⭐Zertideutsch CertyfikatyGoetheTelcMaturaKonwersacjePotocznyFSP⭐

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

⭐ 100% zdawalności i ponad 240 pozytywnych opinii. ⭐ Konsultacja  BEZPŁATNA. TELC / GOETHE / MATURA / FSP MEDIZIN / CODZIENNE ROZMOWY / A1-C2 / CERTYFIKATY

Instagram : @zerti_deutsch

Szukasz profesjonalnej nauki języka niemieckiego w przyjaznej i motywującej atmosferze? Trafiłeś/aś we właściwe miejsce!

Oferuję kompleksowe zajęcia z niemieckiego, które prowadzę osobiście oraz we współpracy z doświadczonymi lektorami . Jesteśmy zgranym zespołem pasjonatów języka niemieckiego, posiadających bogate doświadczenie w nauczaniu zarówno młodzieży, jak i dorosłych na różnych poziomach zaawansowania.

Każdy z naszych lektorów posiadają ukończone studia germanistyczne, certyfikaty , a także wieloletnie pobyty w krajach niemieckojęzycznych .   

Moje zajęcia odbywają się w miłej , przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Dostosowuję tempo i metodę nauczania do Twoich indywidualnych potrzeb i celów, abyś mógł/mogła czuć się komfortowo i motywowany/a. Razem będziemy śledzić Twoje postępy i wspólnie osiągniemy Twoje cele językowe!

Dodatkowo, korzystamy z różnorodnych materiałów dydaktycznych oraz nowoczesnych narzędzi, które wspierają efektywną naukę języka niemieckiego.  

Wspieram merytorycznie i pracuję z uczniami na każdym poziomie zaawansowania od A0-C2.

⭐ Obszary i zakres  specjalizacji ⭐ 

- konwersacje, język potoczny na co dzień

- kompleksowe przygotowanie do egzaminów certyfikujących znajomość j. niemieckiego ( Goethe Zertifikat, TestDaf, TELC, ÖSD, DSH )

- kompleksowe przygotowanie do FSP MEDIZIN

- przygotowanie do wyjazdu za granicę (emigracja zawodowa) oraz wsparcie w procesie rekrutacyjnym i przygotowanie do egzaminów wstępnych na uczelnie za granicą, uwzględniajac język potoczny i zwroty używane na co dzień. Ze mną poznasz przydatne zwroty, popularne idiomy, a także dowiesz się, jak prowadzić rozmowy, jak słuchać, by zrozumieć i jak mówić, by zostać zrozumianym.

- j. niemiecki specjalistyczny/branżowy -  kursy indywidualne 

- kompleksowe przygotowanie do matury  

- pomoc w pisaniu pracy licencjackiej / magisterskiej

Co obejmuje cena zajęć?
  
- wiedzę, doświadczenie i umiejętności lektora oraz jego pełne przygotowanie do zajęć 

- dostosowany indywidualny tok nauki

- materiały autentyczne oraz materiały dydaktyczne dobrane i stworzone do konkretnych problemów językowych

- zadania dodatkowe do pracy własnej, w tym prace pisemne oraz ich bieżące sprawdzenie i analiza przez lektora

- regularne mierzenie postępów nauki oraz przekazywanie informacji zwrotnej

- wsparcie w wyznaczaniu realnych celów, opanowanie stresu w sytuacji wystąpień publicznych oraz pokonywaniu prokrastynacji

- szybki, kontakt i wsparcie lektora poza wyznaczonym terminem zajęć.

- kompendium wiedzy do każdego egzaminu, zaktualizowane i opracowane przez lektora zgodnie ze zmieniającymi się procedurami i zasadami oceniania

- kalendarz online do rezerwacji terminów zajęć

Przez wzgląd na szacunek do moich uczniów, nie odbieram telefonów podczas prowadzenia zajęć. Uprzejmie proszę o pozostawienie SMS-a lub wiadomości mailowej. Skontaktuję się, tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. 

JAK MOŻEMY ZACZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?

1) Skontaktuj się ze mną (poprzez email, lub sms, nr telefonu: 730-830-893 ). Omówimy szczegóły oraz ustalimy termin konsultacji, na której omówimy Twoje oczekiwania i językowy cel, a także zaplanuje dla Ciebie plan nauki :)

2) Podsyłam online kalendarz do rezerwacji, w którym rezerwujesz sobie sam/a termin na zajęcia. Ułatwia to komunikację między nami :)

3) Aby osiągnąć dobre rezultaty spotykamy się zwykle co tydzień na 60 minut - lekcje w 100% przypadków organizujemy online na Skype. Na lekcjach realizujemy  ściśle wyznaczony harmonogram nauki,  który przygotowuję indywidualnie każdemu uczniowi w zależności od poziomu na którym się znajduje. 

3) Na każdej lekcji otrzymasz konkretne  zadania domowe w mailu (w punktach), nad którym będziesz pracować codziennie przez cały tydzień. Jeśli zastosujesz się do wszystkich moich wskazówek - możesz spodziewać się szybkich postępów. 

4) Raz w miesiącu odpytuję z przerobionego materiału :)

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 05.2017
Uniwersytet Śląski w Sosnowcu
Magister
Germanistyka, specjalność tłumaczeniowa
Kursy i szkolenia
06.2013
Projekt DAAD, Niemcy, pobyt zagraniczny
02.2023
International conference: Translation - Theory - Practise - Didactics
Doświadczenie
10.2017 - aktualnie
Własna działalność

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 248
avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2024

Ile prób z nauką języka niemieckiego było....nie zliczę! Myślę, że to już moja ostatnia próba i doskonałe miejsce. Super motywacja do działania. Uczę się już ponad 6 miesięcy, widzę super efekty. Podejście bardzo indywidualne, atmosfera przyjazna. Będę polecać każdemu kto boi się rozmawiać, kogo paraliżuje stres związany z konwersacjami!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2024

Fantastyczne zajęcia. Nie jest łatwo trafić na takiego nauczyciela, który by podchodził do pracy z pasją, do ucznia z wyrozumiałością, a do lekcji z kreatywnością. Super prowadzone lekcje, fantastycznie ułożony plan działania. Naprawdę nie mam się do czego przyczepić jedynie do tego, że można dać maksymalnie 5 gwiazdek, a dałabym znacznie więcej. ;)

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2024

Bardzo charyzmatyczny i przyjemny nauczyciel. Łatwo i przyjemnie uczy się z nim niemieckiego. Potrafi przekonać że nauka języka obcego może być przyjemna i cały czas motywuje do dalszej :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2024

Zdecydowanie polecam! Zdecydowałam się na korepetycje, ponieważ planowałam wyjazd do Austrii. Lekcje odbywają się w miłej atmosferze. Karolina daje dużo ciekawych materiałów do ćwiczeń, dobrze tłumaczy, motywuje do nauki. Dzięki korepetycjom u Karoliny szybko przypomniałam sobie podstawy ze szkoły, nauczyłam się nowych dla mnie reguł gramatycznych i wielu słówek, przydatnych w codziennych rozmowach. Co najważniejsze dla mnie, w końcu przełamałam strach przed mówieniem w języku obcym. Już kilka dni po wyjeździe za granice posługiwałam się językiem niemieckim i byłam naprawdę mile zaskoczona tym jak dużo potrafię zrozumieć i powiedzieć.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2024

Najwyższy poziom nauczenia, wszystkie błędy na bieżąco poprawiane i wyjaśniane. Ćwiczymy słownictwo, wymowę, gramatykę, na bieżąco powtarzany jest przerobiony materiał w rozmowie. Tego właśnie potrzebowałam :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2024

Bardzo dobry lektor, wysokiej jakości kompetencje. Zajęcia prowadzone w miłej, niestresującej atmosferze. Polecam :):)

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2024

Nic dodać, nic ująć. Profesjonalizm w każdym calu !
Lekcje powadzone są w ciekawy sposób w bezstresowej atmosferze co jest naprawdę istotne w nauce ponieważ nie boimy się mówić i popełniać błędów a tylko tak jesteśmy w stanie przełamać bariery językowe. :)

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2024

Tylko i wyłącznie dzięki tym zajęciom zdałam egzamin TELC. Wspaniała i zaangażowana lektorka, która pomogła mi przełamać baterie językowa i przygotować się do egzaminu. Bardzo dziękuje !:)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2024

Bardzo fajne lekcje, super profesjonalny, kompetentny i pomysłowy nauczyciel. Zawsze potrafi szybko zareagować i zaadaptować się do danej sytuacji. Każda lekcja czy rozmowa jest inna. Korzysta z wielu innowacyjnych pomysłów, by wspomóc naukę mówienia i wprowadzić w zasady gramatyczne. W końcu nie boję się odezwać po niemiecku. Bardzo dziękuję i polecam.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2024

Świetny kurs FSP :) :)

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2024

Zajęcia super, zawsze bardzo punktualnie, nie było problemu z dobraniem idealnego terminu. Treści przekazywane w bardzo przystępny sposób, super materiały. To moje pierwsze zajęcia on-line i zdecydowanie spełniają moje oczekiwania. Atmosfera na zajęciach również jest zawsze bardzo dobra i motywująca do nauki :)

avatar
Kajetan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2024

Niemiecki od zawsze był moją piętą Achillesową. Wróciłem do nauki po dość długiej przerwie a dzięki lekcjom udało mi się zdać egzamin na poziomie C1. Na zajęciach nigdy nie jest sztywno i nudno, a przy tym jest wydajnie. Zajęcia odbywają się w miłej i bezstresowej atmosferze co ma duże znaczenie przy przyswajaniu wiedzy. Poprawa języka pomogła mi zdobyć pracę oraz funkcjonować w niej bez stresu. Spotkania nastawione na nauczenie się mówienia. Polecam serdecznie, nie widzę możliwości, aby ktoś mógł być niezadowolony.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2024

Uwielbiam moje zajęcia z niemieckiego! Są nie tylko ciekawe i pouczające, ale również bardzo motywujące. Moja lektorka jest niesamowicie zaangażowana i zawsze stara się, abyśmy czuli się komfortowo i pewnie w nauce języka. Dzięki różnorodnym metodom nauczania i interesującym tematom, każda lekcja jest fascynującą podróżą w świat niemieckiego języka i kultury. Jestem wdzięczna za możliwość rozwijania moich umiejętności językowych podczas tych zajęć!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2024

Zajęcia z j.niemieckiego to bardzo dobra inwestycja, oprócz praktyki (baaaardzo dużo mówienia), pani lektorka zna wymagania egzaminacyjne oraz w sposób zrozumiały potrafi skutecznie wytłumaczyć gramatykę. Polecam wszystkim niezdecydowanym ;)

avatar
Wera
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2024

Karolina pomogła mi w przygotowaniu się na rozmowy o pracę - dała mi mnóstwo wskazówek i linki do różnych materiałów, dzięki którym żadne pytanie mnie nie zaskoczyło. Jest świetnym korepetytorem - polecam każdemu, kto w krótkim czasie chce pozbyć się bariery w mówieniu po niemiecku :)

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2024

Pani Karolina udzieliła mi rzetelnej pomocy w przygotowaniu do egzaminu, sporządziła plan i organizację współpracy. Materiały na których pracowaliśmy były różnorodne. W sposób niezwykle fachowy pokazała mi jak się uczyć, aby w końcu posiąść wiedzę; co było niesamowicie przydatne.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2024

Dzięki Karolinie moje umiejętności językowe w niemieckim znacznie się poprawiły! Jej profesjonalne podejście, wyjątkowa empatia i umiejętność dostosowywania się do moich potrzeb uczyniły naukę naprawdę przyjemną i efektywną. Polecam z całego serca!

