Zuzanna Golonka

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Posiadam wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym, mgr filologii germańskiej. Odbyłam studia na Uniwersytecie Karla Ruprechta w Heidelbergu , gdzie jeszcze lepiej poznałam ciekawe metody pracy, zatem lekcje na pewno nie będą nudne.

Nowość: [*Pogotowie Językowe. Potrzebujesz doraźnej pomocy? Wyślij SMS o treści Pogotowie Językowe. *] Uwaga: chodzi o realną naukę- nie odrobię za Ciebie zadania ani nie napiszę wypracowania. Pisz, a może uda nam się zaradzić Twoim problemom.

Korepetycji udzielam już 15 lat, a obecnie z sukcesem prowadzę od 12 lat szkołę językową. Ucząc się ze mną otrzymasz dyplom ukończenia kursu przeprowadzonego przez Instytut Doskonalenia Zawodowego (oprócz umiejętności, oczywiście). Popatrz: idz-na-kurs(kropka)pl 

Z powodzeniem prowadzę zajęcia z Słuchaczami dorosłymi, jak też z młodzieżą i dziećmi. Uczę również, a w zasadzie przede wszystkich poprzez Skype’a. Co ważne, nie potrzebujesz do nauki komputera. Dzięki własnej pomysłowości opracowałam metodę nauczania, dzięki której zostały usunięte wszystkie niedogodności przy jednoczesnym wykorzystaniu możliwości jakie dają nowoczesne technologie. Jeśli masz problem z internetem, mogę łączyć się z Tobą telefonicznie (nie ponosisz żadnych kosztów, jeżeli mieszkasz na terenie Unii Europejskiej).

Jestem autorem platformy e-learningowej (około 400 stron A4) utworzonej na zlecenie agencji zatrudnienia, która uzyskała aprobatę pracownika placówki Österreichisches Institut , co poświadcza wysoki poziom merytoryczny treści kursu i stanowi gwarancję moich umiejętności językowych.

Moi Słuchacze świetnie mówią po niemiecku , a sama nauka to czysta przyjemność.

Dzięki ciągłemu doszkalaniu się i znajomości pewnych trików (do sprzedania) znakomicie przygotuję Cie do egzaminu maturalnego oraz wszystkich innych egzaminów językowych, do pracy lub po prostu dla frajdy.

Materiały do nauki (podręczniki, nie kopie) gratis.
Oprócz języka standardowego uczę również języka niemieckiego zawodowego.
Wydaję dyplomy ukończenia kursu w języku polskim i niemieckim.
Na życzenie wystawiam faktury.
*Zajęcia są prowadzone w grupie bądź indywidualnie. *

Koszt lekcji od osoby:
SOLO – 90 zł
DUO – 55 zł
TRIO – 45 zł

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 18:00
Wtorek08:00 - 18:00
Środa08:00 - 18:00
Czwartek08:00 - 18:00
Piątek08:00 - 18:00
Sobota08:00 - 18:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1999 - 06.2005
Uniwersytet Rzeszowski
Magister
Filologia germańska, ocena końcowa: bardzo dobry
10.2003 - 03.2004
Ruprecht-Karls-Universität
Magister
Deutsch als Fremdsprache
Kursy i szkolenia
05.2018
CAE - Cambridge English - Advanced (C1)
Doświadczenie
01.2013 - aktualnie
Instytut Doskonalenia Zawodowego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Olena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2023

Panią Zuzannę polecam z całego serca! Ogrom wiedzy i zaangażowania. Nauka z Panią Zuzanną jest czystą przyjemnością, zawsze odpowiada na wszystkie pytania. Zuzanna to fachowa nauczycielka języka niemieckiego, która stosuje zróżnicowane metody nauki z naciskiem na efekt i praktyczne zastosowanie języka. Zajęcia zawierają dużo interakcji i praktyki w języku mówionym. W swoim podejściu wykazuje cierpliwośc oraz profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona z zajęć i chyba nic bym nie poprawiała. Ogólnie zajęcia dużo mi dają, bo sama widzę, że zrobiłam dzięki nim duży postęp.

