Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

41% rabatu na ponad 20 000 tytułów
TheRedBusPL

TheRedBusPL - internetowa szkoła językowa


(3 ogłoszenia)
 • Opinie: 65 opinii
 • Telefon(Pokaż)Skype
 • Obszary działania:
  • Katowice
  • Kielce
  • Kraków
  • Wrocław
  • Warszawa
  • Łódź
  • Gdańsk
  • Poznań
 • TheRedBusPL - internetowa szkoła językowa
  ul. Szkolna 2/29
  29-105 Bukowa
  Nip: 6090042240

 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: dzisiaj

O mnie

Firma theredbus.pl to nauczyciel angielskiego w Twoim domu. Tworzymy system nowatorskich usług językowych prowadzonych przez Internet (Skype lub podobne), dzięki któremu nie musisz już wychodzić z domu, by uczyć się angielskiego. Odwiedź naszą stronę, by skorzystać z dodatkowych promocji!www.theredbus.pl

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Grażyna14 września 2017Ocena: 5/5

  Z czystym sumieniem polecam Karola. Choć witryny jak ta, pękają w szwach od ofert korepetycji, a sam język angielski wydaje się być wszędobylski, to o dobrego korepetytora naprawdę ciężko. Jest pierwszym lektorem, z usług którego korzystam, który zwraca uwagę na poprawną wymowę i na bieżąco w trakcie lekcji koryguje błędy w wypowiedzi, a poza tym ma przyjazny angielski akcent :)

 • Filip14 września 2017Ocena: 5/5

  Od kilku lat korzystam z usług theredbus.pl, muszę przyznać, że dzięki Karolowi, mój angielski wreszcie można nazwać angielskim. Polecam wszystkim, ale uprzedzam, nie ma lekko :)

 • Dariusz12 września 2017Ocena: 5/5

  Jeśli poważnie traktujesz naukę angielskiego to przygotuj się do ciężkiej, ale satysfakcjonującej pracy. Z Karolem czas wykorzystasz optymalnie dzięki temu szybciej dostrzeżesz postępy, a to motywuje do dalszej pracy. Polecam.

 • Albert10 września 2017Ocena: 5/5

  I strongly recommend.

 • Tomasz16 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  POLECAM !!!! Obecnie pracuję z Karolem i muszę przyznać, że jest bardzo dobrym nauczycielem. Lekcje ciekawe i przede wszystkim dostosowane do potrzeb kursanta. Jeśli ktoś zastanawia się czy kurs on-line jest dobrym rozwiązaniem to ja ze swojej strony gorąco polecam i namawiam do wypróbowania tej szkoły.

 • Magda16 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Śmiało mogę polecić nawet tym, którzy nie wierzą, że kiedykolwiek będą mówić w języku angielskim :) Od pierwszej lekcji jest już tylko lepiej. Karol jest pasjonatem i profesjonalistą w 100% - na każdego znajdzie metodę i motywację do nauki ...wreszcie ktoś podchodzi po ludzku do nauki języka obcego :)

 • Grzegorz7 lipca 2017Ocena: 5/5

  Super robota, polecam z całą odpowiedzialnością, wytrwałości Karol ;-)

 • Kamil3 lipca 2017Ocena: 5/5

  Zdecydowanie polecam! Znakomita umiejętność dopasowania materiału do potrzeb, profesjonalne podejście, elastyczne godziny lekcji. Idealne rozwiązanie dla Tych którym brakuje czasu.

