Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Bemowo +16)
Kraków
Piaseczno
Stare Babice
Janki
Raszyn
Konstancin-Jeziorna
Józefosław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka50 - 100 / 60 min

Zuzanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/553 opinie

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie!
Jestem absolwentką kierunku Informatyka w medycynie na Wojskowej Akademii Technicznej, a obecnie studentką kierunku lekarskiego. 

Moją pasją jest matematyka oraz praca z młodzieżą, dlatego udzielanie prywatnych lekcji sprawia mi wiele radości i satysfakcji, a także daje poczucie spełnienia.

Głównym celem mojej działalności jest motywowanie oraz pomoc uczniom w realizacji swoich planów , a także wzmocnienie ich wiary we własne możliwości . Bardzo zależy mi na tym, aby udowodnić każdemu, że matematyka może być łatwa i przyjemna oraz że każdy może ją zrozumieć

Poza sympatyczną  i bezstresową atmosferą, gwarantuję, że zajęcia prowadzone przeze mnie osobiście są bardzo efektywne,  na co wskazują liczne opinie, referencje, a przede wszystkim ponadprzeciętne wyniki moich uczniów.

Do każdego mojego ucznia podchodzę w sposób indywidualny, poprzez dobór odpowiednich  metod  i opracowania planu nauczania. Zagadnienia omawiam w sposób prosty i zrozumiały - dokładnie tak, jak ja bym chciała, aby mi tłumaczono.

Moje siedmioletnie doświadczenie w nauczaniu matematyki przyczyniło się do opracowania autorskich  , specjalistycznych metod, a także do stworzenia własnych zestawów zadań, w oparciu o aktualne wymagania programowe.

Dysponuję różnymi materiałami, takimi jak zbiory zadań, arkusze egzaminacyjne oraz generatory  sprawdzianów.

Dzięki uczestnictwie w licznych kursach i szkoleniach, jestem na bieżąco z obowiązującą podstawą programową na poziomie szkoły podstawowej oraz średniej.
Posiadam również wiedzę i doświadczenie we współpracy z osobami ze stwierdzoną dyskalkulkią, dysleksją, ADHD i ADD.

Z miłą chęcią przygotuję Ciebie lub Twoje dziecko do egzaminów, sprawdzianów oraz kartkówek, jak również pomogę w nadrobieniu zaległości z poprzednich lat, co jest bardzo istotne w dalszych etapach edukacji. 

Koszt  60 minutowej lekcji wynosi 100 zł.  
Jest możliwość  zajęć grupowych (ale tylko dla uczniów o zbliżonym poziomie wiedzy).
Cena za 2 osoby - 50zł/os/godzinę.

W celu umówienia zajęć lub uzyskania informacji, zachęcam Cię do kontaktu telefonicznego pod numerem:  +48 500 000 137

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela08:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Wojskowa Akademia Techniczna
Informatyka w medycynie
Kursy i szkolenia
01.2020
Kreatywny nauczyciel- twórca z wyobraźnią
Doświadczenie
12.2017 - aktualnie
Mathmax

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 53
avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2023

Jesteśmy bardzo zadowoleni z lekcji. Super podejście do nastolatki, bez stresu, z uśmiechem i dużą dawką pozytywnej energii. Pani Zuza przeprowadziła córkę przez 7 i 8 SP, a także E8, dzięki czemu córka bezproblemowo dostała się do klasy z matematyką rozszerzoną w jednym z topowych liceów. A co najważniejsze, dziecko bardzo polubiło matematykę, chętnie uczęszcza na korepetycje. Widać, że pani Zuzia ma ogromną wiedzę, którą potrafi się dzielić. Bardzo dziękujemy!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2023

