Anna Chrostek

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Błaszki
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nauczycielka z 30 letnim stażem pracy oferuje pomoc w odrabianiu prac domowych, przygotowaniu do sprawdzianów oraz nadrabianiu zaległości w nauce dla uczniów klas I-III. Mogę też pracować z uczniami klas I-VI, którzy mają specyficzne problemy w nauce czytania i pisania. Mam dobry kontakt z dziećmi, lubię swoją prace.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek15:00 - 18:00
Środa15:00 - 18:00
Czwartek15:00 - 18:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.