Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Bytom
Katowice
Piekary Śląskie
Chorzów
Świętochłowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka70 / 60 min

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Lekcje gry na gitarze klasycznej i akustycznej dla dzieci, młodzieży i dorosłych, również od podstaw. Nuty, akordy, piosenki, tabulatury. Gwarantuję profesjonalne podejście i wysoki poziom. Możliwość przeprowadzenia lekcji online lub z dojazdem do ucznia (za dodatkową opłatą). Zapewniam materiały dydaktyczne.

Kontakt tel. 504-309-039

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 19:00
Wtorek08:00 - 19:00
Środa08:00 - 19:00
Czwartek08:00 - 19:00
Piątek08:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Agnieszka
Wrocławska
41-902 Bytom
NIP: 6262799705

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Rywana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2021

Ja miałam przyjemność przyjemność tylko rozmawiać z panią Agnieszka i na tyle poznałam jest bardzo miła cierpliwa i bardzo pomocna

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2020

Z Panią Agnieszką mam zajęcia już od kilku lat, zawsze do lekcji podchodzi profesjonalnie, gdy coś jest niejasne dokładnie wszystko tłumaczy. Dodatkowo, gdy jest to potrzebne przynosi niezbędne materiały. Nauka z nią to czysta przyjemność, polecam.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2020

Zajęcia mam od pół roku. Pani Agnieszka jest osobą bardzo miłą, cierpliwą, wiecznie uśmiechniętą oraz ma dar do przekazywania wiedzy! U mnie po pół roku progres jest bardzo duży zarówno w szkole jak i w zwykłej komunikacji z innymi. Polecam!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2016

Polecam korepetycję u Agnieszki ze względu na miłą atmosferę i cierpliwość do ucznia :) Zajęcia mam od około roku i jestem bardzo zadowolona. Agniszka potrafi każdy wybrany przeze mnie utwór przelożyć na gitarę, a czasami z pewnością nie jest to łatwe :).

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2014

Agnieszka to osoba komunikatywna, wesoła i cierpliwa. Zajęcia mam od nieco ponad roku. Jestem zadowolona z przebiegu zajęć, atmosfera jest miła i przyjazna. Do ucznia podchodzi indywidualnie :) Zrozumiale tłumaczy wszystko, o co zapytam. Potrafi powiedzieć co robię źle, jak również chwalić za to co robię dobrze. Polecam ;*

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.