Zuzanna Zawicka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Bydgoszcz
Brodnica
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia40 - 50 / 60 min

Zuzanna Zawicka

Opis ogłoszenia

Cześć! Jestem studentką 4 roku medycyny na CM UMK w Bydgoszczy i sama przed rozpoczęciem studiów uczęszczałam na korepetycję do egzaminatora chemii, dlatego wiem z czym wiążą się intensywne przygotowania do matury.

Napisałam maturę na wynik 93%, dlatego chętnię pomogę Ci zarówno jeśli chcesz utrwalać i ćwiczyć zadania maturalne, jak i jeśli chemia jest dla Ciebie problematyczna. 
Chętnie pracuje również z młodzieżą z podstawówki, ponieważ aby zrozumieć chemię najlepiej zacząć od dobrych podstaw. :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Collegium Medicum w Bydgoszczy
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.