Zofia Denkowska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Nowy Sącz
Kraków

Zofia Denkowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Zofia Denkowska

O mnie

Jestem w Nowym Sączu tylko w lipcu i sierpniu.

W Krakowie od maja.

Jestem profesorem uniwersytetu (matematyka) oraz bardzo doswiadczonym tlumaczem z angielskiego, francuskiego i wloskiego.

Nie dojezdzam do domu ucznia. Lekcje musza byc u mnie, w Nowym Saczu, ul. Zygmuntowska 10, albo w Krakowie. Łokietka 59.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1973 - 06.1975
Uniwersytet Jagielloński
Doktor
Matematyka
03.1991 - 10.1991
Uniwersytet w Nantes, Francja
Profesor doktor habilitowany
Matematyka
08.2019 - 08.2019
Uniwersytet w Cambridge
Magister
Proficiency in English
Kursy i szkolenia
06.1988
Proficiency in English
Doświadczenie
06.1981 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński i Uniwersytety we Francji, różne
Obecnie od roku na emeryturze, wykładam nadal matematykę na uniwersytecie w Angers, Francja. Byłam długo tłumaczem przysięgłym (ang, franc, włoski), hdy jeszcze mieszkałam w Polsce. Mam na koncie tłumaczenia tekstów literackich i naukowych, także wydane drukiem.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2021

Najlepszy korepetytor jakiego miałem. Pani Zofia bardzo dobrze potrafi wytłumaczyć materiał oraz widać bardzo duże zaangażowanie przy pomocy uczniom.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2017

Bardzo polecam Panią Zofię. Dzięki niej udało mi się zdać egzamin poprawkowy oraz mój poziom języka francuskiego znacznie się polepszył. Przyjemne zajęcia w miłej i zabawnej atmosferze.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2016

Studiuję filologię romańską na UP w Krakowie. Pani Zofia celująco przygotowała mnie do egzaminu ustnego. Polecam korepetytorkę! Jest bardzo kompetentna! Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.