Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Online
Szczecin (Gumieńce)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka40 - 80 / 45 min

Andrzej

Opis ogłoszenia

Skutecznie i fachowo pomagam w nauce posługiwania się programami biurowymi Excel, Word, Access, PowerPoint na różnych poziomach - od podstaw do stopnia zaawansowanego, również w zakresie tworzenia makr i programowania VBA. Pomogę napisać program w C++.
Wspieram także w zakresie programów specjalistycznych m.in. MS Project ale również MATHCAD, MATLAB (Octave). Analiza, przetwarzanie danych.
Bezpośrednio i online. Zapraszam!

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 20:00
Wtorek17:00 - 20:00
Środa17:00 - 20:00
Czwartek17:00 - 20:00
Piątek17:00 - 20:00
Sobota09:00 - 14:00
Niedziela16:00 - 19:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.