Dodatkowo, dzięki jej pomocy w przygotowaniu do egzaminów certyfikatów Goethe, uzyskałam świetne wyniki. Vielen Dank, Karolina!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2024

Dzięki Karolinie napisałam certyfikat TestDaF na bardzo wysokim poziomie (LV - TDN 4, HV - TDN 5, Schriftlicher Ausdruck - TDN 5 i Mündlicher Austruck - TDN 5), lekcje prowadzone były w przyjemnej atmosferze, otrzymałam wszystkie niezbędne materiały do zgromadzenia niezbędnego słownictwa, wiele wskazówek dotyczących egzaminu i wiele wiele więcej. Bardzo wszystkim polecam!

avatar
Nati
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2024

Długo szukałam sposobów na poprawienie, a przede wszystkim dalszy rozwój moich umiejętności językowych. W ciągu ostatnich pięciu lat miałam zajęcia z różnymi osobami, jednak nie przynosiły żadnych efektów.
Potrzebowałam osoby, która mnie zmotywuje, wyjaśni błędy, ustali konkretny plan działania. Po jakimś czasie znalazłam Panią Karolinę - przez cztery miesiące zrobiłam większy progres, niż przez poprzednie pięć lat żmudnej nauki.
Wróciła motywacja i chęć do poznawania języka - z całego serca polecam!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2024

Doświadczenie, profesjonalizm, znajomość problemu, wskazówki jak rozwiązywać zadania egzaminacyjne, szczegółowe omówienie zadań egz. Najlepsze przygotowanie do egzaminu DaF! Gorąco polecam :)

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2024

Trzy letnia współpraca, obejmowała 3 cele: przygotowanie się do egzaminu C1 i podniesienie umiejętności, komunikacja+ negocjacje w biznesie oraz przygotowanie się na studia w Austrii. Każdy z etapów był zaplanowany i wyposażony w materiały pogłębiające dany temat.
Przez ten czas bardzo otworzyłam się na mówienie, zaczęłam korzystać z bardziej wyrafinowanego słownictwa, a moje prace pisemne i dłuże wypowiedzi ustne stały się bardziej profesjonalne.
W dużym skrócie, nauka zaczęła mi sprawiać frajdę. Zajęcia są także bardzo angażujące, tematy się przenikają, a prace domowe uzupełniają- co pozytywnie wpłynęło na moje postępy - z całego serca dziękuję!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2024

Duża ilość pracy, wymagający mentor ale zdecydowanie polecam zdecydowanym, którzy chcą podnieść swój poziom :) Serdeczna i profesjonalna lektorka z dużym nakładem cierpliwości i wsparcia na każdym etapie przygotowań do egzaminu TELC! :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2024

Z doświadczenia z nauki z Panią Karoliną skorzystałam na 100% i jak dotąd mogę śmiało powiedzieć, że nie spotkałam profesjonalisty z taką otwartością i zaangażowaniem. Jest to osoba rzetelna i konkretna, a przez tym empatyczna i serdeczna. To co mnie najbardziej urzekło we współpracy z p. Karoliną to jej przedsiębiorczość i pomysłowość-lekcje były dynamiczne, ciekawe i zachęcające do nauki!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2024

Pani Karolina fenomenalnie przygotowała mnie do egzaminu Goethe Zertifikat B2 i jestem jej ogromnie wdzięczna za wkład pracy oraz zaanagażowanie. Trzeba przyznać, że miałam niewiele czasu i ilość pracy była równie duża ale zostałam perfekcyjnie nauczona do wszystkiego oraz wiedziałam co i jak robić na egzaminie. Żadne zadanie nie było dla mnie zaskoczeniem. Jeśli ktoś tak jak ja potrzebuje przygotowania do egzaminu to bez zastanowienia poleciłabym Panią Karolinę!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2024

Bardzo efektywne lekcje. Ćwiczmy wspólnie konwersacje oraz słownictwo. Przez kilka miesięcy zrobiłem większy postęp niż przez ponad rok z poprzednim nauczycielem. Bardzo ciężko mi zawsze było używać obcego języka swobodnie - udało się to zmienić. Danke! <3

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2024

Świetne lekcje, przemiła nauczycielka, program odpowiednio dopasowany indywidualnie do ucznia. Bardzo praktyczne podejście co przełożyło się w moim przypadku na umiejętności w ekspresowym tempie. Polecam z całego serca!

avatar
Niki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2024

Ocena: celujący. Goethe-Zertfikat C1 zdany :)
Bardzo dobre lekcje, Nauczycielka z powołania kocha to co robi. Jej lekcje mijają błyskawicznie. Po każdej zostaje w głowie jakiś niemiecki element.
Gdybym wcześniej miał taką nauczycielkę, to pewnie teraz mówiłbym płynnie po niemiecku.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2024

Dziękuję za współpracę. Nigdy wcześniej nie miałem tak radosnego i pełnego życia nauczyciela. Bardzo ciekawe metody. Zawsze przygotowana i gotowa pomóc.
Gorąco polecam!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2024

Uczę się z lektorem już od roku raz w tygodniu i po tym czasie widzę ogromna zmianę w moim języku niemieckim, zarówno tym pisanym jak i mówionym.
Materiały są zawsze przygotowane, a w ciągu tych 60min robimy tyle ile się da z niemieckiego!
Lektorka prawidłowo wychwycą każdy mój błąd i kładzie nacisk na moją poprawna pisownię i przede wszystkim - wymowę.
Jak najbardziej polecam zajęcia, bo to genialna lektorka która potrafi uczyć języka zupełnie nowym i innowacyjnym sposobem jakich nie ma w szkole :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2024

Fenomenalny nauczyciel, który wie jak uczyć, aby skutecznie nauczyć.. Oby jak najwięcej takich nauczycieli !

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2024

Bardzo troskliwy lektor, który potrafi i pomóc zrozumieć i rozwiązać moje problemy z gramatyką i wymową.
Polecam wszystkim, ktorzy tak jak ja na sama mysl o niemieckim dostaja gęsiej skórki. Kazda lekcja jest pelna motywacji, tłumaczenia i pomimo, że lektor wymaga bardzo dużo, to skutki są takie ze z lekcji na lekcje widze poprawę w swoim niemieckim:)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2024

Polecam z całego serca! Zajęcia były prowadzone tak jak lubię - konkretnie, w oparciu o plan i z dużą ilością wymagań stawianych przez nauczycielkę. Pełne wsparcie przed, po i na zajęciach co zdecydowanie wpłynęło na pozytywny wynik egzaminu Goethe. Gamą materiałów - ciekawa i dopasowana do potrzeb. Dużo prac pisemnych i mówienia, dzięki czemu udało mi się pokonać barierę komunikacyjna.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2024

Tylko i wyłącznie dzięki tym zajęciom zdałam egzamin Goethe. Wspaniała i zaangażowana lektorka, która pomogła mi przełamać baterie językowa i przygotować się do egzaminu. Bardzo dziękuje !:)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2024

Lektorka bardza kompetentna i pomocna. Dobrze zaplanowany plan nauki i przyjazna atmosfera ,zdecydowanie pomagaja w przelamaniu bariery w mowieniu. Przygotowania do egzaminu Goethe oceniam wysoko :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2024

Pani lektorka jest wspaniałą, empatyczną specjalistką z dużą wiedza i kultura.
Zajęcia przez nią prowadzone są zróżnicowane, profesjonalne, duża ilość informacji na temat egzaminu Ielts -dokładnie przedstawiona i wytłumaczona. Przeprowadziła mnie przez wszystkie "kruczki" egzaminacyjne oraz dała wskazówki jak je skutecznie rozwiązać. Dodatkowo poprawiłam pisanie i umówienie, poznałam mnóstwo nowego i pożytecznego słownictwa.
Bardzo, bardzo polecam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2024

Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Lekcje są treściwe, klarowne i dobrze przygotowane. Łatwo jest mi przyswoić wiedzę i uporządkować nowe wiadomości. Polecam :)

avatar
Lukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2024

Bardzo charyzmatyczny i przyjemny nauczyciel. Łatwo i przyjemnie uczy się z nim niemieckiego. Potrafi przekonać że nauka języka obcego może być przyjemna i cały czas motywuje do dalszej :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2024

Świetna lektorka ! Przygotowała mnie znakomicie w zaledwie kilka lekcji do certyfikatu B2, który zdalam z bardzo satysfakcjonującym wynikiem!! Bardzo polecam!!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2023

Mam okazję współpracować z Panią Karoliną od ponad pół roku. Szukałam osoby, która włada językiem niemieckim na perfekcyjnym poziomie i tak też trafiłam na Panią Karolinę. Pani Karolina jest dla mnie bardzo pomocna przy redagowaniu tekstów specjalistycznych oraz tłumaczeniach. Cenię Panią Karolinę za ogromny profesjonalizm, jak i terminowość. Gorąco polecam.

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2023

Lekcje z Karoliną oceniam jako bardzo profesjonalne. Ogromnym atutem i zasobem Karoliny jest niebywała umiejętność dostosowania lekcji do osobistych preferencji ucznia a nawet jego osobowości. Świetnie, że tempo nauki zawsze jest dostosowane do możliwości czasowych i życiowych ucznia. Jednocześnie z lekcji na lekcje robi się postępy i progres w nauce, który wydaje się dla ucznia nieobciążający. Efekt jest taki, że system nauczania stosowany przez Karoliną jest naprawdę efektywny! Mówisz więcej, sprawniej, swobodniej. Sprytne łączenie nauki gramatyki z poszerzaniem słonictwa daje wspaniałe efekty. Ponadto w cenie lekcji Karolina oferuje naprawdę dużo materiałów edukacyjnych a to bardzo motywuje do samodzienej nauki i utrwala tematy omawiane na lekcjach. Pozatym to sympatyczna, życzliwa osoba do której ma się ochotę wracać, a na lekcje czeka z niecierpliwością a nie przymusem. Serdecznie polecam!!!!

avatar
Pati
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2023

Bardzo dobry korepetytor, dostosowuje się do potrzeb klienta, można wypracować elastyczne godziny zajęć, wysyła dodatkowe materiały, testy. Motywuje, cierpliwie poprawia codziennie ten sam błąd do skutku. Znacznie poprawił mi się zasób słów, płynność mówienia i ogólnie pewność siebie w tym języku. Słowem - polecam!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2023

Moja przygoda z niemieckim zaczela sie 2 lata temu. Po pierwszej rozmowie z Karoliną od razu wiedzialam ze to strzal w dziesiatke! Dzieki niej po prawie 4 miesiacach nauki ja jak i moj znajomi widza ogromna poprawe w pismie a takze mowie. Po wielu probach w koncu zrozumialam o co chodzi z DATIVEM i AKKUSATIVEM! Poznalam roznorodne slownictwo ktore pomaga mi w codziennej komunikacji. Karolina jest cierpliwa nauczycielka, która, potrafi podejsc indywidualnie do potrzeb ucznia, stosuje ciekawe metody nauczania dzieki ktorym podniosly moje zaangazowanie a takze motywacje do codziennej nauki :) Dziekuje Ci bardzo Karolina! :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2023

Ocena bardzo dobry to zdecydowanie za mało! Karolina zasługuje na 10 * - jest wspaniałą i niezwykle zaangażowaną nauczycielką, a przy tym miłą i sympatyczną osobą. Lekcja trwa godzinę, a ma się wrażenie, że tylko 5 minut. Karolina daje mnóstwo materiałów dostosowanych zainteresowań i jest bardzo otwarta na wszelkie pomysły.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2023

Serdecznie polecam! Lekcje są bardzo ciekawe i angażujące, zawsze odbywają sie punktualnie i sa ciekawie urozmaicane. Karolina jest wymagająca nauczycielka (czego mi było potrzeba) ale jednocześnie jest bardzo mila atmosfera podczas zajęć. Zdecydowanie najlepszy nauczyciel do nauki niemieckiego jakiego miałam!

avatar
Nash
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2023

I'm fully satisfied ! German lessons in English, professional and very kind tutor. Fully recommended !

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2023

Bardzo ciekawa metoda prowadzenia lekcji. Nie ma typowego powielania utartych schematów jak czasami się spotyka na lekcjach języków. Podejście indywidualnie i to jest jeden z najważniejszych plusów zajęć :)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2023

Witam. Uczę się niemieckiego przez 15 lat, używam na codzień w pracy, moim celem jest płynna poprawna gramatycznie rozmowa oraz zwiększenie zasobu słów.
Miałam kilku różnych nauczycieli z niemieckiego, ale takiego jak Karolina jeszcze nie spotkałam. Karolina jest bardzo profesjonalna, pełna pasji i wiedzy, ma indywidualne podejście do każdego, podczas lekcji nie zdarza mi się patrzeć na zegarek z nudy, czuję bardzo dużo energii po każdej lekcji. Rewelacja! Serdecznie polecam zainwestować swój czas w naukę języka z Karoliną :)

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2023

Bardzo efektywnie prowadzone lekcje, które pozwalają na szybkie podciągnięcie poziomu znajomości niemieckiego. Dzięki tym lekcjom w niedługim czasie udało mi się zdać oficjalny egzamin znajomości języka na potrzeby uzyskania statusu stałego rezydenta w Szwajcarii. Polecam.

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2023

Dziękuję za współpracę. Nigdy wcześniej nie miałem tak radosnego i pełnego życia nauczyciela. Bardzo ciekawe metody. Zawsze przygotowana i gotowa pomóc.
Gorąco polecam!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2023

Współpracuje z Karolina od kilku miesięcy i jestem mega zadowolona.
Karolina jest zawsze dobrze zorganizowana, punktualna, a przy tym elastyczna. Lekcje uzupełnia dodatkowymi materiałami tak żebym mogła sobie przyswoić najważniejsze tematy w dobranym do mnie tempie. Dostaje dużo informacji o wszystkich możliwościach zastosowania wyrażeń w języku potocznym i formalnym co wcześniej rzadko mi sie zdarzało. Lekcje są zdecydowanie konkret z nuta humoru. Mocno polecam, Patrycja

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2023

Zdecydowanie polecam! Zdecydowałam się na korepetycje, ponieważ planowałam wyjazd do Austrii. Lekcje odbywają się w miłej atmosferze. Karolina daje dużo ciekawych materiałów do ćwiczeń, dobrze tłumaczy, motywuje do nauki. Dzięki korepetycjom u Karoliny szybko przypomniałam sobie podstawy ze szkoły, nauczyłam się nowych dla mnie reguł gramatycznych i wielu słówek, przydatnych w codziennych rozmowach. Co najważniejsze dla mnie, w końcu przełamałam strach przed mówieniem w języku obcym. Już kilka dni po wyjeździe za granice posługiwałam się językiem niemieckim i byłam naprawdę mile zaskoczona tym jak dużo potrafię zrozumieć i powiedzieć.