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2022

Moja przygoda z niemieckim rozpoczęła się na nowo ok półtrora roku temu, po 10 letniej przerwie. Uczyła się go przez całą edukację, ale nigdy nie czułam się w nim tak swobodnie by przemóc strach przed mówieniem.
Już na pierwszej lekcji z Zuzą musiałam zacząć mówić i powiedziałam więcej zdań po niemiecku niż przez całe lata szkolne. Zuza kładzie duży nacisk na umówienie, co jest bardzo ważne. Lekcje zawierają materiały z różnych źródeł i nie ma mowy o nudnym przerabianiu gramatyki z jednej książki. Każda lekcja obfituje w dużą ilość mówienia oraz ćwiczeń.
Z poziomu zero weszłam na poziom pozwalający mi swobodnie komunikować się w języku niemiecki.
Dodatkowo na plus to elastyczne terminy lekcji. Gorąco polecam każdemu, nawet zrażonym niemieckim w szkole.

Instytut Doskonalenia Zawodowego Zuzanna Golonka

Dziękuję serdecznie za miłe słowa.
Życzę wytrwałości w nauce.
Zuza

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2020

Dobry człowiek z wiedza i podejściem dydaktycznym. Uczy z pasji, nie dla zarobku. Wszystkiego dobrego, Pani Zuzanno!

Instytut Doskonalenia Zawodowego Zuzanna Golonka

Serdecznie dziękuję! To najpiękniejsza opinia, jaką można otrzymać. Powodzenia!
Dobro powraca.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Polecam wszystkim Zuzę. Mieszkam od kilku lat w Niemczech i mój stosunek do Niemieckiego był różny. Chodziłam tu na kursy, alle cały czas brakowało mi umiejętności mówienia po niemiecku. Dzięki Zuzie nie boję się już kontaktu z ludźmi na ulicy i wszystkie sprawy załatwiam sama, bez pomocy męża. Z Zuzą dużo się mówi. Uczyłyśmy się z niemieckich książek, gazetem i innych takich tam po niemiecku. Z polską lektorką było mi lepiej niż na kursie w Hamburgu, bo nie musiałam tłumaczyć sama słówek po lekcjach i trudne rzeczy Zuza wyjaśnia po polsku.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2020

Chciałem podziękować Zuzannie za poświęcony czas i wspaniałe efekty naszej współpracy. Polecam wszystkim, którzy oczekują szybkich efektów.Już nie obawiam się żadnych negocjacji czy rozmów z Niemcami. Teraz czas szlifować kolejny poziom i podejść do egzaminu Wirtschaftsdeutsch. P.S. Dzięki za cierpliwość

Instytut Doskonalenia Zawodowego Zuzanna Golonka

Dzięki serdeczne. Miło, gdy ktoś docenia efekty naszej pracy.
Do zobaczenia

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2019

Serdecznie polecam zajęcia w Instytucie Doskonalenia Zawodowego
z Panią Zuzanną Golonko. Zajęcia odbywają się z pełnym profesjonalizmem jak i z pasją. Przejrzysta metoda prowadzenia zajęć pozwoliła mi w ciągu krótkiego okresu na wyraźną poprawę moich umiejętności w języku niemieckim. Zajęcia są prowadzone ciekawie, zrozumiale - ponadto wykorzystywane są różne materiały dydaktyczne.
Podczas prowadzonych lekcji panuje miła atmosfera, która sprzyja nauce.
Jeszcze raz serdecznie polecam!
Pozdrawiam.

Instytut Doskonalenia Zawodowego Zuzanna Golonka

Dziękuję bardzo za miłe słowa, Pani Alicjo. Już 60 lekcji za nami i ogromny przyrost Pani umiejętności! (A to dopiero początek :) ) Oby tak dalej!
Cieszę się z Pani sukcesów językowych oraz z tego, że proste metody przekazywania wiedzy trafiają Pani do gustu.