Pani Zuza jest bardzo cierpliwa, miła ,nie stwarza nerwowej atmosfery ,poświęca uczniowi tyle czasu ile potrzebuje, wszystkie zagadnienia dokładnie wyjaśnia oraz odpowiada na każde, nawet najgłupsze matematyczne pytania . Byłam na zajęciach u kilku innych korepetytorów ,którzy niestety mi nie pomogli, a wręcz przyczynili się do jeszcze większej niechęci do matematyki, natomiast pani Zuza jest oprócz tego, że wymagająca to potrafi skutecznie motywować, jest osoba która pomoże najbardziej opornemu uczniowi. Pani Zuza podczas wieloletniej pomocy i współpracy ze mną, odczarowała ten wyjątkowo wymagający przedmiot, sprawiła, ze przestałam się stresować przed każda lekcja. Pani Zuzia , jako jedna z nielicznych nauczycieli, przejmuje się losem swojego ucznia, potrafi zbudować z nim koleżeńska więź nadal zachowując relacje uczeń- nauczyciel, co jest bardzo ważne z perspektywy ucznia.
Dziękuje za te poświęcone lata i zdecydowanie polecam, jeśli ktoś się waha czy skontaktować się z Panią Zuzą to proszę zaufać, że warto

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2023

Pani Zuzanna uczy mojego syna już od 3 lat. Początkowo współpraca z Panią Zuzia polegała na omawianiu bieżących tematów, ale z czasem syn tak polubił matematykę, ze pani Zuzia namówiła go do konkursu matematycznego. Dzięki pomocy Pani Zuzi, syn wygral konkurs, osiągając tytuł laureata i umożliwiając wybór dowolnej szkoły średniej. Ponadto syn ukończył szkole osiągając ocenę celująca z matematyki. Polecamy

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2023

Dziękuje za rzetelne przygotowanie mojej corki do egzaminu ósmoklasisty, dzięki Pani Zuzannie corka napisała egzamin na 92%. Pani Zuzanna jest osoba bardzo odpowiedzialna, wyrozumiała i ma świetne podejście do młodzieży. Bardzo zmotywowala moja córkę i zaraziła pasja do matematyki, co przyczyniło się do tego, ze córka z własnej woli wybrala klasę matematyczna w jednym z topowych warszawskich liceów. Bardzo, bardzo polecamy i dziękujemy za wszystko!

avatar
Pati
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2023

sympatyczna współpraca z panią Zuzia umożliwiła mi osiągnąć wynik na maturze rozszerzonej z matematyki na 96% . Bardzo polecam, pomoc i zaangażowanie Pani Zuzi nieocenione

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2023

Najlepsza Pani korepetytorka z jaka mieliśmy przyjemność współpracować. Bardzo przyjazna, sumienna, uczciwa i punktualna. Zajęcia zawsze przebiegają w miłej atmosferze, Pani Zuzanna ma dar do przekazywania wiedzy i potrafi nawiązać więź z uczniem, zmotywować go.
Dzięki Pani Zuzannie wyszliśmy z zagrożenia na mocną 3. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2023

Bardzo polecam lekcje z Panią Zuzanną, przyniosły one ogromne rezultaty, mój syn napisał egzamin ósmoklasisty na 92%- jest. To ogromny sukces syna, ale przede wszystkim pani Zuzi która udzieliła mu fachowej pomocy, udostępniła potrzebne materiały i jak zawsze wsparła dobrym słowem i uśmiechem. Polecamy serdecznie i na pewno wrócimy od września :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2022

Zajęcia z matematyki u pani Zuzi mam już od początku liceum, czyli dokładnie 3 lata.
Pani zuzia bardzo pomogła mi w zrozumieniu matematyki oraz pozbyciu się stresu ma wszelkich sprawdzianach czy kartkowkach.
Chodzę do liceum które znajduje się w pierwszej dziesiątce, dlatego matematyka jest u nas na bardzo wysokim poziomie.
Pani Zuzia doskonale rozumie wymagania mojej nauczycielki, przez co z łatwością potrafi przygotować mnie do lekcji.
Pani zuzia jest osoba bardzo wymagająca, ale przede wszystkim cierpliwa, miła i wyrozumiała. Dzięki temu ze pani zuzia jest tylko kilka lat starsza, mogę poczuc się na lekcjach bardzo swobodnie.
Jako jedyna z klasy miałam w zeszłym roku 4 na koniec i mam nadzieje ze w tym roku będzie podobnie. Polecam

