Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Łódź

Magdalena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Magdalena

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2015

To nie ja wybrałam język turecki - to on wybrał mnie. Tak mówię bo urzekło mnie jego brzmienie niejako mimo woli. Ale Panią Magdę Płachtę na moją nauczycielkę wybrałam już ja......całkowicie bez emocji i okazał się to wybór wspaniały. Lekcje z panią Magda to nie tylko efektywna, przystępna i sympatyczna nauka języka, która sprawa, że języka, który na początku wydaje się( i jest ) tak inny od większości języków, których tak chętnie się uczymy ( jak np. j. angielski czy francuski) szybko staje się przyjazny, ale także wspaniała przygoda pod opieką kogoś kto Turcję zna i przeżywa ją własnym życiem. Kogoś kompetentnego, gotowego cierpliwie przybliżyć ten kraj swojemu uczniowi.

avatar
Uczennica
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2015

Pani Magdalena jest bardzo dobrym nauczycielem- najlepszym jakiego dotychczas mialam:) Pod względem metodycznym i praktycznym wyprzedza osoby ,ktore mają wiedzę czysto teoretyczną np po filologii tureckiej, a w nie miały kontaktu z samą Turcją. Pani Magda ma zawsze przygotowaną lekcje i materiały.Potrafi w ciekawy sposob tłumaczyc zagadnienia związane z gramatyka i zawsze doda cos od siebie na temat historii lub życia w Turcji.Widac ze to ją pasjonuje, ma indywidualne podejście do ucznia.Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Şmiało mogę polecić Panią Magdę osobom początkującym jak i na każdym poziomie zaawansowania.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.