Dziękuję również za informację o materiałach. Jest to dla mnie potwierdzeniem, że moje inwestycje w niemiecki rynek wydawniczy mają sens. :)

Nochmals herzlichen Dank und bis Montag!
Zuzanna Golonka

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2018

Sładam serdeczne podziękowanie Pani Zuzannie Golonka za przygotowanie mnie do egzaminów językowych.
Dzięki wspólnej pracy kilka lat temu zrobiłem certyfikat z języka niemieckiego na poziomie A1, później A2 i ostatnio B1. Przygotowania do każdego poziomu trwały przez 100 - 120 godzin. Pierwszy kurs (120 godzin) na A1 był prowadzony w grupie 12 osobowej i wszyscy uczestnicy uzyskali certyfikat, z tego jedna osoba 98%, kilka osób powyżej 80%.
Nigdy nie zdarzyło się, by zajęcia nie odbyły się. Jeśli zachodziła potrzeba, to z wyprzedzeniem zmieniano termin (np. tuż przed wigilią, bo większość potrzebowała czasu dla rodziny).
Pani Zuzanna pracuje w sposób rzadko w spotykany w Polsce, to znaczy nie zmusza do kucia regułek z gramatyki, ale tę wiedzę dosłownie "wkłada do głowy". Zajęcia są prowadzone w bardzo ciekawy i skuteczny sposób. Nauczająca mobilizuje i motywuje ucznia, wyposaża w ciekawe materiały edukacyjne.
Naukę w Instytucie Doskonalenia Zawodowego u pani Zuzanny polecam każdemu, kto chce nauczyć się porozumiewania po niemiecku w mowie i piśmie. Jej pracę oceniam na CELUJĄCO!

avatar
Monika Kaleta- Krzemińska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2018

Witam serdecznie, polecam naukę z Panią Zuzanną.
Już 140 lekcji za nami, i żałuję ze nie miałam takich nauczycieli w szkole.
Pani Zuzia jest bardzo cierpliwa i rzetelna, z nią naprawdę wszystko jest łatwiejsze.Bardzo dokładna i profesjonalna. Pozdrawiam.

Instytut Doskonalenia Zawodowego Zuzanna Golonka

Miło mi bardzo to usłyszeć i serdecznie dziękuję za ciepłe słowa mojej wspaniałej "Uczennicy"! Życzę wszystkim Kursantom wytrwałości Pani Moniki.
Zuzanna Golonka

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2018

Uczę się niemieckiego z Zuzą od dwóch lat i nie zamieniłabym tych lekcji na żadne inne. Tylko dzięki niej zdałam egzamin TELC na poziomie B2 choć zaczynałam od zera. Zuza jest świetnym pedagogiem, ma bardzo dużą wiedzę teoretyczną jak i praktyczną. Uczy z pasją i motywuje do nauki. Korzysta z wielu materiałów więc nie jest nudno. Pomimo zdanego egzaminu, kontynuuję moją przygodę z niemieckim i Zuzą. Polecam ją z całego serca.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2017

Witam wszystkich serdecznie i mam przyjemność poinformować wszystkich zainteresowanych nauką języka niemieckiego w Instytucie Doskonalenia Zawodowego u pani Zuzanny Golonka. Zajęcia z panią Zuzią to czysta przyjemność przyjemność bo w końcu znalazłam kompetentnego nauczyciela który potrafi mnie czegoś nauczyć :) jest ona wręcz stworzona do nauczania tego języka jest cierpliwa i tolerancyjna co w moim przypadku to bardzo warzne :) .GORĄCO POLECAM KAŻDEMU ZAJĘCIA Z PANIĄ ZUZIĄ

avatar
ILI
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2016

Witam wszystkich zainteresowanych nauką jezyka niemieckiego. W Instytucie Doskonalenia Zawodowego Zuzanna Golonka uczę się od stycznia 2016r. Dodatkowo moja córka ucz. I kl. gimnazjum korzysta z korepetycji. Uczciwie polecam każdemu kto chciałby nauczyć się od podstaw języka niemieckiego lub pogłebić jego znajomość. Ja musze powiedzieć że jestem bardzo wdzięczna za te zajęcia. Kilka razy pytano mnie gdzie w ciągu 10 miesiecy nauczyłam się języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym+. Moja córka jest także bardzo zadowolona. Bardzo polubiła ten jak mówi jej koleżanka "trudny język"i w szkole świetnie sobie radzi. Gorąco z serca polecam każdemu P. Zuzię: jej profesjonalizm, zapał, wiara w możliwości ucznia, uśmiech i prostota z jaką wykłada język niemiecki tworzy niezapomnianą, serdeczną atmosferę w której każdy może rozwinąć swoje skrzydła niezależnie od wieku. Te zajęcia to dobrze wykorzystany czas i pieniądze. Polecam każdemu - ILI.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.