TheRedBusPL - Karol & Orla (native)

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

O NAS
Nasza szkoła językowa, TheRedBus, to miejsce, gdzie nowoczesne metody łączymy ze sprawdzonymi, tradycyjnymi praktykami. Współpraca to intensywne zajęcia połączone z pracą we własnym zakresie w domu. Wszystko z troską o jak najszybsze, ale również trwałe efekty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą poniżej. Zapraszamy również na pierwszą, próbną lekcję za jedyne 99 zł / 45 minut.

Koszt lekcji przed godziną 12:00 - 149 zł (za wyjątkiem soboty)
Koszt lekcji po godzinie 12:00 - 169 zł

Lekcje z dwoma lektorami
Jako że jesteśmy dwójką lektorów, mają Państwo niepowtarzalną okazję skorzystania z wyjątkowej oferty - lekcji mieszanych. Oznacza to, że przy dwóch spotkaniach tygodniowo jedną z lekcji prowadzi Karol, a drugą Orla. Ja zadbam o Państwa słownictwo, wymowę oraz gramatykę, a Orla pozwoli wykorzystać zdobytą w ten sposób wiedzę w rozmowie. Idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na intensywnej nauce z szybkimi efektami.

DLA PAŃSTWA DZIECKA
Jeśli szukają Państwo korepetytora dla swojej pociechy, trafili Państwo pod właściwy adres. Sami jesteśmy rodzicami i wiemy, gdzie maluchy mają swoje czułe punkty, i jak najlepiej je uczyć, by cały proces był przyjemny i efektywny.

Zapisując Państwa dzieci na lekcje w naszej szkole, mają Państwo gwarancję, że skupimy się na aspektach języka, które w tym wieku są kluczowe: mówienie, rozumienie i przede wszystkim - WYMOWA, której w Polsce nie uczy prawie nikt. Państwa dzieci będą miały możliwość trenowania pięknego, brytyjskiego akcentu w standardzie RP*, który zostanie z nimi na całe życie.

Będziemy uczyć się z wykorzystaniem materiałów audiowizualnych, które nie nudzą dzieci i zachęcają do aktywnego udziału w zajęciach. W trakcie spotkań dbamy o wysoką kulturę osobistą, aby najmłodsi czerpali z nas odpowiednie wzorce i interesowali się tym, co faktycznie wzbogaca ich życie. 

Na Państwa życzenie co kwartał prześlemy raport o postępach, jakie poczyniło Państwa dziecko. Prosimy o kontakt z nami, aby dokładniej poznać naszą ofertę!

Podsumowując:

 • przyjemna, niestresująca atmosfera
 • nacisk na rozwój umiejętności komunikacji
 • intensywny trening wymowy w standardzie RP (received pronunciation)
 • okresowe raporty postępów na życzenie

Koszt kwartałowego raportu: 49 zł

DLA MATURZYSTY
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważnym momentem w edukacji młodego człowieka jest egzamin dojrzałości i jak wiele zależy od uzyskanego wyniku. Zapisując się na lekcje, możesz być pewien, że zostaniesz kompleksowo przygotowany do wszystkich komponentów: słuchania, mówienia, pisania, czytania oraz gramatyki. Niezależnie od tego, czy zdajesz podstawę, czy rozszerzenie, odpowiednio dobierzemy do Ciebie materiały, abyś mógł szybko i trwale przyswoić potrzebną wiedzę. Pokażemy Ci najczęstrze zagadnienia , które sprawdza matura, i uczulimy na popularne błędy , których dzięki nam na pewno unikniesz. W naszej blisko piętnastoletniej karierze nauczycielskiej pracowaliśmy z niemal dwustoma maturzystami, a wyniki w okolicach 95-100% są dla nas codziennością.

Podsumowując:

 • przygotujemy Cię do podstawy i rozszerzenia
 • przerobimy wszystkie komponenty wymagane na egzaminie
 • pokażemy, jak uniknąć popularnych błędów
 • rozwiążemy przykładowe arkusze (będzie ich sporo)
 • pomożemy uzyskać jak najlepszy wynik w pisaniu i mówieniu

DLA ÓSMOKLASISTY
Egzamin Ósmoklasisty to pierwszy z ważnych testów w językowej karierze młodego człowieka. Zależy nam, by początek tej przygody był dla ucznia przyjemny, niestresujący , ale także prowadził do celu - uzyskania satysfakcjonującego wyniku. Możesz być pewien, że twoje dziecko zostanie odpowiednio przygotowane do egzaminu - przerobimy cały materiał, rozwiążemy mnóstwo przykładowych testów i dopilnujemy, by uczeń wystrzegł się typowych błędów . Dołożymy wszelkich starań, by w lipcu, kiedy ogłasza się wyniki, wszyscy byli zadowoleni. Niech najlepszym dowodem na naszą skuteczność będzie średnia wyników naszych podopiecznych w tym roku: 95% !

Podsumowując:

 • przerobimy cały materiał wymagany na egzaminie
 • pomożemy uniknąć typowych błędów
 • rozwiążemy ogrom przykładowych arkuszy
 • jeśli nie masz czasu na pełny kurs, omówimy rzeczy absolutnie najważniejsze
 • pokażemy, jak satysfakcjonująca jest nauka języka angielskiego

CERTYFIKAT
Dla osób, które potrzebują udokumentować swoją wiedzę oficjalnym certyfikatem, oferujemy przygotowanie do wybranych egzaminów:

 • KET
 • PET
 • FCE
 • CAE
 • CPE
 • BEC
 • IELTS

Nasze kursy to intensywna praca w zgodzie z oficjalnymi wytycznymi. Bazujemy na materiałach tylko renomowanych wydawnictw. W naszej karierze przygotowaliśmy dziesiątki studentów, a nasza współpraca ZAWSZE kończyła się zdanym egzaminem, a wynik był lepszy niż spodziewany przez klienta. Jeśli nie boisz się systematycznej pracy i masz chociaż odrobinę motywacji, nie możesz wybrać lepiej.

TAK PO PROSTU - DLA SIEBIE
Często podróżujesz, masz znajomych za granicą albo chcesz oglądać angielskie filmy w oryginale? Mamy coś specjalnie dla Ciebie. Kurs ogólnojęzyczny, który pozwoli Ci poznać język angielski i sprawnie posługiwać się nim na codzień. Skorzystaj z naszej oferty, a nie powiesz już nigdy, że ciągle uczysz się języka, a wciąż nie znasz go na satysfakcjonującym poziomie. Zorganizujemy dla Ciebie lekcje, które rozwiną Twoje słownictwo, uporządkują gramatykę i wreszcie - dadzą szansę na rozmowę bez ograniczeń.

W zależności od Twoich potrzeb, tak dopasujemy intensywność zajęć, abyś robił to, co sprawia Ci największą frajdę. Nasza native speakerka z przyjemnością zaprosi Cię na lekcje typowo konwersacyjne, aby pokonać blokadę przed mówieniem.

Napisz do nas i opowiedz o swoich potrzebach.

DLA BIZNESU
Czeka Cię właśnie rozmowa kwalifikacyjna albo szykujesz się do zmiany pracodawcy? A może marzy Ci się bardziej intratne stanowisko ? Jeśli jedyną przeszkodą w osiągnięciu tych celów jest Twój język angielski, nie zwlekaj. Zapisz się na kurs językowy, który pozwoli podnieść Twoje kwalifikacje, doda pewności siebie i zwiększy szanse na zawodowy awans. Mamy kilkanaście lat doświadczenia w pracy z biznesem, a nasi lektorzy wiedzą, czego Ci potrzeba i na pewno dobiorą odpowiednie metody. Możesz skorzytać z lekcji z native speakerką , która poszerzy Twoje horyzonty o niuanse znane tylko osobie, której językiem ojczystym jest język angielski.

DLA FIRM
Jeśli trafili Państwo do nas, szukając lektorów dla swojej firmy - niezależnie od jej rozmiaru - jesteśmy gotowi rozpocząć szkolenie w Państwa organizacji. Oferujemy kursy standardowe , ale także przyspieszone , jeśli sytuacja tego wymaga. Możemy zorganizować zajęcia indywidualne oraz grupowe dla wszystkich kategorii wiekowych. Mogą Państwo mieć pewność, że Państwa pracownicy spotkają się u nas z profesjonalizmem , ale także zostaną odpowiednio zmotywowani do jak najefektywniejszej nauki.

Koszt lekcji ustalany indywidualnie.

NASI LEKTORZY
KAROL GŁOWACKI - absolwent studiów filologicznych i pasjonat języka angielskiego. Moje życie wypełnione jest po brzegi językiem Szekspira i chętnie zarażę tą miłością również Państwa. Sporą część swojego studenckiego życia spędziłem w USA, co dało mi szansę zasmakować amerykańskiego lifestyle’u. To z kolei sprawiło, że moje spojrzenie na naukę języka jest wybitnie praktyczne . Specjalizuję się w przygotowaniu do egzaminów państwowych, certyfikatów i treningu wymowy . Jeśli chcesz mówić nie tylko poprawnie, ale z poprawnym akcentem - zapraszam!

