English Direct - Rafał Szypulski

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Cieszę się, że jesteś osobą ambitną, poszukującą, która chce się rozwijać! Jeśli zatem potrzebujesz nauczyć się angielskiego lub podnieść swój obecny poziom zaawansowania, jestem do Twojej dyspozycji! 

Proponuję zacząć od sprawdzenia Twojego obecnego poziomu zaawansowania. Test poziomujący pisząc do mnie prywatną wiadomość. Postaraj się znaleźć 30 minut na pierwszą część testu i rozwiąż ją bez korzystania z pomocy. Jeśli  poczujesz się na siłach, wykonaj też drugą część testu przez kolejne trzydzieści minut. Po zakończonym teście, wyślij  mi swoje odpowiedzi.

Jeśli potrzebujesz zajęć indywidualnych? Nie ma sprawy! Proponuję Ci zajęcia online (na żywo) na specjalnie przygotowanej do tego platformie. Jest to wirtualna klasa, do której dołączasz ze swojego ulubionego miejsca. Wystarczy stabilny Internet, kamera, słuchawki z mikrofonem oraz motywacja i samodyscyplina.

Zajęcia - nie różnią się niczym od tzw. normalnych lekcji poza tym, że są jakościowo lepsze i skuteczniejsze! Widzimy się, słyszymy, możemy ze sobą jednocześnie pisać, rozmawiać, dzielić się ekranem, wysyłać zadania do wykonania itp. 

Od lat prowadzę zajęcia online i jest to forma kształcenia, która od kilku już lat zyskuje na popularności, ponieważ oferuje możliwość uczenia się bez ponoszenia kosztów dojazdu i czasu i z niemal każdego zakątku świata. 

Wracając do oferty związanej z nauką angielskiego… Proponuję Ci szeroki wybór opcji:

MÓWIENIE Jeśli potrzebujesz konwersacji na wybrane tematy… możemy się umówić na kilka konkretnych spotkań. Napisz co Cię interesuje i ustalimy szczegóły! 

GRAMATYKA Jeśli masz problemy z gramatyką: potrzebujesz przećwiczenia jakiegoś zagadnienia, wyjaśnienia konkretnego czasu czy konstrukcji, wspólnego wykonania ćwiczeń, chętnie Ci pomogę! Umówimy się na jedno lub kilka spotkań, by poczuć się bezpiecznie i komfortowo wiedząc jak funkcjonuje dany aspekt gramatyki w praktyce.

PISANIE Jeśli nie wiesz, jak napisać tekst (raport, rozprawkę, list, e-mail, CV, itp.) - również chętnie Ci pomogę. 

EGZAMIN MATURALNY Jeśli potrzebujesz przygotowania do matury: poziom podstawowy lub rozszerzony; egzamin pisemny lub ustny - zapraszam! Solidnie powtórzysz wszystkie zagadnienia obowiązujące na egzaminie maturalnym z egzaminatorem egzaminu maturalnego z języka angielskiego  

EGZAMINY ZEWNĘTRZNE Jeśli zamierzasz przygotować się do któregoś z egzaminów Cambridge - cieszę się, że będę mógł Ci pomóc! Od lat z powodzeniem przygotowuję Kursantów do egzaminów takich jak PET, FCE, CAE czy CPE oraz innych (TOEIC, BEC, ILEC). Przez cały czas trwania kursu solidnie monitoruję Twoje postępy w radzeniu sobie z poszczególnymi zadaniami w poszczególnych częściach egzaminu. Na koniec przystępujesz do próbnej wersji danego egzaminu, po którym dostajesz cenną informację, na jaki wynik egzaminu możesz liczyć. Moim celem jest zdanie przez Ciebie egzaminu jak najlepiej, a najlepszym dowodem tego, że warto ze mną współpracować są już dziesiątki osób, które przygotowując się ze mną do egzaminów z powodzeniem je zdały - włączając w to mojego syna, również Rafała, który w wieku 18 lat zdobył wszystkie możliwe certyfikaty (PET, FCE, CAE i CPE); osiągnął więc najwyższy możliwy poziom zaawansowania, a w chwili obecnej realizuje ze mną specjalistyczny kurs English for Engineers!