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2022

Pani Zuzia to najwspanialsza korepetytorka, z jaką przyszło nam współpracować. Jest to osoba bardzo sumienna, skrupulatna i oddana temu co robi. Pani Zuzia jest to osoba, która ma dosłownie serce na dłoni. Bardzo głęboko wierzy w możliwości swoich uczniów, cudownie motywuje nawet najbardziej oporne osoby. Mój syn zgłosił się do pani Zuzi w październiku ubiegłego roku z wynikiem z egzaminu próbnego ósmoklasisty 26%. Po ciężkich, aczkolwiek bardzo miłych i skutecznych 7 miesiącach nauki z panią Zuzią napisał egzamin na 100%. Ten sukces niewątpliwie zawdzięczamy pani Zuzi, która włożyła ogrom pracy i wiary w sukces naszego dziecka. Bardzo dziękujemy za wszystko Pani Zuzi i niewątpliwie ponownie skorzystamy z jej usług. Polecamy!

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2022

Polecam

avatar
Patryk Nowakowski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2021

Polecam, dzięki Zuzi w końcu udało mi się zdać maturę z matematyki z wynikiem 89%.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2021

Lekcje u Pani Zuzi wspominam z ogromnym uśmiechem na ustach. Jest to przesympatyczna nauczycielka, z ogromna pasja do nauczania i matematyki.
Kontakt z panią Zuzia oceniam na celujący, ponieważ zawsze w razie napotkanego problemu z zadaniem mogłam zwrócić się do niej o pomoc.
Pani Zuzia nigdy nie złościła się na mnie, gdy wychodziło ze mam jakieś braki i zawsze wszystkie zagadnienia tłumaczyła bardzo wyczerpująco, tak ze nie miałam wątpliwości.
Po regularnych spotkaniach z panią Zuzia napisałam maturę na 90% co jest moim ogromnym sukcesem i pozwoliło mi się dostać na wymarzona uczelnie. Bardzo polecam wszystkim

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2021

Polecam panią Zuzę, bo świetnie tłumaczy, jest bardzo cierpliwa i ma świetne poczucie humoru. Nigdy nikogo nie ocenia i nie krytykuje głupimi tekstami.
Przede wszystkim nie musi wymądrzać się matematycznym slangiem, mówi prosto i zrozumiale, stawia głównie na praktykę, czyli robienie zadań, bez zbędnej teorii. Godzina u pani Zuzi mija jak 10 minut, zajęcia są mega efektywne i satysfakcjonujące.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2021

Groziła mi ocena niedostateczna na koniec roku z matematyki w liceum z rozszerzona matma. Pani Zuzia w ciągu 2 tygodni wyciagnela mnie z powaznego zagrozenia (z 4 sprawdzianow mialam oceny niedostateczne), poprawilam wszystko. Nie ma slow jakimi moglabym podziekowac Pani zuzii za wklad i pomoc . bardzo polecam

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2021

Pani Zuza to wspaniały korepetytor. Jest dla mojej córki najukochańszą nauczycielką i największym autorytetem.
Moja córka Michalina miała już wielu korepetytorów, ale to z Panią Zuzą nawiązała wspaniałą więź, która trwa już 2 lata a przede wszystkim poskutkowało tym, że Michasia pokochała matematykę.
Pani Zuza jest osobą bardzo ambitna i wymagającą, ale w tym wszystkim wyrozumiałą i niezwykle sympatyczną.
Córka po lekcjach z Panią Zuzą zawsze jest zadowolona i niezwykle usatysfakcjonowana. Na szkolnych lekcjach matematyki nauczyciele zauważają efekty nauki corki z Panią Zuza, co tez ma ogromne przełożenie na oceny i wzrost pewności siebie mojej Michaliny. Jesteśmy Pani Zuzie bardzo wdzięczni, mamy nadzieje na kolejne lata współpracy z tak wspaniałym nauczycielem.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2021