ORLAITH FLORCZYK - native speakerka , absolwentka studiów filologicznych. Całe życie spędziła w Irlandii , a dziś z przyjemnością podzeli się z Państwem swoją wiedzą, której pozazdrościć może jej niejeden lektor. Jej znajomość typowo angielskich, codziennych wyrażeń, zwrotów i powiedzeń pozwoli Państwu poznać język angielski od podszewki. Jeśli czują Państwo, że rozmowa jest tym, czego Państwu potrzeba, serdecznie zapraszamy na lekcje z Orlą.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową .

Dostępność

Poniedziałek11:20 - 12:00
Wtorek10:00 - 12:00
Środa10:00 - 12:00
Czwartek09:00 - 12:00
Piątek10:50 - 11:35
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 10.2012
Uniwersytet im. Jana Kochanowskiego w Kielcach
Licencjat
Filologia Angielska
10.2012 - 06.2014
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
International Business
Kursy i szkolenia
12.2010
Kurs metodyki nauczania języka angielskiego
Doświadczenie
05.2011 - 09.2014
Skylake Yosemite Camp, CA, USA
09.2011 - 06.2012
Oxford School of Languages w Kielcach

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 139
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2024

Polecam! Pan Karol przygotował mnie na jednorazowej sesji 2 godzinnej do rozmowy o pracę w języku angielskim. Pomógł mi przygotować się bardzo skutecznie do rozmowy na poziomie C1. jOgromna wdzięczność :-)

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2024

Serdecznie polecam zajęcia z Karolem. Pomógł mi się przygotować do IELTS General i finalnie udało się uzyskać wymarzony wynik, czyli 8. Efekty naszej współpracy mówią same za siebie :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2024

Ocena "bardzo dobry" to zdecydowanie mało powiedziane! Od roku przygotowuję się do egzaminu certyfikacyjnego z języka angielskiego i jestem szczerze zachwycona dotychczasowymi zajęciami z Karolem. Zajęcia nie tylko znacząco zwiększyły moje zdolności językowe i pozwoliły wyeliminować błędy, lecz także przebiegają w przyjaznej atmosferze i ciekawy sposób. Polecam z całego serca!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2024

Bardzo polecam lekcję z Karolem. Bardzo miła atmosfera na zajęciach, zawsze stara się dopasować termin lekcji do mojego grafiku w danym tygodniu i ma mnóstwo materiałów do nauki do CAE.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2024

Bardzo polecam korepetycje z panem Karolem, który pomógł mi się przygotować do egzaminu semestralnego z j. angielskiego (jestem na edukacji domowej) dzięki jego pomocy udało mi się go zdać na 5 ❤️ Zajęcia pomimo tego że są wymagające odbywają się w przyjemnej i luźnej atmosferze

avatar
Bogna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2023

Odbyłam z Panem Karolem około 6 spotkań w ramach pomocy w przygotowaniu do egzminu CAE. Udzielił mi cennych wskazówek oraz pomógł wyćwiczyć rzeczy, które sprawiały mi problem. Miałam nadzieję uzyskać certyfikat C1, jedna wyniki bardzo mnie zaskoczyły - otrzymałam C2. Gorąco rekomenduję zajęcia z TheRedBusPL

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2023

Bardzo polecam współpracę z Karolem. Lekcje dopasowane do potrzeb, konkretne, z ogromną dawką wiedzy, indywidualne podejście i elastyczny grafik do uzgodnienia. Polecam :)

avatar
Luiza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2023

Bardzo (bardzo!!) polecam szkołę theredbus.pl i lekcje języka angielskiego z Karolem! Nad poprawą mojego j. angielskiego pracujemy już razem prawie od roku (cały czas żałuję, że nie zapisałam się wcześniej!!). Po tym czasie mogę śmiało stwierdzić, że z większą łatwością i swobodą przychodzi mi rozmowa w języku angielskim, poznałam ogromną liczbę nowych słów, poprawiłam swoją gramatykę i cały czas uczę się czegoś nowego. Każde 45 minut lekcji jest czystą przyjemnością - trochę jak spotkanie z dobrym znajomym, z tą różnicą że w całości w języku angielskim i za każdym razem z dużą dawką nowej wiedzy :) Po każdej lekcji mam motywację do dalszej nauki - i z całą pewnością nasza współpraca nie zakończy się na tym jednym roku! Polecam z całego serca! :)

TheRedBusPL - Karol & Orla (native)

Dzięki serdeczne, Luizo. Cała przyjemność po mojej stronie :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2023

Polecam szkołę TheRedBusPL! Jestem uczennicą Karola od kilku lat. Początkowo przygotowywałam się do egzaminu FCE, w związku z tym ćwiczyliśmy poszczególne części pojawiające się na egzaminie. Dzięki Karolowi udało mi się zdać egzamin z dobrym wynikiem w ciągu 7 miesięcy, a miałam sporo do nadrobienia. W chwili obecnej, z uwagi na moją przerwę w nauce angielskiego, powtarzamy gramatykę, ćwiczymy komunikację w języku angielskim oraz angielski medyczny, który jest dla mnie w tej chwili niezbędny. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze. W razie jakichkolwiek wątpliwości Karol na bieżąco tłumaczy wszystko jasno i zrozumiale. Jest osobą wymagającą i mobilizującą do działania co dodatkowo motywuje mnie do nauki. Indywidualne podejście do ucznia.
Gorąco polecam :)

TheRedBusPL - Karol & Orla (native)

Dziękuję za miłe słowa, Karolino :)

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2023

Bardzo polecam zajęcia z Panem Karolem, który wyśmienicie przygotowywał mojego syna do egzaminu ósmoklasisty. Dzięki fachowemu podejściu, odpowiednim doborze ćwiczeń, tj. pracowanie nad tym czego syn nie umiał i szlifowanie już nabytych umiejętności dziecko uzyskało bardzo wysoki wynik z egzaminu 91 % Jeszcze raz bardzo dziękuję!

TheRedBusPL - Karol & Orla (native)

Dziękuję Pani za możliwość pracy z synem. To była czysta przyjemność.

Pozdrawiam
Karol

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2023

Bardzo bardzo polecam zajęcia z Panem Karolem. Nigdy bym nie pomyślała, ze w tak krótkim czasie można tak poprawić język. Zaczynałam z dosyć ubogim angielskim. Sześciomiesięczna współpraca obejmowala wszystko w idealnych proporcjach: gramatyka, słownictwo, wymowa. Dzięki temu bez problemu zdałam egzamin z angielskiego na poziomie B2.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2023

Zajęcia z Panem Karolem mijały mi w mgnieniu oka, nie zauważałem nawet, gdzie uciekało to 45 minut ;) Nakład pracy był optymalny, ilość zadań domowych nigdy nie przytłaczała, ale też pozwalała na skrupulatne powtórzenie omawianych na lekcji rzeczy. Dzięki pomocy tutaj uzyskanej udało mi się bez problemu zdać egzamin CAE. Do tego Pan Karol ma poczucie humoru. To ważna rzecz jest ;) Szczerze polecam!

TheRedBusPL - Karol & Orla (native)

Dzięki, Michale. Cała przyjemność po mojej stronie!

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2023

Namiary do Karola dostałam od znajomego, który świetnie już włada angielskim i bardzo mi go polecał. Nie powiem, żeby mnie te lekcje na początku nie stresowały, bo mój angielski był słaby. Karol często poprawiał moją wymowę [czasem łapię się za głowę, jak nas uczono w szkole niektórych słówek :D]. Jednak zaczynam się czuć pewniej i wreszcie zaczynam rozumieć zawiłości angielskiej gramatyki! Te lekcje przede wszystkim sprawiły, że nie boję się już mówić po angielsku za granicą. Polecam wszystkim, którzy naprawdę chcą się nauczyć tego języka, bo to pierwszy nauczyciel, który systematycznie przeprowadza mnie z poziomu na poziom!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2022

Mam przyjemność uczestniczenia w lekcjach prowadzonych przez Karola od kilku miesięcy. Z dużą dozą pewności, mogę stwierdzić, że poziom prowadzonych zajęć jest naprawdę świetny. Podkreślenia wymaga też fakt, że zaczynałam z dużą blokadą językową oraz z brakami w gramatyce i słownictwie. Na tę chwilę, jestem w stanie prowadzić konwersacje w języku angielskim bez większego stresu.
Jeśli więc szukasz lektora, któremu będzie zależało na uczniach, który
będzie zaangażowany w swoją pracę, wykonując ją przy tym z wielką pasją - Karol jest najlepszym wyborem. Konstruktywnie, ale też subtelnie wytłumaczy Ci, jakie popełniasz błędy, ułoży Ci szczegółowy plan, mający pomóc w osiągnięciu Twoich celów językowych. Karol jest przy tym nie tylko świetnym nauczycielem, ale też dobrym kumplem. Jeśli zależy Ci, na zajęciach prowadzonych jednocześnie w pogodnej i profesjonalnej atmosferze, jest to najlepszy wybór. Podsumowując, zajęcia z Karolem to czysta przyjemność!