 • Monika18 czerwca 2017Ocena: 5/5

  ZDECYDOWANIE POLECAM !!!
  Profesjonalne i doskonałe podejście do nauki języka. Otwarty, elastyczny i wymagający trener, trzymający wysoki poziom merytoryczny zajęć. Mnóstwo ciekawych i urozmaiconych materiałów . Moja córka bardzo poprawiła swój niemiecki po lekcjach z Panem Karolem ,który cierpliwie tłumaczył jej trudne zagadnienia , a syn doskonale napisał egzamin gimnazjalny z języka angielskiego na ponad 90% po lekcjach z Panem Karolem . Sam sposób lekcji przez Skype jest dla nas optymalny, elastyczny pod względem miejsca i czasu, bardzo wygodny :)

 • Iza3 maja 2017Ocena: 5/5

  Polecam lekcje z Karolem. Zajęcia są ciekawe i motywują do nauki. Karol ma bardzo dużo cierpliwości, jeśli mam problemy z zapamiętaniem czegoś to wracamy do tego po kilka razy, co pozwala lepiej zapamiętać trudne zagadnienie. Lekcje pozwalają na naukę wymowy podczas rozmowy oraz przy tworzeniu dłuższych wypowiedzi.

 • Darek26 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  TheRedBus - polecam! Przede wszystkim za profesjonalizm, niekonwencjonalne podejście, znakomita umiejętność dopasowania materiału i tempa nauki do moich potrzeb. W pełni indywidualne podejście pozwala mi doskonalić umiejętności oraz kłaść nacisk na braki, które posiadam. Karol umiejętne stawia poprzeczkę, zawsze krok poza strefę komfortu co pozwala na szybki rozwój, zadowolenie z postępów, a jednocześnie brak poczucia przytłoczenia materiałem. Forma nauki przez Skype i elastyczne godziny pozwoliły pogodzić naukę języka z pracą zawodową, rodziną i rozwijaniem zainteresowań. Lekcje są prowadzone ciekawie, zadania domowe np. w postaci referatów z TED pozwalają rozwijać język w każdym aspekcie, dodatkowo posiąść wiedzę z innych obszarów i ciekawie podyskutować z prowadzącym oczywiście w języku angielskim :) Myślę, że jako 43-latek jestem żywym dowodem na to, że ta szkoła jest dla każdego!

 • Magda26 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Pan Karol jest świetnym nauczycielem. Lekcje angielskiego są z nim przyjemnością. Od kiedy jestem pod opieką Pana Karola , mój angielski znacznie się poprawił. Będąc za granicą nie miałam problemów z porozumiewaniem się. Polecam tę szkołę.

 • Monika4 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Bardzo fajne podejscie do klienta, duza dawka motywacji, ktora spowodowala ze wiecej czasu spedzam z jezykiem, zajecia prowadzone bardzo ciekawe, elastyczny godziny stad jak najbardziej polecam ta szkole i oczywiście mojego nauczyciela przesympatyczna Paulinę :).

 • Sylwia15 marca 2017Ocena: 5/5

  Polecam tą szkolę! Zajęcia miałam z Karolem, bardzo cierpliwy, potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć i co najważniejsze indywidualne i profesjonalne podejście do klienta.

 • Michał15 marca 2017Ocena: 5/5

  Szukałem lekcji, które zmotywują mnie do nauki i przede wszystkim na których poczuje się swobodnie korzystając głównie z języka angielskiego, który już w miarę dobrze potrafię i to właśnie tutaj znalazłem. Po prostu chciałem doszlifować wymowę. Lekcje z Panem Karolem są profesjonalne, wartościowe i motywujące. Początkowo byłem zwątpiony lekcjami przez Skype'a ale już po pierwszej lekcji zostałem pozytywnie zaskoczony jakością tych lekcji. Naprawdę polecam.

 • Maciek12 marca 2017Ocena: 5/5

  Świetnie prowadzone zajęcia, dzięki którym mogę dobrze przygotować się do egzaminu. Polecam Pana Karola.

 • Gabriela11 marca 2017Ocena: 5/5

  Bardzo ciekawe zajęcia dostarczające ogrom wiedzy. Pełen profesjonalizm. Polecam !

 • Janusz22 lutego 2017Ocena: 5/5

  Co przemawia za tą szkołą? Zrozumienie potrzeb ucznia, efekty widoczne w bardzo krótkim czasie, bardzo sympatyczni nauczyciele (zwłaszcza Karol z j. ang., którego polecam w 200%!), elastyczne godziny zajęć, możliwość nagrania lekcji (w przypadku naszej nieobecności), proste tłumaczenie skomplikowanych tematów i wiele wiele innych. Polecam tą szkołę!

