Zofia Bernatowicz

Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Poznań (Smochowice +1)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka100 / 60 min

Zofia Bernatowicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

  • Nauczyciel z doświadczeniem w przygotowaniu uczniów do matury (nowej) z fizyki rozszerzonej, popartym bardzo dobrymi wynikami uczniów.
  • W sprawdzony sposób przygotowuję do olimpiady fizycznej w szkole podstawowej, co pozwala dostać się laureatom do dowolnej szkoły średniej.
  • I wszystoko inne :)

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek09:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2019

Jako były uczeń Pani Zofii jestem dowodem na to, że wyprowadzi na ludzi nawet kogoś kto przygotowywał się do matury z fizyki praktycznie od zera, mało tego- przełamać barierę pt.: "ja się do tego nie nadaje..." i rozbudzić pasję przedmiotu jakim jest fizyka. Przesympatyczna atmosfera i umiejętność przedstawiania wiedzy nie w stylu "zobacz jaka/jaki jestem mądry" tylko "zobacz jakie to może być proste". Udało nam się przebrnąć z przez cały materiał i solidnie przerobić arkusze. Dzisiaj jestem studentem na Politechnice i wiem, że jest to ogromna zasługa P. Zofii. Pisać, że polecam już chyba nie trzeba :)

avatar
Kalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2019

Bardzo polecam. Nauczycielka z bardzo dobrym kontaktem z uczniem, zaangażowana, w bardzo prosty sposób tłumaczy fizykę.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2019

Dziękujemy za przygotowanie syna do rozszerzonej matury z fizyki. Dzięki Pani Zofii zdał dobrze maturę i jest na liście studentów Politechniki. Profesjonalne i miłe podejście plus taktowne kontakty z rodzicami w razie potrzeby były kluczem do sukcesu. Syn jest nietypowy i wymaga szczególnego podejścia. Dostał je A Panią polubił. Z gorącymi podziękowaniami.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2019

Założyliśmy, że fizyka dla naszej córki będzie bardzo trudnym przedmiotem . Korepetycje z fizyki miały pomóc przeżyć ten rok szkolny w miarę możliwości bez stresu. Pani Zofia zmieniła nasze myślenie o tym przedmiocie i możliwościach naszego dziecka. Niesamowite, ale na dzień dzisiejszy fizyka stała się ulubionym przedmiotem naszej córki, a efekty pracy z Panią Zofią widać również po ocenach. Pani Zosia jest nauczycielem przyjaznym, ma dużo wiary w możliwości i potencjał swoich podopiecznych. Potrafi przekazać swą ogromną wiedzę w sposób łatwy i zrozumiały. Jest także bardzo ciepłą i miłą osobą.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2019

Pani Zofia jest bez wątpienia nauczycielem z powołania, a nie z przymusu. Lekcje są prowadzone w miłej atmosferze, z dawką śmiechu i przy nastawieniu na uzupełnienie braków ucznia. Na zajęciach jest zarówno wprowadzenie (teoria) jak i praktyka (zadanka), wszystko wyjaśnione w przyjemny i przystępny dla ucznia (nawet słabego) sposób. Ja osobiście dzięki Pani Zofi przetrwałam 4 lata z fizyką rozszerzoną i choć łatwo nie było, to dzięki Pani Zofi udało się uporać z tym ciężkim przedmiotem w dość miłych okolicznościach naszych zajęć. Polecam korepetycje Pani Zofi każdemu, kto ma małe lub duże problemy z fizyką. Dla Pani Zofi nie ma tematu nie do przejścia!

avatar
Radosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2018

Doskonale tłumaczony materiał, indywidualne podejście do ucznia oraz regularne sprawdzanie poziomu wiedzy sprawiły, że jako student na wydziale fizyki mogę spać spokojnie. Gorąco polecam!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2018

Gorąco polecam Panią Zofię. Dzięki Pani Zofii mój syn nie tylko zrozumiał i pokochał fizykę i ale został też laureatem Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego, co umożliwiło mu dostanie się do klasy informatyczno- matematyczno-fizycznej w jednym z najlepszych liceów w Poznaniu.
Pani Zofia zaraża entuzjazmem i pogodą ducha. Jej energia i zaangażowanie powoduje, że nawet najbardziej zniechęcone przez szkołę dziecko, zupełnie inaczej spojrzy na przedmioty ścisłe. Przede wszystkim dlatego, że Pani Zofia tłumaczy, tłumaczy, tłumaczy… dopóty, dopóki uczeń nie zrozumie tematu, wykorzystując przy tym swoje niezwykłe poczcie humoru i wielkoletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą. Na lekcji są doświadczenia, przykłady z życia wzięte i liczne ciekawostki. Niewielu jest nauczycieli z takim powołaniem i podejściem do ucznia.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2018

Pani Zosia jest najlepsza! Nie tylko super nauczycielka, ktora wszystko bardzo jasno wyjasnia ale tez bardzo dobrym wychowawca i czlowiekiem. Pani Zosia pomogla mi sie przygotowac do Testow i teraz jestem zagranica! Wszystko z Pania Zosia zrozumialam, bardzo fajnie tlumaczy, nawiazuje dobry kontakt z uczniem i lekcje sa naprawde przyjemne. Jest naprawde wspaniala i bardzo polecam!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2018

Przygotowanie do matury na najwyższym poziomie. Plan zajęć jasny i klarowny, nauczyciel zawsze przygotowany, pomocny i odwarty na pytania. Zawsze udzielający trafiających w sedno odpowiedzi (co nie jest proste - jest to cecha w mojej opinii nadrzędnie poszukiwana). Z czystym sumieniem polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.