TheRedBusPL - Karol & Orla (native)

Dzięki, Weroniko. Cała przyjemność po mojej stronie!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2022

Karol jest nauczycielem wymagającym, ale i wyrozumiałym. Jest zawsze przygotowany do lekcji. Poziom dostosowuje do ucznia, i na bieżąco dopasowuje się do sytuacji.
Używa różnych form aktywizujących ucznia, tj. filmy, czytanie, rozmowa czy nauka gramatyki. Tematy poruszane na lekcjach są bardzo zróżnicowane i ciekawe, dzięki czemu oprócz lekcji angielskiego można dodatkowo poznać nowe zagadnienia i dowiedziec sie czegoś nowego o otaczającym nas swieci (i to wszystko ucząc sie języka).
Jest to najlepszy nauczyciel angielskiego z jakim pracowałam. Bardzo polecam.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2022

Dzięki Karolowi wierzę ze będę władać językiem angielskim:)Cudowni nauczyciele-Karol i Orla, wymagają motywują ,lekcje prowadzone z pasją i zaangażowaniem, aż chce się odrabiać zadania domowe:).Syn dzięki TheRedBus zdał egzaminy na 100% i posługuje się tym językiem, wspaniałe metody nauczania, zaczynałam naukę od 0 i nigdy nie czułam się skrępowana gdy mam przeczytać coś bądź mówić w tym języku, Karol uważnie słucha, wychwytuje błędy, no i ta wymowa Karola-miło posłuchać i uczyć się od najlepszych:),a Nasza przygoda wciąż trwa i dziękujemy, że jesteście!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2021

Karol to bez wątpienia najlepszy nauczyciel jakiego znam. Jego lekcje są zawsze ciekawe, prowadzone w idealnym tempie (nigdy nie czułam się znudzona) i do tego zabawne. Miałam ambitny cel (zdanie CPE), a z Karolem udało mi się to zrobić na najwyższą ocenę. Bardzo podobało mi się to, że zwraca on uwagę nawet na małe błędy, poprawia je, ale jednocześnie niesamowicie motywuje. Z pewnością idealny nauczyciel dla osób na wysokim poziomie. Jeszcze nidgy nie widziałam nauczyciela z tak dobrą wymową i słownictwem - często miałam wrażenie, że jego angielski jest lepszy od niejednego native speaker'a. Żałuję jedynie tego, że tak późno tu trafiłam!

TheRedBusPL - Karol & Orla (native)

Dzięki, Kamilo. Praca z Tobą to była czysta przyjemność i wielka frajda. Powodzenia!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2021

Myślałam, że nigdy nie nauczę się angielskiego, ale po niecałych 2 miesiącach nauki z Karolem zaczynam w to wierzyć. Już teraz widzę ogromny progres, miałam ogromne szczęście, że tu trafiłam! Karol jest wymagający i uważny, dzięki czemu po każdych zajęciach wiem co trzeba poprawić. To nauczyciel z pasją, zajęcia są bardzo ciekawe i różnorodne, skupia się tylko na uczniu i idealnie wpasowuje się w oczekiwania. Same zajęcia są online, dzięki czemu nie traci się czasu na dojazd i wcale nie oznacza to mniej produktywnej nauki - nie z takim nauczycielem, polecam każdemu.

avatar
Feliks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2021

Mimo że zajęcia trwały nieco ponad miesiąc, wyciągnąłem z nich więcej niż sam bym sie spodziewal. Lekcje przeprowadzane są w przyjaznej atmosferze, gdzie popełnianie błędów to część procesu nauki języka, a nie karygodna pomyłka za którą należałoby sie wstydzić. Dawno nie byłem tak zmotywowany przez nauczyciela jak tutaj!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2021

Jestem bardzo zadowolona z kursu przygotowującego do C1 Advanced. Zajęcia były prowadzone w miłej atmosferze a materiały nie były ograniczone do książek. Nauczyciel świetnie motywuje do ciężkiej pracy a egzamin został zakończony sukcesem.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2021

Krótki i itensywny kursik zaowocował- grade A FCE. Wymagający i motywujący nauczyciel

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2020

Jestem bardzo zadowolona z zajęć, nauka to czysta przyjemność !
Praktycznie zaczynałam od zera naukę języka angielskiego. Zawsze przyswajałam go ciężko, ze względu na moją barierę do tego języka. Dzięki Panu Karolowi udało mi się przełamać, i efekty nauki były widoczne bardzo szybko. Nie osiągnęłabym takich efektów w tak krótkim czasie w żadnej innej szkole.
Polecam !

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2020

Szczerze polecam naukę i doskonalenie języka angielskiego z Karolem. Każda lekcja jest przemyślana i przygotowana pod kątem zgłoszonych przeze mnie potrzeb. Czuję się zmotywowana do pracy bo po 2 miesiącach widzę już efekty (znacznie poszerzony zasób słownictwa). Karol podpowiada jak zachować kontakt z językiem również między zajęciami i co ważne - lekcje prowadzone są w miłej atmosferze-widać od razu że Karol jest doświadczonym nauczycielem a język angielski to jego pasja.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2020

Lekcje z Karolem są zawsze ciekawe i urozmaicone, a Karol przygotowany i uważny - wyłapuje i koryguje błędy, podpowiada, na co zwracać uwagę.
Zgłosiłam się do niego, żeby odświeżyć swój angielski i to się udaje:)
Świetny nauczyciel. Polecam

TheRedBusPL - Karol & Orla (native)

Serdecznie dziękujemy!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2020

Po długich poszukiwaniach i wielu rozczarowujących nauczycielach trafiłam do Karola. Od samego początku bardzo polubiłam sposób prowadzenia lekcji oraz plan nauki. Obecnie przygotowuję się do egzaminu i z lekcji na lekcje widzę duże postępy w znajomości języka angielskiego. Dziękuje!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2020

Jeśli chcesz poprawić swój angielski naprawdę szybko i skutecznie – wybierz Szkołę TheRedBus!

Próbując do tej pory różnych zajęć z języka angielskiego w innych szkołach językowych nigdy nie zauważyłam tak znacznej poprawy swoich umiejętności językowych jak po zajęciach z Szkoła TheRedBus. Zajęcia przez Skype jako wygodna opcja zajęć z domu dają ogromny komfort pracy i pozwalają dostosować się do każdego grafiku. Jednak gwarancją sukcesu są przede wszystkim NIESAMOWICI nauczyciele – Karol i Orla! Karol jako niezwykle wymagający, bardzo dokładny, dbający o każdy szczegół poprawnej wymowy to zdecydowanie najlepszy nauczyciel języka angielskiego jakiego znam! Konwersacje z Orlą jako native'em, dzięki jej doświadczeniu i pomysłowości, pozwalają na nabycie bardzo dużej swobody w rozmowie w języku angielskim, czego do tej pory mi brakowało i za co jestem niezmiernie wdzięczna i szczerze nie wyobrażam sobie zajęć bez niej!

Mogę zagwarantować, że wybierając TheRedBus nie pożałujesz – serdecznie polecam!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2020

Karol i Orla to świetni nauczyciele, lekcje z nimi to dobra inwestycja w siebie. Karol jest dość wymagający i bardzo zwraca uwagę na poprawną wymowę, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Na lekcjach z Orla wzbogacam swoje słownictwo, dużo rozmawiamy po angielsku. Uważam, że lekcje z nimi to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą poprawić swój angielski jak i dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z tym językiem. Polecam!

avatar
Eduard
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2020

Dzięki Karolowi dobrze się przygotowałem do egzaminu CAE. Jest to naprawdę dobry nauczyciel języka, wymagający i motywujący. Podczas zajęć z Karolem poznaje się dużo nowych rzeczy, a skomplikowane zadania wydają się o wiele prostszymi.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2020

Przygodę z językiem angielskim rozpoczęłam w czerwcu 2019 roku od poziomu zerowego i jestem żywym dowodem na to, że na naukę nigdy nie jest za późno.
Pan Karol jest bardzo wymagającym i jednocześnie cierpliwym nauczycielem. Lekcje dostosowuje do moich możliwości ale wysoko stawia poprzeczkę :-) Początek nie był dla mnie łatwy, jednak wielka wiara i motywacja ze strony Pana Korola sprawiły, że wytrwałam i nie zamierzam rezygnować. Jeszcze długa droga przede mną.
Lekcje przez Skype to ogromna oszczędność czasu i idealne rozwiązanie dla tych, którzy muszą godzić naukę z innymi obowiązkami.
Szczerze polecam Pana Karola, bo jak widać, nawet kompletnie zielony uczeń mający lat 48 nie jest Mu straszny :-)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2020

Korepetycje mam od pół roku. Byłam na dobrym poziomie języka angielskiego ale po ponad rocznej przerwie mój angielski spadł do prawie zerowego poziomu. Po odbytych korepetycjach przez Skype wracam na poprzedni poziom, co więcej uczę się nowych rzeczy. Najważniejsze - nie boję się odezwać po angielsku. Języka potrzebuje do pracy oraz na studia. Wkład własny minimalny ze względu na pracę, mimo to nastąpiła ogromna poprawa szczególnie w wymowie słów. Warto zainwestować.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2020