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2023

Przygotowane, przemyślane zajęcia. Bardzo polecam zajęcia z Panią Karoliną, ciepła i kompetentna osoba :) Zajęcia są prowadzone z dużym naciskiem na konwersacje. Gorąco polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2023

Najlepsza nauczycielka jaka mialam, bardzo bardzo polecam!! Rozlegla wiedza z jezyka niemieckiego, zajecia prowadzone w sposob bardzo logiczny i efektywny. Zdalam super egzamin z Goethe dzieki Pani Karolinie. Bardzo polacam!!!!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2023

Karolina jest wyrozumiała, cierpliwa, otwarta, komunikatywna. Tworzy swobodną atmosferę podczas lekcji, a przy tym poziom merytoryczny jest bardzo wysoki. Jej postawa podczas lekcji zachęca do dalszej nauki, nawet jeżeli się plątasz i dukasz :) jest bardzo miła, nie zawstydza uczniów, nie wypomina błędów, nawet jeżeli pytasz o to samo po raz enty. Ponadto jest dyspozycyjna, zawsze znajdzie czas, a lekcje przez Skype są super pomysłem :) teraz już się nie możesz wymigać, że nie masz czasu na naukę! Ogólna ocena 10/10, polecam serdecznie lekcje z Karoliną ! :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2023

z calego serca polecam wspolprace z Karolina. Jestem pelna podziwu dla jej wszechstronnej wiedzy i organizacji pracy. Nie raz mialam sytuacje, kiedy Karolina dzielila sie ze mna wiadomosciami wykraczajacymi poza Hochdeutsch jak np. zwyczaje i gramatyczne ciekawostki dotyczace szwajcarsko-niemieckiego. Do egzaminu przystapilam bez jakichkolwiek obaw ze jestem niewystarczajaco przygotowana. Karolina to osoba, ktora motywuje do nauki i sprawia, ze gramatyka staje sie nie taka straszna a bariera jezykowa zanika. Jezeli korepetycje z niemieckiego to tylko z Karolina.

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2023

Na początku muszę powiedzieć że do Karoliny trafiłam przez przypadek tuż przed egzaminem z gramatyki opisowej i muszę powiedzieć szczerze ze jest to najbardziej profesjonalna i kompetentna lektorka z jaka miałam do tej pory styczność , bardzo konkretnie bez żadnego problemu objaśnia wszystkie kwestie.Poza tym jest przemiłą i ciepłą osoba !
Polecam z całego serca !

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2023

Skontaktowałam się z Karoliną przed ustna obrona egzaminu dyplomowego. Karolina była świetnie przygotowana z zakresu, który jej przesłałam, dokładnie przerobiłyśmy każde zagadnienie i zawsze mogłam liczyć na wspaniałe wsparcie z jej strony. Uwagi i cenne wskazówki okazały się bardzo przydatne podczas obrony, którą przeszłam bez żadnych problemów. Bardzo Dziękuję za ogromną pomoc i wsparcie, poprawę mojej wymowy i ogromną dawkę pewności siebie w swobodnym posługiwaniu się językiem niemieckim. Zajęcia online przebiegały bez żadnych komplikacji i zaledwie po kilku spotkaniach moje przygotowanie do egzaminu było na świetnym poziomie. Serdecznie Polecam i i jeszcze raz dziękuję za pełne zaangażowanie i wsparcie:)

avatar
Jula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2023

Dziękuję za współpracę. Nigdy wcześniej nie miałem tak radosnego i pełnego życia nauczyciela. Bardzo ciekawe metody, przetestowane przez samą Karolinę. Zawsze przygotowana i gotowa pomóc.
Gorąco polecam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2023

Jestem bardzo zadowolona z zajęć, nauka to czysta przyjemność !
Lekcje są bardzo rzeczowe, udaje się zrobić mnóstwo w czasie pojedynczej lekcji. Nie osiągnęłabym takich efektów w tak krótkim czasie w żadnej innej szkole językowej.
Polecam !

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2023

Bardzo dobry korepetytor, dostosowuje się do potrzeb klienta, można wypracować elastyczne godziny zajęć, wysyła dodatkowe materiały, testy. Motywuje, cierpliwie poprawia codziennie ten sam błąd do skutku. Znacznie poprawił mi się zasób słów, płynność mówienia i ogólnie pewność siebie w tym języku. Słowem - polecam!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2023

Świetna lektorka ! Przygotowała mnie znakomicie w zaledwie kilka lekcji do certyfikatu B2, który zdalam z bardzo satysfakcjonującym wynikiem!! Bardzo polecam!!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2023

Świetne lekcje! Jestem nauczycielką języka angielskiego i doświadczoną korepetytorką, więc miałam spore wymagania, gdy wybierałam nauczyciela języka niemieckiego dla siebie. Zależało mi na całościowej nauce (czytanie, słuchanie, mówienie, gramatyka itp.) i to dostałam. W moim przypadku Nauczyciel stawia na mówienie, co bardzo mi odpowiada, ponieważ nie jestem ograniczona do kilku banalnych słówek, które byłyby normalnie przewidziane w typowym podręczniku dla mojego (niskiego) poziomu. Do tego otrzymuję różnorodne materiały do przećwiczenia np. gramatyki, która podczas zajęć jest wyjaśniona bardzo przystępnie i na zasadzie skojarzeń.

Atmosfera jest swobodna, dzięki czemu nie stresuję się podczas mówienia i mogę czynić postępy :)

Cena jest oczywiście jak najbardziej adekwatna do jakości prowadzonych zajęć.

Zdecydowanie polecam lekcje!

avatar
Jurek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2023

Maksymalna jakość, wspaniałe lekcje i przyjemne doświadczenie!
Pani Karolina jest nie tylko świetnym nauczycielem i dydaktykiem, który wsłuchuje się w potrzeby swojego ucznia i do nich dopasowuje program lekcji, ale jest również erudytką, która świetnie zna kraje niemieckojęzyczne dzieli się swoją wiedzą na zajęciach. To pozwala nie tylko pokonać barierę językową, ale ułatwia komunikację na wielu innych płaszczyznach. Nie da się lepiej!...

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2023

FSP zdane :)
Dzięki wielkie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2023

Pójście na lekcje niemieckiego do Karoliny to był strzał w dziesiątkę. Sposób przekazywania przez Nią wiedzy jest na najwyższym poziomie. Atmosfera na zajęciach jest bardzo miła, w przypadku pytań Karolina cierpliwie odpowiada upewniając się czy zagadnienie na pewno zostało zrozumiane. Z całego serca polecam lekcje u tej sympatycznej korepetytorki!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2023

Karolina jest fantastyczną nauczycielką. Niewiarygodnie serdeczna, wyrozumiała i przede wszystkim kompetentna. Ma ogromną wiedzę i jest niezwykle zaangażowana w swoją pracę. Zawsze mogę liczyć na jej pomoc, a zajęcia z nią to sama przyjemność :)

avatar
Kajetan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2023

BARDZO POLECAM!
Karolina bardzo szybko wyłapuje braki osoby uczącej się, bardzo dużo cierpliwości i przede wszystkim miła atmosfera. Dodatkowym atutem są elastyczne godziny zajęć udostępnione w kalendarzu online.
Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i zdrowe podejście do osób uczących się :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2023

Zajęcia super, zawsze bardzo punktualnie, nie było problemu z dobraniem idealnego terminu. Treści przekazywane w bardzo przystępny sposób, super materiały. To moje pierwsze zajęcia on-line i zdecydowanie spełniają moje oczekiwania. Atmosfera na zajęciach również jest zawsze bardzo dobra i motywująca do nauki :)

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2023

Jak najbardziej polecam Karolinę do nauki niemieckiego. Lekcje są bezstresowe i przyjemne. Kontakt świetny, a do tego dodatkowe materiały na każdą lekcję ☺️ Świetne korepetycje!

avatar
Pati
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2023

Pani Karolina to doskonały korepetytor, jest nie tylko kompetentnym nauczycielem ale też b.miłą osobą dlatego lekcje z Nią to czysta przyjemność i owocnie spędzony czas.:)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2023

Mogę z całego serca każdemu polecić zajęcia z Karoliną! Jest ona profesjonalistką w swoim fachu i naprawdę zna się na rzeczy. Widzę po sobie ogromny postęp a uczę się z Karoliną dopiero ok. pół roku. Zajęcia są zindywidualizowane, prowadzone w sposób zorganizowany, ciekawy, z maksymalnym nastawieniem na mówienie i wyjaśnianie ewentualnych wątpliwości lub zagadnień gramatycznych. Podoba mi się fakt, że Karolina motywuje do systematyzowania wiedzy, którą się zdobyło na zajęciach, m.in. poprzez powtórki całości materiału a nie tylko części. Zajęcia są olbrzymią dawką wiedzy przekazaną w bardzo skuteczny ale i przystępny sposób. Doceniam również dobór materiałów w zależności od poziomu i przerabianych tematów oraz to, że wszystkie notatki znajdują się w jednym miejscu w postaci spersonalizowanego pliku. Ponadto kalendarz online i możliwość dopasowania zajęć do swojego grafiku (zarówno terminy w godzinach porannych jak i popołudniowych/wieczornych) są czymś niezastąpionym! Bardzo się cieszę, że trafiłam na zajęcia do Karoliny i to właśnie ona pogłębia moją wiedzę z j. niemieckiego, bo do tego wszystkiego jest przesympatyczną osobą.

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2023

Zajęcia z języka niemieckiego z Karoliną są naprawdę rewelacyjne! Prowadzone są w bardzo skuteczny sposób, a dzięki planowi nauki jest wiadome, które zagadnienia są już opanowane, a które będą jeszcze przerabiane. Większość zadań rozwiązuje się samodzielnie, dzięki czemu czas zajęć jest maksymalnie wykorzystany na mówienie, tłumaczenie nowych struktur gramatycznych, czy rozwiewanie wątpliwości.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2023

Uczestniczyłem w wielu kursach językowych, ale ten z Karoliną mogę zdecydowanie nazwać najlepszym. Indywidualne podejście, oryginalna metoda przekazywania wiedzy nastawiona na najważniejsze aspekty nauki żywego języka, a przede wszystkim ogromna wiedza i doświadczenie prowadzącej sprawiają, że są to naprawdę porządnie przygotowane zajęcia i solidna dawka wiedzy. Serdecznie polecam każdemu kto myśli o nauce języka niemieckiego - na każdym poziomie.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2023

Uczę się z Karoliną już rok. Posiada wszystkie najważniejsze cechy, które powinien mieć nauczyciel. Nauczy języka niemieckiego na każdym poziomie. Bardzo polecam

avatar
Nela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2023

Serdecznie polecam z zajęcia z Karoliną, przygotowuje mnie do certyfikatu oraz pracy w Niemczech jako lekarz. Z lekcji na lekcji widzę u siebie coraz większe postępy. Karolina wszystko dokładnie tłumaczy i systematyzuje wiedzę jaką przekazuje. Możliwość zajęć online sprawia, że idealnie można dopasować swój grafik pod zajęcia. Jeśli jeszcze ktoś ma wątpliwości czy to odpowiednia osoba spieszę z pomocą - lepszej nauczycielki nie znajdziecie!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2023

Lekcje z Karoliną mogę polecić każdemu komu zależy na najwyższej jakości edukacji, w dodatku ogromnie praktycznej. Lekcje zostały mi polecone przez mojego brata, który stwierdził że nigdy nie zrobił tak szybkiego i gruntownego postępu. Wszystko jest dopięte "na ostatni guzik", dodatkowo lekcje są dla mnie bardzo interesujące jeśli chodzi o nasze konwersacje. Jestem bardzo wymagający i rzadko zdarza mi się być w 100% usatysfakcjonowanym, w tym przypadku wszystko działa bez zarzutu.

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2023

Pełen profesjonalizm, punktualność, przygotowanie do zajęć i motywacja :)

avatar
Katrina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2023

Od zera do bohatera...
Uczestniczę w zajęciach indywidualnych online z Panią Karoliną od ponad 2 lat.
Nie wierzyłam w to, że tak oporna osoba jak ja w końcu się przełamie i zacznie mówić w języku niemieckim, który jest TRUDNY!!!! - to dzięki Pani Karolinie!
Polecam wszystkim, którzy oczekują realnych rezultatów.
Pani Karolina jest zawsze bardzo dobrze przygotowana, prowadzi mój indywidualny konspekt z postępami.
Ćwiczenia są dopasowane do mojego poziomu oraz różnorodne.
Ćwiczymy mówienie, gramatykę, czytanie, słuchanie i pisanie. Pani Karolina stawia nacisk na poprawną wymowę.
Odmiana czasowników z Panią Karoliną jest bezbolesna i ich nauka przynosi szybkie efekty.
Mogłabym się tu jeszcze rozpisywać o OCHach i ACHach zajęć z Panią Karoliną bo jest ich dużo więcej. Jeśli czyta to ktoś, kto się zastanawia czy warto podjąć naukę z Panią Karoliną, to naprawdę nie warto szukać dalej.
To najlepszy pedagog z jakim pracowałam.
Zajęcia są prowadzone z pasją oraz bardzo mnie motywują do dalszej nauki!
Dziękuję Pani Karolino za niezmierną cierpliwość i to że już tyle mnie Pani nauczyła.
Pozdrawiam, do usłyszenia jutro na zajęciach :-D

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2023

Bardzo ciekawa metoda prowadzenia lekcji. Nie ma typowego powielania utartych schematów jak czasami się spotyka na lekcjach języków. Podejście indywidualnie i to jest jeden z najważniejszych plusów zajęć :)

avatar
Sylwek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2023

Bardzo charyzmatyczny i przyjemny nauczyciel. Łatwo i przyjemnie uczy się z nim niemieckiego. Potrafi przekonać że nauka języka obcego może być przyjemna i cały czas motywuje do dalszej :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2023

Zajęcia prowadzone w sposób kompetentny, przejrzysty. Różnorodna tematyka, bardzo dobrze przygotowane materiały, zadania. Połaczenia nauki języka z nauką kultury i tradycji. Polecam wszystkim :)

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2023

Niemiecki od zawsze był moją piętą Achillesową. Wróciłem do nauki po dość długiej przerwie a dzięki lekcjom udało mi się zdać egzamin na poziomie C1. Na zajęciach nigdy nie jest sztywno i nudno, a przy tym jest wydajnie. Zajęcia odbywają się w miłej i bezstresowej atmosferze co ma duże znaczenie przy przyswajaniu wiedzy. Poprawa języka pomogła mi zdobyć pracę oraz funkcjonować w niej bez stresu. Spotkania nastawione na nauczenie się mówienia. Polecam serdecznie, nie widzę możliwości, aby ktoś mógł być niezadowolony.

