Zbyszko Biernat

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Poznań (Rataje)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Tenis50 - 100 / 60 min

Zbyszko Biernat

Opis ogłoszenia

Dzień dobry, udzielę lekcji tenisa na terenie Poznania. Jestem licencjonowanym trenerem Polskiego Związku Tenisowego, absolwentem kierunku sport na AWF-ie po specjalizacji trener tenisa, pracuje w wielu klubach, uczę dzieci, młodzież a także dorosłych, na różnych poziomach wytrenowania. Wiele lat grałem wyczynowo , osiągałem sukcesy na arenie głównie krajowej , posiadam dużą wiedzę na temat tenisa i bardzo lubię się nią dzielić :) Tenis jest moją pasją i staram się zarazić nią innych :) Co oferuje : - Indywidualne i profesjonalne podejście do każdego  - Doskonalenie umiejętności tenisowych  - Poprawa błędów w każdym elemencie gry  - ćwiczenia taktyczne dla lepszego zrozumienia gry  - miła atmosferę oraz szczery uśmiech :)

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 16:00
Wtorek07:00 - 11:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 14:00
Piątek07:00 - 10:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 10.2021
AWF Poznań
Licencjat
Sport
Kursy i szkolenia
07.2021
Trener tenisa
Doświadczenie
09.2021 - aktualnie
Akademia tenisa Prince

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.