Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Szia! Jestem pasjonatką języków obcych oraz kultury Węgier i Włoch. Bardzo chętnie podzielę się swoją pasją! Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane lekcjami języka węgierskiego na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. :) Wiem, jak zainteresować językiem i jak SKUTECZNIE się go uczyć. Nieważne, czy celem jest płynna komunikacja, czy tylko poznanie podstaw gramatyki- lekcje na pewno będą dobrze wykorzystane. Dostosowując się do potrzeb ucznia i jego zainteresowań, będę indywidualnie dobierać materiały do nauki. Zapraszam do kontaktu: 507381865 Proszę o wiadomość SMS.
Uwaga: Nie piszę prac dyplomowych ani nie rozwiązuję zadań domowych!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
.
CELI 4 język włoski (w trakcie)
06.2019
Certyfikat C1 Język Węgierski
07.2023
Certyfikat C1 Język Włoski
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2021

Najlepsza korepetytorka! Zuza świetnie prowadzi zajęcia, dopasowuje tematy do moich zainteresowań oraz w łatwy i przyjemny sposób tłumaczy wszystkie zagadnienia z j. węgierskiego. Studiuję ten język, a dodatkowe zajęcia bardzo mi pomagają i motywują do nauki. Na początku się stresowałam, ale nie ma czym :D Zuza jest cierpliwa i pomocna. Tworzy piękne prezentacje, które wyświetla na lekcjach, treść w nich jest uporządkowana i bardzo pomaga ułożyć sobie w głowie różne zasady i pojęcia. Polecam serdecznie <3

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2020

Jestem wdzięczna za cierpliwość i zaangażowanie Zuzi. Zawsze świetnie przygotowana i profesjonalna. Dzięki niej uwierzyłam, że mogę się nauczyć węgierskiego. Dzięki Zuzia!

Zuzanna

:)

avatar
Wawrzyn
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2020

Nauka języka węgierskiego z tą nauczycielką to czysta przyjemność. Wszystko wyjaśnione w przystępny i zrozumiały sposób, ciekawe materiały, interesujące zajęcia w sympatycznej atmosferze. Od razu widać, że ma się do czynienia z pasjonatką języków, a przy tym z osobą, która łączy umiejętność ich szybkiego przyswajania z talentem dydaktycznym.

Zuzanna

bardzo dziękuję :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2020

Polecam bardzo! Rzeczowa, kompetentna a przy tym wprowadza lekką atmosferę :) Bardzo fajna osoba i nauczycielka!

Zuzanna

Bardzo dziękuję! Pozdrawiam :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2019

Polecam zajęcia z panią Zuzanną. Jest to osoba, która bardzo rzetelnie podchodzi do prowadzenia zajęć, zawsze przygotowana, punktualna i pełna entuzjazmu do przekazywania wiedzy. Szczególnie ceniłam indywidualne podejście do ucznia. Nauka j. włoskiego była przyjemnością :)

Zuzanna

Bardzo dziękuję :) pozdrawiam

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2019

Profesjonalnie i na temat. Zawsze przygotowana do zajęć, obowiązkowa i świetny zakres wiedzy. Gorąco polecam język włoski ! Zuzanna jest zafascynowana tym krajem i z pewnością poczujesz jej miłość do tegoż oto języka !

Zuzanna

Bardzo dziękuję :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.