Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Kraków
Język włoski70 / 60 min

Zuzanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Dzień dobry :)
Jestem studentką 3. roku lingwistyki stosowanej angielsko-włoskiej na specjalizacji nauczycielskiej na Uniwersytecie Warszawskim ,  gdzie dwa lata z rzędu uzyskałam Stypendium Rektora dla najlepszych studentów.
 
Aktualnie od roku studiuję na Uniwersytecie Bolońskim we Włoszech w ramach programu Erasmus+, gdzie miałam okazję znacznie rozwinąć swoje umiejętności językowe i poznać język włoski w realnych kontekstach.

DOŚWIADCZENIE

Moje doświadczenie w pracy jako nauczyciel języków zdobywałam podczas:
- udzielania korepetycji z języka angielskiego dla dzieci i dorosłych oraz skrzypiec,
- w szkole językowej online, gdzie uczyłam języka angielskiego
- jako animatorka grup dziecięcych podczas wyjazdów wakacyjnych
- jako wolontariuszka Akademii Przyszłości , gdzie przez rok byłam indywidualną tutorką dzieci, które miały problemy w nauce.
- dodatkowo, odbyłam  105h praktyk dydaktycznych w szkole podstawowej gdzie obserwowałam i prowadziłam lekcje angielskiego oraz włoskiego.

METODY PRACY:
 Na moich zajęciach staram się, aby przyswajanie nowego słownictwa i gramatyki było dla ucznia jak najprostsze i najprzyjemniejsze . Jak to robię? Przede wszystkim, mówimy, mówimy i jeszcze raz mówimy. Wszystkie nowo poznane słówka i struktury utrwalamy za pomocą ćwiczeń mówionych (a nie tylko pisemnych). Zawsze trzymam się  metody presentation (prezentacja nowego słownictwa czy gramatyki), practice (ćwiczenia), production (produkcja, wykorzystywanie struktur w praktyce). Nigdy nie omijam tej ostatniej fazy, która jest kluczowa dla trwałego zapamiętania nowych elementów.
W pracy z dziećmi wykorzystuję także przeróżne piosenki i wyliczanki, które ułatwiają zapamiętanie wymowy słówek. Dzięki połączeniu słów z muzyką czy rytmem, poznanie nazw 12 miesięcy roku nie jest już dla ucznia tak wielkim wyzwaniem. Poza tym, słuchamy różnych historyjek a potem odgrywamy tzw. role-play ; uczeń sam opowiada (czyta) wysłuchaną wcześniej opowieść.   Wykorzystuję również różne filmiki po angielsku , które pokazują uczniowi  że jest w stanie zrozumieć angielski w naturalnym kontekście i w ten sposób stopniowo budują jego pewność (siebie) w tym języku.I oczywiście, dużo się bawimy , wykorzystuję tę naturalną chęć dziecka do zabawy. Dlatego robimy sobie zagadki np. o porach roku, gramy też w różne gry, które oferuje nam internet; quizy, krzyżówki, game show.

Jeżeli są Państwo zainteresowani, serdecznie zapraszam do kontaktu :)
Ponadto, udzielam także lekcji skrzypiec, ukończyłam z wyróżnieniem szkołę muzyczną I i II stopnia w klasie skrzypiec.

Serdecznie zapraszam do kontaktu :)
Zuzanna

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 05.2021
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Krakowie
skrzypce, fortepian
10.2021 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
lingwistyka stosowana
10.2023 - aktualnie
Università di Bologna - Lingue e Letterature Moderne
Kursy i szkolenia
01.2019
British Council Winter Immersion Week
08.2019
Angloville language immersion programme
Doświadczenie
10.2022 - 06.2023
Wolontariuszka w Akademii Przyszłości
05.2023 - 06.2023
Praktyki dydaktyczne w SP
60h praktyk nauczycielskich
09.2023 - 10.2023
Praktyki dydaktyczne w SP
język włoski

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2024

Moja córka, od kiedy ma zajęcia z Panią Zuzanną, czuje się dużo pewniej z językiem angielskim, jest świetnie przygotowana do lekcji i sprawdzianów a przede wszystkim dużo pamięta z zajęć.
Lekcje prowadzone są w formie zabawy m.in. filmiki, gry, piosenki, z czego korzysta też poza zajęciami :)

Serdecznie polecamy Panią Zuzannę, wspaniała osoba ze świetnym podejściem i wyczuciem do dzieci :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.