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2023

Świetnie prowadzone zajęcia, w bardzo miłej atmosferze, jak również bardzo produktywne.
W moim przypadku skupiłyśmy się na zdaniu certyfikatu Goethe C1. Świetnie została mi wytłumaczona specyfika egzaminu i to, co ja indywidualnie powinnam przed nim powtórzyć. Parę dni temu dowiedziałam się, że egzamin zdałam pozytywnie :)
Polecam każdemu, kto lubi mieć rozplanowany plan nauki i motywację do pracy z tygodnia na tydzień, aby udało się osiągnąć cel.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2023

Super korepetycje.
+ Indywidualne podejście
+ Tlumaczenie

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2023

Bardzo charyzmatyczny i przyjemny nauczyciel. Łatwo i przyjemnie uczy się z nim niemieckiego. Potrafi przekonać że nauka języka obcego może być przyjemna i cały czas motywuje do dalszej :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2023

Ocena: celujący.
Bardzo dobre lekcje, Nauczycielka z powołania kocha to co robi. Jej lekcje mijają błyskawicznie. Po każdej zostaje w głowie jakiś niemiecki element.
Gdybym wcześniej miał taką nauczycielkę, to pewnie teraz mówiłbym płynnie po niemiecku.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2023

Zajęcia super, zawsze bardzo punktualnie, nie było problemu z dobraniem idealnego terminu. Treści przekazywane w bardzo przystępny sposób, super materiały. To moje pierwsze zajęcia on-line i zdecydowanie spełniają moje oczekiwania. Atmosfera na zajęciach również jest zawsze bardzo dobra i motywująca do nauki :)

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2023

Świetne lekcje, przemiła nauczycielka, program odpowiednio dopasowany indywidualnie do ucznia. Bardzo praktyczne podejście co przełożyło się w moim przypadku na umiejętności w ekspresowym tempie. Polecam z całego serca!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2023

Witam,
Wspaniały, rzetelny i pełen pasji nauczyciel,
polecam gorąco, to osoba, która z pewnością zachęci do dalszej nauki języka,

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2023

Rok wspólnych zajęć zakończyłem zdaniem certyfikatu na poziomie B2. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie, zajęcia online odbywały się punktualnie i z dużym zaangażowaniem lektora. Zagadnienia gramatyczne były tłumaczone jasno i przejrzyście, a pozytywna atmosfera zachęcała do dlaszej nauki. Polecam ;)

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2023

Dziękuję za pomoc w zdaniu FSP, najlepsze zajęcia pod słońcem :)

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2023

Bardzo ciekawa metoda prowadzenia lekcji. Nie ma typowego powielania utartych schematów jak czasami się spotyka na lekcjach języków. Podejście indywidualnie i to jest jeden z najważniejszych plusów zajęć :)

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2023

Zajęcia zawsze przygotowane, interesujące i w miłej atmosferze ! Merytorycznie i językowo - bez zarzutu. Program zajęć ustalany indywidualnie pod ucznia. Polecam w 100% !

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2023

Witam,
Wspaniały, rzetelny i pełen pasji nauczyciel,
polecam gorąco, to osoba, która z pewnością zachęci do dalszej nauki języka,
Marta

avatar
Krystuan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2023

Najbardziej podoba mi się to, że jest Nauczyciel konkretny. Myślę że zajęcia są bardzo urozmaicone, nie ma monotonii. Na ogromny plus dużo różnych materiałów z których się uczymy. Bardzo miło mi się współpracuje, po lekcji czuje, że to był dobrze wykorzystany czas.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2023

Świetne lekcje! Jestem nauczycielką języka angielskiego i doświadczoną korepetytorką, więc miałam spore wymagania, gdy wybierałam nauczyciela języka niemieckiego dla siebie. Zależało mi na całościowej nauce (czytanie, słuchanie, mówienie, gramatyka itp.) i to dostałam. W moim przypadku Nauczyciel stawia na mówienie, co bardzo mi odpowiada, ponieważ nie jestem ograniczona do kilku banalnych słówek, które byłyby normalnie przewidziane w typowym podręczniku dla mojego (niskiego) poziomu. Do tego otrzymuję różnorodne materiały do przećwiczenia np. gramatyki, która podczas zajęć jest wyjaśniona bardzo przystępnie i na zasadzie skojarzeń.

Atmosfera jest swobodna, dzięki czemu nie stresuję się podczas mówienia i mogę czynić postępy :)

Cena jest oczywiście jak najbardziej adekwatna do jakości prowadzonych zajęć.

Zdecydowanie polecam lekcje!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2023

Niemiecki od zawsze był moją piętą Achillesową. Wróciłem do nauki po dość długiej przerwie a dzięki lekcjom udało mi się zdać egzamin na poziomie C1. Na zajęciach nigdy nie jest sztywno i nudno, a przy tym jest wydajnie. Zajęcia odbywają się w miłej i bezstresowej atmosferze co ma duże znaczenie przy przyswajaniu wiedzy. Poprawa języka pomogła mi zdobyć pracę oraz funkcjonować w niej bez stresu. Spotkania nastawione na nauczenie się mówienia. Polecam serdecznie, nie widzę możliwości, aby ktoś mógł być niezadowolony.

avatar
Wiki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2023

Polecam, lekcje bardzo treściwe, w trakcie godziny przerabiam wiele materiału. Pomagają w zrozumieniu trudniejszych tematów, spokojnie i w miłej atmosferze.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2023

Dziękuję za współpracę. Nigdy wcześniej nie miałem tak radosnego i pełnego życia nauczyciela. Bardzo ciekawe metody. Zawsze przygotowana i gotowa pomóc.
Gorąco polecam!

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2023

Zajecia w milej, bezstresowej atmosferze. Motywacja na pierwszym miejscu. A najwazniejsze, ze widac swietne efekty! Dziękuję!!

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2023

Bardzo dobry nauczyciel. Indywidualne podejscie, duza wiedza i oryginalne metody nauczania. Zdalam egzamin Goethe poziom B2 na 98%. Bardzo polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2023

Bardzo profesjonalne podejście z indywidualnym nastawieniem na ucznia, Gorąco polecam

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2023

Uczę się z lektorem już od roku raz w tygodniu i po tym czasie widzę ogromna zmianę w moim języku niemieckim, zarówno tym pisanym jak i mówionym.
Materiały są zawsze przygotowane, a w ciągu tych 60min robimy tyle ile się da z niemieckiego!
Lektorka prawidłowo wychwycą każdy mój błąd i kładzie nacisk na moją poprawna pisownię i przede wszystkim - wymowę.
Jak najbardziej polecam zajęcia, bo to genialna lektorka która potrafi uczyć języka zupełnie nowym i innowacyjnym sposobem jakich nie ma w szkole :)

avatar
Madzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2023

Tylko i wyłącznie dzięki tym zajęciom zdałam egzamin TELC. Wspaniała i zaangażowana lektorka, która pomogła mi przełamać baterie językowa i przygotować się do egzaminu. Bardzo dziękuje !:)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2023

Zajęcia z j.niemieckiego to bardzo dobra inwestycja, oprócz praktyki (baaaardzo dużo mówienia), pani lektorka zna wymagania egzaminacyjne oraz w sposób zrozumiały potrafi skutecznie wytłumaczyć gramatykę. Polecam wszystkim niezdecydowanym ;)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2023

Jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy i ogromnie się cieszę, że znalazlam te zajecia. Lekcje odbywaja sie w w bardzo dobrej atmosferze, zawsze otrzymuje odpowiedzi na wszystkie pytania o zagadnienia gramatyczne czy tez egzaminy jezykowe. Zostały mi przedstawione różne egzaminy, ktorych zdanie pomogloby mi w dostaniu sie na studia., Polecam z pełnym przekonaniem !

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2023

Przygotowywałam się do egzaminu FSP i zdałam go powyżej zakładanych wymogów kraju docelowego :) Lekcje były systematyczne i zaplanowane, a motywacyjne podejście nauczycielki motywowały mnie do pracy

avatar
Staszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2023

Świetny kurs FSP :) :) polecam

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2023

Polecam :) sprawne tłumaczenie :)

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2022

Bardzo polecam naukę j.niemieckiego z Karoliną. Zajęcia zdecydowanie wyróżniają się na tle innych jasno wyznaczonym planem działania, który realizowany jest z każdą, kolejną lekcją. Język staje się zrozumiały, wszelkie zawiłości gramatyczne jasne, przez co widać realne efekty nauki. Dodatkowo, Karolina jest sympatyczną, konkretną i bardzo cierpliwą osobą, dzięki czemu lekcje są ustrukturyzowane oraz przebiegają w miłej, życzliwej atmosferze. Nie ma szans na bardziej kompetentnego nauczyciela - pasjonatkę i profesjonalistkę.
Polecam niezdecydowanym!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2022

Uwielbiam zajęcia z Karoliną. Jest świetną nauczycielką, znającą metodykę nauczania języków i, równie ważne, przemiłą osobą, z którą chce się uczyć. Wciąga do rozmowy, zadając z lekka prowokacyjne i dające do myślenia pytania. Z miejsca interweniuje, kiedy słyszy, że uczący się ma problem z jakimś zagadnieniem (bardzo efektywne!). Materiały, które proponuje są bardzo ciekawe, niebanalne i zachęcające do nauki. Gorąco ją polecam!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2022

Niemiecki od zawsze był moją piętą Achillesową. Wróciłem do nauki po dość długiej przerwie a dzięki lekcjom udało mi się zdać egzamin na poziomie C1. Na zajęciach nigdy nie jest sztywno i nudno, a przy tym jest wydajnie. Zajęcia odbywają się w miłej i bezstresowej atmosferze co ma duże znaczenie przy przyswajaniu wiedzy. Poprawa języka pomogła mi zdobyć pracę oraz funkcjonować w niej bez stresu. Spotkania nastawione na nauczenie się mówienia. Polecam serdecznie, nie widzę możliwości, aby ktoś mógł być niezadowolony.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2022

Po roku zajęć mogę całym sercem polecić Karolinę. Wcześniej chodziłam przez rok do szkoły językowej oraz na prywatne lekcje u innej pani, jednak efekty były zupełnie niezadowalające. Dopiero pod opieką Karoliny rozszerzyłam słownictwo, zrozumiałam gramatykę i zaczęłam bez stresu mówić :) Zaczynałyśmy praktycznie od poziomu zero, celem jest poziom C1, a Karolina ma plan na cały okres edukacji, jest zawsze przygotowana. Zajęcia są intensywne, przez praktycznie całą godzinę mówię ja. Oprócz samego języka, na zajęciach można usłyszeć ciekawostki z życia w krajach niemieckojęzycznych. Atmosfera jest bardzo przyjazna, każda lekcja to przyjemność, Karolina super potrafi zmotywować, jest przy tym niezwykle uprzejma. Tempo i ilość materiału są dostosowane do ilości mojego czasu oraz możliwości. Poleciłam Karolinę znajomej i również jest bardzo zadowolona ze współpracy. Plusem jest też kalendarz online.
Podsumowując, zaufaj Karolinie!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2022

Zajęcia profesjonalne i ciekawe. Zaskoczyła mnie pozytywnie bardzo duża ilość różnorodnych materiałów do nauki i konwersacji. Jestem zachwycona. Robię szybkie postępy. Porządkuję i używam to, co już wcześniej "znałam". Karolina jest kreatywna, nieszablonowa i kompetentna. Miła, przyjazna atmosfera. Polecam:))

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2022

Korepetycje z Karoliną zaczęłam parę miesięcy temu jednak zdążyłam się nauczyć więcej niż przez kilka lat w szkole. Karolina jest profesjonalna, zawsze przygotowana aby nauczać i jest to nauka w luźnej atmosferze bez stresu. Polecam!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2022

Polecam lekcje z Karoliną: świetny kontakt, erudycja, bardzo ciekawe zajęcia, dużo wynoszę z naszych spotkań.

avatar
Magda W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2022

Bardzo polecam zajęcia z Karoliną, każda kolejna lekcja to dawka rzetelnej wiedzy, nie sposób też zapomnieć przerobionego dotychczas materiału, do tego zajęcia prowadzone w miłej i bezstresowej atmosferze.
Dzięki nauce z Karoliną zrobiłam w kilka miesięcy postępy, których nie udało się wypracować przez lata poprzedniej nauki :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2022

Długo szukałam świetnego nauczyciela no i w końcu się udało! ;) wcześniej uczyłam się w szkołach językowych, ale nie przynosiło to dużego efektu. Zajęcia u Karoliny dostosowane są do mojego poziomu i potrzeb, jest wymagająca, ale jednocześnie atmosfera na zajęciach jest bezstresowa i bardzo przyjemna. Podszkoliłam zarówno słownictwo jak i gramatykę. Polecam lekcje z Karoliną bo naprawdę warto ;)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2022

