Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Brzoza
Prądocin
Zielonka
Olimpin
Przyłęki
Białe Błota
Bydgoszcz
Faktura VAT

O mnie

Hello there!

Jestem nauczycielką angielskiego z wieloletnim stażem. W ciągu swojej kariery miałam okazję współpracować z wieloma szkołami językowymi, w których pracowałam według wielu metod. Praca z grupami o różnych stopniu zaawansowania, w wieku od 10 do 90 :) pomogła mi wypracować własny styl nauczania, który teraz jest moją wizytówką: nacisk na mówienie bez względu na poziom, utrwalanie słownictwa i dobrze wytłumaczoną gramatykę. Do tego systematyczna nauka, dopasowanie do potrzeb i stylu uczenia się ucznia i swobodna atmosfera na zajęciach.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2011
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Magister
filologia angielska
12.2022 - 12.2022
Nauczycielski Kolegium Języków Obcych w Bydgoszczy
Licencjat
język angielski
Kursy i szkolenia
06.2006
Certificate of Proficiency in English
Doświadczenie
10.2009 - aktualnie
Szkoły językowe - zajęcia grupowe i indywidualne
Miałam przyjemność zdobywać doświadczenie w wielu szkołach językowych bazujących na różnych metodach i podejściu do ucznia. Pracowałam z uczniami od 10. do 90 roku życia, stacjonarnie jak i zdalnie.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.