Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Rafał Szypulski

English Direct - Rafał Szypulski


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 13 opinii
 • Telefon(Pokaż)Skype
 • Obszary działania:
  • Ostrołęka
 • English Direct - Rafał Szypulski
  Sochaczewskiego 2/19
  07-410 Ostrołęka
  Nip: 758-173-46-11

 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: 6 dni temu

Udzielam korepetycji

O mnie

Jak miło, że się na siebie ‘natknęliśmy’! Nie wierzę w przypadki, więc cieszę się niezmiernie, że tu zajrzałaś/eś!

Pozwól, że się z grubsza przedstawię… Nazywam się Rafał i od 1997 roku jestem zawodowym nauczycielem, filologiem, anglistą, lektorem, wykładowcą języka angielskiego oraz tłumaczem.

Angielski jest moją pasją, dlatego ogromną satysfakcję czerpię z możliwości dzielenia się wiedzą i umiejętnościami z moimi Studentami :)

Doświadczenie zdobywałem pracując zarówno w szkołach publicznych, jak i prywatnych; w szkołach kształcenia ogólnego, ale także w szkołach językowych.

Od 2007 prowadzę także własną firmę English Direct – Rafał Szypulski, która jest zarejestrowana, i dzięki której wychodzę naprzeciw potrzebom językowym osób indywidualnych i firm prowadząc kursy języka angielskiego ‘u Klienta’ (Ostrołęka i okolice) oraz ONLINE przez Skype lub Google Hangout.

Interesuje mnie głównie praca ze starszą młodzieżą (III i IV etap edukacyjny; 16+ czyli starsze klasy gimnazjum oraz liceum, technikum) oraz z dorosłymi (wiek: 18+).

Oferuję szereg możliwości, począwszy od jednorazowych spotkań online/F2F, pojedynczych zajęć (tzw. jednorazowe korepetycje), a skończywszy na konkretnych kursach przygotowujących do najróżniejszych egzaminów (matura, egzaminy w British Council, egzaminy specjalistyczne, itp.)

Uczę kreatywnie, nie uzależniam się od podręcznika, staram się organizować zajęcia w taki sposób, by każda aktywność była ciekawa, niebanalna, ekscytująca, motywująca i przede wszystkim skuteczna.

Interesuje mnie neurodydaktyka… więc staram się budować tak zajęcia, by były one atrakcyjne dla naszych mózgów… – oznacza to, że dokładam wszelkich starań, by nasze zajęcia były ciekawe, ekscytujące i skuteczne!

Zapraszam na swoją firmową stronę oraz na stronę mojego bloga Rafal’s English Polish Blog.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i wątpliwości.

Zapraszam serdecznie!

– Rafał :)

P.S.

Zerknij na moje ogłoszenie – dowiesz się więcej!

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Anna28 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Rafał w sposób bardzo zrozumiały wyjaśnia zawiłe kwestie gramatyczne , wspiera w rozwijaniu umiejętności językowych , zawsze podpowiada co zrobić, aby poprawić się. Na zajęciach jest pełny profesjonalizm. Rafał posiada nie tylko szeroki zakres wiedzy z języka angielskiego, ale potrafi ją w sposób interesujący ! i uporządkowany! przekazać!. Jest to dla mnie bardzo duża zaleta. Zawsze masz ochotę zapoznać się z materiałami, które są przez Rafała opracowane . Motywuję do nauki samodzielnej, na bieżąco sprawdza prace. Zawsze odpisuje na pytania. Jeśli Twoim celem jest egzamin z języka angielskiego lub po prostu skuteczne uczenie się ,rozwijanie umiejętności posługiwania się językiem angielskim - polecam zajęcia z Rafałem !!!! naprawdę warto!

  Odpowiedź korepetytora

  Thank you Ania!

 • Michal29 marca 2017Ocena: 5/5

  POLECAM!! Uważam ,że Rafał jest wysokiej klasy specjalistą w swojej dziedzinie. Jego pasja do języka jest widoczna na każdych zajęciach. Rafał dostosowuje swój program zajęc do indywidualnych predyspozycji studenta. Pełen profesjonalizm, nie ma co się zastanawiać , umów się na pierwsze zajęcia i przekonasz sie sam !

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki Michał!

 • Iwona27 marca 2017Ocena: 5/5

  Rafał to bardzo rzetelny nauczyciel. Podkreślam słowo "rzetelny', bo o takich ludzi w dzisiejszych czasach niełatwo. Poza obszerną wiedzą merytoryczną posiada bardzo cenną umiejętność indywidualizacji nauczania. Dostosowuje metody , formy i sposoby przekazywania wiedzy do konkretnego człowieka. Sumiennie przygotowuje się do zajęć i wymaga tego samego od ucznia. Poza tym " zaraża" pasją do języka angielskiego, a to bardzo cenna i rzadka cecha nauczyciela. Pracując z Rafałem wiesz za co płacisz i zdajesz sobie sprawę, że On też wie za co bierze pieniądze. To bardzo uczciwy układ. Aha, jeszcze jedno, mówi wprost o Twoich postępach i aktualnym poziomie, nie " owija w bawełnę". Jest jeszcze jedna cecha, która mnie osobiście bardzo imponuje i jest niezbędna do właściwej współpracy - punktualność!!! Dla Rafała 9.00 jest rzeczywiście 9.00.