 • Michał21 lutego 2017Ocena: 5/5

  Indywidualne, profesjonalne podejście do klienta. Lekcje dobrane z uwzględnieniem poziomu kursanta co daje szybkie efekty w nauce. Świetna dykcja i tempo rozmów. Bardzo ciekawie prowadzone lekcje. Wszystko to sprawia, że człowiek che się uczyć.
  Pozdrawiam Pana Karola.

 • Igor12 lutego 2017Ocena: 5/5

  Świetnie prowadzone zajęcia, dużo materiałów, profesjonalne podejście. Polecam zwłaszcza Karola.

 • Przemek11 lutego 2017Ocena: 5/5

  Polecam tego allegrowicza :). Moje pierwsze podejście do nauki poprzez skype. Długo się wahałem przed skorzystaniem z takiej formy nauki języka, lecz brak czasu na stacjonarną szkołę sprawił, że mimo wszystko spróbowałem. Po 6 miesięcąch nauki stwierdzam, że był to strzał w dziesiątkę. Indywidualne lekcje dostosowane do naszego poziomu oraz wymagań (czyli do celu jaki chcemy osiągnąć), elastyczne godziny (w skrajnym przypadku możliwość umawiania się z lekcji na lekcję), kompetentny nauczyciel. Jak ktoś się waha - polecam spróbować (pół roku temu pierwsza lekcja była darmowa, podejrzewam że jest tak nadal).

 • Monika23 listopada 2016Ocena: 5/5

  Zajęcia prowadzone przez Karola są odpowiednio dostosowane do moich możliwości, no i są ciekawe - to nie są standardowe zajęcia.
  Karol jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały, ale jednocześnie wymagający. Terminy lekcji są elastyczne. Polecam !

 • Kacper14 listopada 2016Ocena: 5/5

  Bardzo fajne i spersonalizowane podejscie do ucznia :) polecam wszystkim gorąco! Szybka i efektywna nauka języka w przyjemnej atmosferze :D

 • Bozena16 września 2016Ocena: 5/5

  Zajęcia z Panią Pauliną, to czysta przyjemność. Pełny profesjonalizm, duża wiedza merytoryczna i zaangażowanie w indywidualną pracę z uczniem. Dodatkowym plusem jest dostosowanie treści zajęć do potrzeb i preferencji słuchacza. Mimo, iż wcześniej dość sceptycznie podchodziłam do nauki języka online, dziś uważam, że jest to doskonała forma pracy, pozwalająca na korzystanie z wielu różnorodnych źródeł, co dzięki Pani Paulinie czyni lekcje bardzo ciekawymi, a czas który spędzamy ucząc się języka obcego na Skypie mija bardzo szybko. Polecam wszystkim uczącym się zajęcia z Panią Pauliną w TheRedBusPL.

 • Justyna15 września 2016Ocena: 5/5

  Bardzo dobrze prowadzone zajęcia. Odpowiednie tempo i poziom zaawansowania. Nie byłam przekonana do lekcji na Skypie, ale w tym momencie nie wyobrażam sobie nauki inaczej. Uważam, że bardzo dobrze wydałam pieniądze.

 • Pawel14 września 2016Ocena: 5/5

  Zajęcia mam z Panią Paulina. Zajęcia prowadzone profesjonalnie, dostosowane do moich możliwości i potrzeb. Lektor wykazuje dużo cierpliwości i jednocześnie jest bardzo wymagająca. Mimo wyrozumiałości jest w stanie wycisnąć z Ciebie baaaardzo dużo. Bardzo elastycznie dostosowuje terminy zajęć co jest dodtakowym plusem. Mogę z pełną odpowiedzialna ściany polecić Panią Pailuline jako lektora z którym warto uczyć się angielskiego.

