Zuzanna Gillert

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Szczecin (centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem studentką akademii sztuki w Szczecinie, którą pasjonuje nie tylko szeroko pojęta sztuka, ale i język oraz kontakt z ludźmi- dlatego też z wielkim entuzjazmem podejmuję się pracy korepetytora i odnajduję się w tej roli. 

Od trzeciego roku życia mieszkałam za granicą, głównie w Pekinie, a studia wróciłam do Polski. Dzięki uczęszczaniu do anglojęzycznych szkół międzynarodowych język angielski jest dla mnie drugim językiem ojczystym.

Z wielką chęcią i zapałem pomogę uczniom w dowolnym wieku w odrabianiu zadań domowych, przygotowywaniu się do egzaminów, i w wyrobieniu umiejętności i swobody w posługiwaniu się językiem angielskim. Dostosuję przebieg i poziom lekcji do potrzeb i życzeń uczniów- możemy zacząć od podstaw i ćwiczenia słówek, albo od początku do końca lekcji konwersować wyłącznie po angielsku.

Cena lekcji jest do negocjacji i zależna od potrzeb i wymagań ucznia. 

Zapraszam do kontaktu poprzez maila, telefon lub SMSa. (: 

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 20:00
Wtorek15:00 - 20:00
Środa
Czwartek
Piątek15:00 - 20:00
Sobota11:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2020 - aktualnie
Akademia Sztuki
Sztuka Mediów i Animacja
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.