BARDZO POLECAM!
Karolina bardzo szybko wyłapuje braki osoby uczącej się, bardzo dużo cierpliwości i przede wszystkim miła atmosfera. Dodatkowym atutem są elastyczne godziny zajęć udostępnione w kalendarzu online.
Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i zdrowe podejście do osób uczących się :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2022

Polecam gorąco zajęcia z Karoliną :)
Bardzo pozytywna atmosfera na zajęciach. Mnóstwo motywacji i dużo wyrozumiałośći :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2022

Zajęcia z niemieckiego rozpoczęłyśmy z polecenia. Jest to bardzo kompetentna nauczycielka, która prowadzi zajęcia w przyjaznej i miłej atmosferze. Zagadnienia gramatyczne są przekazywane w zrozumiały sposób poparte bardzo duża liczba zdań, co przyczynia się do skutecznej i szybkiej nauki języka.
Bardzo polecam!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2022

Fajne, nieszablonowe lekcje, wszystko jasno tłumaczone w dodatku przemiła atmosfera. Serdecznie polecam! :-)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2022

Bardzo ciekawa metoda prowadzenia lekcji. Nie ma typowego powielania utartych schematów jak czasami się spotyka na lekcjach języków. Podejście indywidualnie i to jest jeden z najważniejszych plusów zajęć :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2022

Nauczyciel z pasją, miłością do języka i niesamowitym kreatywnym podejściem do nauki. Potrafi przekonać że niemiecki jest pięknym językiem i zachęcić do jego nauki.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2022

Super korepetycje.
+ Indywidualne podejście
+ Tlumaczenie

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2022

Dzięki wielkie!!! :) :) najlepsze zajęcia!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2022

BARDZO POLECAM. W krotkim czasie nauczylam sie tak wiele! Atmosfera jest super, przekazywana tresc praktyczna. Nacisk na mowienie nawet jak zaczynasz od podstaw - zdecydowanie na PLUS!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2022

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, umiejętności i wiedza ze strony nauczyciela. Gorąco polecam!

avatar
Benia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2022

Bardzo dobry korepetytor, dostosowuje się do potrzeb klienta, można wypracować elastyczne godziny zajęć, wysyła dodatkowe materiały, testy. Motywuje, cierpliwie poprawia codziennie ten sam błąd do skutku. Znacznie poprawił mi się zasób słów, płynność mówienia i ogólnie pewność siebie w tym języku. Słowem - polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2022

Uważam, że Karolina to osoba o bardzo dużej wiedzy jeśli chodzi o język niemiecki, z łatwością podejmuje się nowych wyzwań, chociażby z tym jak moja praca licencjacka! Pomogła mi odkryć trudne, niezbędne słownictwo oraz tajniki do napisania pracy. Zawsze pomocna i punktualna, lekcje zarówno przez skypa jak i "na żywo" są samą przyjemnością :) Naprawdę polecam !

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2022

Bardzo efektywne lekcje. Ćwiczmy wspólnie konwersacje oraz słownictwo. Przez kilka miesięcy zrobiłem większy postęp niż przez ponad rok z poprzednim nauczycielem. Bardzo ciężko mi zawsze było używać obcego języka swobodnie - udało się to zmienić. Dzięki Karolina! :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2022

Karolina to wspaniała nauczycielka: sympatyczna, cierpliwa i powtórzy n-razy:) Dostarcza dużo różnorakich materiałów. Nauka przez skypa to wygoda i w niczym nie usępuje tej tradycyjnej metodzie. Czas na nauce niemieckiego z Karoliną stanowczo za szybko ucieka. Gorąco polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2022

Dziękuję za przetłumaczenie dokumentu.
Osoba uczciwa:)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2022

Bardzo polecam współpracę z Panią Karoliną. Pani Karolina jest bardzo sumienna, bardzo szybko odpisuje na wiadomości i zawsze dotrzymuje terminów. Naprawdę super!!!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2022

FSP zdane, dzięki Karolina za super przygotowanie :) :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2022

Karolina świetnie dostosowuje sposób prowadzenia lekcji do potrzeb ucznia. Solidna i skuteczna. Polecam!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2022

Zajęcia z Karoliną są po prostu REWELACYJNE!!!! Różnorodność materiałów, ilość tekstów i nieograniczona pomysłowość lektorki sprawiają, że nauka staje się przyjemnością, a lekcje same zostają w głowie :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2022

Najwyższy poziom nauczenia, wszystkie błędy na bieżąco poprawiane i wyjaśniane. Ćwiczymy słownictwo, wymowę, gramatykę, na bieżąco powtarzany jest przerobiony materiał w rozmowie. Tego właśnie potrzebowałam :)

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2022

Dziękuję za pomoc w zdaniu FSP, najlepsze zajęcia pod słońcem :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2021

Bardzo polecam lekcje z panią Karoliną. Każde zajęcia są przygotowane dokładnie i starannie a poziom jest zawsze dopasowany do umiejętności ucznia. Szybko opanowałam podstawowe zagadnienia, które pozwoliły na bezproblemowe komunikowanie się w języku niemieckim:) .

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2021

Właśnie zdany FSP :) :) dzięki Karolina za przygotowanie :) polecam wszystkim!!

avatar
Joasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2021

Zajęcia prowadzone w sposób kompetentny, przejrzysty. Różnorodna tematyka, bardzo dobrze przygotowane materiały, zadania. Połaczenia nauki języka z nauką kultury i tradycji. Polecam wszystkim :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2021

FSP zdane :)
Dzięki wielkie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2021

Jestem bardzo zadowolona z zajęć, nauka to czysta przyjemność !
Lekcje są bardzo rzeczowe, udaje się zrobić mnóstwo w czasie pojedynczej lekcji. Nie osiągnęłabym takich efektów w tak krótkim czasie w żadnej innej szkole językowej.
Polecam !

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2021

Dzięki Pani wiem, ze jestem w pełni przygotowana do rozszerzonej matury z niemieckiego. Na przestrzeni kilku miesięcy zrobiłam niesamowite postępy i czuje się pewnie posługując się niemieckim. Atmosfera na lekcjach fantastyczna, a zasób materiałów i ćwiczeń jest przeogromny. Pani pomagała nie tylko w nauce języka, ale również w przełamywaniu swoich barier i pokonywaniu nieśmiałości. Najlepsze korepetycje, dziękuje za pomoc! ❤️

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2021

Długo szukałam sposobów na poprawienie, a przede wszystkim dalszy rozwój moich umiejętności językowych. W ciągu ostatnich pięciu lat miałam zajęcia z różnymi osobami, jednak nie przynosiły żadnych efektów.
Potrzebowałam osoby, która mnie zmotywuje, wyjaśni błędy, ustali konkretny plan działania. Po jakimś czasie znalazłam Panią Karolinę - przez cztery miesiące zrobiłam większy progres, niż przez poprzednie pięć lat żmudnej nauki.
Wróciła motywacja i chęć do poznawania języka - z całego serca polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2021

Pójście na lekcje niemieckiego do Karoliny to był strzał w dziesiątkę. Sposób przekazywania przez Nią wiedzy jest na najwyższym poziomie. Atmosfera na zajęciach jest bardzo miła, w przypadku pytań Karolina cierpliwie odpowiada upewniając się czy zagadnienie na pewno zostało zrozumiane. Z całego serca polecam lekcje u tej sympatycznej korepetytorki!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2021

Lekcje online to świetna sprawa, w szkołach stacjonarnych zawsze dokuczały mi dojazdy, a teraz mam lekcje kiedy tylko chcę. Karolina jest punktualna, zaangażowana w prowadzenie zajęć, zawsze pomocna. Materiały są starannie przygotowane. Wszystko jest świetnie zorganizowane. Brawo!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2021

Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Lekcje są treściwe, klarowne i dobrze przygotowane. Łatwo jest mi przyswoić wiedzę i uporządkować nowe wiadomości. Polecam :)

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2021

Jestem oczarowana podejściem do ucznia. Jeszcze się nigdy nie czułam takim zadbanym uczniem. Klasa i uprzejmość lektorki, nauka skoncentorwana na moje potrzeby, wygodnie i z domu. Wystawiam 6+!

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2021

Jak najbardziej polecam Karolinę do nauki niemieckiego. Lekcje są bezstresowe i przyjemne. Kontakt świetny, a do tego dodatkowe materiały na każdą lekcję ☺️ Świetne korepetycje!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2021

Polecam, poziom nauczania jest wysoki, zaangażowanie nauczyciela jest szczere. Jestem zdopingowana do nauki i czuję się dużo pewniej już po kilku tygodniach nauki.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2021

Od zera do bohatera...
Uczestniczę w zajęciach indywidualnych online z Panią Karoliną od ponad 2 lat.
Nie wierzyłam w to, że tak oporna osoba jak ja w końcu się przełamie i zacznie mówić w języku niemieckim, który jest TRUDNY!!!! - to dzięki Pani Karolinie!
Polecam wszystkim, którzy oczekują realnych rezultatów.
Pani Karolina jest zawsze bardzo dobrze przygotowana, prowadzi mój indywidualny konspekt z postępami.
Ćwiczenia są dopasowane do mojego poziomu oraz różnorodne.
Ćwiczymy mówienie, gramatykę, czytanie, słuchanie i pisanie. Pani Karolina stawia nacisk na poprawną wymowę.
Odmiana czasowników z Panią Karoliną jest bezbolesna i ich nauka przynosi szybkie efekty.
Mogłabym się tu jeszcze rozpisywać o OCHach i ACHach zajęć z Panią Karoliną bo jest ich dużo więcej. Jeśli czyta to ktoś, kto się zastanawia czy warto podjąć naukę z Panią Karoliną, to naprawdę nie warto szukać dalej.
To najlepszy pedagog z jakim pracowałam.
Zajęcia są prowadzone z pasją oraz bardzo mnie motywują do dalszej nauki!
Dziękuję Pani Karolino za niezmierną cierpliwość i to że już tyle mnie Pani nauczyła.
Pozdrawiam, do usłyszenia jutro na zajęciach :-D

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2021

Bardzo ciekawa metoda prowadzenia lekcji. Nie ma typowego powielania utartych schematów jak czasami się spotyka na lekcjach języków. Podejście indywidualnie i to jest jeden z najważniejszych plusów zajęć :)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2021

Serdecznie polecam naukę z Karoliną. Jest ona osobą bardzo kompetentną, potrafi wszystko na spokojnie oraz skutecznie wytłumaczyć oraz co najważniejsze zachęcić do nauki. Zajęcia są prowadzone bardzo profesjonalnie, ale również z dużym poczuciem humoru i w swobodnej atmosferze. W krótkim czasie nadrobiliśmy spore zaległości oraz znacznie poprawiliśmy mój poziom języka niemieckiego.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2021

Karolina pomogła mi w przygotowaniu się na rozmowy o pracę - dała mi mnóstwo wskazówek i linki do różnych materiałów, dzięki którym żadne pytanie mnie nie zaskoczyło. Jest świetnym korepetytorem - polecam każdemu, kto w krótkim czasie chce pozbyć się bariery w mówieniu po niemiecku :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2021

Pani Karolina to doskonały korepetytor, jest nie tylko kompetentnym nauczycielem ale też b.miłą osobą dlatego lekcje z Nią to czysta przyjemność i owocnie spędzony czas.:)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2021

Zajęcia z Karoliną to gwarancja sukcesu! Wysoce efektywna i przyjemna metoda nauki daje bardzo dużo satysfakcji z szybkich postępów w nauce. Na własnym przykładzie wiem, że najbardziej oporni zaczną mówić po niemiecku;)

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2021

Napisac, ze polecam lekcje w 100 procentach to za malo. Nigdy nie spotkalam nauczyciela jezyka niemieckiego z taka wiedza, pasja oraz zaangazowaniem. Pani Karolina wie jak przekazac wiedze. Lekcje sa bardzo dynamiczne, nie ma mowy o nudzie. Nie ma stresu,ze cos sie zle powie. Podczas kazdej lekcji Pani Karolina poprawia bledy oraz zapisuje mnostwo slowek. Zaluje, ze wczesniej nie trafilam na takiego nauczyciela, ale lepiej pozno niz wcale :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2021

Karolina to wspaniała nauczycielka: sympatyczna, cierpliwa i powtórzy n-razy:) Dostarcza dużo różnorakich materiałów. Nauka przez skypa to wygoda i w niczym nie usępuje tej tradycyjnej metodzie. Czas na nauce niemieckiego z Karoliną stanowczo za szybko ucieka. Gorąco polecam!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2021

Serdecznie polecam lekcje niemieckiego. Zajęcia już od poziomu A1 są nastawione na mówienie, komunikację i zrozumienie języka. Wszystkie zagadnienia są tłumaczone w przystępny sposób. Dodatkowo Karolina jest przesympatyczna, przez co zajęcia przemijają w miłej atmosferze i najważniejsze - bezstresowo. :)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2021

Długo szukałam sposobów na poprawienie, a przede wszystkim dalszy rozwój moich umiejętności językowych. W ciągu ostatnich pięciu lat miałam zajęcia z różnymi osobami, jednak nie przynosiły żadnych efektów.
Potrzebowałam osoby, która mnie zmotywuje, wyjaśni błędy, ustali konkretny plan działania. Po jakimś czasie znalazłam Panią Karolinę - przez cztery miesiące zrobiłam większy progres, niż przez poprzednie pięć lat żmudnej nauki.
Wróciła motywacja i chęć do poznawania języka - z całego serca polecam!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2021

Sama nauczam języków obcych, więc jestem krytyczna w stosunku do innych nauczycieli. Jednak polecam Karolinę z całego serca ! Już po pierwszych zajęciach potrafiłam opowiedzieć o sobie, o czasie wolnym, pogodzie i o planach na przyszłość. Korzystamy z bardzo dobrych materiałów - ciekawych podcastów i książek. Karolina jest zawsze punktualna, przygotowana i cierpliwa. Dostosowuje się do moich oczekiwań - kładziemy nacisk na mówienie. Nie marnujemy czasu na rzeczy, które mogę wykonać sama jako pracę domową.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2021

Zajęcia z Karoliną są po prostu REWELACYJNE!!!! Różnorodność materiałów, ilość tekstów i nieograniczona pomysłowość lektorki sprawiają, że nauka staje się przyjemnością, a lekcje same zostają w głowie :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

Pełen profesjonalizm, punktualność, przygotowanie do zajęć i motywacja :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Totalny przypadek sprawił, że znalazłam Karolinę! Jestem niesamowicie wdzięczna! Dzięki jej pomocy i wskazówkom zdałam egzamin C1 za pierwszym podejściem i to po miesiącu przygotowań!
Bardzo wysoki poziom, słowność, wszechstronna pomoc to określenia idealnie opisujące moje spotkania online z Karoliną.
Dziękuję bardzo!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2021

Zajęcia językowe z Karoliną oceniam na 10+/10 :).

