Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Witold Kozłowski

Fundacja OVO dla Kultury i Edukacji


(1 ogłoszenie)

Udzielam korepetycji

O mnie

Od 20 lat prowadzę warsztaty śpiewu i pracy z głosem. Moi uczniowie są laureatami konkursów i festiwali oraz liderami zespołów muzycznych. Specjalizuję się w naturalnej emisji głosu. Na co dzień prowadzę warsztaty w Fundacji OVO dla Kultury i Edukacji i jestem wokalistą zespołu OVO.

Moja metoda pracy nad głosem była prezentowana m.in. na:

- Konferencji Logopedycznej na Uniwersytecie Rzeszowskim (2012),

- III Ogólnopolskiej Konferencji dla Pedagogów i Instruktorów „Animacja czasu wolnego dzieci i młodzieży – Wydobyć Siebie dla Siebie” (Gdańsk 2006) oraz opisana w książkach:

- "Głos-język-komunikacja" (Wydawnictwo Uniwersytetu Rzeszowskiego 2014),

- „Animacja kultury. Metody. Działania. Inspiracje” (Warszawa 2005).

Pracowałem jako konsultant wokalny dla wytwórni OPUS FILM, Cieszyńskiego Studia Teatralnego, Teatru Elipsa, Pilskiego Teatru Wirtualnego, zespołów folkowych Percival, Vidlunnia, Sudarynja, Tygiel Folk Banda, Pole Chońka, Drewno, Łysa Góra, Zespołu Regionalnego Istebna, Sokotuchy. Jako wokalista brałem udział w projektach Kapeli ze Wsi Warszawa i zespołu Żywiołak. Na zaproszenie Grzegorza Brala i Anny Zubrzycki w latach 1996-1998 uczestniczyłem w pracach nad powołaniem Teatru Pieśń Kozła oraz grałem w pierwszym spektaklu zespołu Pieśń Kozła – dytyramb. Prowadziłem warsztaty dla Fundacji Braci Golec, pracowników socjologii Uniwersytetu Łódzkiego i logopedów na Uniwersytecie Rzeszowskim. Współpracowałem z Ośrodkiem Terapii i Rozwoju „Zakątek” w Radomsku. Brałem udział w wyprawach terenowych do Europy Wschodniej i na Bałkany. Współtworzyłem zespół Percival-OVO.

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Kasia8 lipca 2017Ocena: 5/5

  Witek zdecydowanie ma talent muzyczny i pedagogiczny! Zajęcia prowadzone przez niego to relaks i dawka pozytywnej energii, ale też uwrażliwienie - nie tylko na muzykę, ale na drugiego człowieka. Nie są to zajęcia typowo techniczne, gdzie pracuje się nad ruchem każdego mięśnia czy nad szczegółem każdego oddechu, ale są to zajęcia które ogólnie otwierają umysł i ciało na śpiew. Dla wielu pozwalają zrobić pierwszy krok w śpiewie, a dla innych po prostu poczuć magię śpiewu naturalnego, dla przyjemności, sięgającego do naszych korzeni, bez spięcia, że musi być perfekcyjnie bo ktoś będzie oceniał. Zajęcia są też zawsze urozmaicone jakąś zabawą, która pozwala rozluźnić atmosferę, lepiej poznać współuczestników i nie zmęczyć się nauką, a poczuć , że jest to fajna zabawa!. Naprawdę bardzo polecam!

 • Agata12 maja 2017Ocena: 5/5

  Kompetentny, pomysłowy, zaangażowany nauczyciel... ale przede wszystkim wspaniały człowiek, który stwarza przestrzeń do własnych poszukiwań - dźwięków, muzyki, siebie...

 • hanka11 maja 2017Ocena: 5/5

  Witek to czadowy facet! cierpliwy i wyrozumiały. Stanowczy niczym ojciec uczący oporna dziatwę. Ma świetne podejście do nauczania, no i jak śpiewa to szyby drżą. Po zajęciach człowiek jest jakby wyszedł z wanny z ciepła wodą. Ma moc.

 • Julia11 maja 2017Ocena: 5/5

  Wspaniały prowadzący z niesamowitą wiedzą, empatią i podejściem do nauki muzyki. Sprawił, że śpiew sprawił mi niesamowitą frajdę, nabrałam wiary w swoje umiejętności i zaraził chęcią do dalszego śpiewania.