KURSY OGÓLNE Jeśli interesuje Cię ogólny kurs języka angielskiego, niekoniecznie przygotowujący do egzaminu, również zapraszam! Prowadzę kursy angielskiego od poziomu podstawowego (A1), przez średnio zaawansowany (B1), średnio zaawansowany wyższy (B2), aż do zaawansowanego (C1) oraz zaawansowanego wyższego (C2).

KURSY SPECJALISTYCZNE Jeśli interesuje Cię kurs specjalistyczny związany z Twoją pracą, studiami, zainteresowaniami - zapoznaj się proszę z moją bogatą ofertą! Mam doświadczenie w prowadzeniu kursów dla inżynierów budownictwa, technologów, ludzi biznesu (BEC), sprzedawców, zaopatrzeniowców, prawników (ILEC), księgowych, osób pracujących w HR i PR, pielęgniarek, osób zajmujących się obsługą klienta, logistyków, elektroników, mechaników, architektów, finansistów, księgowych, menedżerów, żołnierzy oraz policjantów. 

FILOLOGIA ANGIELSKA Jeśli studiujesz filologię angielską i potrzebujesz kogoś do przybliżenia Ci zagadnień związanych z językoznawstwem, historią języka angielskiego, kulturoznawstwem UK lub translatoryką - chętnie wyjaśnię Ci to, czego potrzebujesz!

Dlaczego mogę zaoferować Ci tak szeroki zakres usług? Otóż zdobyłem trzy dyplomy magistra: filologia angielska, dydaktyka języków obcych oraz nauki polityczne (marketing i reklama); skończyłem studia podyplomowe (zarządzanie), mnóstwo kursów (PR, zarządzanie w oświacie, IP, kurs pilota wycieczek, neurodydaktyka i kilka innych), od 1997 jestem doświadczonym lektorem, który pracował w szkołach publicznych i prywatnych, ogólnokształcących i językowych, offline i online, z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w najróżniejszych konfiguracjach i na różnych poziomach!

Często - służbowo i prywatnie - wyjeżdżam za granicę jako uczestnik kursów, projektów czy wizyt studyjnych (UK - 2005, Finlandia - 2014) lub jako turysta. Do tej pory odwiedziłem już: Belgię, Bośnię i Hercegowinę, Chorwację, Czechy, Finlandię, Francję, Gruzję, Niemcy, Węgry, Islandię, Izrael, Włochy, Maroko, Holandię, Rosję, Słowację, Szwecję i oczywiście wielokrotnie Wielką Brytanię!

Poza tym pracowałem też w Nauczycielskim Kolegium Języka Angielskiego wykładając takie przedmioty jak: językoznawstwo, kulturoznawstwo, gramatyka opisowa, historia języka angielskiego i kilka innych.Pracowałem też w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli jako nauczyciel konsultant, interesują mnie nowoczesne metody nauczania, nauczanie przyjazne mózgowi, neurodydaktyka, itp. Przeszkoliłem ponad 1000 osób w trakcie niemal 250 godzin różnego typu szkoleń.

Świadczyłem usługi tłumaczeń pisemnych i ustnych w kraju i za granicą dla wielu organizacji takich jak: Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT, Urząd Miasta w Ostrołęce, MSCDN, Stora Enso Poland, Beton Stal SA, Agencja Rozwoju Regionalnego w Ostrołęce, PIOMEDIA, itp. Nadal zajmuję się tłumaczeniem i wspieram w tym zakresie szereg firm w Polsce.

Staram się prowadzić zajęcia w sposób dynamiczny, kreatywny, angażujący. Zależy mi na zadowoleniu Klienta, jakości zajęć, skuteczności technik i radości z uczenia się języka!