Przed naszymi zajęciami mój poziom był około B1+, chodziłam do szkoły językowej przez 2 lata. Nie przyniosła ona jakichkolwiek rezultatów. Byłam bardzo zrezygnowana, nie byłam w stanie swobodnie mówić w pracy i z klientami z innych krajów (jestem prawnikiem i w związku z tym język jest moim głównym “narzędziem” pracy).

Po roku wspólnej nauki mój język jest praktycznie na C1, mówienie i pisanie jest teraz bardzo płynne i swobodne. Dodatkowo bardzo polubiłam naukę tego języka dzięki naszym konwersacjom :). Zgadzam się w 100% z innymi opiniami, nienaganna organizacja. Jestem ogromnie, ogromnie zadowolona! Polecam wszystkim.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2021

Certyfikat zdany na 98%!! :) dzięki Karolina!!!!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2021

Jestem bardzo zadowolony z zajęć z Karoliną. Już po kilku zajęciach, czuję się bardziej komfortowo i pewnie, gdy mówię po niemiecku. Rozmawiamy na wiele interesujących tematów na każdych zajęciach, co sprawia, że chciałbym mieć na nie więcej czasu, ponieważ godzina mija bardzo szybko. Dzięki zajęciom z Karoliną jestem o krok bliżej osiągnięcia moich celów. Dziękuję!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2021

Korepetycje są bardzo pomocne, prowadzone w miłej atmosferze i z odpowiednio dostosowanym tępem pracy. Jestem bardzo zadowolona z zajęć i chętnie na nie uczęszczam.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2021

Dziękuję za współpracę. Nigdy wcześniej nie miałem tak radosnego i pełnego życia nauczyciela. Bardzo ciekawe metody, przetestowane przez samą Karolinę. Zawsze przygotowana i gotowa pomóc.
Gorąco polecam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2021

Karolina prowadzi swoje zajęcia w sposób bardzo przystępny, bez stresu, ma swoje sprawdzone metody na poprawę płynności wypowiadania się oraz na korektę popełnianych błędów bez odczucia bycia niewystarczająco dobrym do prowadzenia konwersacji. Bardzo polecam! :)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2021

Karolina świetnie dostosowuje sposób prowadzenia lekcji do potrzeb ucznia. Solidna i skuteczna. Polecam!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Niemiecki od zawsze był moją piętą Achillesową. Wróciłem do nauki po dość długiej przerwie a dzięki lekcjom udało mi się zdać egzamin na poziomie C1. Na zajęciach nigdy nie jest sztywno i nudno, a przy tym jest wydajnie. Zajęcia odbywają się w miłej i bezstresowej atmosferze co ma duże znaczenie przy przyswajaniu wiedzy. Poprawa języka pomogła mi zdobyć pracę oraz funkcjonować w niej bez stresu. Spotkania nastawione na nauczenie się mówienia. Polecam serdecznie, nie widzę możliwości, aby ktoś mógł być niezadowolony.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2021

Nauka j. niemieckiego z Karoliną jest strzałem w 10! To nauczyciel bardzo otwarty na potrzeby ucznia, przygotowany do lekcji, atmosfera przyjazna i bezstresowa. Polecam!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2021

Karolina jest osobą bardzo dokładną, pomocną, wymagającą. Przesyła bardzo dużo różnego rodzaju materiałów, które są skrupulatnie przygotowane. Ponadto potrafi zachęcić i zmotywować do nauki :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2021

Od jakiegoś czasu mam zajęcia z Karoliną i jestem super zadowolona. Jest bardzo sympatyczna, pomocna i posiada super materiały do zajęć. Z racji tego,że studiuje filologię niemiecką miałam trudności ze znalezieniem dobrego korepetytora, który podejmie się tego wyzwania :) Od razu złapałyśmy dobry kontakt i zaczęłyśmy pracować nad moim niemieckim. Każda lekcja jest super zorganizowana od czytania i mówienia po gramatykę i zadania. Gorąco polecam !

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2021

Miałam duże są szczęście ze trafiłam na Karolinę, na prawdę. Wspaniała osoba, świetna nauczycielka. Bardzo spokojna z pozytywnym podejściem do ucznia, na prawdę chcąca pomóc i nauczyć. Jestem bardzo wdzięczna za ten czas który mi poświęcasz już trzeci rok. Wstyd że dopiero teraz pisze tą opinie. pozdrawiam ciepło:)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2021

Polecam, dzięki tym lekcjom zdałam egzamin B2 na uczelni, bez żadnego problemu :)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2021

Świetna nauczycielka,niezwykle kompetentna, miła, inteligentna i cierpliwa. Profesjonalistka w każdym calu.Szczerze jeszcze takiej nie spotkałam z żadnego języka, a "przerobiłam" wiele korepetytorów. Szczerze polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2021

Witam. Uczę się niemieckiego przez 15 lat, używam na codzień w pracy, moim celem jest płynna poprawna gramatycznie rozmowa oraz zwiększenie zasobu słów.
Miałam kilku różnych nauczycieli z niemieckiego, ale takiego jak Karolina jeszcze nie spotkałam. Karolina jest bardzo profesjonalna, pełna pasji i wiedzy, ma indywidualne podejście do każdego, podczas lekcji nie zdarza mi się patrzeć na zegarek z nudy, czuję bardzo dużo energii po każdej lekcji. Rewelacja! Serdecznie polecam zainwestować swój czas w naukę języka z Karoliną :)

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2021

Lekcje z Karoliną mogę polecić każdemu komu zależy na najwyższej jakości edukacji, w dodatku ogromnie praktycznej. Lekcje zostały mi polecone przez mojego brata, który stwierdził że nigdy nie zrobił tak szybkiego i gruntownego postępu. Wszystko jest dopięte "na ostatni guzik", dodatkowo lekcje są dla mnie bardzo interesujące jeśli chodzi o nasze konwersacje. Jestem bardzo wymagający i rzadko zdarza mi się być w 100% usatysfakcjonowanym, w tym przypadku wszystko działa bez zarzutu.

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2021

Karolina przygotowała mnie do wyjazdu do Niemiec od podstaw, pomogła mi zdać certyfikat Goethe C1, a niedawno zdałem Fachsprachenprüfung.
Najlepszy nauczyciel jakiego miałem, intensywne zajęcia, duże poczucie humoru, ogromna wiedza.
Dzięki Karolina! :)

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2020

Co tu dużo pisać - najlepsze zajęcia!! :)
Dzięki Karolina!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2020

Jestem bardzo zadowolony z zajęć - widzę jak wiele mi dają. Nauka przede wszystkim przez mówienie w moim przypadku sprawdza się doskonale. Bardzo podoba mi się podejście Karoliny do uczniów, nie sposób jej nie lubić bo to że uczy z pasją i zaangażowaniem widać/słychać gołym okiem. Stres był na początku spowodowany niewiadomą co mnie czeka bo to moje pierwsze zajęcia online ale jest świetnie, nie mogłem trafić lepiej. Pozdrowienia

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2020

Miałam kontakt z wieloma nauczycielami (online i stacjonarnie), ale Karolina zdecydowanie jest najlepszym z nich. Zawsze przygotowana do zajęć, ma niesamowitą wiedzę i jasno ją przekazuje. Łączy wszystkie aktywności (przed zajęciami dostajemy materiał do odsłuchania i zadania, na każdych zajęciach rozmawiamy, jest też czas na gramatykę, rozróżnienie języka potocznego i oficjalnego). Porusza różne tematy, potrafi tak kierować rozmową, że zawsze jesteśmy w stanie coś powiedzieć. Jest przy tym niezwykle sympatyczną osobą. Dodatkowo, co dla mnie jest bardzo istotne, daje możliwość elastycznego układania zajęć. Nie dziwię się wszystkim pozytywnym komentarzom - zdecydowanie na nie zasługuje.

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2020

Karolina sprawia ze nauka jezyka staje sie latwiejsza. Pozytywnie nastawiona, zawsze usmiechnieta. Najlepsza nauczycielka jaka mialem:)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2020

Jestem zachwycona lekcjami z Karoliną, nie wyobrażam sobie dla siebie lepszej nauczycielki. Przemiło się z nią rozmawia na różne tematy, a o to chodzi w nauce języka, ćwiczenia gramatyczne dobierane do poziomu i tempa przyswajania. Rzetelność, kompetencje a jednocześnie swobodna atmosfera. Gorąco polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2020

Skontaktowałam się z Karoliną przed ustna obrona egzaminu dyplomowego. Karolina była świetnie przygotowana z zakresu, który jej przesłałam, dokładnie przerobiłyśmy każde zagadnienie i zawsze mogłam liczyć na wspaniałe wsparcie z jej strony. Uwagi i cenne wskazówki okazały się bardzo przydatne podczas obrony, którą przeszłam bez żadnych problemów. Bardzo Dziękuję za ogromną pomoc i wsparcie, poprawę mojej wymowy i ogromną dawkę pewności siebie w swobodnym posługiwaniu się językiem niemieckim. Zajęcia online przebiegały bez żadnych komplikacji i zaledwie po kilku spotkaniach moje przygotowanie do egzaminu było na świetnym poziomie. Serdecznie Polecam i i jeszcze raz dziękuję za pełne zaangażowanie i wsparcie:)
Pozdrawiam,
Monika

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2020

Zaczynałam naukę od podstaw u Karoliny 1,5 roku temu i wciąż się spotykamy. Serdecznie polecam - wprowadzenie, gramatyka , ciekawe tematy. Karolina jest przesympatyczna i ma ogromną wiedzę i potrafi ją przekazywać w przyjazny i łatwy sposób. Spotykamy się na Skype i tą formę polecam wszystkim , ponieważ Karolina jest świetnie przygotowana do prowadzenia tego typu zajęć. Zawsze sympatycznie i duża dawka informacji :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2020

Zajęcia z Karoliną są tym czego było mi trzeba. Duże kłopoty z mówieniem po niemieckim uniemożliwiały mi staranie się o awans w pracy. Po ponad pół roku wspólnych zajęć i samodzielnej codziennej nauki podniosłam się o jeden poziom (według testów które ostatnio zrobiłam) i pozbyłam się bariery w mówieniu. Dzięki Karolina :)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2020

Na początku muszę powiedzieć że do Karoliny trafiłam przez przypadek tuż przed egzaminem z gramatyki opisowej i muszę powiedzieć szczerze ze jest to najbardziej profesjonalna i kompetentna lektorka z jaka miałam do tej pory styczność , bardzo konkretnie bez żadnego problemu objaśnia wszystkie kwestie.Poza tym jest przemiłą i ciepłą osoba !
Polecam z całego serca !

