Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski50 / 60 min

Kinga

Opis ogłoszenia

Zapraszam wszystkich na zajęcia języka francuskiego!
Z przyjemnością udzielę korepetycji osobom, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z językiem francuskim, jak również uczniom, którym nauka tego języka sprawia trudności. Wiem, że znajomość tylko języka angielskiego to w dzisiejszych czasach niestety za mało, dlatego zapraszam i zachęcam wszystkich do rozpoczęcia nauki jednego z najpiękniejszych języków na świecie! 
Na moich zajęciam stawiam przede wszystkim na budowanie relacji i komunikację, po to aby stworzyć przyjazną atmosferę do nauki i wspomóc w ten sposób przezwyciężanie bariery językowej. Skupiam się w pierwszej kolejności na rozwijaniu umiejętności z zakresu języka mówionego, zachęcając uczniów do wypowiadania się na różnorodne tematy i umożliwiając im odnalezienie się w życiowych sytuacjach. Przygotowuję zajęcia w oparciu o materiały autentyczne (filmiki, artykuły), dostosowując je do zainteresowań i preferencji uczniów. Nie jestem zwolennikiem skrupulatnego podążania za konkretnym podręcznikiem i przerabiania ćwiczeń. Staram się umiejętnie wplatać wszystkie kompetencje językowe (czytanie, słuchanie, słownictwo, gramatyka) w materiały, które przygotowuję.
Uzyskałam tytuł magistra z języków stosowanych (j. angielski oraz j. francuski) na Uniwersytecie Śląskim. Jestem osobą otwartą, cierpliwą i kontaktową. Przez pół roku miałam bezpośredni kontakt z językiem dzięki możliwości studiowania na francuskiej uczelni w ramach programu Erasmus. W czasie pobytu we Francji moja umiejętność posługiwania się tym językiem poprawiła się w takim stopniu, że teraz mogę swobodnie porozumiewać się w tym języku. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 06.2018
Uniwersytet Śląski
Magister
Języki stosowane: język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2016 - 10.2017
Duncan School
Nauczanie metodą Callana na różnych poziomach zaawansowania
10.2017 - 06.2018
Empik School
Prowadzenie grup na różnych poziomach zaawansowania.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.