 • Kasia13 września 2016Ocena: 5/5

  Paulina jest super hiper nauczycielką. Jest cierpliwa, wyrozumiała, a lekcje z nią to przyjemność. Umie wytłumaczyć w sposób klarowny i jasny nawet najbardziej opornej na wiedzę osobie o co kaman. Lekcje z nią są bardzo ciekawe i nigdy nie wkrada się w nie nuda. Polecam

 • Konrad11 września 2016Ocena: 5/5

  Osobiście miałem przyjemność współpracować z Karolem. Świetny lektor i znakomity motywator. Warte uwagi są szczególnie innowacyjne metody prowadzenia zajęć. Muszę przyznać, że to Karol w największej mierze przyczynił się do mojego rozwoju pod względem wymowy i akcentu. W konwersacjach widać niesamowity progres, a przyjemność prowadzenia rozmowy wchodzi na wyższy poziom. Polecam! ;)

 • Marlena31 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Polecam zajęcia z p. Karolem. Są profesjonalne, przemyślane i odpowiednio wymagające. Do tego nauczyciel dostosowuje tematykę zajęć oraz metody nauczania do potrzeb i zainteresowań ucznia. Zajęcia są dzięki temu ciekawe, godzina mija bardzo szybko, do tego dochodzi sympatyczna atmosfera. Żałuję, że moje zajęcia z niezależnych przyczyn nie trwały długo, ale mam nadzieję jeszcze do nich wrócić.

 • sebastian25 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Świetne profesjonalne podejście naprawdę gorąco polecam!!!
  Pan Karol naprawdę prowadzi dokładnie i rzetelnie.

 • Adam Wasiołka25 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Jako były wykładowca Karola z przyjemnością obserwuję jego działania. Świetnie się składa, że osoba z tak dobrym warsztatem językowym i zacięciem do dzielenia się swoją wiedzą zdecydowała się uczyć innych. Polecam gorąco!!!

 • Dominika23 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Bardzo profesjonalnie prowadzone zajęcia w ciekawej formie, dostosowanej do indywidualnych potrzeb uczniów. Duża elastyczność w doborze terminów. Miła atmosfera. Polecam!

 • JADWIGA23 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  rzetelność, efektywność, profesjonalizm, indywidualne podejście, miła atmosfera to to pierwsze skojarzenia jakie cisną się na myśl by pokrótce opisać zajęcia z panem Karolem.
  DORĄCO POLECAM!

 • Graźyna22 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Pan Karol jest wymagającym, ale teź wyrozumiałym nauczycielem. Lekcje z nim są ciekawe i urozmaicone, gdyż stosuje różnorodne metody, ćwiczenia. Zwraca uwagę na poprawność wymowy, korygującąc błędy popełniane podczas wypowiedzi ustnych, a takze poprawnosć pisowni dokonując korekty pisemnych prac czy wypowiedzi Mobilizuje do nauki języka. Okazuje dużo cierpliwości. Ważne jest też to, że terminy lekcji są elastyczne. Lubię lekcje z panem Karolem.

 • Marta22 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Jeszcze nikt mnie tak nigdy nie zmotywował do angielskiego jak Karol. Zwracał uwagę na wiele szczegółów, które inni pomijali, a okazały się ważne. Doceniłam to w rozmowach z ludźmi za granicą. Trzeba naprawdę lubić swoją pracę żeby przebrnąć przez blokady dorosłego człowieka uczącego się języka. Czasem tłumacząc coś po kilka razy, żeby w końcu dotarło ;-) i nagle człowiek dostaje takiego olśnienia: "to jest takie proste... dlaczego nikt mnie tego wcześniej nie nauczył?! Dzięki!"

 • Asia22 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Bycie moim nauczycielem to prawdziwe wyzwanie :) Potrzebne są niezmierzone pokłady cierpliwości, zrozumienie dla długich godzin spędzanych w pracy (lekcje mam w weekendy), porządkowanie chaosu w moich wypowiedziach i zmniejszanie stresu, który je blokuje. Więc jeśli Karol to potrafi, to znaczy że jest mistrzem . Życzę mu samych sukcesów i wielu klientów, bo na to zasługuje.

