Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki30 - 40 / 60 min

Zosia Geresz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Nazywam się Zosia Geresz, uczęszczam do jednej z najlepszch szkół w województwie podlaskim - II Liceum Ogólnokształcącego. Jestem w klasie o profilu menadżerskim z rozszerzeniem języka angielskiego, a także programem DSD (Deutsches Sprachdiplom), przygotowującym do egzaminu z jęz. niemieckiego na poziomie C1. Oprócz tego ukończyłam z wyróżnieniem 8 klas szkoły muzycznej w klasie gitary klasycznej. Zajmuję się także śpiewem, od lat rozwijam się wokalnie. Udzielam korepetycji z języka niemieckiego oraz  lekcji muzyki - wokal. Nauka języków obcych interesowała mnie od zawsze, słuch muzyczny pozwala mi na rozwój dobrej wymowy. Jestem laureatką, a także podwójną finalistką Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z języka niemieckiego, kilkakrotną laureatką ogólnopolskiego konkursu "Deutschfreund", w minionym roku szkolnym byłam uczestnikiem okręgowego etapu Olimpiady Języka Niemieckiego. Mam na swoim koncie także osiągnięcia muzyczne tj. I miejsce w Festiwalu Twórczości Agnieszki Osieckiej, II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej DACHL i inne. Pochodzę z rodziny nauczycielskiej, uczenie innych sprawia mi ogromną przyjemność, o czym miałam okazję się przekonać. Korepetycji udzielam od roku. Mam świetny kontakt zarówno z uczniami, jak i rodzicami swoich uczniów.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2018

Fantastyczna wspolpraca!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.