 • Marta20 marca 2017Ocena: 4/5

  Bardzo podobał mi się udział w warsztatach weekendowych. Oceniam prowadzącego jako kompetentnego,doświadczonego, pogodnego i otwartego na spotkanie człowieka. Chciałabym uczestniczyć w przyszłości w bardziej indywidualnych zajęciach.

 • Magdalena20 marca 2017Ocena: 5/5

  Merytorycznie wysoki poziom, w połączeniu z wysoką empatią i umiejętnością indywidualizowania prowadzenia zajęć do potrzeb i poziomu grupy, a także osadzenie w kulturze i historii stanowiącej tło nauczanych piosenek prezentowany przez Witka sprawiły, że czułam jakbym całe życie nie robiła niczego innego tylko śpiewała "otwartym dźwiękiem". Chętnie polecę szkolenia prowadzone przez Witka moim znajomym, co więcej mam zamiar wybrać się na kolejne jeśli tylko pozwoli mi na to czas. Mam poczucie, że przez te kilka godzin bardzo dużo skorzystałam i w zakresie techniki i od strony podnoszenia swojej pewności siebie w śpiewaniu.

 • Ewa20 marca 2017Ocena: 5/5

  Myślę, że bardzo trudno uczniowi ocenić Nauczyciela, bo każda opinia koniec końców dotyczy tylko ucznia: jego oczekiwań i gotowości przyjęcia tego, co dostaje. Odniosłam jednak wrażenie, że Witek wsłuchuje się w te oczekiwania i potrzeby, nawet niezwerbalizowane, i stara się je zaspokoić, a efekty słychać od razu. Żeby zrozumieć, jak świetnym Nauczycielem jest WItek, trzeba tego doświaczyć. Po zajęciach warsztatowych w grupie, jestem gotowa z drugiego końca (no prawie) Polski przyjechać do Wrocławia choćby na godzinę zajęć z Witkiem.

 • Kasia20 lutego 2017Ocena: 5/5

  Witek jest najlepszym nauczycielem śpiewu z jakim mogłam pracować. Bezbłędnie dobrane ćwiczenia, których rezultaty są natychmiast słyszalne i pozostawiają trwałe wyobrażenie o właściwej emisji, do którego łatwo wrócić. Pełen profezjonalizm i nieocenione doświadczenie.

 • Anna19 lutego 2017Ocena: 5/5

  Witek potrafi nie tylko świetnie, na obrazowych przykładach, tłumaczyć techniki śpiewu, ale też zaprowadzić wyjątkową atmosferę na swoich warsztatach. Nigdy jeszcze nie czułam się tak dobrze ucząc się w grupie, a to dzięki wprowadzonej i egzekwowanej zasadzie nieoceniania. Ćwiczenia są wszechstronne, dobrane do potrzeb i wymagań uczestników. Pełen profesjonalizm!

 • Mirek9 lutego 2017Ocena: 5/5

  Witek to świetny śpiewak i kompetentny nauczyciel. Stosuje skuteczne ćwiczenia naprowadzające uczestników na właściwy oddech, sposób artykulacji itp. Uczy uważności i współpracy. Na warsztatach obowiązują zasady, które zapewniają zwłaszcza początkującym śpiewakom niezbędny komfort, np. „nie oceniamy”, „chcę, ale nie muszę”. Dodatkowo masa informacji o specyfice śpiewu białego, kulturze tradycyjnej, znaczeniu śpiewanych pieśni ¬– nie trzeba jechać na Ukrainę, żeby uczyć się od mistrza.

 • Grazyna25 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona z uczestnictwa w weekendowych warsztatach spiewu białego. Przekazywana wiedza oraz przeróżne cwiczenia pozwalają doskonalej wydobywać głos i sprawiaja ,ze odczuwa sie ogromną radość ze spiewu. Bardzo zaintrygował mnie tez spiew alikwotowy w wykonaniu Witka. Czekam na takie warsztaty :)

 • Karolina23 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Polecam. Witek potrafi w prosty i jasny dla wszystkich osób, zarówno zaznajomionych z muzyką jak i zupełnie początkujących, wyjaśnić zagadnienia związane z prawidłowym operowaniem głosem. Warsztaty z nim umożliwiają zarówno odprężenie się w miłej atmosferze jak i pogłębienie wiedzy.

