Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Dygowo
Kołobrzeg
Gościno
Ustronie Morskie

Zbigniew

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Zbigniew

O mnie

Posiadam długi staż pracy w szkole jako matematyk.Uczyłem we wszystkich typach szkół.Pracowałem zarówno z dziećmi , młodzieżą, jak i osobami dorosłymi.Dodatkowo jestem egzaminatorem ( posiadam certyfikat Centralnej Komisji Egzaminacyjnej).Lubię pomagać innym.Zapraszam do współpracy.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2011

Miałam duże problemy z matematyką, ale dzięki Panu Zbigniewowi problemy z tym przedmiotem to tylko dawne wspomnienie. Wytłumaczył mi tak, że wszystko zrozumiałam bez problemów. Polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.