Edubiznes szkolenia Andrzej Gieniusz

Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
Online
Gdańsk
Pruszcz Gdański
Tczew
Malbork
Elbląg
Nowy Dwór Gdański

Edubiznes szkolenia Andrzej Gieniusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Edubiznes szkolenia Andrzej Gieniusz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1995 - 06.2000
Politechnika Gdańska
Magister inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2020

Pan Andrzej jest niesamowicie spokojną i wytrwałą osobą ,która wie co robi. Miałem 3 letnią przerwę od nauki i w zaledwie kilka miesięcy poczyniliśmy niesamowite kroki , brak mojej elementarnej wiedzy nie raz pewnie był problemem w naszych lekcjach ale zawsze na spokojnie i z szacunkiem pan Andrzej do mnie podchodził , wiedział jak podejść ucznia :D Z wielką przyjemnością polecam !

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2018

Bardzo dobry korepetytor.Potrzebowałem pomocy po długiej przerwie od nauki w przygotowaniu się do zaliczenia z matematyki na studiach i Pan Andrzej w krótkim czasie wykonał super pracę.Polecam !!!

avatar
Wioletta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2017

Zdecydowanie polecam! Mój syn z ucznia "jedynkowego" stał się uczniem piątkowym. Dodatkowe plusy za podejście do ucznia, potrafił zmotywować syna do samodzielnej pracy, czego nikomu wcześniej się nie udało. Gorąco polecam wszystkim rodzicom.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2016

Polecam!Bardzo dobry korepetytor z matematyki ,tłumaczy cierpliwie i zrozumiale.widać efekty w szkole.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.