Zuzanna Bogusławska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Szczecin

Opis ogłoszenia

Nazywam się Zuzanna Bogusławska i jestem absolwentką Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu na wydziale instrumentalnym specjalnosć - altówka. Jestem praktykującym muzykiem, gram w wielu orkiestrach i zespołach min. w Teatrze Muzycznym w Poznaniu, Cooperateorchestra, Polskiej Orkiestrze Muzyki Filmowej i licznych filharmoniach z całej Polski.

Oprócz pracy jako muzyk orkiestrowy,  interesuję się również pedagogiką. Posiadam uprawnienia pedagogiczne a od paru lat pracuję jako wychowawca i instruktor na półkoloniach w Teatrze Lalek Pleciuga w Szczecinie. Posiadam również doświadczenie w prowadzeniu prywatnych lekcji. Jeśli potrzebujesz pomocy w lekcjach kształcenia słuchu, audycji muzycznych bądź innych umuzykalniających, nie radzisz sobie z grą na skrzypcach, bądź chciałabyś/chciałbyś zacząć naukę na skrzypcach bądź pianinie od zera z chęcią Ci pomogę.

Wiek ucznia nie ma znaczenia, zapraszam do współpracy osoby od 4 roku do 100 lat i więcej. 

W razie potrzeby posiadam skrzypce 4/4 którę mogę wypożyczyć za dodatkową opłatą ( atakcyjniejszą niż w wypożyczalniach instrumentów ;))

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy :)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 10.2019
Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu
Magister
instrumentalny
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.