Pani Zuzia to najlepszy nauczyciel, na jakiego trafiliśmy. Bardzo pomogła mojej córce w nadrobieniu zaległości na matematyce rozszerzonej oraz w wyciągnięciu ocen. Pani Zuzia jest osoba bardzo serdeczna, miłą, ciepłą i wyrozumiałą. Nigdy nie zdarzyło się, aby córka wyszła z lekcji od Pani Zuzi niezadowolona. Pani Zuzia nie tylko doskonale uczy, ale i potrafi zlapac wspólny język ze swoimi uczniami, widać że z córką się doskonale dogadują, nadają na tych samych falach, dlatego tez ona tak bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia do pani Zuzi. To co mogę jeszcze napisać, to ze pani Zuzia to bardzo konkretna osoba, z ogromna wiedza i ogromnymi pokładami cierpliwości. Przebieg lekcji jest zawsze bardzo dynamiczny, nie ma czasu na zbędną teorie czy stresowanie ucznia. Lekcje płyną zawsze bardzo szybko, ale i efektywnie. Widać to po 3 grubych zapisanych zeszytach.
Córka nie wstydzi się powiedzieć Pani Zuzi, ze czegoś nie rozumie, bo wie, ze nigdy nie będzie przez nią negatywnie oceniana i zawsze Pani Zuzia będzie tłumaczyć dotąd, aż córka to załapie.
Bardzo wszystkim życzę tak dobrego nauczyciela od matematyki, my po wielu poszukiwaniach w końcu znaleźliśmy naszą ukochaną Panią Zuzię, która mamy nadzieje, ze zostanie z nami już do końca liceum. Bardzo dziękujemy za wszystko pani Zuziu, nareszcie problemy matematyczne corki nie spędzają mi snu z powiek :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2021

Pani Zuzia jest nauczycielka konkretna, pomysłowa i bardzo cierpliwa.
Posiada dar do nauczania i świetne poczucie humoru.
Lekcje upływają w bardzo miłej atmosferze, pani Zuzia nie traci czasu na bezsensowne wyklady o teorii a skupia się przede wszystkim na zadaniach.
Nie wiem jak pani Zuzia to robi ale potrafi przekazać wszystko w banalny sposób i czasami sama się sobie dziwie, jak mogłam tego nie rozumieć.
To co bardzo podoba mi się w Pani Zuzi to przede wszystkim zrozumienie i to, ze nie ocenia osób z naprawdę ogromnymi zaległościami tekstami w stylu: „To ty tego nie wiesz??” lub „czego tu nie rozumiesz???”, co niestety miało miejsce u wielu innych nauczycieli.
Po regularnych zajęciach z Panią Zuzią w ciągu 1,5 roku wyciągnęłam się z dwójek na ocenę bardzo dobrą.
Mimo tego ze jestem na podstawowej matematyce to bardzo wciągnęłam się w ten przedmiot i przede wszystkim odeszło mnóstwo stresu na szkolnych lekcjach matematyki. Polecam panią Zuzię każdemu kto ma problemy z matematyka bo gwarantuje ze pani Zuzia sprawi tak, ze jeszcze pokochacie ten przedmiot oraz tym, którzy odliczają czas do końca korepetycji i boją się lub wstydzą powiedzieć korepetytorowi że czegoś nie rozumieją.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2021

Trafiłam do Pani Zuzi w poprzednim roku szkolnym z zamiarem przygotowania się do egzaminu osmoklasisty. Dzięki ciężkiej pracy mojej oraz Pani Zuzi napisałam egzamin na 98,% co pozwoliło mi na dostanie się do liceum z pierwszej dziesiątki w rankingu szkół . Dalej kontynuuje lekcje u pani Zuzi i jako jedna z nielicznych w klasie na rozszerzonej matematyce mam bardzo dobre oceny. Bardzo polecam

