Zygmunt Białas

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Wrocław (Krzyki)

Zygmunt Białas

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Zygmunt Białas

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2019

Prawdziwy nauczyciel z powołania. Pan Zygmunt ma bardzo dużą wiedzę i potrafi ją bardzo dobrze przekazać. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze. Pan Zygmunt podchodzi zawsze profesjonalnie do zajęć. Ma dużo swoich materiałów i książek. Umie wszystko na spokojnie wytłumaczyć. Dawno nie spotkałam tak dobrego i wyrozumiałego nauczyciela jakim jest Pan Zygmunt. Serdecznie polecam.

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2019

Prawdziwy nauczyciel z powołania - niewielu takich spotkałem do tej pory. W przeciągu kilku miesięcy nauczyłem się i usytematyzowałem więcej materiału niż podczas 4-letniej nauki w szkole średniej i 2 semestrów na studiach przed laty. Szczerze polecam.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2019

Z Panem Zygmuntem miałem przyjemność uczyć się na zajęciach w firmie.
Język niemecki okazał się niezbędny w codziennej pracy. Myslałem ,że to niemożliwe ale już po roku nauki 2 razy w tygodniu jestem w stanie pisac maile i komunikować się z kolegami z Niemiec.
Pan Białas potrafi dostosować się do pracy na różnych poziomach zawansowania i bardzo efektywnie przekazywać wiedzę szczerze polecam.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2016

Pan Zygmunt jest nauczycielem z powołaniem i pasją.
Profesjonalnie podchodzi do ucznia,często nie patrząc, że minęło już 60 minut (: Mojego syna,który nie lubi języka niemieckiego,zachęcił do nauki i efekty, już po kilku tygodniach są widoczne w ocenach.Gorąco polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.