Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka60 - 100 / 60 min

Mariusz

Opis ogłoszenia

Od 5 lat jestem software developerem w jednej z wrocławskich firm IT.
Z programowaniem mam styczność od ponad 10 lat - zaczynało się od niewinnych "hello world", a zostało jako pasja i praca :) 

Studia na PWr skończyłem 3 lata temu, wciąż pamiętam i wiem jak to jest być studentem ;) Z miłą chęcia wyjaśnie i pomogę w zrozumieniu programowania osobom z różnym poziomem zaawansowania.

Jeśli tematy z C, C++, Pythona są Ci obce, lub potrzebujesz pomocy w realizacji projektu, zadań itd. na pewno jestem w stanie wszystko wyjaśnić i przejść przez każdy temat krok po kroku.

Dodatkowo pomogę w zrozumieniu zagadanień związanych z algorytmiką, struktur danych, wzorców projektowych, architektury aplikacji czy choćby z GIT’a (system kontroli wersji)

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 23:00
Wtorek17:00 - 23:00
Środa17:00 - 23:00
Czwartek17:00 - 23:00
Piątek17:00 - 23:00
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 07.2017
Politechnika Wrocławska
Magister inżynier
Informatyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.