Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Tarnobrzeg
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka60 / 60 min

Zofia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

 Nauczyciel matematyki z wieloletnim stażem pracy w szkole średniej,  udzieli korepetycji  na poziomie rozszerzonym / przygotowanie do egzaminu maturalnego /

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
01.2019 - aktualnie
UMCS
Magister
matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
GRZEGORZ
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2022

Pani Zofia to wspaniały nauczyciel oraz bardzo miła, cierpliwa i serdeczna osoba. Bardzo dobrze tłumaczy. Zawsze znajdzie czas jeśli potrzebna pomóc. Mnie bardzo pomogła przy zaliczeniach na studiach. Serdecznie polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2021

Zdecydowanie polecam Panią Zofię. Korzystałam z pomocy w klasie maturalnej na poziomie rozszerzonym jak również na studiach na kierunku matematyka. Bardzo dobra matematyczka, która doskonale potrafi wytłumaczyć matematykę !

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2021

Polecam Panią. Korzystałem z pomocy w klasie maturalnej i na pierwszym roku studiów.
Dziękuję za pomoc.

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2017

Polecam serdecznie Panią Zofię, bardzo miła, cierpliwa o dobrym sercu kobieta. Zawsze znalazła zaś gdy potrzebowałam pomocy, ma bardzo dobry kontakt z młodzieżą, umie pozartowac a szczególnie duzo wytłumaczyć i nauczyć. Najlepsza matematyczka pod słońcem! Pozdrawiam :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2017

Pani Zofia potrafi świetnie wytłumaczyć matematykę oraz odpowiedzieć na każde nurtujące pytanie w tej dziedzinie. Nigdy nie traci cierpliwości do ucznia. Ponadto lekcje odbywają się w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Pani Zofia z wielką sympatią podchodzi do matematyki, dzięki czemu zaraża uczniów swoją pasją. Potrafi świetnie przygotować do egzaminu maturalnego, wiedząc na co należy zwrócić szczególną uwagę. Ciężko znaleźć tak dobrego korepetytora jak Pani Zofia. Z ręką na sercu, bardzo serdecznie polecam!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2017

Pani Zofia potrafi zarazić pasją i zainteresować nauką matematyki. Zapewnia indywidualne podejście do ucznia i w przystępny sposób tłumaczy zadania. Dokładnie wie na co należy zwrócić uwagę podczas przygotowania do matury. Zdecydowanie polecam!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Pani Zofia jest najlepszą korepetytorką. Jest bardzo mila , cierpliwa , swietnie tlumaczy zadania , jak najbardziej polecam .

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.