 • Gosia21 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Bez wahania podpisuję się pod wcześniejszymi opiniami. Lekcje są prowadzone w bardzo miłej atmosferze, a mój angielski po niecałym roku korepetycji znacznie się poprawił, ale dla mnie najważniejsze jest to, że dzięki zajęciom prowadzonym przez p. Karola zmienił się mój stosunek do języka angielskiego. Wcześniej bardzo nie lubiłam tego przedmiotu i uczyłam się, bo musiałam, a efekty nie były powalające. Dzięki tym lekcjom polubiłam ten język, zobaczyłam, że potrafię się go uczyć i teraz sama z siebie chcę jak najlepiej go poznać.

 • Jarek21 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Karol jest bardzo dobrym nauczycielem. Prowadzone lekcje angażują ucznia i są dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dużą zaletą jest możliwość lekcji w godzinach wieczornych. Pozdrawiam.

 • Messi19 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Znakomite lekcje, doskonale zindywidualizowane. Super kontakt z nauczycielem. Nigdy nie odmówiono mi pomocy. Polecam

 • Damian19 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Angielski z TheRedBus to strzał w dziesiątkę. Karol potrafi bardzo dobrze odpowiedzieć na zapotrzebowanie ucznia. Od początku zajęć skupiliśmy się na wszystkim tym, co u mnie kulało. Karol bardzo przejrzyście pokazuje różne myki w j. angielskim, dobrze tłumaczy gramatykę oraz sensownie i bez napięć koryguje błędy w wymowie. Po kilku miesiącach nauki dwa razy w tygodniu widzę dużą zmianę w moim angielskim.

 • Agata18 sierpnia 2016Ocena: 4/5

  Dobry nauczyciel.Lekcje są prowadzone w ciekawy i mądry sposób. Polecam.

 • Monika18 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Gorąco polecam lekcje w TheRedBusPL szczególnie dla zapracowanych, nie mających czasu na standardowe lekcje, to duża oszczędnosć czasu! Lekcje odbywają się w miłej atmosferze, są dostosowane do potrzeb ucznia, a nauczyciel dba o to by były ciagłe postępy w nauce !

 • Ania18 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Lekcję są elastyczne, dostosowane do osób, które pracują do późnych godzin wieczornych. Materiały są wysyłane na bieżąco i zawsze skupiamy się na moich słabych stronach. Bardzo dobre i indywidualne podejście do ucznia, co mi odpowiada. Atmosfera na lekcji zawsze jest przyjazna i nie ma się czym stresować, jeśli masz problem z wymową. Polecam serdecznie:)

 • Grzegorz9 lipca 2016Ocena: 5/5

  Bardzo dobry nauczyciel, Karol jest cierpliwy, wszystko wytłumaczy, ma zawsze pomysł na lekcję. Nie ma problemów z lekcjami przez Skype, co dla mnie jest oszczędnością czasu.

 • Joanna29 maja 2016Ocena: 5/5

  Ze względu na ograniczony czas zdecydowałam się na lekcje przez skype a Karol (TheRedBus) sprawił, że uważam to za świetną decyzję. Lekcje są prowadzone w ciekawy i niesztampowy sposób, nie opieramy się na podręczniku więc nigdy nie wiem co mnie czeka i co Karol dla mnie przygotował, uczymy się nowych słówek, Karol wyłapuje i poprawia błędy podczas konwersacji oraz uczy poprawnej wymowy. Lekcja odbywa się w fajnej atmosferze, bez stresu, 45 minut mija nie wiem kiedy ale najważniejsze jest to, że już widzę pierwsze efekty- zaczynam mówić płynniej i swobodniej a uczę się z Karolem dopiero ok. miesiąc. A i co nie jest bez znaczenia cena nie zabija :). Generalnie polecam!

