Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Szczecin (pomorzany)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia50 - 60 / 60 min

Zuzanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem studentką czwartego roku kierunku lekarskiego i od czterech lat udzielam korepetycji z biologii. Biologia zawsze była moją pasją, w liceum uczęszczałam za zajęcia do najlepszych korepetytorów w mieście.
Dzięki temu nabyłam ogrom wiedzy, mnóstwo materiałów, a także tajniki skutecznego przygotowania do egzaminu maturalnego, którymi chętnie się z Tobą podzielę!

 

Poza osiągnięciem sukcesu na maturze, przez co dostaniesz się na wymarzone studia, pomóc mogę Ci także w nadrobieniu bieżącego materiału.

 

Do każdego ze swoich uczniów podchodzę w sposób indywidualny. Przed rozpoczęciem współpracy analizuję poziom wiedzy, co ułatwia mi dopasowanie najlepszego planu pracy.

 

Przyjdź i przekonaj się sam:)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2020

Korepetycje prowadzone w sposób bardzo profesjonalny, w miłej atmosferze. Zuzia potrafi przekazać wiedzę w sposób bardzo przystępny i łatwo przyswajalny nawet dla laików. Oczywiście wynik z matury bardzo zadowalający. Współpraca z Zuzią to czysta przyjemność. Gorąco polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2020

Bardzo dobrze mi się współpracowało, pełne zaangażowanie w przekazanie wiedzy, tłumaczenie kłopotliwych zagadnień, dużo dodatkowych pomocnych materiałów, przejrzysty system pracy oraz dużo wyrozumiałości :)
Jestem zadowolona z korepetycji jak i osiągniętego wyniku matury z bio.
Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.