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2020

Nic dodać, nic ująć. Profesjonalizm w każdym calu !
Lekcje powadzone są w ciekawy sposób w bezstresowej atmosferze co jest naprawdę istotne w nauce ponieważ nie boimy się mówić i popełniać błędów a tylko tak jesteśmy w stanie przełamać bariery językowe. Bez cienia wątpliwości mogę powiedzieć, że Karolina jest najlepszą nauczycielką :)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2020

Karolina jest osobą, która ma anielską cierpliwość, co jest niezbędne w pracy z uczniami, takimi jak ja, którym po kilka razy trzeba tłumaczyć te same rzeczy :-P Do tego zawsze uśmiechnięta i przesympatyczna. Taki nauczyciel to skarb a lekcje są niezwykle przyjemne i owocne nawet w przypadku językowych "zdolniaków" takich jak ja :-P

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2019

Nie wiem czy powinnam pisać swoją opinię, bo potem jest trudniej o wolne terminy :). A teraz całkowicie na serio :) - poniższe opinie nie są przesadzone, bo Karolina JEST wg mnie idealną nauczycielką. Przede wszystkim jest bardzo cierpliwą osobą o wysokiej kulturze osobistej (+ punktualna). Dzięki zajęciom z Nią, choćby raz w tygodniu, ćwiczymy wszystkie umiejętności językowe w odpowiedni i "mądry" sposób. Na zajęcia miałam za zadanie obejrzeć zawsze jakiś ciekawy materiał video "z żywym" niemieckim (słuchanie), który na zajęciach stanowił "bazę" naszej konwersacji (mówienie, a także wymowa!). Karolinę cenię także w zakresie podejścia do gramatyki. Jasne, można wkuwać regułki i wyjątki bezmyślnie na pamięć (których w niemieckim jest mnóstwo), ale to nie jest efektywne. Dlatego Karolina bardzo rozsądnie wprowadza każde nowe zagadnienie i pomaga nam tego używać (w mowie, w zdaniach). Dlatego swobodne stosowanie różnych konstrukcji nie sprawia potem żadnego problemu. Jeśli chodzi o słownictwo, Karolina dba o to abyśmy przede wszystkim używali nowo nauczonych słów poprzez różne ćwiczenia praktyczne i dzięki temu możemy swobodnie się wypowiadać, bo mamy je dobrze opanowane. Największym plusem jest myślę indywidualne podejście do każdego ucznia i przeprowadzenie nas przez proces nauki niemieckiego w dobrze zaplanowany, spokojny i przyjemny sposób - "z głową". Na zajęciach nie marnujemy czasu na ćwiczenia czy słuchanie - robimy to w ramach pracy własnej, samodzielnie (jak mamy jakiś problem -Karolina oczywiście wyjaśni). Podsumowując, uważam, że naprawdę warto. Wydaje mi się, że nawet jeśli ktoś ma bardzo duże problemy z tym językiem a będzie stosował się do Jej rad + włoży w to troszkę wysiłku, to z pomocą Karoliny bez problemu się go nauczy. Polecam!!!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2019

Matura rozszerzona - 100%. Bardzo polecam! :) Świeżo upieczona studentka

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2019

Polecam Karolinę za wiedzę i umiejętność jej przekazywania. Zawsze można spytać jak się czegoś nie rozumie, cierpliwie tłumaczy. Zna jako doświadczony pedagog od podszewki program szkolny na każdym jego etapie – wie zatem na co trzeba położyć nacisk, a gdzie powinno się troszkę poluzować. Dokładnie sprawdza wszystkie błędy i je poprawia a potem omawia tak aby na przyszłość ich unikać.
Osobiście polecam.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2019

Bardzo efektywne lekcje. Ćwiczmy wspólnie konwersacje oraz słownictwo. Przez kilka miesięcy zrobiłem większy postęp niż przez ponad rok z poprzednim nauczycielem. Bardzo ciężko mi zawsze było używać obcego języka swobodnie - udało się to zmienić. Dzięki Karolina! :)

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2019

Jak najbardziej polecam konwersacje poprawiające wymowę i usunięcie blokady przed mówieniem!!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2019

Najlepsza Pani Korepetytor jaką miałam. Materiały zawsze przygotowane. Na pytania odpowiada bardzo wyczerpująco, wszystkie zawiłości językowe wyjaśnia. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy chcą się nauczyć.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2019

Korepetycje prowadzone w sposób profesjonalny i jednocześnie w luźnej atmosferze. Karolina stawia na otwartą komunikacje - rozmawiamy o tematach bardzo ciekawych dotyczących świata/biznesu/IT. Przy spotkaniach raz w tygodniu po 4 miesiącach, widzę u siebie bardzo dużą poprawę w mówieniu (z łamanego na komunikatywny). Z czystym sumieniem polecam !!!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2019

Jeszcze nigdy nie miałem tak świetnych korepetycji z niemieckiego. Zostałem przygotowany do egzaminów pisemnych i ustnych na studiach. Po 2 miesiącach korepetycji widziałem u siebie ogromne postępy w mówieniu i pisaniu właśnie dzięki tym lekcjom przez skypa, Bo skype jest ułatwieniem w kontaktach z innymi. Lekcje były dla mnie przyjemnością, ponieważ Karolina bardzo dobrze tłumaczy i jest przemiła oraz zależało mi żebym osiągnął wysokie wyniki, i tak się stało ;). Jak najbardziej POLECAM!!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2019

Uwielbiam zajęcia z Karoliną. Jest świetną nauczycielką, znającą metodykę nauczania języków i, równie ważne, przemiłą osobą, z którą chce się uczyć. Wciąga do rozmowy, zadając z lekka prowokacyjne i dające do myślenia pytania. Z miejsca interweniuje, kiedy słyszy, że uczący się ma problem z jakimś zagadnieniem (bardzo efektywne!). Materiały, które proponuje są bardzo ciekawe, niebanalne i zachęcające do nauki. Gorąco ją polecam!

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2019

Wszystkim lubiącym konkrety i dyscyplinę polecam Karolinę.
Otwarta na propozycje i tematy nauczania. W przystępny sposób potrafi wyjaśnić rożnego rodzaju zagadnienia gramatyczne. Duzy plus ze zna język z doświadczenia a nie tylko z książek i szkoły :) wszystko na plus :)

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2019

Może zacznę od tego w jaki sposób wyglądała nauka u innych nauczycieli (ok 3-4 przed Karoliną). Przekładali spotkania przed wyjazdy i 10 innych powodów – co było mi bardzo mi nie na rękę. Podczas spotkania czułem się jak podczas lekcji w szkole – podejście nauczyciela oraz sposób nauki. Stresowałem się. Co chwilę byłem poprawiany co w ogóle uniemożliwiało mi mówienie. Byłem sfrustrowany i zły po lekcji. Otrzymywałem materiały w ogóle mi nie potrzebne. Nie było planu oraz logiki w tym. Z nowym rokiem postanowiłem, że to będzie mój ostatni nauczyciel i nie pomyliłem się.
Jak jest u Karoliny? Zupełnie odwrotnie niż napisałem wyżej ;)
Karolina potrafi zadać mądre i dobre pytania. Zmotywować. Mimo dużej empatii potrafi potrząsnąć (w pozytywny sposób), by ruszyć do działania. Nie mogłem trafić lepiej. Gdy mam się uczyć, uczę się z przyjemnością i nauka nie kojarzy mi się z czymś negatywnym i trudnym. Nauka wydaje się sensowna oraz logiczna. Warto wydać trochę więcej na spotkania z ekspertem językowym ! Wiem, że razem dojdziemy do płynności językowej. Serdecznie pozdrawiam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2019

Pani Karolina jest tak dobrym nauczycielem, że aż boję się, że może kiedyś nie znaleźć czasu w swojej pracowitej dobie dla kogoś, kto uczy się dla czystej przyjemności uczenia - nie goni go czas ani potrzeba.Mam jednak nadzieję,że jeszcze lata pracy przed nami.
Niezwykle zaangażowana, empatyczna, konkretna, praktyczna, wypełniająca czas w pełni. Wszystkie pozytywne opinie o Niej są jak najbardziej prawdziwe.Wybierając Ją na swojego nauczyciela kierowałam się nimi - i absolutnie nie zawiodłam się Niezwykla rzadkie zjawisko!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2019

Już wiele razy chodziłam na korepetycje z j. niemieckiego do różnych nauczycieli, wszędzie była tylko gramatyka, ćwiczenia itp. Dopiero u Karoliny zaczęłam mówić po niemiecku. Zajęcia nastawione są głównie na konwersacje, oprócz tego Karolina jest osobą, która żwawo prowadzi zajęcia, dzięki czemu nie ma mowy o nudzie!:) Doprowadziła mnie do poziomu B2 po 3 miesiącach nauki, dostałam pracę, a moja kuzynka dzięki niej zdała certyfikat językowy. Super korepetytor, aż można powiedzieć z powołaniem:)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2019

Karolina sprawia, ze nauka jezyka staje sie latwiejsza. Pozytywnie nastawiona, zawsze usmiechnieta. Najlepsza nauczcieka jaka mialam:) 10 / 10 !!! :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2019

Po kilku latach ciągłych rozczarowań kolejnymi nauczycielami trafiłem w końcu na Karolinę i z perspektywy kilku miesięcy widzę, że jest to w końcu właściwa osoba :-) Całkowicie inne, oryginalne, i nareszcie efektywne nauczanie, które sprawia wiele radości. 8 miesięcy, a ja z poziomu A2 przeskoczyłem na B2 :-) To co zrobiło na mnie wrażenie to, że jest to pierwszy nauczyciel, który nie siedzi ze słownikiem, Karolina jest jak maszyna, ja pytam, a ona od razu wie :-D Co więcej, zachwycająca osobowość sama w sobie, osoba o szerokich zainteresowaniach i doświadczeniach, przyjemnie się rozmawia z taką osobą :)

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2019

Super zajęcia, bardzo profesjonalne.
Lekcja przygotowana dokładnie tak jak chciałam, według potrzeb, dopasowana pod moje oczekiwania, polecam! :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2019

Serdecznie polecam zajęcia z panią Karoliną, lekcje są bardzo ciekawe, podoba mi się również forma zadań domowych, która motywuje nas do nauki poza zajęciami. Pani Karolina ma ogromną wiedzę, co jest dla mnie szczególnie ważne, gdyż obecnie studiuję język niemiecki. Pozdrawiam:))

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2019

Mam przyjemność być uczennicą Karoliny w ramach indywidualnych lekcji. Polecam lekcje z nią wszystkim, którzy cenią sobie otwartość, zaangażowanie i profesjonalizm. Prowadzi ciekawe konwersacje na tematy angażujące ucznia :) 10/10 !! :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2019

Karolina jest osobą ciepłą i otwartą, a przede wszystkim profesjonalną. Daje od siebie jak najwięcej i poważnie podchodzi do ucznia. Zawsze punktualna. Znakomicie przygotowała mnie do egzaminu na poziomie C1, udzielając cennych rad i wskazówek. Zajęcia z Karoliną to czysta przyjemność, zawsze miła i luźna atmosfera. Polecam każdemu z całego serducha - nie pożałujecie!

avatar
Joasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2019

W pełni polecam zajęcia u Karoliny, doskonale przygotowała mnie do certyfikatu na poziomie C1. Posiada wiele ciekawych materiałów, nie tylko egzaminacyjnych i daje bardzo przydatne wskazówki. Poza profesjonalnym podejściem do ucznia, warto wspomnieć, że Karolina to bardzo ciepła osoba i lekcje z Nią to sama przyjemność!!

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2019

Bardzo dobry lektor, wysokiej jakości kompetencje. Zajęcia prowadzone w miłej, niestresującej atmosferze. Polecam :):)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2019

Konwersuję z Karoliną od ponad 2 miesięcy i widzę bardzo dużą poprawę w mówieniu i rozumieniu. Dzięki tym konwersacjom wiem jak tworzyć poprawne zdania, bez uczenia się regułek gramatycznych, których nie lubiłam i w dodatku bardzo szybko wypadały mi z głowy. Karolina to moja najlepsza korepetytorka jaką kiedykolwiek miałam i dzięki tym lekcjom uwierzyłam, że mogę nauczyć się tego języka. Wcześniej również korzystałam z korepetycji, na których prawie wcale nie rozmawiałam po niemiecku, głównie wykonywałam zadania gramatyczne. Polecam Karolinę wszystkim tym, którzy chcą jak najszybciej zacząć rozmawiać po niemiecku!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2018

Profesjonalizm , dobrze wykorzystany czas , jasno sformułowane i wyjaśnione problemy z gramatyki.
Ciekawe konwersacje.To cechy zajęć z Karoliną.
Zajęcia przez Skypa zaskakująco efektywne i wygodne .
Zdecydowanie warto!!!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2018

Jeśli ktoś pyta o zajęcia z niemieckiego, pierwszą osobą, którą polecam jest Karolina. Wypróbowałem wiele opcji nauki i Karolina jest wg mnie najlepsza. Wyróżnia się wśród innych nauczycieli przede wszystkim swoją osobowością. Jest wulkanem energii, człowiekiem z pasją i motywacją do działania. Wielu nauczycielom po prostu się nie chce, a po Karolinie widać, że zależy jej na postępach ucznia.
Karolina zna się też na przygotowaniu do certyfikatów, testów itp. Ma mnóstwo materiałów do nauki, zna wymogi egzaminacyjne i potrafi poprowadzić ucznia w taki sposób, żeby zdał dany egzamin.
Czyli w skrócie, jeśli zależy Ci na rezultatach, masz dość przeciętnych nauczycieli i szukasz kogoś, z kim w końcu się przełamiesz i zrobisz konkretne postępy, to wypróbuj zajęcia z Karoliną. Lekcje warte każdej ceny. POLECAM !! 10/10 !!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2018

Zajecia w milej, bezstresowej atmosferze. Motywacja na pierwszym miejscu. A najwazniejsze, ze widac swietne efekty! Dziękuję!!

