Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Wojkowice Kościelne
Dąbrowa Górnicza
Będzin
Siewierz
Katowice

Zuzanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Zuzanna

O mnie

Aktualnie jestem studentką informatyki na Politechnice Śląskiej. Prowadzę korepetycje od 6 lat, więc mam doświadczenie w ich prowadzeniu. Ponadto sprawia mi radość możliwość pomocy w zagadnieniach, które osobiście uważam za ciekawe.Oferuję dodatkowe zajęcia z matematyki oraz j. angielskiego na poziomie podstawówki oraz liceum. Pomagam uczniom w nadrabianiu zaległości, profilaktycznie przerabiamy materiał na bieżąco lub pomagam im przygotować się do przeróżnych konkursów lub egzaminów. Dodatkowo, oferuję pomoc w nauce programowania na poziomie podstawówki, szkoły średniej i studiów. Jako osoba, która rozpoczęła studia informatyczne bez wcześniejszej wiedzy w tym temacie, mam doświadczenie w szybkiej ale przyjemnej i łatwo przyswajalnej nauce programowania.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - 05.2019
IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Sosnowcu
profil matematyczny
10.2019 - aktualnie
Politechnika Śląska
Informatyka
Kursy i szkolenia
04.2020
EF SET Certificate
Doświadczenie
10.2021 - aktualnie
Rockwell Automation

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2021

Korepetycje na bardzo wysokim poziomie. Przed sprawdzianem nie miałem pojęcia o co chodzi w danym zagadnieniu. Pani Zuzia wszystko wytłumaczyła od podstaw. Polecam :)

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2020

Dzięki niej nadrobiłem cały semestr w 40 minut. Jest niesamowitą nauczycielką. Oprócz korków z Elektrotechniki dała mi też niesamowitą lekcję życia. Teraz już wiem jak być szczęśliwym! Kocham Cię Zuziu!

avatar
Celina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2020

Miałam u Pani Zuzi korepetycje zarówno z matematyki jak i angielskiego. Lekcje były niezwykle pomocne, a Pani Zuzia zawsze uśmiechnięta i pomocna. Polecam całym sercem.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2020

Nie miałem lepszego korepetytora. Nadrobiłem wszystkie zaległości i wreszcie poczułem, że naprawdę wszytko zrozumiałem. Dziękuję!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2020

Witam, dzięki wspaniałemu podejściu Pani Zuzanny udało mi nadrobić cały materiał z angielskiego i wyjść na "prostą". Bardzo serdecznie polecam!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2020

Bardzo miła pani. Lekcje są w bardzo miłej atmosferze. Tłumaczy bardzo jasno. Moje oceny od razu się polepszyły i nawet polubiłem matmę :D
Polecam każdemu!!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Przemiła Pani! BARDZO polecam!!!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2019

Wspaniała nauczycielka ze świetnym podejściem do ucznia. Pomogła w zdaniu egzaminu gimnazjalnego na bardzo dobrym poziomie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.