Jeśli jeszcze masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania - serdecznie zapraszam Cię do kontaktu!

Gwarantuję solidność, rzetelność, profesjonalizm, skuteczność i satysfakcję!

​Na koniec warto przypomnieć sobie słowa, które wypowiedział B.B. King:​

The beautiful thing about learning is nobody can take it away from you.​

Zatem, inwestycja w swój rozwój jest czymś, czego nikt Ci już nie zabierze! Jest to wartość, doświadczenie, których nie da się na nic przeliczyć!​ Do zobaczenia online!​

Z wyrazami szacunku

- Rafał Szypulski
anglista, lektor, tłumacz

Dostępność

Poniedziałek06:30 - 22:00
Wtorek06:30 - 22:00
Środa06:30 - 22:00
Czwartek06:30 - 22:00
Piątek06:30 - 22:00
Sobota06:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1994 - 06.1997
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
filologia angielska
10.1997 - 06.1999
Wyższa Szkoła Humanistyczna
Magister
politologia - marketing i reklama
10.1999 - 06.2001
Wyższa Szkoła Humanistyczna
Magister
pedagogika - dydaktyka języków obcych
07.2005 - aktualnie
Urząd Miasta Ostrołęka
Nauczyciel dyplomowany
10.2005 - 06.2007
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
Magister
filologia angielska
Kursy i szkolenia
09.2001
egzaminator OKE
03.2003
Further Certificate for Teachers of Business English
06.2004
ICT in Eductaion
02.2006
ICAL TESL/TEFL Certificate
06.2006
Qualified Teacher Status
09.2007
tłumacz Rejestru Tłumaczy NOT
11.2007
General Course on Intellectual Property
11.2008
Public Relations
06.2013
kurs kwalifikacyjny dla oświatowej kadry kierowniczej z zakresu organizacji i zarządzania oświatą
12.2013
time management
04.2014
Using ICT creatively in learning
04.2014
metodyka pracy w nauczaniu-uczeniu się dorosłych
11.2014
ewaluacja wewnętrzna w szkole
12.2014
podstawy coachingu
05.2015
Neurodydaktyka w praktyce szkolnej
04.2016
STANAG 6001
Doświadczenie
09.1997 - 06.1998
II Społeczne Liceum Ogólnokształcące
09.1998 - 08.1999
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
09.1999 - 08.2005
I Liceum Ogólnokształcące
09.2005 - 08.2013
Nauczycielskie Kolegium Języka Angielskiego
przedmioty: * językoznawstwo * historia jęz. angielskiego * słuchanie * pisanie * czytanie * mówienie * metodyka * gramatyka opisowa * kulturoznawstwo USA/UK
09.2007 - aktualnie
English Direct
www.englishdirect.com.pl
09.2013 - 08.2015
Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 34
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2021

Rafała poleciła mi koleżanka. Szczerze mówiąc na początku byłem sceptycznie nastawiony do zajęć on-line. Nauka języka angielskiego z Rafałem zupełnie to odmieniła. Rafał jest rzetelnym,wymagającym, potrafiącym wzbudzić motywację do nauki nauczycielem. Zajęcia nie są przypadkiem i są dostosowane do poziomu zaawansowania. To wszystko w połączeniu z fantastycznym poczuciem humoru Rafała daje naprawdę zadowalające efekty.

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2020

Bardzo polecam Rafała , jako nauczyciela języka angielskiego. Kazda prowadzona przez niego lekcja jest inna. To bardzo zachęca do przygotowania także studentów. Lekcje prowadzone profesjonalnie. Kiedy trzeba także z humorem. Zawsze przygotowany merytorycznie. Właściwy człowiek we właściwym miejscu. Gwarantuje sukces w nauce języka..