Jestem bardzo zadowolony z lekcji z Karolem oraz Orlą. Rozmawiamy ze sobą już ponad rok. W tym czasie mój poziom angielskiego wzrósł znacznie mimo tego że jestem osobą zapracowaną i poza lekcjami nie mam zbyt dużo czasu na naukę.

avatar
Dana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2020

Naukę u Karola poleciła mi znajoma i muszę przyznać, że się nie zawiodłam :)
Karol jest wymagającym, a zarazem bardzo sympatycznym nauczycielem.
Forma nauki przez Skype, ze względu na pracę, bardzo mi odpowiada. Nie korzystam z kamery, więc jeżeli nie znam jakiegoś słówka, muszę dodatkowo pomyśleć, żeby powiedzieć coś w inny sposób, gdyż nie mogę sobie pomóc mimiką lub gestykulacją. Niezdecydowanym polecam zaryzykować.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2020

Na pierwszej lekcji miałem problem ze złożeniem zdania a po 2 miesiącach nauki rozmowa zaczyna robić coraz więcej przyjemności a coraz mniej stresu, swoboda w dzieleniu się pomysłami czy własnymi tematami sprawia że lekcja przebiega w bardzo miłej atmosferze i nie czujesz suchej relacji nauczyciel <=> uczeń, tylko masz poczucie nauki z kimś z kim dobrze się dogadujesz. Z czystym sercem mogę polecić naukę z Karolem !

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2019

Karol jest wspaniałym nauczycielem języka angielskiego, najlepszym jakiego kiedykolwiek miałam. Zajęcia prowadzone są w sposób bezstresowy, wesoły, z pełnym zaangażowaniem i maksymalnym wykorzystaniem zaplanowanego czasu. Serdecznie polecam !"

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2019

Szukałam alternatywy dla standardowej nauki angielskiego w szkole językowej, gdzie nauczyciel, poświęci więcej czasu i uwagi, dostosuje się do moich potrzeb, wytłumaczy, zdiagnozuje braki i będzie kładł nacisk na poprawę braków i słabości. Pan Karol jest cierpliwy ale i wymagający, stara się dosowac godzinowo do planu dnia klienta. Polecam!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2019

Polecam ! Nauczyciel punktualny, zawsze przygotowany i cierpliwy :)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2019

Bardzo dobre zajęcia, trochę wymagające ale to dobrze bo można się więcej nauczyć. Polecam

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2019

Po długich poszukiwaniach dobrego nauczyciela języka angielskiego trafiłam do The Red Bus... i był to strzał w 10! Karol jest wymagającym nauczycielem, ale dzięki temu postępy zauważyłam bardzo szybko. Zajęcia dostosowane są do mojego poziomu ale także na bieżąco modyfikowane, gdy tylko pojawiają się jakieś braki. Karol to nauczyciel z ogromną cierpliwością i wiedzą, którą potrafi przekazać.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2019

Od wielu lat uczyłam się angielskiego i zaczęłam już wątpić, że kiedykolwiek będę w stanie posługiwać się tym językiem. I wtedy trafiłam na Karola . Dzięki niemu jestem w stanie korzystać z j. angielskiego zarówno w pracy , jak i na urlopie, i co najważniejsze przestałam bać się mówić. Lekcje są interesujące, a Karol jest wymagającym nauczycielem.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2019

Bez wątpienia muszę przyznać, że jest to najlepsza szkoła języków obcych z jaką miałam styczność (a było ich kilka). Profesjonalizm, perfekcja i niezwykła motywacja - to najlepiej opisuje moje lekcje z Karolem. Nauka angielskiego w końcu stała się czysta przyjemnością, a nie katorga. Postępy w nauce widoczne można powiedzieć od razu :) Polecam z całego serca!!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2019

Do Karola trafiłam z polecenia i tak dołączyłam do grona osób bardzo zadowolonych z lekcji, które prowadzi. Genialny nauczyciel i bardzo sympatyczny człowiek. Podczas konwersacji wachlarz poruszanych tematów jest olbrzymi. Karol wykorzystuje różne metody nauki np. filmiki, artykuły a to sprawia, że lekcje mijają bardzo szybko, a ja uczę się nowych rzeczy w interesujący sposób. Nie ma problemów z terminami lekcji, a sam fakt, że korzystamy z łączy internetowych, to oszczędność czasu, bo nie muszę dojeżdżać na zajęcia. Lekcje z Karolem to najlepsza inwestycja jaką mogłam zrobić. Szczerze polecam każdej osobie, która chce powtórzyć materiał z języka angielskiego ale także poszerzać posiadaną wiedzę.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2019

Nauka z Karolem trwa już ponad rok i z czystym sumieniem mogę polecić ją każdemu kto chce rozwijać swoje umiejętności z języka angielskiego. Karol na zajęciach jest bardzo wymagający i za to go cenię bo motywuje mnie to do dalszej systematycznej pracy. Jeśli nie jesteś w stanie poświęcić się i przykładać do zajęć (odrabiać prace domowe) to odradzam bo szkoda Twojego i Karola czasu. Zajęcia dostosowane są do poziomu oraz oczekiwań.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2019

Karol przygotowywał mnie przez ponad miesiąc do egzaminu IELTS. Szkołę poleciła mi znajoma i również ja się nie zawiodłam. Bardzo istotną kwestią dla mnie była elastyczność terminów i dyspozycyjność. Nie było z tym żadnych problemów. Zajęcia prowadzone były dynamicznie, rzeczowo. Karol dopasowywał przebieg zajęć do moich postępów. Potrafił nawet w środku lekcji zmienić temat, jeśli widział że mam z czymś problem i powinnam to przećwiczyć. Cieszyło mnie też to, że dostawałam prace domowe, które motywowały mnie do intensywnej pracy i powodowały większe postępy.
Podsumowując: duża wiedza, dobre podejście, pełen profesjonalizm. Bardzo polecam!

avatar
Nick
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2019

Cieszę się, że znalazłem Karola. Jest on nauczycielem wymagającym i trzeba włożyć wiele pracy w naukę, ale są rezultaty tego. W końcu czuję, że uczę się angielskiego w bardziej naturalny sposób i szybciej wchodzi mi on do głowy. Karol zwraca uwagę na każdy aspekt języka, szczególnie skupiając się na tym, co uważa, że najbardziej wymaga poprawy u danej osoby. Dobiera więc sposób nauczania indywidualnie. Polecam. :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2019

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Pauliną. Ćwiczymy to na czym mi zależało czyli przede wszystkim rozmowy. Zajęcia prowadzone są ciekawie a czas szybko mija :)

avatar
Erwin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2019

Szczerze polecam zajęcia z Pauliną. Poziom w jakim mogę aktualnie rozmawiać po angielsku wzrósł bardzo mocno, dodatkowo znaczna poprawa w gramatyce. Na zajęciach nie można się nudzić, a prowadząca jest wyrozumiała i cierpliwa. Jeśli ktoś się zastanawia nad wykupieniem zajęć to na pewno nie będzie zawiedziony.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2019

Polecam konwersacje w Pauliną:) zaczęłyśmy kilka miesięcy temu i faktycznie przełamałam opory w mówieniu po angielsku. Przede mną wciąż dużo pracy ale to co najważniejsze już osiągnęłam: zaczęłam mówić;) w między czasie zostałam zaproszona na rozmowę do firmy, której bazowym językiem jest angielski. Przerobiłyśmy masę pytań, dzięki czemu czułam się mniej zestresowana. Pracę dostałam;) Ciekawe materiały, ciekawe konwersacje i przesympatyczna Paulina:)

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2019

Po kilku miesiącach wspólnej nauki, mogę śmiało powiedzieć że nie wyobrażam sobie lepszych korepetytorów niż Orla i Karol! Bardzo pozytywne osoby. Atmosfera podczas lekcji jest tak sympatyczna, że czas mija w mgnieniu oka. Dostosowany i ciekawy sposób prowadzenia lekcji sprawia, że postępy robią się same :) Jak najbardziej polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2019

Praca z Pauliną to czysta przyjemność:)Zajęcie rozpoczęłam w czerwcu 2018. Miałam ogromne opory z mówieniem. Dzięki Paulinie poznałam techniki uczenia się ang. Otwartości na język. We wrześniu dostałam zaproszenie na rozmowę o pracę. Przerobiłyśmy materiał z miękkich pytań. Udało się! Nowa praca, nowe wyzwania z językiem ang. Współpracujemy nadal. Nauka z Pauliną to czysta przyjemność:)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2019

Praca z Orlą jest bardzo przyjemna. Ma dużo cierpliwości do opornych na wiedzę uczniów, ma również duże poczucie humoru i można z nią porozmawiać dosłownie na każdy tematy - od pogody, aż po biżuterię dla kobiet. :D Serdecznie polecam każdemu takiego nauczyciela, który uczy z przyjemności, nie z przymusu. :)

