Zofia Owczarz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Bydgoszcz (Błonie)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć, jestem Zosia :)

Ukończyłam prestiżowe, pięcioletnie studia lingwistyczne z językiem angielskim i rosyjskim.  Studia te, oprócz oczywistego wzmocnienia moich umiejętności językowych, zapewniły mi także bogate umiejętności nauczania – wiem w jaki sposób efektywnie doskonalić umiejętności językowe bądź uczyć od zera osoby na każdym etapie ich życia - zarówno dzieci, jak i młodzież i dorosłych.

Na co dzień pracuję w firmie współpracującej z kontrahentami z całego świata.  Codziennie wykorzystuję swoje umiejętności w rozmowie w języku angielskim i rosyjskim z osobami z kilkunastu różnych krajów. Dzięki temu mam porównanie między „szkolnym” a „praktycznym” wykorzystaniem obu języków.

Korepetycji udzielam od 8 lat. Miałam przyjemność uczyć osoby w zróżnicowanym wieku i na różnych etapach swojej przygody z językami. Niektórych uczyłam od podstaw, innych przygotowywałam do egzaminów szkolnych (6-klasisty, 8-klasisty, gimnazjalnych i maturalnych), jeszcze innym pomagałam w pracy zawodowej.  Szczególnie cenię w sobie umiejętność dotarcia do osób z problemami i zaległościami językowymi, jednak dużą przyjemność sprawia mi także doskonalenie umiejętności uczniów .

Uprzejmie uprzedzam o ograniczonej ilości miejsc :)

Zapraszam do kontaktu,
Zosia

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 07.2015
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
Magister
Lingwistyka stosowana - j. angielski, j. rosyjski
Kursy i szkolenia
09.2014
Kurs języka rosyjskiego na Bałtyckim Uniwersytecie Federalnym im. Immanuela Kanta w Kaliningradzie
05.2015
English in Negotiations
Doświadczenie
11.2013 - aktualnie
Specjalista do spraw eksportu w wiodącej firmie z branży motoryzacyjnej
- Przygotowanie i udział w wyjazdach targowych na całym świecie - Reprezentowanie firmy podczas negocjacji i spotkań biznesowych - Tłumaczenia marketingowe - Tłumaczenia symultaniczne podczas spotkań biznesowych
02.2017 - 08.2018
Samodzielne stanowisko ds. sprzedaży zagranicznej w firmie z branży odzieżowej
- Pozyskiwanie i opieka nad kluczowymi klientami zagranicznymi, - Tłumaczenia materiałów reklamowych na język angielski i rosyjski,

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.