swój cel, i tylko dlatego, że Pani Barbara zrozumiała od początku tego czego potrzebowałem. Pani Barbara jest skuteczna, cierpliwa ale przede wszystkim jest zorientowana na osiągać zakładane cele. Czy naprawdę chcesz nauczyć się polskiego? Polecam na 100%!

avatar
iris
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2013

Miss Barbara for me is a very good teacher she teach clearly that make me understand. She have a long patient for learning you in pronounciation and explaination of our every lesson. Ona jest bardzo fajna nauczycielka i przyjazna.. Dziękuje bardzo Pani.. more powers!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.