 • Janek27 maja 2016Ocena: 5/5

  Bardzo dobry nauczyciel, kreatywny i rzetelny.
  Zdecydowanie dobrze wydane pieniądze, polecam.

 • Adam13 maja 2016Ocena: 5/5

  Zdecydowanie polecam! Nieszablonowe lekcje, elastyczne godziny lekcji. Dla zapracowanych idealne rozwiązanie.

 • Klaudia11 maja 2016Ocena: 5/5

  Najlepszy korepetytor z jakim się spotkałam. Przede wszystkim - czuć chęć pomocy, udało mi się zdać ustną maturę na 100%! Naprawde warto!

 • Ania11 maja 2016Ocena: 5/5

  Pan Karol to przemiły nauczyciel, niezwykle cierpliwy, a przede wszystkim profesjonalny.
  Zajęcia prowadzone są w bardzo ciekawy sposób dostosowany do poziomu wiedzy ucznia.
  Ogromna wszechstronność tematyczna – można porozmawiać na dowolny temat wzbogacając słownictwo, również zawodowe.
  Pan Karol kładzie duży nacisk zarówno na słownictwo i gramatykę, jak również poprawną wymowę, tak bardzo potrzebą do swobodnej komunikacji.
  Zajęcia przebiegają w swobodnej atmosferze, nie wiadomo kiedy mija 45 minut :)
  Szczerze polecam !

 • Radosław10 maja 2016Ocena: 5/5

  Wybrałem korepetycje przez skype z racji braku czasu na dojeżdżanie i też z ciekawości jak to wygląda. Karol jest korepetytorem który słucha i jak trzeba to powtórzy to samo 3 razy a do tego jest wymagający, czyli coś czego mi było potrzeba. Lekcje prowadzone są w idealnej atmosferze. Szkoda że dopiero teraz na niego trafiłem, tyle lat zmarnowanych na głupich lekcjach w szkołach. Polecam wszystkim którzy pragną się uczyć !

 • Karolina9 maja 2016Ocena: 5/5

  To był zdecydowanie najlepszy możliwy wybór! Elastyczne terminy lekcji, pełen profesjonalizm, wyrozumiałość i cierpliwość, ale też wysokie wymagania. Przez ten rok nauczyłam się więcej, niż przez 3 lata w szkole przy 5 godzinach angielskiego tygodniowo. Do tego świetna atmosfera i ciekawe tematy konwersacji - bez względu na samopoczucie lekcje zawsze dawały dużo energii :) Mogę z czystym sumieniem polecić naukę z Karolem każdemu, kto chce znacznie poprawić swoją znajomość języka, a w szczególności przygotowującym się do matury i tym, którzy mają ograniczona ilość wolnych godzin w tygodniu i nie chcą tracić czasu na dojazdy :)

 • Dagmara8 kwietnia 2016Ocena: 5/5

  Karol <3 najlepszy wybór! Pełen profesjonalizm. Nowe słownictwo, gramatyka, wymowa, ćwiczenia- jednym słowem wszystko co potrzeba. Do tego cierpliwość :) jesteśmy bardzo zadowoleni!

 • Ola31 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Karol jest świetny;
  Lekcje z Karolem są naprawdę dobrze prowadzone. Korzystam z jego korepetycji już pół roku. Na początku zaczynaliśmy od tematycznych zestawień słówek do nauki i czasów. Na każdej lekcji podawane są tematy do konwersacji. Karol daje chwilę na przygotowanie i rozmawiamy. Zadaje prace pisemne, które sprawdza przy mnie pokazując, gdzie popełniłam błędy. Na zajęciach rozwiązujemy również ćwiczenia gramatyczne. Karol udostępnia ekran i w ten sposób tłumaczy trudniejsze rzeczy. Rzadko chwali - ale jeśli już to szczerze, czasem gani za lenistwo, często żarujemy, co sprawia, że atmosfera na lekcji jest naprawdę przyjemna. Mimo lekcji na Skype nie udostępniamy kamery, dlatego można spokojnie uczestniczyć w zajęciach siedząc w piżamie i z rozczochraną fryzurą!
  Facet zna się na tym co robi. Polecam wszystkim!!!

