Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Bytom
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam! Jestem nauczycielką wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej.Aktualnie pracuje w przedszkolu i ksztalce sie wciaz w kierunku pedagogiki Potrzebujesz kogoś, kto pomoże Twojemu dziecku w odrabianiu lekcji, zrozumieniu nowego materiału? Chętnie się tym zajmę i z przyjemnością pomogę :).
W miłej, bezstresowej atmosferze, w profesjonalny sposób udzielę pomocy w nauce pisania, czytania i liczenia oraz innych treści z podstawy programowej.
Dodatkowo mogę również udzielać korepetycji z języka angielskiego – od podstaw począwszy.
Serdecznie pozdrawiam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.