Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Białystok (Sienkiewicza +4)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Mam 6-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji, w tym od 2 lat pomagam też studentom.Mam dyplom licencjata matematyki i jestem w trakcie studiów magisterskich.

Oferuję pomoc w nauce do kolokwium/egzaminu dla studentów różnych kierunków, na których matematyka występuje jako osobny przedmiot- tu głównie pomagam z analizą matematyczną i algebrą liniową (macierze, układy równań, wyznaczniki, liczby zespolone, całki, pochodne, granice, ciągi itp.). Można mi też wysłać przykładowe zadania i wtedy określę, czy jestem w stanie pomóc z danego działu.Mogę też rozwiązać dane zadania na kartce i po prostu przesłać skany, do ewentualnej późniejszej konsultacji w wiadomościach lub przez Skype.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 07.2021
Uniwersytet w Białymstoku
Licencjat
Matematyka
10.2022 - aktualnie
Uniwersytet w Białymstoku
Magister
Matematyka
Kursy i szkolenia
.
Kurs pedagogiczny
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.