English Direct - Rafał Szypulski

Thanks, Darek!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2020

Bardzo serdecznie polecam tego allegrowicza! Lepszego nauczyciela od angielskiego nie mogłam sobie wymarzyć. Zajęcia są przyjemne i zabawne. Już po pierwszej lekcji poczułam przypływ mocy i nadzieję, że dam radę z językiem, który od zawsze sprawiał mi trudności. Pierwszy raz w życiu nauka języka obcego jest tak bardzo przyjemna. Materiały są ciekawe, dobrze przyszykowane, a Rafał to świetny i motywujący człowiek. Polecam z całego serca! <3

English Direct - Rafał Szypulski

Thank you, Agnieszka :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Rafał jest najlepszym nauczycielem angielskiego jakiego znam. Zawsze przygotowany, sprawdza zadania domowe, zachęca do mówienia, zajęcia prowadzi z dużą dawką humoru, zdarza się popłakać ze śmiechu :) Takie zajęcia to czysta przyjemność! Same korzyści: większa swoboda w mówieniu, poprawność gramatyczna, zwiększanie zasobu słownictwa, wykorzystanie w praktyce. Dzięki, do zobaczenia po wakacjach!

English Direct - Rafał Szypulski

Thank you, Asia!

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Człowiek SZTOS

English Direct - Rafał Szypulski

Thanks!

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Rafał wspaniały nauczyciel, człowiek, bardzo duża wiedza, zawsze świetnie przygotowany do zajęć. Mnóstwo ciekawych materiałów, wszystko dostosowane do poziomu nauki. Duże poczucie humoru, dużo śmiechu ;D na zajęciach – to bardzo dobrze wpływa na atmosferę zajęć. Człowiek godny polecenia. Naprawdę! Mam nadzieję, że w kolejnym semestrze również się spotkamy.
Dziękuje

English Direct - Rafał Szypulski

It's been a pleasure, Jola!

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2020

Z czystym sumieniem polecam Rafała. Ogromne zaangażowanie lektora połączone z jego pasją. Zawsze przygotowany do zajęć z ciekawe prezentowanymi tematami. Tak przyjazna atmosfera, że nawet czasy nie były takie straszne :) Dzięki tym zajęciom przełamałam mój opór przed mówieniem w języku angielskim! Dziękuję!

English Direct - Rafał Szypulski

Thank you Julita!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2019

Najlepszy nauczyciel, jakiego do tej pory spotkałam. Porównując kilka prób i podejść do nauki języka angielskiego - po zajęciach z Rafałem widzę największe postępy i ciągle mi mało! Profesjonalista w każdym calu, punktualny, zawsze dobrze przygotowany, zawsze z dobrym nastawieniem, wymagający, a przy tym każde zajęcia odbywają się w super atmosferze. Poczucie humoru jest jego dużym atutem :D czuć, że jego praca to jednocześnie jego pasja :) Polecam!!

English Direct - Rafał Szypulski

Thank you Paulina!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2019

Gorąco polecam Rafała jako nauczyciela języka angielskiego.
Ze wszystkich jakich spotkałem w moim edukacyjnym życiu to właśnie Rafał jest najlepszy ever. Lubi swoją pracę przez co zaraża tym swoich uczniów. Nauka staje się czystą przyjemnością!

English Direct - Rafał Szypulski

Thank you Łukasz!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2019

Praca z Rafałem to sama przyjemność. Język angielski to jego pasja, jest zaangażowany i co najważniejsze, atmosfera na lekcji jest pozytywna, pełna dobrego humoru i zero stresu. Zdecydowanie polecam!

English Direct - Rafał Szypulski

Thanks Rafał!

avatar
Światosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2019

Rafał jest niezwykłym nauczycielem, prowadzi zajęcia ciekawie, wesoło i z humorem. Pierwszy raz spotkałem takiego ciekawego nauczyciela (a już miałem kilkanaście), który umie zaangażować do nauki i daje sporo motywacji. Widać, że pracuje z pasją i ciągle się rozwija, chociaż już jest profesjonalistą. Gorąco polecam, naprawdę warto!