 • Joanna23 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Wielka wiedza, przekazana tak, że wszystko po prostu wychodzi! Wspaniała atmosfera na zajęciach. Po weekendzie z OVO euforia utrzymywała się jeszcze bardzo długo, czekam na więcej!

 • Agnieszka23 listopada 2016Ocena: 5/5

  Wspaniały człowiek. Nauczyciel z pasją. Nie dobija oceną. Uczy obserwacji. Zrozumienia tego, po co i o czym śpiewam. A wtedy nuty same się prostują.

 • Katarzyna23 listopada 2016Ocena: 5/5

  Świetne zajęcia, cudowny czas. Długo nie mogłam wrócić z "zaświatów" do codzienności.

 • Magdalena22 listopada 2016Ocena: 5/5

  Uczestniczyłam dwa razy w weekendowych warsztatach wyjazdowych OVO. Witek zaraża pasją i imponuje ogromną wiedzą, zarówno jeżeli chodzi o technikę, narzędzia, jak i kontekst pieśni. Polecam!

 • Ewa22 listopada 2016Ocena: 5/5

  Cóż powiedzieć na temat zajęć z Witkiem? Wiedziałam, że posiadam głos, bo mówię. Nie spodziewałam się jednak, że w ciągu dwóch dni dowiem się, że mam taki głos, że potrafię wydać z siebie takie silne dźwięki i potrafię śpiewać i że można czerpać z tego tak niewyobrażalną radość! Witek mówił o uzależnieniu od ciarek na plecach. Ja się uzależnię od tych na rękach:-))) Z całego serca dziękuję za to odkrycie i gorąco polecam wszystkim, którzy chcieliby usłyszeć samych siebie.

 • Agnieszka31 maja 2016Ocena: 5/5

  Z całego serca polecam zajęcia u Witka.
  Wiedza jest przekazywana z pasją, jak pojawiają się problemy od razu są analizowane i Witek szuka najlepszego rozwiązania.
  Atmosfera na zajęciach jest jak najbardziej pozytywna.
  W zasadzie przypadkowo trafiłam do Witka a muszę przyznać, że jest jednym z najlepszych nauczycieli śpiewu.
  Jeszcze raz gorąco polecam ;) !

 • Julia8 marca 2016Ocena: 5/5

  Pierwszy raz brałam udział w zajęciach prowadzonych przez Witka i muszę przyznać, że było jeszcze lepiej niż się spodziewałam. Ogromna dawka wiedzy przekazana w niewymuszony, lekki i zrozumiały sposób. Przy tym znakomita atmosfera, od samego początku przyjaźnie, nie było uczucia początkowego skrępowania. Dzięki Witkowi udało mi się wreszcie trochę otworzyć i przestać wstydzić głośnego śpiewu przy ludziach. Gdyby moi wykładowcy na uczelni mieli takie podejście, chodziłabym na zajęcia z dużo większym zapałem. :)

 • Maria7 marca 2016Ocena: 5/5

  Dwa razy uczestniczyłam w zajęciach prowadzonych przez Witka i przyznaję, że jest on jednym z najlepszych nauczycieli od głosu z jakimi sie spotkałam, a od lat śpiewam w chórze. Sposób w jaki tłumaczy jest zawsze dopasowany do słuchacza, potrafi w taki sposób przekazać to co najważniejsze w danym momencie, że pamięć o tym pozostaje na długo. Poza tym - fantastyczny twórca pozytywnej atmosfery na zajęciach! Polecam serdecznie :)

 • Iwona11 lutego 2016Ocena: 5/5

  Uczestniczyłam dwukrotnie w weekendowych warsztatach wyjazdowych OVO. Prowadzący – Witek - ma duże doświadczenie i wyczucie w pracy z grupą. Buduje bardzo fajną, swobodną i nieskrępowaną atmosferę, sprzyjającą poszukiwaniom swoich możliwości. Jego postawa zachęca do interakcji z innymi, można łatwo odnaleźć radość ze wspólnego śpiewania, wspólnych ćwiczeń.

  Jako nauczyciel indywidualny na pewno sprawdza się równie dobrze, potrafi wsłuchać się w konkretną osobę i pomóc wydobyć jej z siebie to, czego ona oczekuje i dużo, dużo więcej.