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2021

Pani Zuzanna słynie z bardzo dobrego podejscia do ucznia i zdolnosci przekazywania wiedzy. Poprawilam swoje oceny, polubilam matematyke i jestem pewna siebie na zajęciach. Dziekuje Pani Zuzi za kazda minute ciezkiej pracy ze mna, za cierpliwosc i usmiech.

avatar
Ana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2020

Bardzo sympatyczna pani, ze świetnym podejściem do swoich uczniów. Syn nie chce uczyć się matematyki z nikim innym, tylko z panią Zuzanna.
Pani Zuzanna ma ogromna wiedzę i wie, jak zainteresować ucznia tak, by go nauczyć.
Dodatkowo- zawsze kiedy potrzeba jest dyspozycyjna, punktualna, interesuje się swoim uczniem oraz ocenami, zadaje prace domowe i przygotowuje materiały dla ucznia.
Polecam!:)

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2020

Pani Zuzia jest osobą bardzo życzliwą, cierpliwą oraz potrafi przekazać wiedzę najbardziej opornemu uczniowi.
Moje oceny z 2 w ciągu roku poprawiły się na 4-5 w liceum, czego nie potrafił dokonac żaden inny nauczyciel.
Cena zajęć mieści się w normie, jak na warszawskie realia, za to pani Zuzia wyróżnia się podejściem do ucznia i poziomem zajęć.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2020

Pani Zuzia jest świetnym nauczycielem matematyki. Trafiłam do niej z polecenia, a zajęcia zaczęłyśmy w styczniu tego roku, po wielu próbnych maturach, gdy nie mogłam osiągnąć wyniku 30%.
Pani Zuzia jest osoba bardzo cierpliwa, ze swietnym podejściem do ucznia.
Przede wszystkim polecam panią Zuzię wszystkim, którzy maja problemy z matematyka, a nie rozumieją „bełkotu” matematycznego oraz przedmiot ten spędza im sen z powiek. Pani Zuzia tłumaczy zadania w tak prosty sposób, ze sama się dziwie, ze mogłam tego nie rozumieć.
P.S. Matura zdana na 76%, wiec totalnie przewyższyło to moje oczekiwania. Bardzo bardzo polecam a panią Zuzię pozdrawiam i życzę kolejnych lat wspaniałych uczniów

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2020

Pani Zuzanna ma dar do przekazywania wiedzy. Potrafi przekazać materiał z całego tygodnia w 2 godziny.
Z pomocy pani Zuzanny korzystamy już drugi rok i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Dzięki pani Zuzi stres na sprawdzianach minął, a oceny są tego dowodem.
Polecam

avatar
Martyna Aleksandrowicz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Bardzo dobry korepetytor z profesjonalnym podejściem do ucznia, własnymi materiałami oraz ogromną pasją do nauczania.Polecam

avatar
mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2020

Dzięki pani zuzi mozna zrozumieć nawet najtrudniejszy materiał. Korepetycje są w bardzo milej atmosferze, pani zuzanna omawia zagadnienia w sposób zrozumiały dla nawet najoporniejszych uczniów. Polecam

avatar
Paulina Michalska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2020

Pani Zuzia jest najlepsza korepetytorka z jaką miałam przyjemność pracować. Na zajęciach panuje bardzo mila atmosfera. Miałam ogromny problem ze zdaniem matury z matematyki, ale u pani Zuzi wystarczyły 3 miesiące intensywnej nauki, a rezultatem jest zdana matura na 70%, co totalnie przerosło moje oczekiwania. Bardzo dziękuję pani zuzi i polecam wszystkim :))

avatar
Anna Wiśniewska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2020

Bardzo polecam profesjonalne korepetycje u pani ZuzannY Białas. Córka zdała egzamin osmoklasisty z matematyki na 90% i jest to dla nas bardzo zadowalający wynik. Pani Zuzanna ma świetne podejscie do młodzieży, jest osoba konsekwentna, punktualna i bardzo sympatyczna. Polecam wszystkim którzy poszukują Profesjonalnego i odpowiedzialnego korepetytora :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2020