 • Dawid21 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Korzystam z usług firmy już drugi rok i póki co ciężko znaleźć mi powód do narzekania. Lekcje odbywają się punktualnie, są odpowiednio dostosowane do poziomu zaawansowania ucznia i, co według mnie najważniejsze, cechuje je zróżnicowanie. Dodatkowymi atutami prezentującym TheRedBus.pl w korzystnym świetle są elastyczność i dyspozycyjność. Dostosowuję godziny wedle własnego upodobania. Podstawowym narzędziem używanym podczas zajęć są darmowe komunikatory internetowe (Skype, Viber itp.). Od siebie dodam, że postępy poczynione po pierwszym roku zajęć dają mi możliwość swobodnej komunikacji w języku angielskim, zarówno werbalnie jak i na papierze. Podsumowując - gorąco polecam, macie państwo idealną szansę na poprawienie swojego angielskiego!

 • Krzysiek13 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Bardzo dobry nauczyciel :)
  Zawsze przygotowany do lekcji, cierpliwy, lekcje dopasowane do poziomu ucznia, miła atmosfera na zajęciach, systematyczne sprawdzanie wiedzy po przez pytanie ze słówek oraz gramatyki i oczywiście lekcje przez Skype co jest dużym plusem :)
  Gorąco polecam !!!

 • Monika7 kwietnia 2015Ocena: 5/5

  Bardzo dobry nauczyciel ! Uczę się z Nim konwersacji
  Poprawia błędy za każdym razem, pyta ze słówek co jest dla mnie dużym plusem. Jest wesoły i fajnie mija czas .
  Gorąco polecam !

 • Ewelina31 marca 2015Ocena: 5/5

  Przede wszystkim ogromna wiedza, świetny akcent, niesamowite pokłady cierpliwości, umiejętność dopasowania toku nauczania to indywidulanych potrzeb każdego ucznia I bardzo dobrze zorganizwoany. Jeśli tylko widzi, ze ktoś chociaż troszkę się stara, będzie mobilizował. Zawsze przygotowany do lekcji. Karol - Vielen Dank !

 • Ewa8 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Nauczyciel przez duże N :)
  Profesjonalista, język na czasie, prawdziwy, żywy English, życzliwy i cierpliwy, świetne efekty, a nauka przez skype, to bardzo fajny pomysł. Polecam tego Pana Karola!

 • Filip28 września 2012Ocena: 5/5

  Jak najbardziej polecam, szybkie, sprawne, efektywne przygotowanie to jego plus. Lekcje prowadzone w miłej atmosferze :).

 • Aleksandra3 lipca 2012Ocena: 5/5

  Polecam :) English perfect :) Pomysł lekcji przez Skype - genialne!!!

 • Ewelina19923 lipca 2012Ocena: 5/5

  Jestem pod wrażeniem umiejętności tego człowieka. Polecam Karola jako bardzo dobrego korepetytora.

 • Piotrek26 kwietnia 2012Ocena: 5/5

  Jeśli szukacie dobrego korepetytora z odpowiednim podejściem to Karol jest najlepszą osobą na jaką mogliście trafić. Bardzo Polecam!!

 • Kasia5 kwietnia 2012Ocena: 5/5

  Polecam! Wszystko dobrze wytłumaczone i jasne, angielski staje się przyjemnością. Dobra cena za wysoką jakość.

 • Łukasz22 lutego 2012Ocena: 5/5

  wysoka jakość, pełen profesjonalizm, świetna atmosfera. Polecam z ręką na sercu :)

 • Paula14 lutego 2012Ocena: 5/5

  Szczerze polecam;
  pełen profesjonalizm i jednoczesnie duza swodoba zajęć, w pełni sprostał moim oczekiwniom czego efektem była swietnie zdana matura:)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.