Zofia Szczęsna

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Kraków
Niepołomice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuję zajęcia z rysunku w formie  online (na Skajpie lub Zoomie)  oraz stacjonarne .

Zajęcia skierowane są do wszystkich grup wiekowych, jednak moją ofertę wyróżnia przygotowanie również pod kątem odbywania przyszłych studiów - swoją wiedzę w tym zakresie czerpię nie tylko z własnego doświadczenia jako studenta (studia stacjonarne na Wydziale Grafiki ASP w Krakowie ukończone z wyróżnieniem i nagrodzone medalem Rektora, 2014) ale również z wieloletniej praktyki dydaktycznej. Uczę rysunku na macierzystym Wydziale od października 2017 roku, odbyłam również studia doktoranckie (tytuł doktora uzyskałam w czerwcu 2019) i prowadzę zajęcia dydaktyczne na uczelni od 2014 roku.

Oferuję zajęcia teoretyczne oraz praktyczne, z zakresu rysunku, malarstwa oraz grafiki cyfrowej.

Przygotowuję na studia artystyczne w Polsce i za granicą, do egzaminów do różnego rodzaju szkół plastycznych (liceum plastyczne), pomagam w realizacji prac podczas studiów.

Moja oferta jest również skierowana do hobbystów , osób w każdym wieku chcących rozwijać wyobraźnię plastyczną ( dzieci, młodzież, osoby dorosłe, seniorzy ).

Zajęcia mogę prowadzić zarówno w domu ucznia jak również online .

Moja praktyka artystyczna to w dużym skrócie ponad 60 wystaw zbiorowych (opieka kuratorska nad większością z nich), 6 wystaw indywidualnych, dwie ekspozycje stałe. M.in. zrealizowana rezydencja naukowo-artystyczna w Instytucie Maxa Plancka w Heidelbergu w Niemczech, wystawa w Nowym Jorku podczas festiwalu Ha!wangarda: Liberature, Book Art, and E-literature, uczestnictwo w dwóch wystawach w Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK w Krakowie, uczestnictwo w licznych festiwalach (m.in. Kulturalia, Festiwal Nauki). Jestem laureatką wielu stypendiów i nagród (m.in. stypendia Rektora ASP dla najslepszych studentów i doktorantów, dwukrotnie Stypendium Twórcze Miasta Krakowa).

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek09:00 - 15:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 05.2014
Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie
Magister
Grafika
10.2014 - 06.2019
Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie
Doktor
Grafika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
12.2011 - 02.2012
Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK w Krakowie
01.2012 - 12.2014
Szkoła Rysunku, Malarstwa i Rzeźby OKO w Krakowie
10.2017 - aktualnie
Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie
10.2018 - 06.2019
Szkoła Rysunku Zalubowski

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.