English Direct - Rafał Szypulski

Thank you Svyat!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2019

Rafał to nauczyciel profesjonalista. Zawsze przygotowany do zajęć (w przeciwieństwie do mnie). Zajęcia bardzo ciekawe, urozmaicone, prowadzone z pasją, dostosowane do indywidualnych potrzeb i predyspozycji studenta. Dużo pracy domowej, ale to jedyny sposób aby zmusić mnie do systematycznej nauki.
Polecam !!!

English Direct - Rafał Szypulski

Thank you Małgosia!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2019

Z panem Rafałem współpracowałam online - skrupulatnie sprawdzął moje prace pisemne do egzaminu CAE. Dzieki czemu udało mi się ten egzamin zaliczyć. Serdecznie polecam!

English Direct - Rafał Szypulski

Thank you!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2019

W zasadzie wszystko na temat sposobu prowadzenia przez Rafała zajęć oraz jego umiejętności zostało poniżej napisane, podpisuję się pod każdym słowem. Takiego nauczyciela się podziwia, chce się uczyć, być na zajęciach i w nich aktywnie uczestniczyć. Lekcje z Rafałem dały mi wszystko czego w tej sferze szukałam! Szczerze polecam! :-)

English Direct - Rafał Szypulski

Thank you Asia!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2019

Każda lekcja z Rafałem to była przyjemność. Zawsze doskonale przygotowany do zajęć prowadził je w taki sposób, że nie wyobrażam sobie obecnie, by ktoś inny był w stanie Rafałowi pod tym względem dorównać. Realizacja materiału z podręcznika nie odbywała się w sposób klasyczny, Rafał potrafił nam tak zorganizować czas lekcji, że połączył naukę i zabawę, przez co lekcja odbywała się w sposób mniej konwencjonalny, co osobiście uważam za ogromną sztukę i zaletę. Ogromna wiedza, doświadczenie i umiejętność motywacji. Doskonałe poczucie humoru. Zdecydowanie mój najlepszy lektor mojej przygody z nauką języka angielskiego.

English Direct - Rafał Szypulski

Thank you Marcin!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2019

Rafał jest rewelacyjnym nauczycielem języka angielskiego! Ma duże doświadczenie pedagogiczne, zawsze doskonale przygotowany do zajęć. Jego lekcje są ciekawe, wzbogacone wieloma ciekawymi opowieściami i historiami przez co nauka jest przyjemnością. Świetnie i z dużym wyczuciem potrafi poprawiać błędy studentów, a czyni to naprawdę z bardzo dużym poczuciem życzliwego humoru. Wspiera i motywuje do nauki, potrafi zarazić entuzjazmem, dzieląc się wieloma celnymi spostrzeżeniami i przykładami z codziennego życia.

English Direct - Rafał Szypulski

Thank you Ania!

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2019

Pan Rafał to świetny nauczyciel. Lekcje przygotowane przez niego są ciekawe i dostosowane do poziomu. Sam jest wymagający ale również wyrozumiały. Polecam.

English Direct - Rafał Szypulski

Dzięki Paula!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2018

Skrupulatny, zawsze świetnie przygotowany, cierpliwy, otwarty, uśmiechnięty, profesjonalny. Jeśli właśnie takiego nauczyciela szukasz - wybierz Pana Rafała. Z cierpliwością i uśmiechem na ustach rozwiąże Twoje problemy językowe, a lekcje angielskiego nie będą kulą u nogi :) tylko miło i dobrze wykorzystanym czasem.

Serdecznie polecam!!

English Direct - Rafał Szypulski

Thank you Kamil! It was a pleasure!

