Zuzanna Telej

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań

Opis ogłoszenia

Klasyczne sonaty Mozarta, skomplikowane inwencje Bacha czy muzyka rozrywkowa? A może po prostu akompaniament do popularnych piosenek… 

Oferuję naukę gry na pianinie wraz z podstawami teorii muzyki. Lekcje dopasowane do potrzeb i możliwości ucznia z uwzględnieniem preferencji muzycznych. 

Mam za sobą 12 lat szkoły muzycznej, w tym 8 lat gry na fortepianie. Kształciłam się także z zakresu improwizacji fortepianowej. Oprócz tego mam doświadczenie gry w zespole.

Z chęcią podzielę się wiedzą i umiejętnościami z osobą chcącą zacząć swoją przygodę z muzyką:)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 06.2021
Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Oskara Kolberga w Szczecinku
Rytmika
09.2018 - 04.2021
Zespół Szkół nr 1 w Szczecinku
mat-fiz
10.2021 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Reżyseria dźwięku
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.