 • Anna Zając4 grudnia 2015Ocena: 5/5

  Byłam na warsztatach prowadzonych przez Witka co najmniej dwa razy we Wrocławiu i dwa razy na wakacyjnych wyjazdach OVO. Witek emanuje radością życia, serdecznością, ciepłem i humorem. To wszystko sprawia, że potrafi skutecznie zachęcić do czasem niełatwych ćwiczeń oddechowych. Uczy pieśni pięknych i ciekawych. To sprawia, że łatwo się je zapamiętuje i chętnie do nich wraca. Uczy skutecznie, a to znaczy, że można je odśpiewać długo po warsztatch. No i sprawia, że chce się wracać po więcej. Ja zdecydowanie z OVO jeszcze pośpiewam!
  Bardzo serdecznie polecam. Wszystkim. Ja śpiewam sporadycznie, ale bardzo dużo korzyści z tego płynie i dla ciała i dla duszy.

 • Monika24 października 2015Ocena: 5/5

  Ciepły, serdeczny i mądry człowiek. Potrafi niesamowicie odblokować głos i pomaga wyzwolić w "kursantach" pokłady emocji (i umiejętności), których się sami nie spodziewają.
  Po letnich warsztatach z OVO wiedziałam, że na pewno wrócę i to tylko do tego prowadzącego. Nauczyłam się nieco (akurat dokładnie tyle ile potrzebowałam) o pracy z oddechem, tyle ile potrzebowałam o rodowodzie pieśni i ich znaczeniu w miejscu pochodzenia, a nawet co nieco o fizyce :)
  Szczerze i z serca polecam. Ja wróciłam po raz drugi na warsztaty z Witkiem i na pewno wrócę po raz kolejny.

 • Joanna7 października 2015Ocena: 5/5

  Znakomity, mądry, przyjazny fachowiec umiejętnie operujący swoim wieloletnim doświadczeniem - potrafi dotrzeć do profesjonalistów jak i zupełnie "zielonych" ludzi nie mających wiele wspólnego ze śpiewaniem,poza osobistą pasją. I jednym i drugim spotkanie z Witkiem daje bardzo wiele. Jego metodyka jest doskonale wypracowana, słownictwo odpowiednio dobrane dla najbardziej naturalnego zrozumienia istoty wydobywania z siebie dźwięku. Polecam wszystkim bardzo gorąco spotkanie z tym człowiekiem na warsztatach! To świetna inwestycja i doskonała forma zagospodarowania twórczo swojego wolnego czasu. No i jest przemiła atmosfera :)

 • Olga3 października 2015Ocena: 5/5

  Ciekawy człowiek i dobry nauczyciel. Ma ogromną wiedzę która przekazuje chętnie i w bardzo fajny sposób. Warsztaty śpiewu z Witkiem są ciekawe, radosne i pełne fachowych informacji. Naprawdę polecam.

 • Agata3 października 2015Ocena: 5/5

  Na zajęciach została przekazana ogromna dawka profesjonalnej wiedzy na temat technik śpiewu - w krótkim czasie, w niezwykle przystępnej formie. Cenne uwagi i oryginalną wiedzę na temat technik oddechowych otrzymywaliśmy podczas naturalnie kształtującej się, przyjaznej rozmowy - pod postacią niezobowiązujących wtrąceń, dygresji, ciekawych i związanych z tematem opowieści. Zostawały one z nami i pomagały się rozwijać, wręcz niezauważalnie pokonywać ewentualne trudności, z których nawet nie zdawaliśmy sobie jeszcze sprawy. Witek był bowiem krok przed nami i w odpowiednim momencie, zanim zostało zadane czy w ogóle sformułowane w głowie pytanie lub problem, pojawiało się rozwiązanie, które w naturalny sposób windowało nas o poziom wyżej w nabywanych umiejętnościach. Mówię o rozmowie, a przecież to był nieustanny, wspólny śpiew. Ciepła i pełna humoru atmosfera zajęć jest zasługą wyjątkowego prowadzącego, który zaraża swoim sposobem na życie w poszukiwaniu wewnętrznej przyjemności z uczestnictwa w pieśni, jednocześnie prezentując ogromne umiejętności dydaktyczne. Nauka u Witka to wspólna zabawa, pasjonująca rozmowa o istocie sprawy i wyciąganie z siebie maksimum zaangażowania dzięki delikatnej zachęcie. Zdecydowanie spotkanie to zostaje na długo w pamięci, a nabyta wiedza merytoryczna przekracza oczekiwania.

