Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Białystok
Biologia30 - 50 / 60 min

Zuzia S

Opis ogłoszenia

Jestem przyjazną i mam nadzieję, że bardzo miłą osobą :D /studentką II roku kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Chętnię udzielę korepetycji z biologii na poziomie szkoły podstawowej. Będę wkładać całe swoje serce, abyś mógł zrozumieć jak najwięcej z naszych lekcji :). Zapraszam, do usłyszenia i zobaczenia!

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.