Pani Zuzanna jest najlepszym korepetytorem, z jakim mieliśmy okazje współpracować, a świadczyć może o tym fakt, że syn uczęszcza do Pani Zuzi już od 2 lat. W tym roku przystąpił do egzaminu ósmoklasisty i zdał go na 97%.
Dla nas jest to wystarczający dowód na to, że Pani Zuzia jest osobą kompetentną, profesjonalna i na właściwym miejscu.
Syn bardzo lubi lekcje u Pani Zuzi i już wiemy, że od września z Panią Zuzia bedziemy się również spotykac. Wszystkim bardzo serdecznie polecam. Piotr

avatar
Pati
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2020

Najlepsza z najlepszych! Zuzia wyciagnela moja sytuacje z matematyki z krytycznej na dobra! :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2020

Pani Zuzia jest najlepsza korepetytorka jaka miałam, a proszę wierzyć ze miałam ich wiele. Pani Zuzia ma dar do przekazywanie wiedzy, zajęcia przez nią prowadzone są bardzo przyjemne, panuje na nich bardzo przyjazna atmosfera.
A przede wszystkim, pani Zuzia zawsze znajduje czas dla swoich stałych uczniów, co jest bardzo ważne bo czasami wypadnie jakaś kartkówka i nie każdy nauczyciel znajduje termin „last minute”, a pani Zuzia na moja prośbę potrafiła przyjechać do mnie na zajęcia o 7 rano.
Pani Zuzia zaraziła mnie pasja do matematyki, dzięki czemu postanowiłam ten przedmiot zdawać na rozszerzonej maturze w przyszłym roku. Bardzo polecam Anna

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2020

Jeśli macie państwo do wyboru Panią Zuzie a inna korepetytorkę to stanowczo lepiej wybrać panią Zuzie . Jej lekcje są prowadzone w ten sposób ze moja córka uwielbia na nie chodzi, a jej stopnie jak i procenty z próbnych egzaminów polepszyły się z 70% na 90%. Pani Zuzia ma indywidualne podejście do niej wie jak sprawić , aby matematyka nie była dla nie nudna a ciekawa. Naprawdę polecam jeśli chcą mieć państwo nauczycielkę na najwyższym poziomie.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2020

Współpracujemy z Panią Zuzia od września zeszłego roku i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. Pani Zuzia uczy 2 naszych dzieci, starsze jest w klasie maturalnej, a młodsze jest w podstawówce. Dzieci są bardzo zadowolone z zajęć, nadrobimy zaległości z poprzednich lat, są na bieżąco z materiałem, a nauczyciele widza efekty (których odzwierciedleniem również są oceny).
Cena za korepetycje jest adekwatna do rynku, pani Zuzia dysponuje potrzebnymi materiałami, sposób prowadzenia zajęć dopasowuje do ucznia.
Zawsze można liczyć na panią Zuzię, nigdy nie odwołuje zajęć na ostatnia chwile i zawsze pomoże zdalnie rozwiązać zadania (jeśli zachodzi taka potrzeba). Generalnie najlepsze korepetycje w mieście, a proszę wierzyć, ze dzieci miały już kilku nauczycieli i żaden z nich nie przekonał dzieci do nauki matematyki tak jak zrobiła to pani Zuzia.

avatar
Aldona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2020

Pani Zuzia jest przemiłą osobą, bardzo dobrze zorganizowaną oraz konkretną.
Zawsze daje z siebie 100% i ma dar do przekazywania wiedzy.
Zaczęłam lekcje u pani Zuzi w listopadzie i od tego czasu mój wynik z próbnych arkuszy z matematyki rozszerzonej skoczył z 45% do 70%.
Jestem zachwycona wynikiem i mam nadzieje, ze dzięki pani Zuzi uda mi się zdać maturę rozszerzona na 80%.
Wszystkim bardzo polecam