 • Adam4 września 2015Ocena: 5/5

  Uczestniczyłem pierwszy raz w warsztatach prowadzonych przez Witka. Niepozorny i bardzo skromny człowiek.A jednak dysponuje ogromnym talent czynienia dobra w każdym człowieku zdolnym choćby mruczeć. Jeśli nie śpiewałeś nigdy lub zapomniałeś jakie to przyjemne i ożywcze - śmiało zgłoś się do niego. To będzie najlepiej spędzony czas pracy i relaksu jednocześnie. Przy Witku każdy potrafi śpiewać. UWAGA: to jest zaraźliwe i nieuleczalne :-)

 • Maria3 września 2015Ocena: 5/5

  Dobrze oceniam letnie warsztaty śpiewu białego, prowadzone przez Witka. Potrafi zrazić swoją pasją innych. Warto spróbować odkryć nowe możliwości swojego głosu. Polecam!

 • Ewa10 sierpnia 2015Ocena: 4/5

  Uczestniczyłam w jednym z warsztatów śpiewu białego organizowanym przez fundację OVO. Przyznam szczerze, iż mam mieszane uczucia. Z całą pewnością Witek jest osobą sympatyczna, otwartą i jeśli ktoś się boi śpiewać lub nigdy tego nie robił z pewnością nie będzie się stresował w jego towarzystwie. Aczkolwiek mam kilka zastrzeżeń co do sposobu prowadzenia warsztatów. Moim zdaniem zabrakło w nich kluczowych informacji, a mianowicie wprowadzeni w kulturę narodów, które wykonywały określone pieśni. Efektem tego jest brak pojęcia warsztatowiczów kiedy, co i z czym. Ludzie, którzy nie są osadzeni w danej kulturze powinni najpierw dostać pewną dawkę niezbędnych informacji jak korzystać z wiedzy muzycznej, którą otrzymali (śpiewanie pieśni pogrzebowych w okolicznościach rozluźnienia i alkoholu nie jest w porządku - rodzimy słuchacz z danej kultury czułby się co najmniej urażony). Prócz suchego tłumaczenia tekstów brakuje wytłumaczenia sensu pieśni i określenia okoliczności wykonywania - wg mnie to niezbędne minimum.
  Drugi element, którego zabrakło to był również brak wprowadzenia ale tym razem do ćwiczeń oddechowych/technika śpiewu. Jeśli już coś powtarzamy po Prowadzącym warsztaty to ja osobiście wolałabym wiedzieć w jakim celu to robię.
  Zatem polecam warsztaty osobom, dla których biały głos to jedynie egzotyczne odstresowanie się, miła zabawa. Osobom, które wiedzą coś więcej o kulturze białego śpiewu i kulturze danego regionu (wtedy akurat tereny współczesnej Białorusi, Ukrainy, szeroko pojętego regionu Polesia) niestety nie polecam.

 • Sławek13 maja 2015Ocena: 5/5

  Profesjonalne podejście do tematu. Ogromne doświadczenie w pracy z ludźmi. Miła atmosfera stworzona przez Witka długo pozostaje w pamięci... OVO uzależnia :)

 • Alicja16 marca 2015Ocena: 5/5

  Sympatyczny i ciepły człowiek. Cierpliwy i pomysłowy nauczyciel. Pomaga przełamać bariery w wydobywaniu głosu.

 • Ania Szczęsna12 marca 2015Ocena: 5/5

  chcesz śpiewać a boisz się? - Idź do Witka.
  chcesz wydobyc z siebie głos a wstydzisz się?- Idź do Witka,
  śpiewasz , mówisz, ale "coś jest nie tak"? -Idź do Witka,
  .. to zwykły człowiek i niezwykły nauczyciel polecam z ...całej przepony:)

 • Dorota12 marca 2015Ocena: 5/5

  Witek pomaga przełamywać własne słabości, zaglądać w głąb siebie -także - choć nie tylko po to, aby wydobyć z siebie niczym nie skrępowane brzmienie. Swój głos. Fantastyczny nauczyciel - z prawdziwego zdarzenia i prawdziwego powołania :)

 • Marcin2 marca 2015Ocena: 5/5

  Bardzo profesjonalne podejście do prowadzenia zajęć. Uwaga skierowana na indywidualne potrzeby uczestników. Doskonałe efekty pracy w bardzo krótkim czasie. Polecam wszystkim pragnącym pracować z głosem.