Dzięki niej również przełamałem swoją barierę językową i nie boję się już odezwać w sklepie, pomimo, że jeszcze robię błędy. Jeszcze 2 miesiące temu bym kompletnie nic nie powiedział. Widzę duży postęp u siebie, z resztą nie tylko ja go widzę. :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2019

Polecam szkołę TheRedBusPL! Indywidualne podejście do ucznia. Po wstępnej rozmowie z Karolem ustaliliśmy co jest dla mnie najważniejsze podczas nauki angielskiego. Zależało mi szczególnie na komunikacji w języku angielskim, dlatego też podjęliśmy decyzję o przełamaniu mojej bariery językowej z native speakerem – Orlą, oraz poszerzeniu słownictwa i gramatyki z Karolem. Lekcje zarówno z Orlą jak i Karolem są świetnie prowadzone i dostosowane do mojego poziomu wiedzy. Zajęcia z Orlą polegają wyłącznie na rozmowie w języku angielskim, dzięki czemu mam okazję przełamać strach przed mówieniem w obcym języku, a Orla cierpliwie i zrozumiale stara się przekazać mi zawiłości związane z użyciem języka angielskiego w codziennym życiu. W trakcie lekcji z Karolem skupiamy się na gramatyce oraz słownictwie. Zajęcia są prowadzone w sposób interesujący, Karol na każde zajęcia przygotowuje porcję ciekawostek w postaci filmików w języku angielskim. Kolejnym plusem jest to, że Karol jest wymagającym nauczycielem, co motywuje mnie do pracy i nauki nowych słówek. Nic dodać nic ująć, polecam!

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2019

Zajęcia z Karolem wiele mnie nauczyły. Dzięki nim mówię już znacznie swobodniej niż przedtem. Lekcje są różnorodne i ciekawe. Zawsze można pogadać na jakiś interesujący temat a często także się pośmiać. Serdecznie polecam.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2019

Lekcje z Karolem są świetnie prowadzone, z dużą ilością różnorodnych materiałów. Karol jest wymagającym nauczycielem, ale to bardzo przekłada się na postępy w nauce - ja po sobie widzę, że dużo nauczyłam się od moich pierwszych zajęć. Szczerze polecam

TheRedBusPL - Karol & Orla (native)

Bardzo nam miło, dzięki!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2019

Bardzo polecam lekcje języka angielskiego z Karolem. Jestem jego uczennicą od października 2018 r. i widzę spore postępy. Przygotowuję się do egzaminu FCE i zajęcia są dostosowane do mojego poziomu wiedzy oraz celu jaki sobie postawiłam. W trakcie zajęć przerabiamy poszczególne części, które pojawią się na egzaminie. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze. W razie jakichkolwiek wątpliwości Karol na bieżąco tłumaczy wszystko jasno i zrozumiale. Jest osobą wymagającą i mobilizującą do działania co dodatkowo motywuje mnie do nauki. Gorąco polecam :)

TheRedBusPL - Karol & Orla (native)

Dzięki, Karolino! Praca z Tobą to przyjemność. :)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2019

Świetnie prowadzone zajęcia, dostosowane do poziomu ucznia wymagania. Pan Karol jest wymagający co daje możliwość rozwoju, zawsze punktualnie. Bardzo fajny kontakt z prowadzącym.
Polecam!

TheRedBusPL - Karol & Orla (native)

Bardzo dziękujemy!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2018

Pan Karol dostosowuje materiał do tego, jaki cel związany z językiem angielskim sobie wyznaczyłam, czyli certyfikat FCE. Zostałam poinformowana jak będzie wyglądał ten egzamin oraz ile jeszcze czasu w przybliżeniu potrzebuję, aby się do niego przygotować. Po kolei sprawdzamy jak radzę sobie z poszczególnymi częściami egzaminu oraz na bieżąco monitorujemy moje postępy. Dzięki temu wiem, gdzie jeszcze muszę się podciągnąć. Wprawdzie pracy jest dużo, ale cieszę się, że mam wsparcie nauczyciela. Ponadto, Pan Karol chętnie i w zrozumiały sposób odpowiada na moje pytania a lekcje przebiegają w miłej atmosferze.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2018

Ja również chciałem się podpisać pod wszystkimi pozytywnymi opiniami na temat lekcji prowadzonych przez Karola. Dodatkowo chciałem zaznaczyć, że już po paru intensywnych tygodniach zajęć z Karolem, mój pracodawca zauważył znaczną poprawę mojego angielskiego. Polecam.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2018

Gorąco polecam zajęcia z Karolem. Lekcje są zróżnicowane i ciekawe. Karol ma dużą umiejętność wplatania w zwykłą rozmowę aspektów gramatyki, słownictwa i wymowy, przez co ich uczenie się jest efektywne, a z drugiej strony nie jest nudne i monotonne. Karol posiada wybitne umiejętności komunikacyjne i pedagogiczne. Uczęszczam na zajęcia z duża przyjemnością!

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2018

Serdecznie polecam te szkołę ! Ja mam zajęcia z Karolem. Karol bardzo ciekawie i różnorodnie prowadzi lekcje, dostosowuje je do poziomu ucznia, ale przy tym jest wymagający, co później przynosi satysfakcjonujące efekty. Przed wszystkim jest sympatycznym i konkretnym nauczycielem. Dla mnie ogromnym plusem jest również to, że nie marnuję czasu na dojazdy, a w tym czasie mogę przeczytać jakiś artykuł, czy obejrzeć filmik.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2018

Karol to kompetentny, znajacy się na rzeczy i przede wszystkim kochający swoją pracę nauczyciel - co zobaczycie już na pierwszej lekcji. Pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie, sprawiają, że obustronny wysiłek owocuje szybkimi rezultatami. Ponadto jest świetnym motywatorem, dzięki czemu jeszcze częściej i chętniej spędzam czas na nauce języka. Ciężko będzie mu kiedykolwiek dorównać, ale mam cichą nadzieję, że nadejdzie moment, kiedy uczeń przerośnie mistrza, a to będzie idealny dowód na to jak dobrym jest nauczycielem. Każdemu kto się jeszcze waha, z czystym sumieniem polecam szkołę TheRedBus.pl

TheRedBusPL - Karol & Orla (native)

Dzięki, Kamilu! Już niedługo. :-)

avatar
Grażyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2018

Dzięki pomocy Pauliny nie miałam trudności na rozmowie kwalifikacyjnej w języku angielskim. Prawie wszystkie pytania omówiłyśmy. Zyskałam pewność siebie zarówno pod względem językowym jak i nastawienia do samej rozmowy kwalifikacyjnej. Paulina dziękuję - dostałam tą pracę!

TheRedBusPL - Karol & Orla (native)

Dziękujemy w imieniu Pauliny. Życzymy wszystkiego dobrego w nowej pracy. :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2018

Karol jest bardzo kompetentnym, świadomym i wymagającym nauczycielem, który przede wszystkim kocha to, co robi i angażuje się w to w stu procentach. Zajęcia zawsze przebiegają w miłej atmosferze, nawet w przypadku trudnego do opanowania materiału lub sytuacji krytycznej, czyli braku pracy domowej :). Wszystkim, którzy CHCĄ się uczyć języka angielskiego i CHCĄ się rozwijać serdecznie polecam zajęcia z Karolem, bo ta współpraca przynosi efekty.

TheRedBusPL - Karol & Orla (native)

Dzięki, Dżoana! Trochę przesadzasz, ale bardzo mi miło. :-)

Karol.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2018

Polecam korepetycje z Karolem! Krótka, aczkolwiek intensywna współpraca, pozwoliła mi uzyskać wymarzony wynik z egzaminu IELTS i tym samym dostać się na uniwersytet w UK!
Dodatkowo, atmosfera podczas lekcji sprawiała, że były one przyjemnością i pracą nad językiem w jednym!

TheRedBusPL - Karol & Orla (native)

Dziękuję, Natalio! Good luck in the UK! :-)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2018

Gorąco polecam zajęcia z Karolem! Jego zaangażowanie w lekcje jest ogrome i przekłada się na ich jakość. Kiedy decydowałam się na korepetycje przez Skype nie spodziewałam się, że trafię na tak kompetentnego nauczyciela. Karol przygotowuje i wybiera materiały skrojone pod mój stopień zaawansowania i potrafi zmotywować do systematycznej nauki, nie robiąc problemów gdy jakiegoś tematu czy zadania nie zdąże przygotować na zajęcia. Świetny tutor!

TheRedBusPL - Karol & Orla (native)

Dziękujemy za opinię, bardzo nam miło. :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2018

Świetny to za mało powiedziane. Dzięki Panu Karolowi moje zmagania z językiem angielskim stały się przyjemnością, przełamałem barierę komunikacyjną, zrozumiałem, że nauka angielskiego może być zarazem wymagająca ale i bardzo przyjemna. Metody stosowane przez Pana Karola przynoszą efekty. Polecam :)

TheRedBusPL - Karol & Orla (native)

Dziękujemy, Kuba!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2018

Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy chcą w naprawdę solidny sposób nauczyć się języka i mieć ugruntowaną wiedzę, a nie tylko pobieżnie przerobić poszczególne zagadnienia. Wspaniała atmosfera zajęć, dużo materiałów, ciekawie prowadzone lekcje, oszczędność czasu związanego z dojazdem do korepetytora. Same zalety. Serdecznie polecam!!!