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2020

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Pani Zuzanny i efektów nauki naszej córki.
Córka dzięki pani Zuzannie bardzo polubiła matematykę, a przede wszystkim nauczyła się systematyczności. Pani Zuzanna uczy w bardzo ciekawy i efektywny sposób. Jest to osoba bardzo rzetelna z anielską cierpliwością i darem nauczania:) Bardzo polecamy zajęcia z matematyki z Panią Zuzią .

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2020

Profesjonalne zajęcia z matematyki. Polecam

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2020

Pani Zuzia uczy z ogromna pasja i zaangażowaniem. Wystarczył miesiąc u pani Zuzi abym poprawiła semestr z matematyki i była na bieżąco z tematami.
Bardzo polecam wszystkim zainteresowanym oferta pani Zuzi

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2020

Bardzo dobry nauczyciel z super podejściem. Polecam

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2020

Bardzo profesjonalne zajęcia, zawsze z uśmiechem i dobrą atmosferą. Dzięki zajęciom u pani Zuziu udało mi się poprawić swoje oceny i nadrobić zaległości z gimnazjum. Polecam

avatar
Agnieszka Malinowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2020

Wszystko super, lekcje zawsze prowadzone w bardzo miłej atmosferze, Zuzanna jest punktualna, bardzo dobrze przygotowana do zajęć (własne pomoce naukowe), syn jest bardzo zadowolony z zajęć.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2020

Dzięki korepetycjom u pani Zuzi udało mi się zaliczyć semestr z matematyki. Bardzo bardzo polecam, naprawdę rzetelna i profesjonalna pomoc.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2020

Najlepiej wytłumaczony materiał i najlepsza Pani z super podejściem! Bardzo polecam! Będę wracać!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2020

jestem bardzo zadowolona z korepetycji z panią Zuzia, która prowadzi zajęcia w sympatycznej atmosferze. nie pamietam już korepetytora, z którym tak dobrze bym się dogadywała i który by wierzył we mnie tak jak pani Zuzia. w szkole nauczycielka zauważyła moje postępy w nauce, wiec mam nadzieje ze końcowy wynik maturalny po zajęciach z panią Zuzia będzie równie satysfakcjonujący.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2020

Pani Zuzanna jest bardzo dobrym nauczycielem. Córka poprawiła oceny z 2 na 4. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z panią Zuzanna. Pozdrawiamy

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2020

Przez długi czas uczęszczałem na korepetycje do nauczyciela, który nie potrafił mi wytłumaczyć trudnych tematow z matematyki tak dobrze jak Zuzia.
Zajęcia z Zuzia zawsze są bardzo intensywne ale za to bardzo poprawiłem swoje oceny :D polecam

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2020

Pani Zuzanna ma dar do przekazywania wiedzy. Córka bardzo lubi panią Zuzannę, z która złapała naprawdę dobry kontakt i dzięki pani Zuzi polubiła matematykę. Pani Zuzanna jest wymagająca, ale przy tym ma bardzo ludzkie podejście. Jest sympatyczna, nastawiona na bardzo efektywna pomoc, bez owijania w bawełnę i niepotrzebnego słodzenia. Jak jest słabo- to zwróci uwagę, jak jest bardzo dobrze- na pewno pochwali. Ponadto pani Zuzanna mogłaby zostać dobrym coachem- jestem pod wielkim wrażeniem jak zmotywowała moją córkę do nauki matematyki :)
Pomimo tego, ze jest bardzo zapracowana to zawsze możemy liczyć na znalezienie dodatkowej godzinki np przed sprawdzianem. Zapewniam, ze jeśli komuś zależy i będzie miał regularne zajęcia z Panią Zuzanna to bardzo szybko poprawi wyniki w swojej nauce.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2020