 • Adam2 marca 2015Ocena: 5/5

  Witek Kozłowski sprawił, że poczułem się jak instrument, który jest w stanie wydobyć z siebie dźwięk zupełnie inny niż zazwyczaj - głośniejszy, lecący z hali na halę, pozdrawiający stojącego tam sąsiada. Atmosfera jego zajęć sprzyja otwieraniu się, śpiewaniu bez spięcia i przekraczaniu własnych granic. Polecam. Na zajęciach jest dużo radości i odkrywania tego, co wspólne i indywidualne.

 • Agnieszka26 lutego 2015Ocena: 5/5

  Bez wahania polecam naukę śpiewu pod okiem Witka Kozłowskiego. Kilkakrotnie uczestniczyłam w warsztatach Fundacji OVO i w przyszłości zamierzam z nich korzystać. Szczególnie ważne jest dla mnie podejście Witka do pieśni i do pracy z grupą.

 • Agata25 lutego 2015Ocena: 5/5

  Bardzo polecam, szczególnie osobom które chcą "odnaleźć głos" a się wstydzą. Witek świetnie pomaga w przezwyciężaniu oporów i w rozpoczęciu fajnej przygody jaką jest śpiewanie

 • Asia17 lutego 2015Ocena: 5/5

  Prócz profesjonalizmu podziwiam Witka za jego pasję - gdy pracuje z ludźmi i dzieli się z nimi pieśnią, wiedzą i doświadczeniem widać, jak cieszy się każda komórka jego ciała, a oczy mu jaśnieją :-). Uwielbiam podejście Witka do uczenia się pieśni - nie każe nikomu kopiować "babć" czy znanych śpiewaków muzyki tradycyjnej, lecz często powtarza byśmy szukali w tych pieśniach SWOJEJ PRAWDY. To jest wg mnie jedyne słuszne, niezwykle rozwojowe i inspirujące podejście :-). Szczerze polecam!

 • Klaudia15 lutego 2015Ocena: 5/5

  Lubię ludzi z pasja, bo wtedy to co robią jest prawdziwe. Taki też jest Witek, wszystko co robi i czego uczy ma ogromna wartość, gdyz wklada w to całe serce. Zajęcia które prowadzi to wielka przygoda,prowadząca uczestnika do samopoznania, samoakceptacji i samorozwoju. Pasja można się "zarazić" i uczynić swoje życie bardziej wartościowym. Przy okazji warsztaty prowadzone przez Witka dają możliwość podróży po świecie poprzez pieśni. Polecam!!!

 • Michał13 lutego 2015Ocena: 5/5

  Wyjątkowy nauczyciel. Charyzmatyczny, wyrozumiały, przystępny i cierpliwy. Posiadający sposoby i metody, które sprawiają, że nauka śpiewu staje się przygodą, którą pamięta się długo. Mam wrażenie, że oprócz samej nauki śpiewu dostałem o wiele więcej, myślę, że jest to spowodowane dużą wiedzą Witka na temat kontekstu kulturowego pieśni, których uczy. Sprawia to z jednej strony, że nie tylko uczymy się śpiewać, ale uczymy się też rozumieć czy odczytywać więcej, zarówno z muzyki czy kultury jak i, a może przede wszystkim, z samych siebie.

 • Joanna12 lutego 2015Ocena: 5/5

  Byłam dwukrotnie na warsztatach u Witka i naprawdę polecam naukę u Niego. Bardzo dużo się nauczyłam, jednocześnie nauka ta była przyjemnością, radością a nie obowiązkiem. Według mnie Witek ma bardzo bezpieczny sposób kontaktowania się z ludźmi, co dla mnie było bardzo ważne. Potrafi zachęcić, przekonać, pokazać i nie stresować jednocześnie. Potrafi sprawić, żeby człowiek chciał spróbować i cieszyć się z tego. Po powrocie z Jego warsztatów pierwszy raz usłyszałam pochwały od swojego Dyrygenta :-)

 • Iwona12 lutego 2015Ocena: 5/5

  Polecam zajęcia u Witka z całego serca. Witek jest doświadczonym nauczycielem z ogromną wiedzą o emisji głosu, śpiewaniu i pieśniach, których uczy. W trakcie zajęć nie ma miejsca na nudę, każda minuta jest wykorzystana do maksimum - ćwiczeniami, śpiewaniem, radością i refleksją. Na pewno wybiorę się jeszcze na zajęcia Witka. Polecam.