TheRedBusPL - Karol & Orla (native)

Dzięki, Kasiu. Zajęcia z Tobą to przyjemność. :)

avatar
Piotr i Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2018

Polecamy gorąco zajęcia z Pauliną. Lekcje w świetnej atmosferze z ciekawymi materiałami i nowoczesnym podejściem do nauki angielskiego. :)

TheRedBusPL - Karol & Orla (native)

W imieniu Pauliny - dziękujemy!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2018

Polecam. Uczestniczę od kilku miesięcy w zajęciach prowadzonych przez Karola. Obaj mamy świadomość, że nie zawsze jestem w stanie przerobić zadany materiał, ale Karol pomimo to, że jestem zagoniony potrafi mnie zmotywować i "wałkuje" dany temat, aż zobaczy że oczekiwany efekt jest osiągnięty. Polecam Karola również osobom, które chcą się nauczyć - mają motywację ale czasami potrzebują dostać jeszcze jakiegoś "kopniaka" żeby się zabrać do roboty :) Materiały Video przygotowywane przez Karola są bardzo pomocne w nauce - czasami bywa, że zajęcia muszę w danym dniu odwołać/przełożyć, to zawsze w ramach "kopniaka" dostaję jednak coś do oglądnięcia, zaznajomienia się, tak abym pamiętał, że ktoś czuwa żebym się nie rozleniwił. Oby tak dalej - good job! :)

TheRedBusPL - Karol & Orla (native)

Dziękujemy, Piotrze! Przyjemnie pracować z takim uczniem.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2018

Bardzo dobry nauczyciel oraz ciekawe lekcje! Serdecznie polecam!!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2018

Bardzo serdecznie polecam

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
28 stycznia 2018

Lekcje ciekawe, prowadzone w niestandardowy sposób. Nauczyciel potrafi dostosować tematy zajęc do potrzeb ucznia. Wszystkie kwestie związane z gramatyka tłumaczone są w sposób przejrzysty i zrozumiały.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2017

Uczestniczę w zajęciach trzeci miesiąc i jestem zadowolona z zajęć. Zdecydowanie mogę polecić tę szkołę.

avatar
Roman C.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2017

Jetem bardzo zadowolony z mojej współpracy, bardzo dużo nauczyłem się podczas lekcji z Pauliną, w niecały rok osiągnąłem poziom B1, teraz kontynuuje naukę i wiem że osiągnę jeszcze więcej :)

avatar
Adrian Sz.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2017

Współpracujemy już prawie rok. Lekcje dla ludzi przez ludzi, świetne metody, idealne dostosowanie do terminów, przez ten okres poszerzyłem słownictwo trzykrotnie. Pomimo groma ofert z angielskiego nie zdecydowałbym się na żadną inną opcję. Pani Magda bardzo profesjonalnie podchodzi do tematu, wprowadza bardzo przyjemny tryb nauczania. Jestem bardzo zadowolony (;

avatar
Grażyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Z czystym sumieniem polecam Karola. Choć witryny jak ta, pękają w szwach od ofert korepetycji, a sam język angielski wydaje się być wszędobylski, to o dobrego korepetytora naprawdę ciężko. Jest pierwszym lektorem, z usług którego korzystam, który zwraca uwagę na poprawną wymowę i na bieżąco w trakcie lekcji koryguje błędy w wypowiedzi, a poza tym ma przyjazny angielski akcent :)

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Od kilku lat korzystam z usług theredbus.pl, muszę przyznać, że dzięki Karolowi, mój angielski wreszcie można nazwać angielskim. Polecam wszystkim, ale uprzedzam, nie ma lekko :)

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2017

Jeśli poważnie traktujesz naukę angielskiego to przygotuj się do ciężkiej, ale satysfakcjonującej pracy. Z Karolem czas wykorzystasz optymalnie dzięki temu szybciej dostrzeżesz postępy, a to motywuje do dalszej pracy. Polecam.

avatar
Albert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2017

I strongly recommend.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2017

POLECAM !!!! Obecnie pracuję z Karolem i muszę przyznać, że jest bardzo dobrym nauczycielem. Lekcje ciekawe i przede wszystkim dostosowane do potrzeb kursanta. Jeśli ktoś zastanawia się czy kurs on-line jest dobrym rozwiązaniem to ja ze swojej strony gorąco polecam i namawiam do wypróbowania tej szkoły.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2017

Śmiało mogę polecić nawet tym, którzy nie wierzą, że kiedykolwiek będą mówić w języku angielskim :) Od pierwszej lekcji jest już tylko lepiej. Karol jest pasjonatem i profesjonalistą w 100% - na każdego znajdzie metodę i motywację do nauki ...wreszcie ktoś podchodzi po ludzku do nauki języka obcego :)

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2017

Super robota, polecam z całą odpowiedzialnością, wytrwałości Karol ;-)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Zdecydowanie polecam! Znakomita umiejętność dopasowania materiału do potrzeb, profesjonalne podejście, elastyczne godziny lekcji. Idealne rozwiązanie dla Tych którym brakuje czasu.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2017

ZDECYDOWANIE POLECAM !!!
Profesjonalne i doskonałe podejście do nauki języka. Otwarty, elastyczny i wymagający trener, trzymający wysoki poziom merytoryczny zajęć. Mnóstwo ciekawych i urozmaiconych materiałów . Moja córka bardzo poprawiła swój niemiecki po lekcjach z Panem Karolem ,który cierpliwie tłumaczył jej trudne zagadnienia , a syn doskonale napisał egzamin gimnazjalny z języka angielskiego na ponad 90% po lekcjach z Panem Karolem . Sam sposób lekcji przez Skype jest dla nas optymalny, elastyczny pod względem miejsca i czasu, bardzo wygodny :)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2017

Polecam lekcje z Karolem. Zajęcia są ciekawe i motywują do nauki. Karol ma bardzo dużo cierpliwości, jeśli mam problemy z zapamiętaniem czegoś to wracamy do tego po kilka razy, co pozwala lepiej zapamiętać trudne zagadnienie. Lekcje pozwalają na naukę wymowy podczas rozmowy oraz przy tworzeniu dłuższych wypowiedzi.

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2017

TheRedBus - polecam! Przede wszystkim za profesjonalizm, niekonwencjonalne podejście, znakomita umiejętność dopasowania materiału i tempa nauki do moich potrzeb. W pełni indywidualne podejście pozwala mi doskonalić umiejętności oraz kłaść nacisk na braki, które posiadam. Karol umiejętne stawia poprzeczkę, zawsze krok poza strefę komfortu co pozwala na szybki rozwój, zadowolenie z postępów, a jednocześnie brak poczucia przytłoczenia materiałem. Forma nauki przez Skype i elastyczne godziny pozwoliły pogodzić naukę języka z pracą zawodową, rodziną i rozwijaniem zainteresowań. Lekcje są prowadzone ciekawie, zadania domowe np. w postaci referatów z TED pozwalają rozwijać język w każdym aspekcie, dodatkowo posiąść wiedzę z innych obszarów i ciekawie podyskutować z prowadzącym oczywiście w języku angielskim :) Myślę, że jako 43-latek jestem żywym dowodem na to, że ta szkoła jest dla każdego!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2017

Pan Karol jest świetnym nauczycielem. Lekcje angielskiego są z nim przyjemnością. Od kiedy jestem pod opieką Pana Karola , mój angielski znacznie się poprawił. Będąc za granicą nie miałam problemów z porozumiewaniem się. Polecam tę szkołę.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2017

Bardzo fajne podejscie do klienta, duza dawka motywacji, ktora spowodowala ze wiecej czasu spedzam z jezykiem, zajecia prowadzone bardzo ciekawe, elastyczny godziny stad jak najbardziej polecam ta szkole i oczywiście mojego nauczyciela przesympatyczna Paulinę :).

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2017

Polecam tą szkolę! Zajęcia miałam z Karolem, bardzo cierpliwy, potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć i co najważniejsze indywidualne i profesjonalne podejście do klienta.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2017

Szukałem lekcji, które zmotywują mnie do nauki i przede wszystkim na których poczuje się swobodnie korzystając głównie z języka angielskiego, który już w miarę dobrze potrafię i to właśnie tutaj znalazłem. Po prostu chciałem doszlifować wymowę. Lekcje z Panem Karolem są profesjonalne, wartościowe i motywujące. Początkowo byłem zwątpiony lekcjami przez Skype'a ale już po pierwszej lekcji zostałem pozytywnie zaskoczony jakością tych lekcji. Naprawdę polecam.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2017

Świetnie prowadzone zajęcia, dzięki którym mogę dobrze przygotować się do egzaminu. Polecam Pana Karola.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2017

Bardzo ciekawe zajęcia dostarczające ogrom wiedzy. Pełen profesjonalizm. Polecam !

