Karolina Lipska

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Wrocław (Krzyki)
Jelenia Góra (Cieplice)
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka70 / 50 min

Karolina Lipska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Witam!

Zapraszam serdecznie na lekcje śpiewu. Jestem bardzo miłą, pomocną i wymagającą osobą. Z chęcią pomogę w przełamaniu lęku i niewiary w Wasze wokalne umiejętności - podszkolimy warsztat. Zajęcia będą dopasowane specjalnie do rodzaju Waszego głosu czy gustu. Śpiewamy to co chcecie. Będę również zachęcała do poszerzania Waszych muzycznych zainteresowań.

Będziemy uczyć się:
- zdrowej emisji,
- poprawnej intonacji,
- muzykowania w różnych stylach - w zależności od gustu moich uczennic i uczniów,
- własnej interpretacji utworów,
- dla chętnych improwizacja.

Przygotuję Was do konkursu, egzaminu, castingu i wiele wiele innych…

Na lekcji jest możliwość nagrywania utworów.

Jestem absolwentką śpiewu jazzowego na Akademii Muzycznej w Katowicach,

A wcześniej…:

Urodziłam się w Jeleniej Górze i tam uczęszczałam do szkoły muzycznej - klasa trąbki. W liceum byłam w klasie o profilu matematyczno-fizycznym. Z matematyki i fizyki zdawałam rozszerzoną maturę. Obok wymienionych zajęć zawsze obecny był śpiew. Zaczynałam od konkursów poezji śpiewanej i piosenki aktorskiej (wyróżnienie w 2009 na Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim w kategorii poezja śpiewana). W 2011 podjęłam studia dzienne na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. W 2012 podjęłam równolegle studia dzienne z wokalistyki jazzowej w Nysie (Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa) w klasie dr hab. Ingi Lewandowskiej. W 2015 obroniłam pracę licencjacką pt. Grażyna Auguścik - artystka wszechstronna. Życie, twórczość, analiza wybranych utworów. W 2011 otrzymałam nagrodę indywidualną na Krokus Jazz Festiwal, a w 2014 nagrodę od Jana Kantego Pawluśkiewicza na Festiwalu Pamięci Andrzeja Zauchy. Staram się ciągle rozwijać śpiew - jeżdżę na różnego rodzaju warsztaty muzyczne. W grudniu 2015 miałam możliwość prowadzenia warsztatów muzycznych dla młodzieży w teatrze w Gnieźnie. Projekt zakończył się półgodzinnym występem, za którego reżyserię byłam w pełni odpowiedzialna. W tym roku otrzymałam propozycję prowadzenia letnich warsztatów muzycznych dla młodzieży w Porto. Warsztaty w Gnieźnie potwierdziły moje przekonania - bardzo lubię uczyć.

Obecnie tworzę teksty i muzykę w zespole TANTFREAKY. Piszę również piosenki dla moich uczennic i uczniów. Współpracuję z wieloma muzykami przy tworzeniu ciekawych muzycznych wydarzeń. W śpiewaniu najważniejsza jest dla mnie energia, szczery przekaz, liryka oraz możliwość improwizacji i aranżacji.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
Magister
wokalistyka jazzowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2020

Karolina jest przyjazną, otwartą, a także wymagającą osobą. Na jej lekcjach nie czuje się oceniana, wręcz zachęcana do otwarcia się na nowe horyzonty. Zajęcia odbywają się w luźnej i przyjemnej atmosferze. Na każdej lekcji uczę się czegoś nowego,a także pracujemy nad moimi niedoskonałościami. Bardzo się cieszę, że trafiłam na Karolinę! :)

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2018

Pani Karolina jest wspaniałą nauczycielką.Bardzo ciepła,otwarta i kontaktowa osoba z super podejściem do dzieci.Pracuje z ogromnym zaangażowaniem,oddaniem i od razu widać,że muzyka to jej pasja i miłość.Bije od niej bardzo pozytywna energia którą zaraża.Lekcje z panią Karoliną to ogromna przyjemność a przy tym bardzo profesjonalnie prowadzone.Moja 9 letnia córka z ochotą na nie chodzi i nie może doczekać się następnych.Z czystym sumieniem polecam panią Karolinę.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2018

Karolina jest mocno zaangażowana w zajęcia swoich uczniów, do każdego przypadku podchodzi indywidualnie. Do tego jest osobą pełna pasji, wyrozumiałą ale również wymagająca. Motywuje to działania u udziela wsparcia. Polecam serdecznie!

avatar
Julianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2018

Karolina prowadzi zajęcia w luźnej, przyjaznej atmosferze, ale w ogóle nie odbiera jej to profesjonalizmu. Ma indywidualne podejście do ucznia, cechuje ją ciepło, rozwaga i świadomość holistycznego podejścia do głosu, ciała. Na zajęciach jest obecna, skoncentrowana na drugim człowieku. Jej ogromna wiedza i wrażliwość to prawdziwy skarb. Z całą przyjemnością i szczerością mogę polecić zajecia wokalne.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2018

Niesamowita osoba, energiczna, komunikatywna. Z pasją i zaangazowaniem podchodzi do tego co robi. Ma wysokie umiejętności interpersonalne. Szczerze polecam dla "małych" i "dużych" ☺

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2018

Pełen profesjonalizm,wspaniałe podejście do uczniów,moja córka uwielbia lekcje u pani Karoliny-gorąco polecam

avatar
Emil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2016

Rewelacja! Po kilku lekcjach, poczyniłem postępy. Pani Karolina pochodzi w sposób profesjonalny i indywidualny do ucznia. Jest wrażliwą, pełną pasją osobą. Potrafi zarazić muzyką, śpiewem. Jest to osoba, która jest uzdolniana muzycznie. Sama jest muzyką. Czuje ją w sobie i przekazuje wszystko to, co najlepsze. Dobiera metody, które dopasowuje do ucznia. Przed podjęciem współpracy prosi o wizytę u foniatry, żeby mieć pewność i nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do śpiewania. Cud, nie kobieta! Wcześniej próbowałem podjąć nauki u nauczycielki z tego portalu, sugerowałem się ilością komentarzy. Porażka. Podejście do wszystkich jednakowe, lekcja trwała, co do sekundy, praktycznie odmierzane stoperem. Już chciałem zrezygnować, ale trafiłem na Panią Karolinę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.