Zofia Wójtowicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka60 / 45 min

Zofia Wójtowicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na  lekcje pianina oraz umuzykalnienia (kształcenie słuchu, teoria muzyki, audycje muzyczne, harmonia) dzieci od lat 6. W sytuacji pandemicznej proponuję także lekcje w trybie online. Są one doskonałą alternatywą dla osób, które  posiadają instrument i dobry dostęp do internetu.[*Pierwsze zajecia w takiej formie są bezpłatne! *]

Cele i metody:

-zajęcia te rozwiną w dziecku wrażliwość i wyobraźnię muzyczną.   
-zapewniam bezstresową atmosferę, dobry kontakt z dziećmi oraz skuteczną naukę.
-na początkowym etapie nauczania wykorzystuję autorski program ukierunkowany na rozwijanie pamięci muzycznej.
-staram się również wprowadzać elementy improwizacji i dawać uczniom możliwość komponowania.
-dążę do tego, by nauka gry na fortepianie sprawiała wiele radości, a także wzmacniała poczucie własnej wartości.
-w ramach zajęć wprowadzam elementy wspólnego muzykowania – grając z uczniami na cztery ręce, a także zachęcając do rodzinnego muzykowania!

O mnie:

Praca pedagogiczna daje mi wiele satysfakcji a zajęcia z dziećmi dostarczają dodatkowej energii do działania i dalszego rozwoju
Jestem absolwentką Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie - teoria muzyki i kompozycja oraz Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku muzykologia. Doświadczenie w nauczaniu zdobywałam prowadząc klasę fotepianu i umuzykalnienia w Prywatnej Szkole Muzycznej w Warszawie a obecnie jestem nauczycielem tego instrumentu jak i kształcenia słuchu w białostockich placówkach edukacji muzycznej. 

Zapraszam również osoby dorosłe bądź przygotowujące się do egzaminów wstępnych do szkoły muzycznej. Pomagam także uczniom szkół muzycznych w realizacji programu i nadrabianiu zaległości.

Cena : *45 min / 50zł 
             60 min/ 60 zł 

Lekcje odbywają się u nauczyciela (dzielnica Pietrasze, okolce Szkoły Podstawowej nr 32) bądź ONLINE - dostępność na całą Polskę
             

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 07.2016
Uniwersytet Warszawski
Magister
muzykologia
10.2015 - 07.2017
Uniwersytet Warszawski
specjalizacja pedagogiczna
10.2016 - 07.2018
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Magister
teoria muzyki
10.2017 - 07.2018
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Magister
Studium Pedagogiczne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
04.2017 - 06.2018
Niepubliczna Szkoła Muzyczna SMIS
Praca w charakterze nauczyciel fortepianu w Niepublicznej Szkole Muzycznej SMIS I stopnia w Warszawie. Obowiązki: -prowadzenie zajęć z fortepianu i umuzykalnienia, decydowanie w sprawie doboru metod, form organizacyjnych, podręczników i środków dydaktycznych, -przygotowywanie uczniów do koncertów, audycji i egzaminów
09.2018 - aktualnie
Prywatna Szkoła Muzyczna I stopnia nr 3 w Białymstoku
Praca w charakterze nauczyciela przedmiotów grupowych: kształcenie słuchu i chór. Nauczanie przedmiotów w oparciu o aktualną podstawę programową.
10.2018 - 02.2019
Szkoła Muzyczna VOC
Praca w charakterze nauczyciel fortepianu w Niepublicznej Szkole Musicalowej VOC w Białymstoku.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2022

Na lekcje pianina córka chodzi od kilku lat. Pani Zosia to osoba miła, zawsze przygotowana do zajęć, zaangażowana. Potrafi zmotywować, posiada wysokie kompetencje pedagogiczne i umiejetność przekazywania wiedzy. Cierpliwie tłumaczy, to ona doradziła nam, żeby córka zdawała do szkoły muzycznej. Polecamy:)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2018

Pani Zosi zawdzięczam zaszczepienie u mojego 6-letniego wówczas syna zamiłowania do pianina. To niesamowite że potrafi takiego malucha zainteresować nauką nut. To pewnie nie tylko kwestia talentu dydaktycznego ale przede wszystkim życzliwości jaka z niej promieniuje. Jasiek zaufał jej od pierwszej lekcji. Pani Zosiu, dziękujemy za ten początek, mieliśmy szczęście trafić na Panią i życzymy sukcesów w nowym miejscu! Ps. mamy już pianino i nie ma dnia żeby nie grało ;-) Pozdrawiamy!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2018

Dla Pani Zofii ocena celująca! Niestety takiej nie ma, więc wystawiam bardzo dobrą. Uczyła moją córkę przez 3 lata, dzięki czemu śpiewająco zdała końcowy egzamin w szkole muzycznej. Pani Zofia to osoba niezwykle ciepła o wysokiej kulturze osobistej i przede wszystkim cierpliwa. Szkoda, że wyprowadziła się z Warszawy, bo córka dalej chciałaby uczyć się u tej Pani i nie chce widzieć nikogo więcej. Bardzo dziękujemy za te 3 lata i życzymy powodzenia w nowym miejscu:-)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Szukając lekcji muzyki dla córki trafiliśmy do SMIS w Warszawie, gdzie nauczała pani Zofia. Po zajęciach próbnych zdecydowaliśmy się nie szukać dalej (mimo iż w ognisku muzycznym nauka byłaby sporo tańsza). Właśnie z powodu pani Zofii, która od razu przypadła córce do gustu.
Siedzenie na jej lekcjach to przyjemność dla uszu. Pani Zofia jest bardzo cierpliwą, ciepłą osobą, która tłumaczy dziecku muzykę w bardzo przystępny sposób. Dla córki lekcje te to była zawsze duża frajda.

Niestety pani Zofia postanowiła się przeprowadzić do innego miasta, ale mam nadzieję, że moja opinia pomoże jej znaleźć nowych uczniów, a jej potencjalnym uczniom pomoże trafić na wspaniałego nauczyciela.
Polecam gorąco.
Pozdrawiamy - Paweł, Lena i Katia

Zofia Wójtowicz

Dziękuję za bardzo miłe słowa! Życzę powodzenia w dalszej edukacji muzycznej. Pozdrawiam serdecznie,
Zofia

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2016

Fantastyczne zajęcia! Pani Zosia jest niezwykle profesjonalną osobą, zawsze przygotowana i z uśmiechem na ustach, potrafi każdego zainteresować muzyką. Ogromna wiedza i zaangażowanie. Tak trzymać ;)

Zofia Wójtowicz

Dziękuję Pani Jolanto za pozytywną opinię. Życzę wielu sukcesów muzycznych i radości z muzykowania dla Pani i Uli!
Pozdrawiam serdecznie,
Zofia

avatar
Agathe
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2016

Pani Zosia jest przeuroczą nauczycielką moje dziecią ją uwielbiają. Pokochały naukę gry na pianinie i nie mogą sie nigdy doczekać kolejnych lekcji. Pani Zosia reprezentuje świetne podejście do zajęć, na które zawsze przychodzi przygotowana. Bardzo polecam lekcje! :)

Zofia Wójtowicz

Dziękuję za dodanie opinii. Życzę wielu sukcesów i do zobaczenia w przyszłości.
Pozdrawiam gorąco!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.