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2017

Co przemawia za tą szkołą? Zrozumienie potrzeb ucznia, efekty widoczne w bardzo krótkim czasie, bardzo sympatyczni nauczyciele (zwłaszcza Karol z j. ang., którego polecam w 200%!), elastyczne godziny zajęć, możliwość nagrania lekcji (w przypadku naszej nieobecności), proste tłumaczenie skomplikowanych tematów i wiele wiele innych. Polecam tą szkołę!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2017

Indywidualne, profesjonalne podejście do klienta. Lekcje dobrane z uwzględnieniem poziomu kursanta co daje szybkie efekty w nauce. Świetna dykcja i tempo rozmów. Bardzo ciekawie prowadzone lekcje. Wszystko to sprawia, że człowiek che się uczyć.
Pozdrawiam Pana Karola.

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2017

Świetnie prowadzone zajęcia, dużo materiałów, profesjonalne podejście. Polecam zwłaszcza Karola.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2017

Polecam tego allegrowicza :). Moje pierwsze podejście do nauki poprzez skype. Długo się wahałem przed skorzystaniem z takiej formy nauki języka, lecz brak czasu na stacjonarną szkołę sprawił, że mimo wszystko spróbowałem. Po 6 miesięcąch nauki stwierdzam, że był to strzał w dziesiątkę. Indywidualne lekcje dostosowane do naszego poziomu oraz wymagań (czyli do celu jaki chcemy osiągnąć), elastyczne godziny (w skrajnym przypadku możliwość umawiania się z lekcji na lekcję), kompetentny nauczyciel. Jak ktoś się waha - polecam spróbować (pół roku temu pierwsza lekcja była darmowa, podejrzewam że jest tak nadal).

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2016

Zajęcia prowadzone przez Karola są odpowiednio dostosowane do moich możliwości, no i są ciekawe - to nie są standardowe zajęcia.
Karol jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały, ale jednocześnie wymagający. Terminy lekcji są elastyczne. Polecam !

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2016

Bardzo fajne i spersonalizowane podejscie do ucznia :) polecam wszystkim gorąco! Szybka i efektywna nauka języka w przyjemnej atmosferze :D

avatar
Bozena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2016

Zajęcia z Panią Pauliną, to czysta przyjemność. Pełny profesjonalizm, duża wiedza merytoryczna i zaangażowanie w indywidualną pracę z uczniem. Dodatkowym plusem jest dostosowanie treści zajęć do potrzeb i preferencji słuchacza. Mimo, iż wcześniej dość sceptycznie podchodziłam do nauki języka online, dziś uważam, że jest to doskonała forma pracy, pozwalająca na korzystanie z wielu różnorodnych źródeł, co dzięki Pani Paulinie czyni lekcje bardzo ciekawymi, a czas który spędzamy ucząc się języka obcego na Skypie mija bardzo szybko. Polecam wszystkim uczącym się zajęcia z Panią Pauliną w TheRedBusPL.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2016

Bardzo dobrze prowadzone zajęcia. Odpowiednie tempo i poziom zaawansowania. Nie byłam przekonana do lekcji na Skypie, ale w tym momencie nie wyobrażam sobie nauki inaczej. Uważam, że bardzo dobrze wydałam pieniądze.

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2016

Zajęcia mam z Panią Paulina. Zajęcia prowadzone profesjonalnie, dostosowane do moich możliwości i potrzeb. Lektor wykazuje dużo cierpliwości i jednocześnie jest bardzo wymagająca. Mimo wyrozumiałości jest w stanie wycisnąć z Ciebie baaaardzo dużo. Bardzo elastycznie dostosowuje terminy zajęć co jest dodtakowym plusem. Mogę z pełną odpowiedzialna ściany polecić Panią Pailuline jako lektora z którym warto uczyć się angielskiego.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2016

Paulina jest super hiper nauczycielką. Jest cierpliwa, wyrozumiała, a lekcje z nią to przyjemność. Umie wytłumaczyć w sposób klarowny i jasny nawet najbardziej opornej na wiedzę osobie o co kaman. Lekcje z nią są bardzo ciekawe i nigdy nie wkrada się w nie nuda. Polecam

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2016

Osobiście miałem przyjemność współpracować z Karolem. Świetny lektor i znakomity motywator. Warte uwagi są szczególnie innowacyjne metody prowadzenia zajęć. Muszę przyznać, że to Karol w największej mierze przyczynił się do mojego rozwoju pod względem wymowy i akcentu. W konwersacjach widać niesamowity progres, a przyjemność prowadzenia rozmowy wchodzi na wyższy poziom. Polecam! ;)

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2016

Polecam zajęcia z p. Karolem. Są profesjonalne, przemyślane i odpowiednio wymagające. Do tego nauczyciel dostosowuje tematykę zajęć oraz metody nauczania do potrzeb i zainteresowań ucznia. Zajęcia są dzięki temu ciekawe, godzina mija bardzo szybko, do tego dochodzi sympatyczna atmosfera. Żałuję, że moje zajęcia z niezależnych przyczyn nie trwały długo, ale mam nadzieję jeszcze do nich wrócić.

avatar
sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2016

Świetne profesjonalne podejście naprawdę gorąco polecam!!!
Pan Karol naprawdę prowadzi dokładnie i rzetelnie.

avatar
Adam Wasiołka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2016

Jako były wykładowca Karola z przyjemnością obserwuję jego działania. Świetnie się składa, że osoba z tak dobrym warsztatem językowym i zacięciem do dzielenia się swoją wiedzą zdecydowała się uczyć innych. Polecam gorąco!!!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2016

Bardzo profesjonalnie prowadzone zajęcia w ciekawej formie, dostosowanej do indywidualnych potrzeb uczniów. Duża elastyczność w doborze terminów. Miła atmosfera. Polecam!

avatar
JADWIGA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2016

rzetelność, efektywność, profesjonalizm, indywidualne podejście, miła atmosfera to to pierwsze skojarzenia jakie cisną się na myśl by pokrótce opisać zajęcia z panem Karolem.
DORĄCO POLECAM!

avatar
Graźyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2016

Pan Karol jest wymagającym, ale teź wyrozumiałym nauczycielem. Lekcje z nim są ciekawe i urozmaicone, gdyż stosuje różnorodne metody, ćwiczenia. Zwraca uwagę na poprawność wymowy, korygującąc błędy popełniane podczas wypowiedzi ustnych, a takze poprawnosć pisowni dokonując korekty pisemnych prac czy wypowiedzi Mobilizuje do nauki języka. Okazuje dużo cierpliwości. Ważne jest też to, że terminy lekcji są elastyczne. Lubię lekcje z panem Karolem.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2016

Jeszcze nikt mnie tak nigdy nie zmotywował do angielskiego jak Karol. Zwracał uwagę na wiele szczegółów, które inni pomijali, a okazały się ważne. Doceniłam to w rozmowach z ludźmi za granicą. Trzeba naprawdę lubić swoją pracę żeby przebrnąć przez blokady dorosłego człowieka uczącego się języka. Czasem tłumacząc coś po kilka razy, żeby w końcu dotarło ;-) i nagle człowiek dostaje takiego olśnienia: "to jest takie proste... dlaczego nikt mnie tego wcześniej nie nauczył?! Dzięki!"

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2016

Bycie moim nauczycielem to prawdziwe wyzwanie :) Potrzebne są niezmierzone pokłady cierpliwości, zrozumienie dla długich godzin spędzanych w pracy (lekcje mam w weekendy), porządkowanie chaosu w moich wypowiedziach i zmniejszanie stresu, który je blokuje. Więc jeśli Karol to potrafi, to znaczy że jest mistrzem . Życzę mu samych sukcesów i wielu klientów, bo na to zasługuje.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2016

Bez wahania podpisuję się pod wcześniejszymi opiniami. Lekcje są prowadzone w bardzo miłej atmosferze, a mój angielski po niecałym roku korepetycji znacznie się poprawił, ale dla mnie najważniejsze jest to, że dzięki zajęciom prowadzonym przez p. Karola zmienił się mój stosunek do języka angielskiego. Wcześniej bardzo nie lubiłam tego przedmiotu i uczyłam się, bo musiałam, a efekty nie były powalające. Dzięki tym lekcjom polubiłam ten język, zobaczyłam, że potrafię się go uczyć i teraz sama z siebie chcę jak najlepiej go poznać.

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2016

Karol jest bardzo dobrym nauczycielem. Prowadzone lekcje angażują ucznia i są dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dużą zaletą jest możliwość lekcji w godzinach wieczornych. Pozdrawiam.

avatar
Messi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2016

Znakomite lekcje, doskonale zindywidualizowane. Super kontakt z nauczycielem. Nigdy nie odmówiono mi pomocy. Polecam

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2016

Angielski z TheRedBus to strzał w dziesiątkę. Karol potrafi bardzo dobrze odpowiedzieć na zapotrzebowanie ucznia. Od początku zajęć skupiliśmy się na wszystkim tym, co u mnie kulało. Karol bardzo przejrzyście pokazuje różne myki w j. angielskim, dobrze tłumaczy gramatykę oraz sensownie i bez napięć koryguje błędy w wymowie. Po kilku miesiącach nauki dwa razy w tygodniu widzę dużą zmianę w moim angielskim.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
18 sierpnia 2016

Dobry nauczyciel.Lekcje są prowadzone w ciekawy i mądry sposób. Polecam.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2016

Gorąco polecam lekcje w TheRedBusPL szczególnie dla zapracowanych, nie mających czasu na standardowe lekcje, to duża oszczędnosć czasu! Lekcje odbywają się w miłej atmosferze, są dostosowane do potrzeb ucznia, a nauczyciel dba o to by były ciagłe postępy w nauce !