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2018

Bardzo dobry nauczyciel wykonujący swoją pracę z powołania. Ma bardzo dużą wiedzę i potrafi ją przekazać. Jest zawsze świetnie przygotowany do zajęć, które prowadzi w sposób przemyślany z użyciem ciekawych materiałów.
Profesjonalista w każdym calu. Polecam

English Direct - Rafał Szypulski

Thank you Gregory! It was a pleasure!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2018

Rafał należy do niewielkiego grona nauczycieli angielskiego, którzy nie tylko chcą nauczać, ale rzeczywiście uczą. Jego zajęcia są ciekawe, prowadzone dynamicznie i z humorem. Gorąco polecam.

English Direct - Rafał Szypulski

Thank you Jacek!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2017

Jeden z niewielu nauczycieli, który nie tylko potrafi genialnie przekazać wiedzę, ale też zaciekawić językiem angielskim. Aktualnie nie znam lepszego specjalisty i jeśli ktoś ma problem z gramatyką, słownictwem, mową, czytaniem etc. w zakresie języka angielskiego to Pan Rafał z pewnością to poprawi :) Pełen profesjonalizm, naprawdę warto skorzystać!

English Direct - Rafał Szypulski

Bardzo dziękuję! :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2017

Rafał w sposób bardzo zrozumiały wyjaśnia zawiłe kwestie gramatyczne , wspiera w rozwijaniu umiejętności językowych , zawsze podpowiada co zrobić, aby poprawić się. Na zajęciach jest pełny profesjonalizm. Rafał posiada nie tylko szeroki zakres wiedzy z języka angielskiego, ale potrafi ją w sposób interesujący ! i uporządkowany! przekazać!. Jest to dla mnie bardzo duża zaleta. Zawsze masz ochotę zapoznać się z materiałami, które są przez Rafała opracowane . Motywuję do nauki samodzielnej, na bieżąco sprawdza prace. Zawsze odpisuje na pytania. Jeśli Twoim celem jest egzamin z języka angielskiego lub po prostu skuteczne uczenie się ,rozwijanie umiejętności posługiwania się językiem angielskim - polecam zajęcia z Rafałem !!!! naprawdę warto!

English Direct - Rafał Szypulski

Thank you Ania!

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2017

POLECAM!! Uważam ,że Rafał jest wysokiej klasy specjalistą w swojej dziedzinie. Jego pasja do języka jest widoczna na każdych zajęciach. Rafał dostosowuje swój program zajęc do indywidualnych predyspozycji studenta. Pełen profesjonalizm, nie ma co się zastanawiać , umów się na pierwsze zajęcia i przekonasz sie sam !

English Direct - Rafał Szypulski

Dzięki Michał!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2017

Rafał to bardzo rzetelny nauczyciel. Podkreślam słowo "rzetelny', bo o takich ludzi w dzisiejszych czasach niełatwo. Poza obszerną wiedzą merytoryczną posiada bardzo cenną umiejętność indywidualizacji nauczania. Dostosowuje metody , formy i sposoby przekazywania wiedzy do konkretnego człowieka. Sumiennie przygotowuje się do zajęć i wymaga tego samego od ucznia. Poza tym " zaraża" pasją do języka angielskiego, a to bardzo cenna i rzadka cecha nauczyciela. Pracując z Rafałem wiesz za co płacisz i zdajesz sobie sprawę, że On też wie za co bierze pieniądze. To bardzo uczciwy układ. Aha, jeszcze jedno, mówi wprost o Twoich postępach i aktualnym poziomie, nie " owija w bawełnę". Jest jeszcze jedna cecha, która mnie osobiście bardzo imponuje i jest niezbędna do właściwej współpracy - punktualność!!! Dla Rafała 9.00 jest rzeczywiście 9.00.

English Direct - Rafał Szypulski

Dziękuję Iwona!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2017

Professional. If you want to be better than average, call Rafal. I really recommend this guy!