Bardzo dobra i rzetelna pomoc w nauce matematyki. Pani Zuzanna to wymagająca, ale wspaniały nauczycielka. Na efekty zajęć nie musiałam długo czekać, ponieważ w październiku napisałam próbną maturę na 28%, a po 2 miesiącach zajęć u Pani Zuzanny poprawiłam swój wynik na 59%. Jestem spokojna o swój egzamin dojrzałości.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2019

Nikt tak nie motywuje jak p. Zuzanna :)
Córka nie lubiła matematyki i dotychczas lekcje matematyki były dla niej koszmarem.
Odkąd rozpoczęliśmy współpracę z panią Zuzią, córka poprawiła wszystkie niedostateczne oceny na dobre i bardzo dobre, nie stresuje się już tak bardzo przed matematyka, a co najwazniejsze nauczyciel zauważył u córki duże efekty. Polecam jak nikogo innego

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2019

Pani Zuzia jest sympatyczną i miłą osobą, potrafi zachęcić swojego ucznia do nauki. Dzięki nauce z panią Zuzią moja córka polubiła matematykę oraz poprawiła swoje oceny z 3 na 5.
Serdzecznie polecam :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z panią Zuzia, która trwa już ponad rok. Rzetelny i uczciwy nauczyciel, z bardzo dobrym podejściem do młodzieży.
Córka napisała egzamin ósmoklasisty na 100%, dzięki pomocy pani Zuzi, mogła dostać się do wymarzonego liceum.
Polecamy.

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2019

Pani Zuzia uczy aż 3 moich wnucząt.
Jest wspaniałą, przesympatyczną, młodą dziewczyną. Do chłopaków ma bardzo dobre podejście, oni ją uwielbiają. Ich oceny z miernych podniosły się na dobre, co jest wielkim sukcesem pani Zuzi, ponieważ chłopcy nigdy orłami z matematyki nie byli :-)
Pani Zuzia zawsze jest punktualna, nigdy nas nie zawiodła, dysponuje wieloma materiałami, kartami pracy itp.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy pani Zuzi, która jest już z nami 3 rok i mamy nadzieje, ze zostanie z nami kolejne 3 lata aż do końca edukacji naszych chłopców :-) pozdrawiamy

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2019

Świetny nauczyciel! Jestem bardzo zadowolony z korepetycji. Pracuje się w miłej atmosferze. Zuzia jest cierpliwa i zawsze chętnie odpowiada na pytania i wyjaśnia niejasności. Jeden z lepszych nauczycieli matematyki jakich znam :)

avatar
Emi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2018

Dzięki korepetycja u Zuzi poprawiłam swoją sytuacje z matematyki która nie była kolorowa. Zuzia to wymagający nauczyciel ale atmosfera na zajęciach zawsze jest luźna i przyjacielska .
Jestem Zuzi wdzięczna za to ze motywuje mnie do nauki i przede wszystkim wymaga ode mnie i udowadnia mi ze stać mnie na więcej.
Polecam

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2018

Zuzia to bardzo sympatyczna, cierpliwa i sumienna osoba. Wyciagnela mojego syna z bardzo slabej sytuacji i dzieki regularnym zajeciom syn radzi sobie z matematyka bardzo dobrze:))
zajecia sa prowadzone w bardzo milej i luznej atmosferze, dzieki czemu moj syn polubil matematyke i zrozumial, jak wazna jest systematycznosc.
zuzia to bardzo szczera osoba, nigdy nie liczy dodatkowych pieniedzy za czas pozaprogramowy, zawsze przynosi na zajecia wlasne materialy, interesuje sie swoimi uczniami, zawsze pyta o oceny, dokladnie informuje o stanie sytuacji i nie zdarzylo sie aby syn wyszedl z korepetycji od zuzi i nadal nie rozumial tematu. bardzo polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.