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję Iwona!

 • Paweł22 marca 2017Ocena: 5/5

  Professional. If you want to be better than average, call Rafal. I really recommend this guy!

  Odpowiedź korepetytora

  Thank you Paweł!

 • Sylwek22 marca 2017Ocena: 5/5

  Bardzo polecam lekcje z Rafałem. Kilka plusów na które należy zwrócić uwagę. Pierwszy + cierpliwość. Drugi+ plastyczność w dostosowaniu do pojawiających się trudności, a przez to szybka ich eliminacja. Trzeci + świetne pomysły ułatwiające utrwalanie materiału. Czwarty+ bardzo ważny WYMAGAJĄCY. Piąty+ to stwarzana atmosfera zajęć. Szósty+ język angielski to jego PASJA, a z pasją zawsze przyjemniej. Siódmy+ świtny nauczyciel. Można jeszcze bardzo dużo pisać, ale nie mam czasu bo mam dużo pracy domowej ;) . To należy potraktować jako ósmy +.

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki Sylwek!

 • Mariusz22 marca 2017Ocena: 5/5

  Teacher of vocation

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks Mariusz!

 • Marta21 marca 2017Ocena: 5/5

  Polecam z czystym sumieniem! Rafał jest zawsze świetnie przygotowany, zajęcia są przemyślane i różnorodne. Uwaga - jest wymagający, co dodatkowo motywuje do samodzielnej pracy. Obecnie realizujemy materiał z zakresu Business English poziom zaawansowany także jeśli ktoś jest zainteresowany taką tematyką to jak najbardziej polecam Rafała.

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki Marta!

 • Kuba21 marca 2017Ocena: 5/5

  Dla mnie niesamowite - nauczycieli języka angielskiego przerobiłem -nastu, wliczając w to wielu native speakerów, a mimo wszystko największe postępy zauważyłem dopiero po tym, jak trafiłem na Rafała. W moim odczuciu to całkiem inny poziom nauczania, podoba mi się to, że wymaga, czułem się wręcz głupio, kiedy nie zrobiłem jakiegoś zadania, które mieliśmy sprawdzić.
  Świetnie motywuje, świetnie prowadzi, odrobina chęci i angielski będziesz znał/znała bardzo dobrze i co najważniejsze swobodnie się dogadasz, zarówno jeśli chodzi o rozmowy koleżeńskie jak i typowo biznesowe. Dla mnie najlepszy.

  Odpowiedź korepetytora

  Piękne dzięki!

 • Darek21 marca 2017Ocena: 5/5

  Kilka razy podchodziłem do nauki angielskiego ale zawsze po jakimś czasie traciłem entuzjazm i motywację. Na szczęście tym razem jest inaczej i jestem pewien, że w końcu ogarnę ten język. Te zajęcia to nie tylko nauka, ale także super spędzony czas ( zawsze kupa śmiechu:) ) . Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, urozmaicenie i luźna atmosfera jaką Rafał wytwarza na zajęciach bardzo motywują do nauki. Czekam z niecierpliwością na każdą lekcję.
  POLECAM KAŻDEMU

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki Darek!

 • Ewa21 marca 2017Ocena: 5/5

  Dzięki Panu Rafałowi polubiłam język angielski. Pan Rafał swoim spokojnym i opanowanym zachowaniem inspiruje do nauki. Czego nie umiem, zawsze pomaga i dodaje otuchy.
  TO IDEALNY LEKTOR I ŻYCZĘ KAŻDEJ OSOBIE TAKIEGO NAUCZYCIELA.

  Odpowiedź korepetytora

  Thank you Kasia!

 • Kasia21 marca 2017Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam lekcje z Rafałem. Zajęcia prowadzone są w sympatycznej atmosferze w sposób profesjonalny i interesujący. Zawsze uśmiechnięty, radosny i cierpliwy. Rafał jest lektorem który potrafi zmotywować do samodzielnej i systemetycznej pracy poza lekcjami a dzięki jego wskazówką osiągniesz pożądane rezultaty.

  Odpowiedź korepetytora

  Thank you Kasia!

 • Katarzyna8 października 2016Ocena: 5/5

  Świetny wykładowca, z czystym sercem polecam każdemu, niezależnie od grupy wiekowej i poziomu zaawansowania.

  Odpowiedź korepetytora

  Thank you so much!

 • Rafał9 maja 2015Ocena: 5/5

  Polecam, świetny nauczyciel! :) Dzięki Panu Rafałowi zdałem egzaminy PET, FCE oraz za chwilę pewnie CAE!

  POLECAM!

  Odpowiedź korepetytora

  Thank you so much!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.