English Direct - Rafał Szypulski

Thank you Paweł!

avatar
Sylwek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2017

Bardzo polecam lekcje z Rafałem. Kilka plusów na które należy zwrócić uwagę. Pierwszy + cierpliwość. Drugi+ plastyczność w dostosowaniu do pojawiających się trudności, a przez to szybka ich eliminacja. Trzeci + świetne pomysły ułatwiające utrwalanie materiału. Czwarty+ bardzo ważny WYMAGAJĄCY. Piąty+ to stwarzana atmosfera zajęć. Szósty+ język angielski to jego PASJA, a z pasją zawsze przyjemniej. Siódmy+ świtny nauczyciel. Można jeszcze bardzo dużo pisać, ale nie mam czasu bo mam dużo pracy domowej ;) . To należy potraktować jako ósmy +.

English Direct - Rafał Szypulski

Dzięki Sylwek!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2017

Teacher of vocation

English Direct - Rafał Szypulski

Thanks Mariusz!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2017

Polecam z czystym sumieniem! Rafał jest zawsze świetnie przygotowany, zajęcia są przemyślane i różnorodne. Uwaga - jest wymagający, co dodatkowo motywuje do samodzielnej pracy. Obecnie realizujemy materiał z zakresu Business English poziom zaawansowany także jeśli ktoś jest zainteresowany taką tematyką to jak najbardziej polecam Rafała.

English Direct - Rafał Szypulski

Dzięki Marta!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2017

Dla mnie niesamowite - nauczycieli języka angielskiego przerobiłem -nastu, wliczając w to wielu native speakerów, a mimo wszystko największe postępy zauważyłem dopiero po tym, jak trafiłem na Rafała. W moim odczuciu to całkiem inny poziom nauczania, podoba mi się to, że wymaga, czułem się wręcz głupio, kiedy nie zrobiłem jakiegoś zadania, które mieliśmy sprawdzić.
Świetnie motywuje, świetnie prowadzi, odrobina chęci i angielski będziesz znał/znała bardzo dobrze i co najważniejsze swobodnie się dogadasz, zarówno jeśli chodzi o rozmowy koleżeńskie jak i typowo biznesowe. Dla mnie najlepszy.

English Direct - Rafał Szypulski

Piękne dzięki!

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2017

Kilka razy podchodziłem do nauki angielskiego ale zawsze po jakimś czasie traciłem entuzjazm i motywację. Na szczęście tym razem jest inaczej i jestem pewien, że w końcu ogarnę ten język. Te zajęcia to nie tylko nauka, ale także super spędzony czas ( zawsze kupa śmiechu:) ) . Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, urozmaicenie i luźna atmosfera jaką Rafał wytwarza na zajęciach bardzo motywują do nauki. Czekam z niecierpliwością na każdą lekcję.
POLECAM KAŻDEMU

English Direct - Rafał Szypulski

Dzięki Darek!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2017

Dzięki Panu Rafałowi polubiłam język angielski. Pan Rafał swoim spokojnym i opanowanym zachowaniem inspiruje do nauki. Czego nie umiem, zawsze pomaga i dodaje otuchy.
TO IDEALNY LEKTOR I ŻYCZĘ KAŻDEJ OSOBIE TAKIEGO NAUCZYCIELA.

English Direct - Rafał Szypulski

Thank you Kasia!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2017

Serdecznie polecam lekcje z Rafałem. Zajęcia prowadzone są w sympatycznej atmosferze w sposób profesjonalny i interesujący. Zawsze uśmiechnięty, radosny i cierpliwy. Rafał jest lektorem który potrafi zmotywować do samodzielnej i systemetycznej pracy poza lekcjami a dzięki jego wskazówką osiągniesz pożądane rezultaty.

English Direct - Rafał Szypulski

Thank you Kasia!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2016

Świetny wykładowca, z czystym sercem polecam każdemu, niezależnie od grupy wiekowej i poziomu zaawansowania.

English Direct - Rafał Szypulski

Thank you so much!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2015

Polecam, świetny nauczyciel! :) Dzięki Panu Rafałowi zdałem egzaminy PET, FCE oraz za chwilę pewnie CAE!

POLECAM!

English Direct - Rafał Szypulski

Thank you so much!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.