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2016

Lekcję są elastyczne, dostosowane do osób, które pracują do późnych godzin wieczornych. Materiały są wysyłane na bieżąco i zawsze skupiamy się na moich słabych stronach. Bardzo dobre i indywidualne podejście do ucznia, co mi odpowiada. Atmosfera na lekcji zawsze jest przyjazna i nie ma się czym stresować, jeśli masz problem z wymową. Polecam serdecznie:)

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2016

Bardzo dobry nauczyciel, Karol jest cierpliwy, wszystko wytłumaczy, ma zawsze pomysł na lekcję. Nie ma problemów z lekcjami przez Skype, co dla mnie jest oszczędnością czasu.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2016

Ze względu na ograniczony czas zdecydowałam się na lekcje przez skype a Karol (TheRedBus) sprawił, że uważam to za świetną decyzję. Lekcje są prowadzone w ciekawy i niesztampowy sposób, nie opieramy się na podręczniku więc nigdy nie wiem co mnie czeka i co Karol dla mnie przygotował, uczymy się nowych słówek, Karol wyłapuje i poprawia błędy podczas konwersacji oraz uczy poprawnej wymowy. Lekcja odbywa się w fajnej atmosferze, bez stresu, 45 minut mija nie wiem kiedy ale najważniejsze jest to, że już widzę pierwsze efekty- zaczynam mówić płynniej i swobodniej a uczę się z Karolem dopiero ok. miesiąc. A i co nie jest bez znaczenia cena nie zabija :). Generalnie polecam!

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2016

Bardzo dobry nauczyciel, kreatywny i rzetelny.
Zdecydowanie dobrze wydane pieniądze, polecam.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2016

Zdecydowanie polecam! Nieszablonowe lekcje, elastyczne godziny lekcji. Dla zapracowanych idealne rozwiązanie.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2016

Najlepszy korepetytor z jakim się spotkałam. Przede wszystkim - czuć chęć pomocy, udało mi się zdać ustną maturę na 100%! Naprawde warto!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2016

Pan Karol to przemiły nauczyciel, niezwykle cierpliwy, a przede wszystkim profesjonalny.
Zajęcia prowadzone są w bardzo ciekawy sposób dostosowany do poziomu wiedzy ucznia.
Ogromna wszechstronność tematyczna – można porozmawiać na dowolny temat wzbogacając słownictwo, również zawodowe.
Pan Karol kładzie duży nacisk zarówno na słownictwo i gramatykę, jak również poprawną wymowę, tak bardzo potrzebą do swobodnej komunikacji.
Zajęcia przebiegają w swobodnej atmosferze, nie wiadomo kiedy mija 45 minut :)
Szczerze polecam !

avatar
Radosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2016

Wybrałem korepetycje przez skype z racji braku czasu na dojeżdżanie i też z ciekawości jak to wygląda. Karol jest korepetytorem który słucha i jak trzeba to powtórzy to samo 3 razy a do tego jest wymagający, czyli coś czego mi było potrzeba. Lekcje prowadzone są w idealnej atmosferze. Szkoda że dopiero teraz na niego trafiłem, tyle lat zmarnowanych na głupich lekcjach w szkołach. Polecam wszystkim którzy pragną się uczyć !

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2016

To był zdecydowanie najlepszy możliwy wybór! Elastyczne terminy lekcji, pełen profesjonalizm, wyrozumiałość i cierpliwość, ale też wysokie wymagania. Przez ten rok nauczyłam się więcej, niż przez 3 lata w szkole przy 5 godzinach angielskiego tygodniowo. Do tego świetna atmosfera i ciekawe tematy konwersacji - bez względu na samopoczucie lekcje zawsze dawały dużo energii :) Mogę z czystym sumieniem polecić naukę z Karolem każdemu, kto chce znacznie poprawić swoją znajomość języka, a w szczególności przygotowującym się do matury i tym, którzy mają ograniczona ilość wolnych godzin w tygodniu i nie chcą tracić czasu na dojazdy :)

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2016

Karol <3 najlepszy wybór! Pełen profesjonalizm. Nowe słownictwo, gramatyka, wymowa, ćwiczenia- jednym słowem wszystko co potrzeba. Do tego cierpliwość :) jesteśmy bardzo zadowoleni!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2015

Karol jest świetny;
Lekcje z Karolem są naprawdę dobrze prowadzone. Korzystam z jego korepetycji już pół roku. Na początku zaczynaliśmy od tematycznych zestawień słówek do nauki i czasów. Na każdej lekcji podawane są tematy do konwersacji. Karol daje chwilę na przygotowanie i rozmawiamy. Zadaje prace pisemne, które sprawdza przy mnie pokazując, gdzie popełniłam błędy. Na zajęciach rozwiązujemy również ćwiczenia gramatyczne. Karol udostępnia ekran i w ten sposób tłumaczy trudniejsze rzeczy. Rzadko chwali - ale jeśli już to szczerze, czasem gani za lenistwo, często żarujemy, co sprawia, że atmosfera na lekcji jest naprawdę przyjemna. Mimo lekcji na Skype nie udostępniamy kamery, dlatego można spokojnie uczestniczyć w zajęciach siedząc w piżamie i z rozczochraną fryzurą!
Facet zna się na tym co robi. Polecam wszystkim!!!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2015

Korzystam z usług firmy już drugi rok i póki co ciężko znaleźć mi powód do narzekania. Lekcje odbywają się punktualnie, są odpowiednio dostosowane do poziomu zaawansowania ucznia i, co według mnie najważniejsze, cechuje je zróżnicowanie. Dodatkowymi atutami prezentującym TheRedBus.pl w korzystnym świetle są elastyczność i dyspozycyjność. Dostosowuję godziny wedle własnego upodobania. Podstawowym narzędziem używanym podczas zajęć są darmowe komunikatory internetowe (Skype, Viber itp.). Od siebie dodam, że postępy poczynione po pierwszym roku zajęć dają mi możliwość swobodnej komunikacji w języku angielskim, zarówno werbalnie jak i na papierze. Podsumowując - gorąco polecam, macie państwo idealną szansę na poprawienie swojego angielskiego!

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2015

Bardzo dobry nauczyciel :)
Zawsze przygotowany do lekcji, cierpliwy, lekcje dopasowane do poziomu ucznia, miła atmosfera na zajęciach, systematyczne sprawdzanie wiedzy po przez pytanie ze słówek oraz gramatyki i oczywiście lekcje przez Skype co jest dużym plusem :)
Gorąco polecam !!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2015

Bardzo dobry nauczyciel ! Uczę się z Nim konwersacji
Poprawia błędy za każdym razem, pyta ze słówek co jest dla mnie dużym plusem. Jest wesoły i fajnie mija czas .
Gorąco polecam !

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2015

Przede wszystkim ogromna wiedza, świetny akcent, niesamowite pokłady cierpliwości, umiejętność dopasowania toku nauczania to indywidulanych potrzeb każdego ucznia I bardzo dobrze zorganizwoany. Jeśli tylko widzi, ze ktoś chociaż troszkę się stara, będzie mobilizował. Zawsze przygotowany do lekcji. Karol - Vielen Dank !

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2014

Nauczyciel przez duże N :)
Profesjonalista, język na czasie, prawdziwy, żywy English, życzliwy i cierpliwy, świetne efekty, a nauka przez skype, to bardzo fajny pomysł. Polecam tego Pana Karola!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2012

Jak najbardziej polecam, szybkie, sprawne, efektywne przygotowanie to jego plus. Lekcje prowadzone w miłej atmosferze :).

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2012

Polecam :) English perfect :) Pomysł lekcji przez Skype - genialne!!!

avatar
Ewelina1992
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2012

Jestem pod wrażeniem umiejętności tego człowieka. Polecam Karola jako bardzo dobrego korepetytora.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2012

Jeśli szukacie dobrego korepetytora z odpowiednim podejściem to Karol jest najlepszą osobą na jaką mogliście trafić. Bardzo Polecam!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2012

Polecam! Wszystko dobrze wytłumaczone i jasne, angielski staje się przyjemnością. Dobra cena za wysoką jakość.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2012

wysoka jakość, pełen profesjonalizm, świetna atmosfera. Polecam z ręką na sercu :)

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2012

Szczerze polecam;
pełen profesjonalizm i jednoczesnie duza swodoba zajęć, w pełni sprostał moim oczekiwniom czego efektem była swietnie zdana matura:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.