Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży na wszystkich poziomach edukacji. 
Jestem polonistką z wyksztalcenia, ale chętnie wesprę Państwa dziecko również w innych przedmiotach na poziomie szkoly podstawowej
(Nauczanie zintegrowane,  język polski, matematyka, angielski, niemiecki, przyroda, geografia, biologia, fizyka)
Na poziomie szkoly sredniej wspieram młodzież w zakresie stałej pomocy oraz w przygotowaniu ucznia do egzaminu dojrzalosci z języka polskiego - pisemnego i ustnego. 

Preferowanw zajęcia online lub w centrum Katowic. 
Zapraszam do kontaktu.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2013

Świetna nauczycielka i osoba!!!!!!!!!!!!! Zdałem maturę i cieszę się właśnie ostatnim miesiącem wakacji :D

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2012

Pani Ania pomaga mi w ortografii i jest już lepiej bo nie mam już 1 z dyktand tylko 4! Tłumaczy tez mi matematyke i angielski. I jest bardzo fajna! Bardzo ją lubię i szkoda że mnie nie uczy w szkole bo fajnie uczy!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2012

byłam uczennicą na ktorą się "uwzięła" polonistka i na półrocze miałam "naciągane" 2!
Mama zadzwoniła do pani Ani, która pomogła mi wyjść z fatalnych ocen, trochę też poukładała mi w głowie i dzięki temu na koniec miałam 3 a maturę zdałam na 82% pisemną i ustną na 100%. To zasługa pani Ani - mobilizowała mnie do nauki, pisania wypracowań i dzięki temu za parę dni zaczynam studia na UJcie :)
Dziękuję i pozdrawiam!
I jesli to będzie Pani czytać, to proszę pamiętać że za rok przyślę do Pani brata! :)

avatar
paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2010

Moja polonistka uważała, że nie zdam matury a pani Ania uwierzyła we mnie i maturę zdałem! Podstawę, na 60% pisemną i na 70% ustną. Polonistka z mojej szkoły chyba spadła z krzesła jak się dowiedziała o moim wyniku :P Dziękuję.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2009

PANI ANIA JEST NIESAMOWITA !!!
Dziekuję za wszystko z całego serca!
Pisemna-80%
Ustna-90%
Jak dla mnie BOMBA.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2009

Pani Ania uczyła mnie na korkach do matury w tym roku i musze przyznać że bardzo mi pomogła przy przygotowaniu zwłaszcza z prezentacją :P No i dzęki temu zdałam super - pisemna 90% a ustna 100%. Polecam wszystkim którzy chcą dobrze zdac mature!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2009

Z panią Anią uczyłem się do matury od września zeszlego roku do maja. Rzecz jasna załem podstawę na 80% pisemną i na 90% ustną. Polecam

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2009

Bardzo fajna pani korepetytorka. Uczyła mnie do matury w tym roku i generalnie tylko dzięki niej zdałem. Dużo wymaga, ale bez przesady ale pozatym jest strasznie miła i smympatyczna i ma fajne poczucie humoru. Polecam wszystkim maturzystom!!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2009

Bardzo mi się przydaje pomoc pani Ani, bo mam duże problemy z polskim. Pani Ania uczy mnie od dwóch lat na korepetycjach i zdecydowanie poprawiłam się z języka polskiego w szkole. Chodzę do gimnazjum i w tym roku będe zdawała test gimnazjalisty. Gdyby nie pomoc pani Ani to byłoby ze mną kiepsko :( Z Panią Anią rozwiązujemy dużo testów, robimy powtórki i jest fajna atmosfera na zajęciach - nie jest nudno ani ponuro. Polecam wszystkim! XD

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2009

Ta Pani jest suuuper! Strasznie żałuję, że nie uczy w moim liceum :( Uczy mnie od listopada zeszłego roku i mam już napisaną prezentację, powtórzoną większość do matury noi kapitalnie uczy analizy tekstów z wypracowań pod klucz! Na próbnej dostałam 90% więc jest z czego się cieszyć! :P

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2009

SUPER PANI KOREPETYTORKA! BARDZO, ALE TO BARDDDZO MI POMOGLA W PREZENTACJI, W PRZYGOTOWANIU DO MATURY PISEMNEJ. POLECAM WSZYSTKIM, KTORZY CHCA ZDAC MATURE! JA DOSTALAM 90% Z PISEMNEJ I 100% Z USTNEJ NA PODSTAWIE! :) MAGDA Z KONOPY

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.