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2018

Chciałam bardzo podziękować Karolinie za przełamanie u mnie bariery językowej, która przez lata była moją zmorą. Uczymy się już rok i nie zamierzam przestawać bo to pierwsza osoba po wielu próbach z innymi nauczycielami, która wiedziała jak podejść do tematu aby zmienić moje podejście do niemieckiego, polubić go i nie bać się mówić. Teraz wiem, że poradzę sobie w każdej sytuacji bo przegadałyśmy wiele godzin a i tak nasze tematy się nie kończą. Mój zasób słownictwa jest zdecydowanie bogatszy i wciąż się poszerza, gramatyka jest w końcu jasna i bez tajemnic a wymowa jest w końcu poprawna ( a była na prawdę zła..) Jeśli zależy Ci a osobie która sprawi że będziesz pewna/y swoich umiejętności, że będziesz w stanie bez problemu dogadać się nawet z native speakerami (co było moim koszmarem w pracy), która sprawi że nie straszna będzie Ci gramatyka i będziesz umieć używać jej w PRAKTYCE to bardzo serdecznie polecam Karolinę. To osoba, która na prawdę lubi co robi i wie jak to robić aby przyniosło oczekiwane rezultaty. DZIĘKUJĘ :)

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2018

Wspaniałe, wspaniałe, wspaniałe lekcje :-) Karolina wywraca standardowy system edukacji do góry nogami, prowadzi zajęcia nieszablonowo, bardzo ciekawie i z mnóstwem pozytywnej energii :-) Nie wyobrażam sobie lekcji z innym nauczycielem. Polecam zarówno osobom przygotowującym się do certyfikatów jak i tym szukającym pomocy w konwersacjach, przełamaniu blokady językowej itp ;-) Karolina to najlepszy wybór.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2018

Karolina jest wyrozumiała, cierpliwa, otwarta, komunikatywna. Tworzy swobodną atmosferę podczas lekcji, a przy tym poziom merytoryczny jest bardzo wysoki. Jej postawa podczas lekcji zachęca do dalszej nauki, nawet jeżeli się plątasz i dukasz :) jest bardzo miła, nie zawstydza uczniów, nie wypomina błędów, nawet jeżeli pytasz o to samo po raz enty. Ponadto jest dyspozycyjna, zawsze znajdzie czas, a lekcje przez Skype są super pomysłem :) teraz już się nie możesz wymigać, że nie masz czasu na naukę! Ogólna ocena 500/5, polecam serdecznie lekcje z Karoliną ! :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2018

Bardzo dobry korepetytor, dostosowuje się do potrzeb klienta, można wypracować elastyczne godziny zajęć, wysyła dodatkowe materiały, testy. Motywuje, cierpliwie poprawia codziennie ten sam błąd do skutku. Znacznie poprawił mi się zasób słów, płynność mówienia i ogólnie pewność siebie w tym języku. Słowem - polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2018

Bardzo polecam Karolinę, ponieważ ma bardzo dobre podejście do ucznia oraz potrafi wszystko dobrze i zrozumiale wytłumaczyć. Kładzie nacisk na mówienie i zwraca uwagę na akcent oraz poprawną wymowę, co jest bardzo przydatne w komunikowaniu się. Atmosfera jest zawsze przyjemna i bezstresowa. Dzięki Karolinie niemiecki stał się dla mnie o wiele przyjemniejszy i łatwiejszy :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Jestem bardzo zadowolona z lekcji niemieckiego przez Skype. Karolina w pełni sprostała moim oczekiwaniom, dopasowuje tematy zajęć do indywidualnych potrzeb ucznia. Żaden z dotychczasowych kursów nie dał mi tyle, co nauka z Karoliną przez Skype :) Zdecydowanie polecam

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2018

Mogę powiedzieć z ręką na sercu, że Karolina jest znakomitą nauczycielką, w dodatku obdarzoną niesamowitym wyczuciem językowym. Karolina wie, które słowo czy wyrażenie najlepiej pasuje do sytuacji. Uczę się u niej pół roku (przez skype’a); jest mi trochę łatwiej, bo kiedyś miałem niemiecki w szkole – ale tylko trochę, gdyż niewiele wyniosłem z tamtej nauki. A teraz? Niedawno pojechałem do Berlina, gdzie nie tylko rozmawiałem z Niemcami, ale też zauważyłem, że mówią właśnie tak, jak uczy mnie Karolina. Jest przy tym ogromnie sympatyczna i sprawnie korzysta z mediów elektronicznych, m.in. podaje linki do niemieckich programów i wywiadów (bierze pod uwagę zainteresowania ucznia). I rzeczywiście jest tak, że 80-90% czasu mówię ja. Szczerze polecam Karolinę każdemu, kto chce się nauczyć niemieckiego; to naprawdę dobry adres.

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2018

Karolina jest super nauczycielką, zawsze bardzo dobrze przygotowaną do zajęć. Ma świetny system nauczania. Zawsze przez zajęciami dostaję materiał, który będziemy omawiać, dzięki czemu lekcje są efektywne a ja się nie stresuje. Po zajęciach dostaje materiał z rzeczami, które sprawiły mi trudność. A do tego wszystkiego Karolina jest bardzo miłą, sympatyczną osobą, lekcje z nią są prawdziwą przyjemnością. Zdecydowanie polecam !!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2018

Moim marzeniem zawsze była nauka języka niemieckiego. Trafiłam na Karolinę i dzięki niej spełniam swoje marzenie. Ma niesamowite podejście do uczniów, korzystamy z bardzo przyjemnych materiałów, które między lekcjami służą mi do indywidualnej nauki. Przede wszystkim ma świetne podejście i potrafi motywować.

avatar
Joasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2018

Bardzo się cieszę, że trafiłam na Karolinę jako moją pierwszą nauczycielkę online języka niemieckiego! Uczę się od roku i widzę niesamowite postępy. Karolina sprawia, że nauka jest ogromną przyjemnością, język staje się łatwy i piękny! Motywuje do działania, organizuje powtórki, zapewnia ciekawe słownictwo i niezbędną gramatykę. Do każdej lekcji rzetelnie się przygotowuje. Sama jestem filologiem z wykształcenia i również uczę języka obcego, więc wiem jak rozpoznać dobrą nauczycielkę. Jeśli szukacie pomocy w nauce niemieckiego, to oto znaleźliście :) Powodzenia!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2018

Bardzo fajne lekcje, super profesjonalny, kompetentny i pomysłowy nauczyciel. Zawsze potrafi szybko zareagować i zaadaptować się do danej sytuacji. Każda lekcja czy rozmowa jest inna. Korzysta z wielu innowacyjnych pomysłów, by wspomóc naukę mówienia i wprowadzić w zasady gramatyczne. W końcu nie boję się odezwać po niemiecku. Bardzo dziękuję i polecam.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2018

Po niecałych 5 miesiącach nauki języka, mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że nie mogłam trafić lepiej. Lekcje są prowadzone w idealny sposób, zgodnie z oczekiwaniami, które przedstawiłam na pierwszych zajęciach. Luźna atmosfera, bardzo duża wiedza i umiejętności Karoliny sprawiły, że poprawiłam swój niemiecki zdecydowanie. Śmiało polecam !!! :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2018

Zajęcia profesjonalne i ciekawe. Zaskoczyła mnie pozytywnie bardzo duża ilość różnorodnych materiałów do nauki i konwersacji. Jestem zachwycona. Robię szybkie postępy. Porządkuję i używam to, co już wcześniej "znałam". Karolina jest kreatywna, nieszablonowa i kompetentna. Miła, przyjazna atmosfera. Polecam:))

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2018

Ciekawe konwersacje, pełen luz, szczególnie, że na początku trochę się obawiałem, bo mój niemiecki wymagał "odświeżenia". Muszę jednak stwierdzić, że niepotrzebnie. Idzie mi coraz lepiej dzięki zaangażowaniu z obu stron, pasji Karoliny do nauczania i mojej do uczenia się ::)) dla zainteresowanych - bez tego ani rusz ::)) Bardzo polecam !! :):)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2018

Zgadzam się z poprzednikami. Z Karoliną mam zajęcia poprzez Skype. Można z nią porozmawiać o wszystkim. Cały czas zachęca do mówienia po niemiecku, nawet jeśli męczysz się i zajmuje to dużo czasu. Tłumaczy niejasności, jest cierpliwa. Z czasem nabiera się swobody tego języka, liczę że za jakiś czas będę czuć się w 100% pewnie. Mam jeszcze problem ze zrozumieniem ze słuchu, dlatego świetne jest to, że Karolina dodatkowo pisze na czacie. Polecam wszystkim ;)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2018

Z ręką na sercu mogę polecić Karolinę jako korepetytora zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Forma zajęć dostosowana do poziomu, dzięki czemu rozmowy przebiegają zupełnie bezstresowo. Można liczyć na pomoc w postaci dodatkowych materiałów, co usprawnia naukę :). 5/5!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2018

Jestem bardzo zadowolony z konwersacji z Karoliną. Podczas zajęć rozmawiamy na wiele interesujących mnie tematów. Dzięki niej przypomniałem sobie niemiecki, utrwaliłem słownictwo oraz gramatykę. Polecam w 100% :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2017

Lekcje prowadzone przez Karolinę są bardzo intensywne. Wymagają skupienia i koncentracji ale jednocześnie prowadzone są w bezstresowej atmosferze co pozwala swobodnie korzystać z wiedzy jaką przekazuje nauczyciel. W moim odczuciu lekcje są dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia. Karolina jest doskonałym nauczycielem, który nie tylko zna język, ale posiada również fachową wiedzę. Zwraca uwagę na potrzeby, pomaga przełamać stres związany z mówieniem w języku obcym. Na zajęciach pojawia się dużo nowego słownictwa, do którego często wracamy dzięki temu nie muszę wkuwać szablonowo słówek na pamięć. Jeśli ktoś poszukuje nauczyciela z pasją, profesjonalizmu i indywidualnego podejścia to szczerze polecam.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2017

Świetne zajęcia, dobrze zorganizowane :) Karolina przygotowywała mnie do egzaminu z konwersacji oraz rozmowy kwalifikacyjnej, egzamin zdany na 5, rozmowę mam jutro ale jestem spokojna o wynik. Polecam wszystkim serdecznie , pełen profesjonalizm oraz miła atmosfera

avatar
Karolina - skuteczne lekcje rosyjskiego przez skyp
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2017

Polecam zajęcia z niemieckiego z Karoliną! Lekcje są przygotowane indywidualnie, a materiały dostosowane do potrzeb ucznia. Karolina ma dużą wiedzę i potrafi w prosty sposób wytłumaczyć zagadnienia gramatyczne. Dodatkowo jest bardzo punktualna i cierpliwa. Wszystkie słówka są zapisywane na bieżąco na skypie, dodatkowo w kontekście, dzięki czemu łatwiej się ich uczyć i po lekcji mamy od razu gotowy słowniczek. Lekcje mijają szybko i w bezstresowej atmosferze. I jeszcze jedno - nauka przez skype jest tak samo skuteczna, więc nie ma czego się obawiać, tylko od razu umówić się na pierwszą lekcję! :) Jeszcze raz polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2017

Na lekcje do Karoliny chodzę z przyjemnością, co więcej mam motywacje do nauki w domu! Długo szukałam nauczyciela, który skutecznie zwalczy moją niechęć do niemieckiego i tak się stało :) z lekcji na lekcję widzę postępy, co mobilizuje mnie jeszcze bardziej. Dużo ciekawych materiałów, dzięki którym przyswajanie nowego słownictwa nie jest nudne. Lekcje zgodne z opisem i dopracowane pod każdym względem. Z czystym sumieniem polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Bardzo gorąco polecam lekcje przez Skype z Karoliną :) Uczyłam się wcześniej niemieckiego u innych korepetytorów, jednak te zajęcia są dużo lepsze! Karolina ma dużą wiedzę, którą przekazuje w bardzo przyjazny sposób, do tego jej poczucie humoru oraz cierpliwość sprawiają, że lekcje są bezstresowe :) Karolina jest niezwykle punktualna a materiały ciekawe i przejrzyste :) Szóstka z plusem!

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2017

Karolina jest bardzo sumiennym nauczycielem oraz uczciwa i sympatyczna osoba. Zajecia sa starannie przygotowane i zroznicowane, a material utrwalany dzieki powtorkom na lekcji i zadaniom do domu. Karolina jest nie tylko kompetentna i zorganizowana, ale tez elastyczna i proaktywna - kiedy w trakcie wspolpracy zdecydowalam zdawac sie inny egzamin jezykowy, niz wczesniej, Karolina znakomicie sie do tego przygotowala i dostosowala. Goraco polecam!

avatar
Józek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2017

Bardzo polecam. Świetne zajęcia, super atmosfera. Jestem bardzo zadowolony z postępów

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2017

Karolina jest fantastyczną nauczycielką. Niewiarygodnie serdeczna, wyrozumiała i przede wszystkim kompetentna. Ma ogromną wiedzę i jest niezwykle zaangażowana w swoją pracę. Zawsze mogę liczyć na jej pomoc, a zajęcia z nią to sama przyjemność :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2017

Uważam, że Karolina to osoba o bardzo dużej wiedzy jeśli chodzi o język niemiecki, z łatwością podejmuje się nowych wyzwań, chociażby z tym jak moja praca licencjacka! Pomogła mi odkryć trudne, niezbędne słownictwo oraz tajniki do napisania pracy. Zawsze pomocna i punktualna, lekcje zarówno przez skypa jak i "na żywo" są samą przyjemnością :) Naprawdę polecam !

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2017

Jestem bardzo zadowolony z współpracy z Karoliną. Jest niesamowicie otwartą osobą Zawsze mogę na nią liczyć, jest bardzo pomocna i rzeczowa. Dysponuję ogromem zadań, które z pewnością pomogły mi przestawić się na " niemieckie myślenie" . Z niecierpliwością oczekuję kolejnych zajęć

avatar
Staszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2015

Z Panią Karoliną spotykałem się podczas wirtualnych korepetycji na Skype od kilku miesięcy. Zajęcia zawsze były na bardzo wysokim poziomie i w bardzo dobrej atmosferze. Niezwykle sympatycznie nam się razem pracowało. Zdecydowanie polecam!!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2013

Pani Karolina to osoba o bardzo dużej wiedzy, z którą bez problemu potrafi dotrzeć do ucznia. Lekcje są interesujące, a Pani nie brakuje zaangażowania i dobrego humoru. Mimo, że dużo wymaga po raz pierwszy z przyjemnością czekam na kolejne zajęcia z niezbyt wcześniej uwielbianego języka;p

Paulina

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.