 • Małgorzata Brzoza12 lutego 2015Ocena: 5/5

  Od lat polecam swoim uczniom i klientom zajęcia prowadzone przez pana Witka - bo jest on fenomenalnym nauczycielem, ciepłym i wyrozumiałym i potrafi poprzez swoją prace odblokować w swoich uczniach ich wewnętrzną moc i siłę. Jest nauczycielem troskliwym i wymagającym, o wyjątkowej unikatowej wiedzy, fenomenalnej pamięci i otwartym na uczniów sercu. Zakres jego wiedzy i świadomości dźwięku i głosu jest fascynujący. Witek jest w moim doświadczeniu nauczycielem bardzo świadomym i głębokim, człowiekiem honoru, o silnie zarysowanych zasadach etycznych, co odzwierciedla się w jakości jego nauki, fascynuje skromnością i doświadczeniem. Nauczyciel o genialnym podejściu - niezwykłej i ogromnej wiedzy oraz człowiekiem wielkiej mocy wewnętrznej i ciepła w sercu, a do tego potrafi natchnąć grupę obcych sobie ludzi pasją i mocą twórczą, otworzyć na nowe obszary życia, na nowe doświadczenia. Poprzez pracę potrafi zespolić oddech, ruch, taniec i dźwięk. Potrafi uświadomić śpiewającemu jego własne ciało i sposób oddychania, uruchomić improwizację i wewnętrzną świadomość głosu. Na pewno jest to jedna z trzech znanych mi osób, które mogą wspaniale przeobrazić człowieka poprzez pracę z nim, być może nazwanie Witka Wieszczem Śpiewu Białego albo Wiedźminem Pieśni to najbardziej odpowiednie ujęcie jego pasji, życia i pracy z dźwiękiem. Polecam każdemu kto ma potrzebę śpiewać i każdemu kto ma kłopoty z mówieniem… ten nauczyciel, może być dla was wspaniałym drogowskazem do własnej wolności. Małgorzata Brzoza numerolog, autor

 • Łucja12 lutego 2015Ocena: 5/5

  Witek, jego podejście do śpiewania i do samej pieśni (wykonania, tekstu) jest niesamowicie inspirujące! Jest bardzo mądrym nauczycielem, podchodzi ze zrozumieniem i akceptacją do każdego, ma ogromną wiedzę i umiejętności. Polecam spotkanie z nim nie tylko jako naukę pieśni, ale jako spotkanie ze swoimi możliwościami - które okazują się nagle być większe niż myślimy. Niezwykła osoba, niezwykłe przeżycie!

 • Gosia15 listopada 2014Ocena: 5/5

  Witek jest nie tylko świetnym nauczycielem, ale też bardzo mądrym i inspirującym człowiekiem. Posiada wszechstronną wiedzę i duże doświadczenie w pracy z głosem, a jednocześnie jest niezwykle uważny i otwarty na potrzeby ucznia. Praca z nim może zdziałać cuda :)

 • Aleksandra27 października 2014Ocena: 5/5

  Wybrałam się do Witka na zajęcia w poszukiwaniu swojego naturalnego głosu, a także w celu nauki białego śpiewu. Już na pierwszych zajęciach odkryłam w sobie tę jakość, jaka czyni nas niepowtarzalnymi i wyjątkowymi - naturalną barwę głosu. Poznałam serię ćwiczeń uwalniających zablokowany głos. Polecam wszystkim tego zacnego nauczyciela, zwłaszcza, iż każda minuta zajęć jest w pełni wykorzystana!

 • Michał22 października 2014Ocena: 5/5

  Brałem udział zarówno w warsztatach indywidualnych i grupowych i bardzo je polecam: dużo ćwiczeń, fajna atmosfera, zmieniło moje podejście do śpiewania. Polecam.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.